הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 16-07-08, 21:47   # 21
נריה
הוסטסניון

מיני פרופיל

נריה לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי daMn צפה בהודעה
כמה שזה נשמע כואב, אנחנו צריכים לשלם כל מחיר בעד גופה של יהודי.
לא בהרכח
מילא כאשר הוא חי
אבל כאשר הוא מת?
אני לא חושב שמחיר של רוצחים שווה גופה
כמובן שמבחינה מוסרית צריך להחזיר את הבנים הביתה
אבל אם תסתכל בראיה עתידית אני לא רואה סיבה שהרוצח קונטאר לא יחזור לרצוח יהודים
ואז בגלל שרצית להחזיר גופה 1 הביתה הפכת עוד יהודים לגופות
צריך להסתכל לפי השכל ולא תמיד לפי הרגש
  Reply With Quote
ישן 16-07-08, 21:59   # 22

מיני פרופיל

Alter לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי נריה צפה בהודעה
לא בהרכח
מילא כאשר הוא חי
אבל כאשר הוא מת?
אני לא חושב שמחיר של רוצחים שווה גופה
כמובן שמבחינה מוסרית צריך להחזיר את הבנים הביתה
אבל אם תסתכל בראיה עתידית אני לא רואה סיבה שהרוצח קונטאר לא יחזור לרצוח יהודים
ואז בגלל שרצית להחזיר גופה 1 הביתה הפכת עוד יהודים לגופות
צריך להסתכל לפי השכל ולא תמיד לפי הרגש
מדינת ישראל זימנה אותם למילואים, בגלל שהם שירתו את המדינה הם נחטפו ונהרגו.
המדינה הייתה צריכה, ועשתה מאוחר מידי, כל מה שהיא יכולה לעשות בשביל להחזיר אותם, וגם אם זה אומר להחזיר רוצחים עם דם על היידים.
מאז ומעולם היה חשוב שכל חייל שנהרג יבוא לקבורה במדינת ישראל, כך צריך להעשות ובכל מחיר.

הטעות שלנו זה שחיל האויר לא דאג להרים את כל הכנס הזה שהיה בלבנון בדיוק איך שנגמרה העסקה.
הגופות אצלנו, עכשיו היה צריך להוריד שם כמה פצצות שירגישו מה זה להתעסק עם ישראל.
למנהיגים שלנו אין ביצים. מה לעשות פשוט כמשמעו. זה לא כמו פעם שהראשי ממשלה שלנו היו עושים מה שבא להם, היום זה כל כך מסובך בשבילהם שהם פשוט מעדיפים להתעסק בשוחד ובהעלמת כספים.
ישן 16-07-08, 22:06   # 23
נריה
הוסטסניון

מיני פרופיל

נריה לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alter צפה בהודעה
מדינת ישראל זימנה אותם למילואים, בגלל שהם שירתו את המדינה הם נחטפו ונהרגו.
המדינה הייתה צריכה, ועשתה מאוחר מידי, כל מה שהיא יכולה לעשות בשביל להחזיר אותם, וגם אם זה אומר להחזיר רוצחים עם דם על היידים.
מאז ומעולם היה חשוב שכל חייל שנהרג יבוא לקבורה במדינת ישראל, כך צריך להעשות ובכל מחיר.

הטעות שלנו זה שחיל האויר לא דאג להרים את כל הכנס הזה שהיה בלבנון בדיוק איך שנגמרה העסקה.
הגופות אצלנו, עכשיו היה צריך להוריד שם כמה פצצות שירגישו מה זה להתעסק עם ישראל.
למנהיגים שלנו אין ביצים. מה לעשות פשוט כמשמעו. זה לא כמו פעם שהראשי ממשלה שלנו היו עושים מה שבא להם, היום זה כל כך מסובך בשבילהם שהם פשוט מעדיפים להתעסק בשוחד ובהעלמת כספים.
לגבי הסיום של לתקוף אני די מסכים
לגבי ההתחלה לא כ"כ
אני חושב שעם המצב של נסראללה הוא היה מוכן להתפשר על מחיר נמוך יותר מקונטאר בגלל מצבו הפוליטי הגרוע בלבנון הוא היה חייב משהו,משהו ביד להראות את ניצחונו לעם והנה שיחררנו עשרות גופות ורוצח ועוד כמה אסירים אז הנה הוא הראה לעמו שהוא ניצח

ושוב אני לא חושב שכל מחיר שווה גופות
על חייל בחיים עוד יש טעם לדבר אבל על גופה? מילה אסירים רגילים אבל עם דם על הידים?? ועוד רוצח סידרתי כזה שבטוח שיחזור לרצוח? ועוד שזה גורם לחיזוק רציני במצבו הפוליטי של נסראללה?
לא חושב.
  Reply With Quote
ישן 16-07-08, 22:24   # 24
4ior
חבר וותיק

4ior's Avatar

מיני פרופיל

4ior לא מחובר  

למה בדיוק אתם חושבים שהזקן הזה יחזור לרצוח?
הוא הזיע כמו חמור רק מלעמוד שם על הבמה..

בקשר למה שרון אמר אני לא מסכים בקשר ללהפציץ..
אף מנהיג לא היה מעז להפציץ וגם אם היינו מפציצים זה היה עושה לנו נזק שיהרוס לנו את התדמית של הנורמלים באזור הזה. אנחנו כל הזמן רוצים לשמור על התדמית הזאת והפצצה כזאת היא דבר לא מוסרי ודבר שאסור לעשות.
  Reply With Quote
ישן 16-07-08, 22:28   # 25
נריה
הוסטסניון

מיני פרופיל

נריה לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי 4ior צפה בהודעה

אף מנהיג לא היה מעז להפציץ וגם אם היינו מפציצים זה היה עושה לנו נזק שיהרוס לנו את התדמית של הנורמלים באזור הזה. אנחנו כל הזמן רוצים לשמור על התדמית הזאת והפצצה כזאת היא דבר לא מוסרי ודבר שאסור לעשות.
יחזור גם יחזור
נראה לך שהוא לא יחזור?
אם לא באופן מעשי אז הוא יהיה שותף טקטי ,יעזור וייעץ
למה לא שלא? עכשיו הוא הרי חייב לנסראללה על השיחרור שלו,מן הסתם שהוא יחזור

תדמית תדמית
בסוף אנחנו נושמד בגלל התדמית הזאת
כמו שבמלחמת לבנון בגלל איזה בית חולים שאמרו שהפצצנו ומתו עשרות ובסוף גילו שהכל ההיה שקר גדול,הפסקנו את המלחמה
תדמית...
בגלל התדמית במלחמה אזהרנו בית שיש שם מחסני נשק בשביל שיפנו אנשים "חפים מפשע"
ואז פשוט החפים מפשע פינו את התחמושת
תדמית..
בגלל תדמית קורא עוד המון ארועים שבגלל התדמית אחים שלנו נהרגים ויהרגו
תדמית
  Reply With Quote
ישן 16-07-08, 22:28   # 26
Vitalist
חבר וותיק

Vitalist's Avatar

מיני פרופיל

Vitalist לא מחובר  

רק משהו ממש תמים היה יכול להיות אופטימי....
זה היה אפילו מטומטם לחשוב שמשהו מהם נשאר חי.
כי זה הרי ברור שאם משהו היה חי אז חיזבאללה היו מודיעים על כך כדי ליצור לחץ גדול יותר וקבל תמורה טובה יותר.
במצב שכבר סוכם מה מביאים להם בלי מודעות מה אנחנו מקבלים כבר היה להם יותר שווה לרצוח את החיילים לפני שמחזירים כדי להגדיל את הניצחון שלהם (אבל כמובן הם לא באמת היו עושים את זה, אלא משאירים אותם בחיים ודורשים כמות בלי הגיונית של חיילים, כי ת'כלס אני לא חושב שבאמת ישנה משהו אם החזרת חייל כי הוא לא שווה כלום "מהבחינה המלחמתית", הם צוחקים ובזים לישראל על התנאים שהם מסכימים לבצע תמורת אדם בודד או במקרה זה גופות).

העסקה הזאת פשוט בזיונית ואני מתבייש בממשלה הזאת, זה עכשיו חזק עוד יותר את הרצון שלהם ואת חשיבות של חטיפת החיילים עבורם גם אם בצורת גופות.
חוץ מזה כל פעם הדרישות שלהם עולות ובעזרת המחיר הכבד של שחרור הגופות, פעם (אפילו בעניין שליט) נדרש לשחרר אלפים של טרוריסטים כולל כאלה עם דם על הידיים. ובסופו זה יגיע למחיר שישראל פה לא תוכל לשאת.

תקחו בחשבון אחוז "מוכבד" מהטרוריסטים שאנחנו משחררים חוזרים לעסוק בטרור ונשלם בעתיד על השחרור של החיילים (במקרה זה בכלל גופות) בעוד הרוגים, עוד פצועים, עוד נכים.
שלא לדבר שכל עסקה כזאת מחזקת את ארגוני הטרור והתמיכה של התושבים בהם. זה משכנע גם אנשים שלא תמכו אולי עד כה בטרור שזה הדרך הטובה ביותר

ד.א היום הייתי באוניברסיטת חיפה (אני לומד שם) איזה חגיגה עשו ערבים לרגל שחרור קונטאר ושאר הטרוריסטים. פשוט בושה. מלא חארות הסתובבו לבושים ב"צבעים של פלסטין" (לאומניים) וגם הקומוניסטים (עם חולצות אדומות עם תמונה של צ'ה גיוורה) צהלו והייתה שם עוד מפלגה שלהם לפי מה שהבנתי......
היה ממש מצחיק להתסכל אליהם ובאותו זמן גם ממש עצוב ומעצבן.....
  Reply With Quote
ישן 16-07-08, 22:35   # 27
נריה
הוסטסניון

מיני פרופיל

נריה לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Vitalist צפה בהודעה
רק משהו ממש תמים היה יכול להיות אופטימי....
זה היה אפילו מטומטם לחשוב שמשהו מהם נשאר חי.
כי זה הרי ברור שאם משהו היה חי אז חיזבאללה היו מודיעים על כך כדי ליצור לחץ גדול יותר וקבל תמורה טובה יותר.
במצב שכבר סוכם מה מביאים להם בלי מודעות מה אנחנו מקבלים כבר היה להם יותר שווה לרצוח את החיילים לפני שמחזירים כדי להגדיל את הניצחון שלהם (אבל כמובן הם לא באמת היו עושים את זה, אלא משאירים אותם בחיים ודורשים כמות בלי הגיונית של חיילים, כי ת'כלס אני לא חושב שבאמת ישנה משהו אם החזרת חייל כי הוא לא שווה כלום "מהבחינה המלחמתית", הם צוחקים ובזים לישראל על התנאים שהם מסכימים לבצע תמורת אדם בודד או במקרה זה גופות).

העסקה הזאת פשוט בזיונית ואני מתבייש בממשלה הזאת, זה עכשיו חזק עוד יותר את הרצון שלהם ואת חשיבות של חטיפת החיילים עבורם גם אם בצורת גופות.
חוץ מזה כל פעם הדרישות שלהם עולות ובעזרת המחיר הכבד של שחרור הגופות, פעם (אפילו בעניין שליט) נדרש לשחרר אלפים של טרוריסטים כולל כאלה עם דם על הידיים. ובסופו זה יגיע למחיר שישראל פה לא תוכל לשאת.

תקחו בחשבון אחוז "מוכבד" מהטרוריסטים שאנחנו משחררים חוזרים לעסוק בטרור ונשלם בעתיד על השחרור של החיילים (במקרה זה בכלל גופות) בעוד הרוגים, עוד פצועים, עוד נכים.
שלא לדבר שכל עסקה כזאת מחזקת את ארגוני הטרור והתמיכה של התושבים בהם. זה משכנע גם אנשים שלא תמכו אולי עד כה בטרור שזה הדרך הטובה ביותר

ד.א היום הייתי באוניברסיטת חיפה (אני לומד שם) איזה חגיגה עשו ערבים לרגל שחרור קונטאר ושאר הטרוריסטים. פשוט בושה. מלא חארות הסתובבו לבושים ב"צבעים של פלסטין" (לאומניים) וגם הקומוניסטים (עם חולצות אדומות עם תמונה של צ'ה גיוורה) צהלו והייתה שם עוד מפלגה שלהם לפי מה שהבנתי......
היה ממש מצחיק להתסכל אליהם ובאותו זמן גם ממש עצוב ומעצבן.....
מסכים לחלוטין
  Reply With Quote
ישן 16-07-08, 22:44   # 28
Vitalist
חבר וותיק

Vitalist's Avatar

מיני פרופיל

Vitalist לא מחובר  

ציטוט:

זה די ברור מאליו שעכשיו שהוא גיבור עם השפעה גדולה הוא לא ירוץ חזרה לגבול עם רובה.
XD
אם זה היה ככה זה היה אפילו די אירוני.....

עכשיו גם הוא לא יחזור לטרור הוא מהווה דוגמה לשאר האנשים במקרה שלו משתלם להיות טרוריסט. אחרי שאתה רוצח, אתה יושב רק כמה שנים בכלא עם תנאים טובים, אפילו שמעתי שהוא עשה תואר בכלא (אני לא יודע עד כמה זה נכון). ואז חוזר כגיבור לאומי אחרי כמה שנים וזוכה לכבוד בכל המדינה ומלא מעריצים אותך ואני די בטוח שהוא גם קבל הרבה כסף.....
במקום שישראל תביא דוגמה למען יראו ויראו (לא בטוח שכתבתי את זה נכון) ישראל מביאים דוגמה שווה להיות טרוריסט.

חוץ מזה עכשיו אחרי שהוא קבל כזאת חשיפה והוא גיבור יש לו סיכוי לא רע להיות הנאסראללה הבא. אני מעריך (גם בגלל שהוא גם רוצח עלוב וגם בגלל שהוא לעולם לא הביע חרטה) הוא ימשיך לפעול למען טרור הפעם בדרג המדיני והפוליטי. שזה אומר שהוא לערכתי ישכנע אחרים לתמוך בטרור / להיות טרוריסטים .....
  Reply With Quote
ישן 17-07-08, 02:51   # 29
syn
הוסטסניון

מיני פרופיל

syn לא מחובר  

חבר'ה, נתנו לאדישות להרוג אותם. זה לא בסדר.
  Reply With Quote
ישן 17-07-08, 09:24   # 30

מיני פרופיל

Alter לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי נריה צפה בהודעה
לגבי הסיום של לתקוף אני די מסכים
לגבי ההתחלה לא כ"כ
אני חושב שעם המצב של נסראללה הוא היה מוכן להתפשר על מחיר נמוך יותר מקונטאר בגלל מצבו הפוליטי הגרוע בלבנון הוא היה חייב משהו,משהו ביד להראות את ניצחונו לעם והנה שיחררנו עשרות גופות ורוצח ועוד כמה אסירים אז הנה הוא הראה לעמו שהוא ניצח

ושוב אני לא חושב שכל מחיר שווה גופות
על חייל בחיים עוד יש טעם לדבר אבל על גופה? מילה אסירים רגילים אבל עם דם על הידים?? ועוד רוצח סידרתי כזה שבטוח שיחזור לרצוח? ועוד שזה גורם לחיזוק רציני במצבו הפוליטי של נסראללה?
לא חושב.
שמע המצב של נסראללה בלבנון לא כל כך רע. תחשוב שהחיזבאללה שולטים שם והמתנגדים שלהם נרצחים.
ישראל חייבת להחזיר כל חייל שהיא שלחה למלחמה, גם אם הוא חוזר בארון. ישראל חייבת את זה להורים שלו, שיהיה להם את מי לקבור. בכל מחיר לא משנה מה.
אם הם באמת מחזירים רוצחים עם דם על הידיים, תאמין לי שהצבא שלנו יכול בלי בעיה ללכוד אותו שוב פעם או פשוט לפוצץ אותו. ישראל מוכיחה כל פעם מחדש כמה הזרוע שלה ארוכה וכמה היא יכולה להגיע לכל מקום שהיא רק תרצה מבלי שאף אחד ידע על כך.

ציטוט:

אף מנהיג לא היה מעז להפציץ כי אין להם אומץ. פשוט מאוד. המנהיגים שלנו חסרי עמוד שידרה.
מי תאכלס זה שתוקף? צהל. למה צהל נועד? בשביל להגן על המדינה.
לתקוף זה מוסרי מתי שמנסים לתקוף אותך. אין סיבה שישראל תעמוד עם ידיים מחובקות ולא תעשה דבר!

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום