הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 04-01-06, 16:37   # 1
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

פרוייקט 'הרוצח' - משימה השלישית במספרה, המשימות מתחילות להיות קשות... =]

אהלן, דיברתי עם מושיר וכתבתי לפרוייקט סיפור, הוא ארוך משאר הסיפורים והמשימה שלכם טיפל'ה שונה.

הסיפור:
ציטוט:
הקורבן הביט מבניין רב קומות על טיים סקוור, השעה הייתה 11:45 והכיכר הייתה מלאה באנשים עד 0 מקום.
הוא ערער בעצבנות על המשימה הטיפשית שבעל החברה (שבמקרה היה אבא שלו) - אמר לו "אני צריך אותך בכנס השנתי לעסקים בניו יורק, הפעם היא מתקיימת ממש עוד שבוע ב31/12" "אב.." ניסה להגיד את דעתו בעניין אך הבוס קטע אותו "אני יודע שזה ערב חגיגי אך מין הסתם אנחנו צריכים מישהו עם קול ערב אשר ישא נאום בפני חברי הכנס מטעם החברה ואני ראיתי אותך כבחירה המתאימה ביותר".

כעבור שבוע בשעה 4:31 AM בדיוק המטוס המריא אל על הטיסה נערכה כ12.5 שעות, כבר במטוס היה לו הרגשה שהולך להיות ערב מסעיר אבל לא היה לו מושג עד כמה.
כאשר נחת המטוס בשדה התעופה בניו יורק ירד הקורבן מין המטוס ועלה על מונית ישר לדירתו השכורה בניו יורק סיטי בכדי להתכונן לכנס, אשר משקיפה על הטיים סקוור הוא ראה את ההכנות לכדור המראות אשר יפול בדיוק ב12:00 לעיני ההמון והשנה האזרחית החדשה תבוא.

הוא ישן במטוס לכן הוא היה ערני לגמרי שנכנס לדירתו והחל בחזרות על הנאום שלו, בסיום הפעם השלישית שהוא חוזר מילה במילה על הנאום הוא הסתכל על השעון הוא הראה את השעה 17:00 עוד שעה מתחיל הכנס, הוא נכנס למקלחת, לבש את בגדיו, התארגן ליציאה - הכניס את דפי הנאום שלו לתוך הכיס הפנימי במקטרונו ונכנס למכונית אשר חיכתה לו מבעוד מועד לנסיעה, כאשר נכנס למכונית השעה הייתה 17:45, הנסיעה ארכה כ15 דקות והגיע לכנס בדיוק ב18:00.

הכנס ארך כ5 שעות והקורבן חזר לדירתו השכורה בניו יורק ב11:45 והכיכר הייתה מלאה באנשים עד 0 מקום, בדיוק בדקה ה90 (דקה לפני חצות) צילצל הפעמון בדלת אביו של הקורבן נכנס ומייד התנפל על בנו כורך סביב צווארו את שני ידיו 3 שניות לפני שכדור המראות נפל אביו של הקורבן זרק את בנו מהחלון היישר לעבר ההמון השורה בטיים סקוור.

כשהגיעה המשטרה לזירת הפשע קרתה תופעה מדהימה - החשמל בכל הבניין נפל בעוד עובדי חברת החשמל טיפלו בבעייה הגופה נעלמה.

הערה:
הרוצח הוא האבא של הקורבן, המשימה שלכם היא לגלות מי הקורבן ובכך תגלו את הרוצח, בהצלחה.

תראו, סך הכל אתם יכולים לקרוא את החלק שרק באדום, אבל בשאר הסיפור יש כמה רמזים אשר יובילו אותכם לקורבן ולרוצח הלוא הוא אבא של הקורבן.

Enjoy, אלון רוט - אל תלך על פחות.

Last edited by Alon.R; 04-01-06 at 16:40..

ישן 04-01-06, 16:48   # 2
ani
חבר וותיק

מיני פרופיל

ani לא מחובר  

לפי דעתי זה מנכ"ל פונמן..
בגלל שהיה תיקונים אצו בארון, והאנשים היו צריכים לכבות את השרת (שזה גם קשור לחשמל) זה ההסבר שלי

ישן 04-01-06, 16:49   # 3
Aviv|LDFix.com
Permanently Banned

מיני פרופיל

Aviv|LDFix.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ani
לפי דעתי זה מנכ"ל פונמן..
בגלל שהיה תיקונים אצו בארון, והאנשים היו צריכים לכבות את השרת (שזה גם קשור לחשמל) זה ההסבר שלי
אבל מה זה קשור לאבא שרצח?
:qqb010:

ישן 04-01-06, 16:50   # 4
Enterclick
חבר וותיק

מיני פרופיל

Enterclick לא מחובר  

100% אלון מנהל הפורום.
אין לי אבל הוחכות.
זה הגיוני לפי מה שתמיד כתוב לו בכרטיס פה בהוסטס.

Last edited by Enterclick; 04-01-06 at 16:52..

ישן 04-01-06, 16:51   # 5
SlipY
מ מנ מנה מנהל בהוסטס
עסק רשום [ ? ]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to SlipY

SlipY לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי enterclick
100% אלון מנהל הפורום.
קל לצעוק ישר אלון ..
בלי הסבר בלי כלום..

תעשו שמי שעונה תשובה לא נכונה מאבד נקודות או משהו
[ נייד: 050-764-0009 ][ טלפון 073-7972444 ][ פקס 073-7972443 ] [ מייל admin@xsc.co.il ]

ישן 04-01-06, 16:54   # 6
Enterclick
חבר וותיק

מיני פרופיל

Enterclick לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SlipY
קל לצעוק ישר אלון ..
בלי הסבר בלי כלום..

תעשו שמי שעונה תשובה לא נכונה מאבד נקודות או משהו
אולי ביגלל זה ערכתי את ההודעה?
אתה רשמת את ההודעה אבל אני ערכתי אותה לפני שראיתי את ההודעה שלך.

ישן 04-01-06, 16:56   # 7
ani
חבר וותיק

מיני פרופיל

ani לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SuperMario
אבל מה זה קשור לאבא שרצח?
:qqb010:
על זה אני עדיין חושב

ישן 04-01-06, 16:57   # 8
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

נמצא פיתרון

enterclick
100% לא.

SuperMario
ציינתי שהרוצח הוא האבא של הקורבן, הוא אמר שהקורבן הוא מנכ"ל פנומן - והוא צ-ו-ד-ק!

אז דבר ראשון: ani שיחקת אותה בגדול!

דבר שני:
תודו שזה היה קשה והוא עוד עשה את זה בתגובה הראשונה!!
יפה.. לא האמנתי, עכשיו כמה רמזים אחרים שהיו חבויים בטקסט ולא ציינתם:
"קול ערב" - כנראה דבר שלא ידעתם - אסף הוא מנהל x-site ושדרן מצויין עם קול קדיופוני משהו משהו.

"והגיע לכנס בדיוק ב18:00." - אסף בנאדם מאוד דייקן - ככה הוא אמר... תבחרו אם להאמין לו או לא :qqb007:

"אני צריך אותך בכנס השנתי לעסקים" - אסף עובד בחברת פנומן, שעוסקת בכמה סוגי עסקים (אם אסף ירצה הוא יפרט אילו עסקים מלבד הוסטינג).

"החשמל בכל הבניין נפל בעוד עובדי חברת החשמל טיפלו בבעייה הגופה נעלמה." - ביום שבת בין השעה 2-6 ינותק החשמל בחברת פנומן.. מתקשר.. בעקבות בעיות בהספקת החשמל.....

יפה יפה.. אלי לנעול ולתת למשתמש את פרסו, תודה. :qqb015:

ישן 04-01-06, 17:00   # 9
Fector
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Fector לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alon.R
נמצא פיתרון

enterclick
100% לא.

SuperMario
ציינתי שהרוצח הוא האבא של הקורבן, הוא אמר שהקורבן הוא מנכ"ל פנומן - והוא צ-ו-ד-ק!

אז דבר ראשון: ani שיחקת אותה בגדול!

דבר שני:
תודו שזה היה קשה והוא עוד עשה את זה בתגובה הראשונה!!
יפה.. לא האמנתי, עכשיו כמה רמזים אחרים שהיו חבויים בטקסט ולא ציינתם:
"קול ערב" - כנראה דבר שלא ידעתם - אסף הוא מנהל x-site ושדרן מצויין עם קול קדיופוני משהו משהו.

"והגיע לכנס בדיוק ב18:00." - אסף בנאדם מאוד דייקן - ככה הוא אמר... תבחרו אם להאמין לו או לא :qqb007:

"אני צריך אותך בכנס השנתי לעסקים" - אסף עובד בחברת פנומן, שעוסקת בכמה סוגי עסקים (אם אסף ירצה הוא יפרט אילו עסקים מלבד הוסטינג).

"החשמל בכל הבניין נפל בעוד עובדי חברת החשמל טיפלו בבעייה הגופה נעלמה." - ביום שבת בין השעה 2-6 ינותק החשמל בחברת פנומן.. מתקשר.. בעקבות בעיות בהספקת החשמל.....

יפה יפה.. אלי לנעול ולתת למשתמש את פרסו, תודה. :qqb015:
חוץ מהחשמל שנפל, כל השאר מתאימים לבערך 80% מהאנשים פה .

ישן 04-01-06, 17:02   # 10
ani
חבר וותיק

מיני פרופיל

ani לא מחובר  

יש זכיתי:qqb014:

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום