הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 27-01-08, 23:44   # 141
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Beesites צפה בהודעה
והתגובה היא ש:
א. אם תקרא מחדש את האשכול המייגע הזה, תוכל לראות שגם מי שכתב שהוא מוריד הסכים עם זה שזאת גניבה, ורק כתב "נסיבות מקלות" שונות ומשונות.
ב. אני לא חושב שהכותבים באשכול כאן הם בדיוק מדגם מייצג.
ג. לא כ"כ איכפת לי מה אתה עושה. אתה מרגיש טוב עם הגניבות שלך? שיהיה לך בכיף ואפילו שיבושם לך. אני מרגיש טוב עם זה שאני לא גונב.

הם הסכימו עם זה בגלל סיבה פשוטה, הם הודו שהם מורידים.
אני בכלל לא אומר שאני מוריד תוכנות או משחקים, שוב הטענות היו כדי להסביר את עצמי יותר טוב.

בחלק מההודעות זה היה נראה שלא הסברתי את עצמי כמו שצריך, בגלל זה, זה היה נראה כאילו אני טוען שאני באמת מוריד תוכנות.

הקטע הוא, שהם לא היו אמורים להודות בזה בכלל ואז הם גם היו מרגישים נוח עם עצמם, וגם לא נופלים בפח של כל אלו שיש להם כסף לקנות משחקים וכל מיני מוכרי משחקים למיניהם עם אינטרסים.

ואתה בני, מנצל את כל עניין ה"חוקיות" הזה לרווח האישי שלך, זאת הפרנסה שלך ועל זה אתה חי, בין אם זה בעניין הונטרילו או בין אם זה במשחקי מחשב, אז מן הסתם שתמיד תהיה בעד ה"חוקי" ונראה אותך בראש כל אשכול שמדבר על חוקיות.
אם זה לא היה נוגע אליך באיזושהיא צורה, לא היינו רואים כאן זכר למשתמש שלך.
מה אני מנסה לומר כאן בעצם? שהמניעים שלך להיות בעד ה"חוקי" הם לא בדיוק טהורים.
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 23:50   # 142
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima צפה בהודעה
אני בכלל לא אומר שאני מוריד תוכנות או משחקים, שוב הטענות היו כדי להסביר את עצמי יותר טוב.

בחלק מההודעות זה היה נראה שלא הסברתי את עצמי כמו שצריך, בגלל זה, זה היה נראה כאילו אני טוען שאני באמת מוריד תוכנות.

הקטע הוא, שאף אחד לא אמור לדעת שמישהו מוריד משהו ואז הוא גם ירגיש נוח עם עצמו, וגם לא ייפול בפח של כל אלו שיש להם כסף לקנות משחקים וכל מיני מוכרי משחקים למיניהם עם אינטרסים.
סלח לי, אבל אתה מלא בשטויות.
בוא נסכם עובדות.
הורדה פיראטית היא גניבה, וכידוע לכולם ולך שגניבה היא לא רק פשע, אלא גם מעשה לא מוסרי.
משמע זה פשוט לא בסדר.
בניגוד למה שאמרו כאן, זה כן פוגע בפרנסה של אנשים.

לא מדובר בהשפעה, "אינטרס" או כל דבר אחר.
מדובר במעשה לא חוקי, שפל וחמור.

במידה ואדם עושה זאת למרות שהוא יודע את כל מה שצוין מעל, זה כבר פשע בכוונת תחילה.
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 23:51   # 143
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:

הקטע הוא, שהם לא היו אמורים להודות בזה בכלל ואז הם גם היו מרגישים נוח עם עצמם, וגם לא נופלים בפח של כל אלו שיש להם כסף לקנות משחקים וכל מיני מוכרי משחקים למיניהם עם אינטרסים.
אז יפה - אם אתה לא מוריד אתה לא גנב.

שוב הדמגוגיה הזולה שלך של "וכל מיני מוכרי משחקים למיניהם עם אינטרסים"? כן, הבנו אותך גשש בלש, גילית שיש לי אינטרס (אופס, הוא נמצא כאן שתי שורות למטה בחתימה שלי). הרי כל אחד יודע שיש לי אינטרס בעניין.

מה לעשות, לרוב מי שמתעניין בנושא יש לו אינטרס באותו נושא.

"לא נופלים בפח של כל אלו שיש להם כסף"? עכשיו אני כבר מרחם עליך על זה שאתה חושב שלשלם עבור מוצר שאתה משתמש בו משמעו "ליפול בפח".

קצת קשה לעקוב אחרי הקו שלך (במיוחד כשאתה משנה אותו כל תגובה שניה), אז אולי תענה בפשטות - אתה באמת חושב שלהשתמש במוצר שהיוצר שלו מבקש עבורו כסף מבלי לשלם זאת לא גניבה? או שתשלם ותקבל את המוצר או שלא תשלם ולא תיקח אותו. האופציה השלישית נקראת גניבה. כשאתה בוחר בה - אתה גנב. כמה מסובך זה?
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 23:53   # 144
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר צפה בהודעה
סלח לי, אבל אתה מלא בשטויות.
בוא נסכם עובדות.
הורדה פיראטית היא גניבה, וכידוע לכולם ולך שגניבה היא לא רק פשע, אלא גם מעשה לא מוסרי.
משמע זה פשוט לא בסדר.
בניגוד למה שאמרו כאן, זה כן פוגע בפרנסה של אנשים.

לא מדובר בהשפעה, "אינטרס" או כל דבר אחר.
מדובר במעשה לא חוקי, שפל וחמור.

במידה ואדם עושה זאת למרות שהוא יודע את כל מה שצוין מעל, זה כבר פשע בכוונת תחילה.

ומה לגבי אנשים שמנסים על גבם של כאלו שאין להם להרויח עוד 200 ש"ח ולמכור עוד דיסק? או להוציא מאותם אלה ש"אוקיי, אנחנו גנבים, אין לנו כסף", למה האנשים האלה צריכים בכלל לתת לכם דין וחשבון?
אז בוא ואני אגיד לך עמרי, ניסיון שיווק על גבי אלו שאין להם, זה מעשה שפל וחמור.

לגבי בני, אני חושב שכל עוד אין לך שום הוכחות לכך שבנאדם גנב משהו, עובדתית, הוא לא גנב.
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 23:54   # 145
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
ומה לגבי אנשים שמנסים על גבם של כאלו שאין להם להרויח עוד 200 ש"ח ולמכור עוד דיסק? או להוציא מאותם אלה ש"אוקיי, אנחנו גנבים, אין לנו כסף", למה האנשים האלה צריכים בכלל לתת לכם דין וחשבון?
אז בוא ואני אגיד לך עמרי, ניסיון שיווק על גבי אלו שאין להם, זה מעשה שפל וחמור.
שיווק? אני אומר שאם יקר לך, אל תקנה. רק אל תגנוב.
ואולי הטיעון הנואש וההזוי שלך היה מתאים על אדם שעבוד בתחום, אבל אני? זה סתם עצוב.
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 23:56   # 146
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
שיווק? אני אומר שאם יקר לך, אל תקנה. רק אל תגנוב.
ואולי הטיעון הנואש וההזוי שלך היה מתאים על אדם שעבוד בתחום, אבל אני? זה סתם עצוב.
זה לא היה מכוון אליך.
רק עניתי על התגובה שלך.
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 23:58   # 147
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
זה לא היה מכוון אליך.
רק עניתי על התגובה שלך.
אז נגיד ובני פה מנסה בצורה שפלה ונבלית (עם מגבעת, שפם צרפתי והכל...) "לתחמן" אנשים לקנות ממנו. מה איתי? אני עדיין נותן סיבות אמיתיות, אז גם בלי ה"תחמון" לכאורה, אסור לגנוב.
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 23:59   # 148
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
אז נגיד ובני פה מנסה בצורה שפלה ונבלית (עם מגבעת, שפם צרפתי והכל...) "לתחמן" אנשים לקנות ממנו. מה איתי? אני עדיין נותן סיבות אמיתיות, אז גם בלי ה"תחמון" לכאורה, אסור לגנוב.
כמו שאמרתי, לך יש כסף ואתה לא יודע מה הוא ערך הכסף, כנראה שאם אתה מרשה לעצמך לבזבז כסף על תוכנה, אתה מקבל אותו בקלות ייתרה.
  Reply With Quote
ישן 28-01-08, 00:01   # 149
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
כמו שאמרתי, לך יש כסף ואתה לא יודע מה הוא ערך הכסף, כנראה שאם אתה מרשה לעצמך לבזבז כסף על תוכנה, אתה מקבל אותו בקלות ייתרה.
כבר עניתי לך:
ציטוט:
עוד לא קלטת שאם אין לך משהו חכם לומר, עדיף שלא לומר דבר?
קודם כל אני יודע טוב מה ערך השקל, ובניגוד אליך יצא לי לעבוד קשה כדי להרוויח אותו.
זה שיש לחברות מסוימות (לא לכולן) הרבה כסף, לא אומר שהגניבה לא קיימת. אתה רק חוזר על חלק מהשטויות שנאמרו כאן לפני ורוסקו ע"י הגיון בריא.
אני לא קונה משחקים כי זה לא ממש מעניין אותי, אבל אני לא מוריד עותקים פיראטים (אם הייתי מעוניין במשחק מסוים, הייתי קונה).
הטענות שלך הן טענות של אדם בלי הערכה לשקל.
כל אדם שעבד בעבודה קבועה יודע שבסופו של דבר יש לך שיקול של ערך. מה שווה יותר בשבילך? הרי ברור שאין לך כסף להכל (אם יש לך כסף להכל, אז אתה מסודר), ואתה צריך לבחור מה מספיק חשוב לך שתוציא עליו את הכסף.
אם ממש חשוב לך משחק מסוים, תקנה אותו. לא חשוב לך? אל תקנה, ולא יהיה לך אותו.

אם "בא לך" לחזור על שטויות שנאמרו מחדש, פשוט תקרא את התגובות הקודמות.
  Reply With Quote
ישן 28-01-08, 00:02   # 150
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
זה לא היה מכוון אליך.
רק עניתי על התגובה שלך.
זה היה מכוון כלפי, ואני חוזר על התגובה שכתבתי באותו אשכול לפני כמה ימים -

למען האינטליגנציה שלך אני באמת מקווה שאתה לא חושב שאני צריך לכתוב תגובה באשכול בהוסטס כדי להשיג קניות. אתה לא באמת חושב שאני חושב שזה יביא לי עוד מכירות?

אני מתווכח לשם הויכוח, כמו שאתה מתווכח לשם הויכוח. אין לי שום ציפיה שזה יביא לי לקוחות, ואני גם לא מתלונן על חוסר לקוחות באופן כללי.

אז תן לי לנחש - אתה רוצה שאתה תוכל להגיד מה שאתה רוצה ואני לא אוכל לתת את הטיעון של הצד שכנגד רק בגלל שיש לי אינטרס בתחום?

ועדיין לא ענית על השאלה שהצגתי בהודעתי הקודמת (טוב, לא באמת ציפיתי שתענה).
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום