הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 12-10-14, 15:02   # 1
DanielNet
חבר חדש
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

DanielNet לא מחובר  

הצעת שירות| כתיבת תוכן.

שלום לכולם,

לכל הותיקים של הקהילה, לאלה שמכירים והכירו אותי בשם ''DanielNet'' לפני כשנתיים.
הוצגתי כאן ובפורומים נוספים העוסקים בכל הנושאים הללו. הוכרתי בתור בן אדם אמין בעל שירות מאמרים מתקדם, איכותי וכמובן משתלם. הצגתי את עצמי בתור כותב מאמרים מקצועי למרות שבאותה תקופה הכתיבה שלי לא הייתה משוכללת ומודרנית כמו היום, לאחר כל הקורסים שעברתי. הייתי בעל עסקים רבים שהצליחו בתקופה של רילוג מכל הנושאים, תכנות אתרים, עיצוב, קידום אתרים וכדומה.

קבעתי שיא של מעל 50 המלצות בפורום מסוים ומעל 200 לקוחות עסקיים כולל לקוחות קבועים שעבדו איתי ימים רבים.
לאחר שעבר שנתיים, ההכרה שלי עם אנשים רבים מכאן, לקוחותיי השונים החלטתי לחזור ולפתוח מחדש את השירות שלי.

לאלה שלא מכירים אותי ממש, לא התנסו איתי, זה לא אומר שעליכם לשבת בצד ולצפות, אלא תוכלו לקבל שירות כתיבת מאמרים קבוע ובמחירים מוזלים. השירות שלי פתוח לזמן מסוים עד שארשם בתור עסק רשמי, אפתח ואחדש את אתרי הישן וכמובן אקבל לקוחות חדשים.
שמי דניאל, עבדתי כ-5 שנים ככותב מאמרים, מפיץ ברשת, מעלה תוכן, מקדם אתרים וכל שאר העבודות שקשורים בפרסום תוכן איכותי.

לכל השואלים בנוגע לרמת העבודה ולמה היא משמשת, המאמרים משמשים לתוכן מקצועי אשר מקדם את אתרך ומסביר לקורא בצורה הטובה ביותר לגבי התחום שבו הזמנת את המאמר/ים. רמת התוכן גבוהה מאוד ומתחרה בעסקי כותבי מאמרים רבים. אינני עובד לבד, לפעמים אני מעסיק אנשים מקצועיים עם הכרה אישית והערכת רמה אישית ממני, ולכן, רמת המאמרים אכן גבוהה מאוד. הייתי כותב מאמרים בעסקים רבים ובניהם חברות אינטרנט שונות שמתמחות בהוסטינג, שרתי משחק וכדומה.

איימל לתמיכה, לשאלות ולהזמנת שירותי מאמרים מתקדמים: payments301@gmail.com.
ישן 12-10-14, 15:19   # 2
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

להציף בתגובות סתמיות כדי להגיע למכסה זאת לא ההתחלה האידיאלית אתה יודע...

אשמח לקבל לפרטי קצת יותר רקע עלייך: בן כמה אתה, איזה קורסים עשית, מי היו הלקוחות שלך וכד'.
אם יש לך תכנים לדוגמה שכתבת אשמח גם לראות כמה, בדגש על תכנים שיווקיים המציגים value proposition של מוצר/שירות אם קיימים כאלו.

תודה
  Reply With Quote
ישן 14-10-14, 19:03   # 3
DanielNet
חבר חדש

מיני פרופיל

DanielNet לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי אדיר צפה בהודעה
להציף בתגובות סתמיות כדי להגיע למכסה זאת לא ההתחלה האידיאלית אתה יודע...

אשמח לקבל לפרטי קצת יותר רקע עלייך: בן כמה אתה, איזה קורסים עשית, מי היו הלקוחות שלך וכד'.
אם יש לך תכנים לדוגמה שכתבת אשמח גם לראות כמה, בדגש על תכנים שיווקיים המציגים value proposition של מוצר/שירות אם קיימים כאלו.

תודה
נשלח בפרטי, אשמח להצעות נוספות.
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום