הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 25-11-14, 12:32   # 1
TheBrain
חבר בקהילה

מיני פרופיל

TheBrain לא מחובר  

צריך ייעוץ בנוגע לפאטנט חדש

שלום,
אתחיל בזה שלא מצאתי מקום טוב יותר לשאול את השאלות האלה מפה. אם זה לא המקום אז תעבירו בבקשה למקום הנכון,תודה.

ברשותי מוצר חדשני שהוא שמפו למניעת נשירה, מדובר בתכשיר שאכן עובד, נוסה ע"י מדענים והמון אנשים למיניהם. כרגע למוצר יש כבר עיצוב, בקבוק , אתר (אישור של משרד הבריאות) ..בקיצור יש לו הכל.

השאלה שלי איך מתקדמים מכאן ? איך מפרסמים אותו ואיפה? אני מעוניין למכור אותו לספקים שעובדים בחברות שקשורות לנושא כמו מספרות למכוני יופי. מעוניין גם למכור את התכשיר בחו"ל.

אשמח מאוד לייעוץ / כיוון כלשהו בנושא כי אני די תקוע . (אגב הושקעו בפרויקט מאות אלפי ש"ח)

תודה,
  Reply With Quote
ישן 25-11-14, 13:01   # 2
איציק ברבי
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

איציק ברבי לא מחובר  

כתובת האתר?
להתחיל לקדם אותו כמו כל אתר רגיל, לא כמוצר.
לפרסם בפייסבוק, להרים עמוד בפייסבוק שיקנה לך לקוחות קבועים למוצר.

הייתי ממליץ לך ללכת על מקדם, אם אתה רוצה מישהו באמת תותח תדבר איתי.

איציק ברבי - שירות לקוחות
כתובת אתר: http://build-net.co.il/
איימל: Support@build-net.co.il
טלפון: 052-3937296.
  Reply With Quote
ישן 25-11-14, 13:10   # 3
TheBrain
חבר בקהילה

מיני פרופיל

TheBrain לא מחובר  

תודה על התגובה.
www.medikott.co.il , השאלה האם אתה מכיר דרך כלשהי ליצור קשר עם ספקים בחו"ל שאולי ירצו לרכוש את המוצר בכמויות?
  Reply With Quote
ישן 25-11-14, 15:29   # 4
fm1
חבר חדש

fm1's Avatar

מיני פרופיל

fm1 לא מחובר  

לפני שאתה משקיע משאבים עצומים בשיווק לחו"ל, כדאי שתעשה את הניסויים השיווקיים בארץ כדי לראות מה עובד ומה לא. אגב, זה שהמוצר מאושר ע"י משרד הבריאות לא אומר שהוא באמת מונע נשירה (אלא שהוא לא מסוכן) וזה גם לא אומר שאתה חופשי למכור בארה"ב ובאירופה, במיוחד כשאתה מחפש ספקים שימכרו בכמויות גדולות.

כתבת בכותרת שזה פטנט חדש. האם רשמת אותו אצל רשם הפטנטים? אם לא, כל אחד יכול לגנוב לך את הרעיון. אם כן, באילו מדינות? כי רישום בארץ לא מגן על הפטנט שלך במדינות אחרות.

בקשר לאתר בעברית, למעלה כתוב "שמפו". אתה צריך כותרת שיווקית שתגרום לגולש להסתקרן ולהמשיך לקרוא. במוצר כזה חשוב מאוד להוסיף אלמנטים של אמינות: תמונה של רופא ממליץ כולל השם המלא שלו, סרטון של המוצר, ראיון שהופעת בו, ציטוטים של לקוחות, אודות החברה המייצרת כולל כתובת וח.פ. ומידע איפה אפשר לקנות את זה. אפילו בדף "איך לקנות" לא כתוב איפה אפשר למצוא את המוצר.
ישן 25-11-14, 16:37   # 5
TheBrain
חבר בקהילה

מיני פרופיל

TheBrain לא מחובר  

תודה רבה על התגובה. אקח את הדברים שלך לתשומת ליבי.
  Reply With Quote
ישן 25-11-14, 17:10   # 6
MAORBARI
חבר מתקדם

מיני פרופיל

MAORBARI לא מחובר  

היי,
קודם כל נראה אחלה מוצר.

מספר הערות קידומיות:
1. האתר נראה כמו דף נחיתה - כדי שאתר יהיה רציני צריך עיצוב רציני ומושך.
2. האתר לא מקודם מבחינה בסיסית - כותרות, קישורים, מבנה, תוכן וכו'.
3. מעט מאוד תוכן - אתה חייב קודם כל מספר מאמרים על המוצר. מאמר אחד שיסביר את פעילותו, יתרונות, חסרונות, למי מותר, למי אסור. עמוד אחר שיראה לי כמה שהמוצר עובד סטטיסטית על אנשים שניסו. עמוד אחר שיציג לי שאלות ותשובות, מחירים וכו'. עמוד צור קשר עם טופס יצירת קשר מסודר, במידה ויש לי שאלות נוספות ואני בתור לקוח רוצה להשאר בעילום שם, או שאני מתבייש טלפונית או שאין לי טלפון (אני מקצין).
כמובן שליצור עמוד עם גלריית תמונות של המוצר ושל לפני ואחרי וכו'.
כל המבנה אמור להיות בצורה מאוד חכמה ומושכת, אסור שיהיה תוכן שיפחיד את הגולש ומצד שני אסור שיהיה תוכן שיראה שהמוצר לא רציני.
4. זה בגדר המלצה, אתה יכול לקחת את המאמר שלך שאתה או שמישהו אחר יכתוב לך, ולהפיץ אותו באתרים של אנשים עם בעיות נשירה, פורומים שונים, כמובן שלא את כל המאמר אלא תקציר שלו עם קישור למאמר באתר שלך.
5. גם כן בגדר המלצה, עמוד נחיתה שתקדם אותו במקום את המאמר שלך, שהוא כמובן יכיל פרטים כלליים, קישור לאתר הראשי (אם זה דף חיצוני), טופס יצירת קשר ותמונות.

במידה ואתה מעוניין ללמוד עוד קצת על שיווק וקידום אתה מוזמן לבקר בפורום קידום אתרים בפורום שלי:
http://www.upim.co.il/f492/

אתה גם מוזמן לשאול כאן,
בהצלחה.
  Reply With Quote
ישן 25-11-14, 19:23   # 7
fm1
חבר חדש

fm1's Avatar

מיני פרופיל

fm1 לא מחובר  

עוד נקודה חשובה: כשאנשים נתקלים בהבטחות בסגנון ירידה במשקל, העלמת קמטים, צמיחת שיער - הם יהיו מאוד מאוד חשדנים. בהרבה מקרים החשד מלווה בנסיון רע עם הבטחות דומות שלא מומשו בעבר. ואם תבקש מהם 849 ש"ח על בקבוק קטן של שמפו, קיבלת עוד כמה נקודות של חשדנות. לכן מוטלת עליך חובת ההוכחה: תראה אנשים אמיתיים שהתנסו במוצר כולל תמונות יומיות עד לשינוי המיוחל, תתארח בתוכנית של פרופ' רפי קרסו, תציע את השמפו במתנה לכתב ב-Ynet שיתנסה ויציג תוצאות בכתבה... נכון, זה דורש מאמץ אבל כתבות כאלה יעזרו לך לשבור את חומת החשדנות. בהצלחה!
ישן 25-11-14, 21:17   # 8
TheBrain
חבר בקהילה

מיני פרופיל

TheBrain לא מחובר  

תודה רבה לשניכם, עזרתם לי מאוד.
  Reply With Quote
ישן 25-11-14, 23:38   # 9
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

השקעת מאות אלפי שקלים וגמרת כאן עם שאלה כזו?
גש לייעוץ ראוי ותגבש אסטרטגיות כמו שצריך, עם להקשיב לאנשים כאן בנושא כזה (עם כל הכבוד לכולם) לא תגיע רחוק מדי.
  Reply With Quote
ישן 26-11-14, 00:55   # 10
מנשה אברמוב
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות AIM אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות MSN אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות Yahoo אל מנשה אברמוב Send a message via Skype™ to מנשה אברמוב

מנשה אברמוב לא מחובר  

כיאה לפטנטים חדשים מה עם קמפיינים באתרי CrowdSource, נוכחות ואינטראקציה עם מעצבי שיער או אנשי מפתח מתחום האופנה.
כמו כן אפשר לשקול פניה לעולם הפארם או חברות מכירה והפצה בדרך כלל יש להם כבר נקודת גישה לחברות פארם פופולריות והם יכולים לתת לך אחלה פוש ולעזור לך להפיץ את המוצר בקרב קהלי יעד רלוונטים.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום