הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 18-11-09, 18:33   # 11
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי nitsanbn צפה בהודעה
למה, עם טוקנים אתה יכול למנוע את רוב הניסיונות של C/XSRF שזה למעשה הקטע של ביצוע POST או GET מעמודים אחרים או טאבים אחרים
אם אני ארצה מדף קיים לשנות דברים מסויימים -
אני אשתמש עכשיו ב-firebug (או אעשה בדיוק את אותו הדבר באמצעות javascript: document.get.....Id(...).maxLength = 100000000000; void 0;

אם מישהו מאוד ירצה הוא יוכל לעבור כל אימות בצד לקוח.

ואם אני ארצה לשלוח מדף אחר -
אני בעזרת IFRAME (ל-AJAX עלול להיות Security Limitations), אשיג את ה-TOKEN בטופס, ואדאג לשלוח אותו למקום המתאים.

אי אפשר לחסום את זה.
  Reply With Quote
ישן 19-11-09, 22:39   # 12
intercooler3819
חבר וותיק

מיני פרופיל

intercooler3819 לא מחובר  

אי אפשר זה קטילה כללית - כי את הכל אי אפשר לחסום...

אבל פתרון כללי זה TOKEN-ים
ישן 19-11-09, 23:32   # 13
AlmogBaku
חבר וותיק

AlmogBaku's Avatar

מיני פרופיל

AlmogBaku לא מחובר  

בואו נדבר ט'כלס- רמת אבטחה של בנקים:
יש להם SSL עם התעודה הכי יקרה שיש+טוקנים שמוקנים בלה בלה ואני עדיין מתערב שאם קבוצה של 100 האקרים עושים על בנק אמבוש..
אבל אתם יודעים מה? לבנק לא אכפת. למה?
א. יש להם תעודת SSL יקרה, ואם לא קלטתם התעודה הזו היא ביטוח. והביטוח הזה יכנס באמאמא של ההאקרים
ב. הם אחראים ומחזיקים שרתי גיבוי וטכנאים למקרי חירום
ג. יש להם גדודים של עורכי דין

אבל.. אתה לא בנק. אין סיבה לנקוט ביותר מSSL קפצ'ה וטוקנים.
וכשתהיה מתכנת של בנק אל תתייעץ פה.

אני חושב שקיבלתם תשובה מספקת, חלאס לריב על כל דבר. מאסטרT, מי שרוצה ייעוץ מקצועי מאוד שלא יפנה פה, מהסיבה הפשוטה שזה לא מקצועי מצידו להתייעץ בפורום הזה. אתה צריך לתת תשובה קצרה וקולעת ולהסביר, לא לחפור. אני גם ככה בספק אם חצי מהאנשים שקוראים את זה מבינים בכלל מה זה קפצ'ה וSSL וטוקנים.

Last edited by AlmogBaku; 19-11-09 at 23:34..
  Reply With Quote
ישן 20-11-09, 16:19   # 14
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Baku צפה בהודעה
אני חושב שקיבלתם תשובה מספקת, חלאס לריב על כל דבר. מאסטרT, מי שרוצה ייעוץ מקצועי מאוד שלא יפנה פה, מהסיבה הפשוטה שזה לא מקצועי מצידו להתייעץ בפורום הזה. אתה צריך לתת תשובה קצרה וקולעת ולהסביר, לא לחפור. אני גם ככה בספק אם חצי מהאנשים שקוראים את זה מבינים בכלל מה זה קפצ'ה וSSL וטוקנים.
לא כל שאלה צריך לענות תשובה כן/לא/captcha/token.

יש הבדל גדול בין "לחפור ו...", לבין גישה שמישהו עלול לצאת איתה מהנושא הזה - "יש לי X, Y, ו-Z - והמערכת שלי חסינה".
וכמו שאמרת - גם אני בספק אם חצי מהאנשים שיקראו את האשכול יבינו שגם אם הם יעשו את הדברים שצויינו כאן - הם עדיין, לא יהיו 100% בטוחים.

ומי שלא מבין - יפתח נושא או יגיב וישאל מה זה. כשמישהו שואל שאלה "איך עושים XYZ ב-PHP?", אתה לא תעשה הקדמה לתשובה של "מה זה PHP" כי יש סיכוי מסויים שמי שיכנס לנושא לא ידע מה זה.

הוא אמר שאם זה ישלח מעמוד חיצוני זה עלול לגרום לבעיות - אז אל תגיד "ssl, token, captcha" - כי מישהו עלול להסיק שכן - זהו הפתרון שימנע את הכל.

מן הסתם שהוא לא עכשיו מתכנת כאן אתר של בנק ומתייעץ איתנו - אבל יש principles שלפחות - ברמה התיאורטית - צריך לדעת למה ואיך וכמה, ולא סתם "תעשה ככה - מה זה משנה".
  Reply With Quote
ישן 22-11-09, 01:01   # 15
intercooler3819
חבר וותיק

מיני פרופיל

intercooler3819 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי MasterT צפה בהודעה
לא כל שאלה צריך לענות תשובה כן/לא/captcha/token.

יש הבדל גדול בין "לחפור ו...", לבין גישה שמישהו עלול לצאת איתה מהנושא הזה - "יש לי X, Y, ו-Z - והמערכת שלי חסינה".
וכמו שאמרת - גם אני בספק אם חצי מהאנשים שיקראו את האשכול יבינו שגם אם הם יעשו את הדברים שצויינו כאן - הם עדיין, לא יהיו 100% בטוחים.

ומי שלא מבין - יפתח נושא או יגיב וישאל מה זה. כשמישהו שואל שאלה "איך עושים XYZ ב-PHP?", אתה לא תעשה הקדמה לתשובה של "מה זה PHP" כי יש סיכוי מסויים שמי שיכנס לנושא לא ידע מה זה.

הוא אמר שאם זה ישלח מעמוד חיצוני זה עלול לגרום לבעיות - אז אל תגיד "ssl, token, captcha" - כי מישהו עלול להסיק שכן - זהו הפתרון שימנע את הכל.

מן הסתם שהוא לא עכשיו מתכנת כאן אתר של בנק ומתייעץ איתנו - אבל יש principles שלפחות - ברמה התיאורטית - צריך לדעת למה ואיך וכמה, ולא סתם "תעשה ככה - מה זה משנה".
עקרונות
ישן 22-11-09, 03:45   # 16
nbiwy
חבר בקהילה

מיני פרופיל

nbiwy לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי dabi צפה בהודעה
אבל עדיין במידה והטופס ישלחו מעמוד חיצוני ולא באמת מהעמוד שבאתר שלי זה יכול לגרום לבעיות
תודה
החשיבה שלך צריכה להיות שונה.
אתה צריך להגיע למצב שאם ישלחו את הטופס ממקום חיצוני, זה לא יגרום לבעיות....
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום