הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 06-06-12, 16:22   # 21
hi_sorie
חבר וותיק

מיני פרופיל

hi_sorie לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי someone100 צפה בהודעה
אם הילד יעקוף אותו אז למה שמעסיק יעדיף אותו על פני הילד בשכר מנימום ?( שמע , זה לא חובה שכר מנימום אבל טיפה יותר ממה שמרוויח פועל ניקיון/מלצר במסעדה/מאבטח בסופר .)

למה לשלם לאינסטלטור ? כי לא תצליח למצוא ילדים שיודעים מה שאינסטלטור יודע על צנרת.
כדאי לך לקרוא שוב את האשכול.

אני לא מתווכח על השאלה "למה להביא אינסטלטור לטפל בצנרת ולא לעשות לבד" אני מדבר על העיקרון שכל אחד יכול לעשות את עבודת האינסטלטור, לא צריך להיות גאון הדור בשביל זה ולא צריך יותר מידי ללמוד, יש אוסף תקלות ופתרונות אליהם - טיפה ניסיון ואתה יכול לקרוא לעצמך אחלה אינסטלטור - כנ"ל בקידום אתרים.

שבא איש מקצוע ואומר "האמת שאני מסכים איתך, היום כל מי שמחליף קישורים קורא לעצמו מקדם." אז אני אומר שזה קצת מפריע לי שעושים מעבודת הקידום כזה סיפור או תורה מסיני - מדובר באוסף פעולות שמפורסמות בכל פורום קידום ובמליון מאמרים בארץ ובחו"ל שבהם מתוארים הפעולות שצריך לנקוט בהם ע"מ לקדם את האתר - מי שעושה אותם יותר ומשקיע - מתקדם.

שאתה מקדם אתר אתה לא בונה קוד, לא כותב בשפת סף ולא בונה טילים - אתה בסך הכל בנאדם שמסובב בורג וקורא לעצמו אינסטלטור.

שמח מאוד שזה מעצבן אותכם ואתם לא מסכימים עם זה - אין לי מושג מה הסיבות לכך - אבל זאת המציאות, קשה ככל שתהיה ואומר את זה "מקדם אתרים" או בשפה שלי "אינסטלטור מתקדם"

ישן 06-06-12, 18:08   # 22
Shlomi062
חבר על

מיני פרופיל

Shlomi062 לא מחובר  

שאלה לי אליך : מדוע בצבא משקיעים כ"כ הרבה משאבים ע"מ להכשיר יחידות מיוחדות?
הרי זה בסך הכל יש אוסף פעולות שצריך לבצע, זה הכל.

ובכלל לא מבין את את הדבר הזה שצריך ללמוד לטסט, בסך הכל צריך לנהוג!

ציטוט:
נכתב במקור על ידי hi_sorie צפה בהודעה
שבא איש מקצוע ואומר "האמת שאני מסכים איתך, היום כל מי שמחליף קישורים קורא לעצמו מקדם." אז אני אומר שזה קצת מפריע לי שעושים מעבודת הקידום כזה סיפור או תורה מסיני - מדובר באוסף פעולות שמפורסמות בכל פורום קידום ובמליון מאמרים בארץ ובחו"ל שבהם מתוארים הפעולות שצריך לנקוט בהם ע"מ לקדם את האתר - מי שעושה אותם יותר ומשקיע - מתקדם.
ה-נקודה!
אתה עושה מה שכל המתחרים שלך עושים, ולכן ציון הרלוונטיות זהה עם הפרשים קטנים, וגוגל מציג למעלה את זה שהכי פחות גורע.

אם אתה מצליח לרשום מסמך וורד, להביא לילד בן 13 ולשלם שכר מנימום ולנצח את המתחרים בזירות תחרותיות - אתה גאון, באמת.

מחפשים אחסון אתרים אמין וזול?

Last edited by Shlomi062; 06-06-12 at 18:41..

ישן 06-06-12, 18:49   # 23
hi_sorie
חבר וותיק

מיני פרופיל

hi_sorie לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Shlomi062 צפה בהודעה
שאלה לי אליך : מדוע בצבא משקיעים כ"כ הרבה משאבים ע"מ להכשיר יחידות מיוחדות?
הרי זה בסך הכל יש אוסף פעולות שצריך לבצע, זה הכל.

ובכלל לא מבין את את הדבר הזה שצריך ללמוד לטסט, בסך הכל צריך לנהוג!

ה-נקודה!
אתה עושה מה שכל המתחרים שלך עושים, ולכן ציון הרלוונטיות זהה עם הפרשים קטנים, וגוגל מציג למעלה את זה שהכי פחות גורע.

אם אתה מצליח לרשום מסמך וורד, להביא לילד בן 13 ולשלם שכר מנימום ולנצח את המתחרים בזירות תחרותיות - אתה גאון, באמת.

בדיוק מה שאני עושה ובדיוק מה שהחברות קידום שאני נותן להם שירותים עושים בדיוק מה שכל חברה עולמית עושה

מפרסמים מודעה - דרוש סטודנט שחי ונושם אינטרנט - לוקחים בחור/ה אומרים לו חביבי א' ב' ג' ד' - היעדים שלך הם א' ב' ג' ד' ויושבים לצפות בקסם...

אתה רוצה לומר לי שהאנשים שהחברות קידום שוכרות הם "אינסטלטורים מתקדמים" ?

ישן 06-06-12, 18:54   # 24
someone100
חבר מתקדם

מיני פרופיל

someone100 לא מחובר  

ציטוט:
כדאי לך לקרוא שוב את האשכול.
סבבה,שלח לי הודעה פרטית. אני צריך פועל קידום שלא עושה טעיות כתיב .

ישן 06-06-12, 18:56   # 25
someone100
חבר מתקדם

מיני פרופיל

someone100 לא מחובר  

ציטוט:
בדיוק מה שאני עושה ובדיוק מה שהחברות קידום שאני נותן להם שירותים עושים בדיוק מה שכל חברה עולמית עושה

מפרסמים מודעה - דרוש סטודנט שחי ונושם אינטרנט - לוקחים בחור/ה אומרים לו חביבי א' ב' ג' ד' - היעדים שלך הם א' ב' ג' ד' ויושבים לצפות בקסם...

אם כולם עושים אותו דבר אז איך יש רק אתר אחד שלוקח את רוב המוחלט של התנועה (מי שנמצא מקום ראשון) ?

Last edited by someone100; 06-06-12 at 19:09..

ישן 06-06-12, 19:10   # 26
hi_sorie
חבר וותיק

מיני פרופיל

hi_sorie לא מחובר  

ציטוט:
סבבה,שלח לי הודעה פרטית. אני צריך פועל קידום שלא עושה טעיות כתיב .
תיזהר אני אינסטלטור יקר !!

ציטוט:
אם כולם עושים אותו דבר אז איך יש רק אתר אחד שלוקח את רוב המוחלט של התנועה (מי שנמצא מקום ראשון) ?
לא כל כך הבנתי את שאלה, שפר את הניסוח.

ישן 06-06-12, 19:44   # 27
Shlomi062
חבר על

מיני פרופיל

Shlomi062 לא מחובר  

ציטוט:

האמת שיש לי בטן מלאה על ההתנהלות של חלק מהחברות בארץ אבל כאן לא המקום, וחבל להוציא אנרגיה על דיבור לקיר.
הדרך שאתה מתאר, טובה כמעט לכל שוק פרט לקידום אתרים. איך אמר ג'ף בזוס "אנחנו עוקבים אחר המתחרים שלנו, לומדים מהם, צופים בדברים שהם עושים למען לקוחותיהם - ואז מעתיקים אותם כמיטב יכולתנו."

אם אתה מקדם אתר, עוקב אחר המתחרה שלך (עוד בזבוז אנרגיה) ועושה בדיוק מה שהוא עושה - נועדת לכישלון.
יכול להיות שכרגע אתה במיקומים טובים, כי המתחרים שלך עושים בדיוק כמוך כמו שרשמת, אבל אתה עושה קצת פחות נזק.

למדתי כי את ההצלחה יש למדוד על-פי המכשולים שאדם היה צריך להתגבר עליהם בעת שניסה להצליח, יותר משיש למדוד על-פי המקום שאליו הגיע.

יש הרבה ליצנים בתחום, כמו בכל תחום.

Last edited by Shlomi062; 06-06-12 at 19:47..

ישן 06-06-12, 19:50   # 28
hi_sorie
חבר וותיק

מיני פרופיל

hi_sorie לא מחובר  

ציטוט:
האמת שיש לי בטן מלאה על ההתנהלות של חלק מהחברות בארץ אבל כאן לא המקום, וחבל להוציא אנרגיה על דיבור לקיר.
הדרך שאתה מתאר, טובה כמעט לכל שוק פרט לקידום אתרים. איך אמר ג'ף בזוס "אנחנו עוקבים אחר המתחרים שלנו, לומדים מהם, צופים בדברים שהם עושים למען לקוחותיהם - ואז מעתיקים אותם כמיטב יכולתנו."

אם אתה מקדם אתר, עוקב אחר המתחרה שלך (עוד בזבוז אנרגיה) ועושה בדיוק מה שהוא עושה - נועדת לכישלון.

יש הרבה ליצנים בתחום, כמו בכל תחום.
לא מפריע להיות ליצן, וגם לא אינסטלטור - את האמת גם לא אינסטלטור ליצן - העיקר להתקדם ולהצליח.

עדיין לא הבאת פה הוכחה שאתה עובד בצורה שונה או שאתה מקדם אתרים בעזרת כלים שונים או יכולת אל-טבעית - אז תן לי להסיק מכך שגם אתה עובד באותם כלים כמו כולם - זה לא בושה להודות באמת - באמת !

העובדות בשטח הם שאני מקדם - אני נמצא ברוב הביטויים שאני מקדם במקום הראשון, לא אשקר אני לא קוסם - אני עובד על זה קשה, אבל היי! זה העבודה שלי! על זה אני גובה תשלום!

אני מאוד מקצועי במה שאני עושה - ומאוד בטוח בעצמי - "נועדת לכישלון" - את הפידבקים שלך אני לא צריך, אז וותר - אני מקבל את שלי מגוגל

אגב, אין צורך בציטוטים - הציטוטים לא הופכים אותך לחכם.

Last edited by hi_sorie; 06-06-12 at 19:54..

ישן 06-06-12, 19:58   # 29
Shlomi062
חבר על

מיני פרופיל

Shlomi062 לא מחובר  

ציטוט:
לא מפריע להיות ליצן, וגם לא אינסטלטור - את האמת גם לא אינסטלטור ליצן - העיקר להתקדם ולהצליח.

עדיין לא הבאת פה הוכחה שאתה עובד בצורה שונה או שאתה מקדם אתרים בעזרת כלים שונים או יכולת אל-טבעית - אז תן לי להסיק מכך שגם אתה עובד באותם כלים כמו כולם - זה לא בושה להודות באמת - באמת !

העובדות בשטח הם שאני מקדם - אני נמצא ברוב הביטויים שאני מקדם במקום הראשון, לא אשקר אני לא קוסם - אני עובד על זה קשה, אבל היי! זה העבודה שלי! על זה אני גובה תשלום!

אני מאוד מקצועי במה שאני עושה - ומאוד בטוח בעצמי - "נועדת לכישלון" - את הפידבקים שלך אני לא צריך, אז וותר - אני מקבל את שלי מגוגל

אגב, אין צורך בציטוטים - הציטוטים לא הופכים אותך לחכם.
הוכחות גם לא אביא כי אין לי עניין בדבר, מזמן עברתי את גיל 13 (באסה, לא אוכל לעבוד אצלך). וכלים? לא מתקרב.

Last edited by Shlomi062; 06-06-12 at 20:02..

ישן 06-06-12, 20:06   # 30
hi_sorie
חבר וותיק

מיני פרופיל

hi_sorie לא מחובר  

ציטוט:
הוכחות גם לא אביא כי אין לי עניין בדבר, מזמן עברתי את גיל 13. וכלים? לא מתקרב.
הכל בסדר, אתה יכול להירגע, אין לי צורך בפתיחת גנון אני מסודר תודה !

בכל האשכול הזה לא הבאת הוכחה אחת לטענה שלך, זה בדיוק העניין - ואם עברת את גיל 13 אתה בטח יודע שלהכנס לוויכוח עם טענה שאתה יודע בוודאות שהיא לא נכונה, זה לא חכם במיוחד.

אתה רוצה לומר שאתה לא כותב מאמרים ?
שאתה לא מפרסם טקסטים בבלוגים ?
שאתה לא עושה החלפות קישורים ?
שאתה לא עובד על האופטימיזציה באתר ?

אתה יכול להמשיך לקרוא לשיטה ליצנים - אבל הליצנים פה ומרושתים בכל המקומות הראשונים ולא חושבים את עצמם כקוסמים.

אגב, סתם בשביל העניין - ה 2 מקדמות אתרים הכי מהירות שאני מכיר - אחת עבדה כעו"ד בעבר, והשנייה סיימה בדיוק תואר בפסיכולוגיה - באו למשרד, קיבלו הוראות, עבדו בזריזות, עמדו ביעדים והצליחו.

ההצלחה שלהם נמדדה בתוצאות ( מקום 6 במילה "קידום אתרים" בחצי שנה זה מספיק טוב?!? )

Last edited by hi_sorie; 06-06-12 at 20:13..

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום