הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות > ארכיון

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 19-10-05, 19:26   # 1
TDMK
חבר מתקדם

מיני פרופיל

TDMK לא מחובר  

Oxserv שיורות חרא, לא מקסימום איכות אלא מינימום!

ומנם הדברים היו אמת,
אבל הרצון שלי להתערב בזה נגמר.

מבקש את סליחתכם,
תומר.

Last edited by TDMK; 26-10-05 at 23:02..

ישן 19-10-05, 19:28   # 2
LinuxServ
חבר וותיק

LinuxServ's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל LinuxServ שלח הודעה באמצעות MSN אל LinuxServ Send a message via Skype™ to LinuxServ

LinuxServ לא מחובר  

טוב לדעת ואני בטוח שלא כתבת כזה הרבה סתם כי משמעם לך...

ישן 19-10-05, 19:30   # 3
TDMK
חבר מתקדם

מיני פרופיל

TDMK לא מחובר  

בחיים אל תחשוב שהביקורות של סתמיות על מנת לשכנע אנשים אחרת,
אפילו כבר אמרו לי שזה נראה שאני עובד בenter-serv ומשכנע את כולם ללכת לenter-serv,
ולא אכפת לי מה חושבים, אין לי שום קשר עסקי עם חברת Enter-serv אני פשוט נהנה משרת איכותי ולכן לא המעטתי בביקורות טובות עליהם.
אבל אצל חברת Oxserv לא קיבלתי שום שירות ואל זאת אני מגיב שאחרים יקראו ויבינו, מה עומד מאחורי חברה שמציגה אותה כמצליחה.

תודה,
תומר.

ישן 19-10-05, 19:31   # 4
מתן גיטא
חבר על

מיני פרופיל

מתן גיטא לא מחובר  

אתה יודע מה הכי מעניין מכל הביקורת הזאת??
שבתקופה שהתאכסנת אצלי התחלקתי אם השרת אם אנטר סרב אז אריך יכול ליהיות שלהם לא נפל ולי נפל???
בקשר לדומיין שלך אתה מחקת אותו מהפאנל שלך!!!!
שלחתי אימייל לגו דדי והם שמו לי את הדומיין בפאנל שלי וכמו שהרבה יודעים פה צריך לחכות כמה חודשים עשהעברה של הדומיין הבא אני אפילו לא יקרה את כל הביקורת כי לא אכפת לי אני כבר לא מוכר שרתים לילדים שלא מבינים כלום שהורסים ומאשימים את בעל החברה אחרי זה החל ממחר אני מתחיל למכור חבילות רק לאנשים מעל גיל 17 אם התנהגות של בוגרים
יום טוב

ישן 19-10-05, 19:33   # 5
SkyHost.Co.iL
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל

SkyHost.Co.iL לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ServPlace
כול אדם שרואה את האתר הנבזי הזה:
www.oxserv.net
www.oxserv.co.il (עוד דומיין ישראלי??? זה בטח מוצלח!)

חושב שמדובר בחברה חוקית ורשומה שמספקת אחלה שירות ללקוחותיה.

ככה אני ועוד הרבה אחרים נפלו לתוך הבור, הנה הסיפור שלי אנא קראו אותו בעיון ואל תדלגו על שום שלב זה מאוד חשוב לי לספר על זה רק בשבילכם:

קודם כל קוראים לי תומר..
אני לא הבנתי בהוסטינג כל-כך לפני כמה זמן ובחרתי אחסון רק על פי המספרי שיש בו
(ראיתי 30 גיגה תעבורה נדהמתי ראיתי 5 אמרתי בעעע לא מתאים)..
אז הלכתי לאדון כפיר מנהל חברת Enter-Serv שהציג לי את שרתיו ואת פרטיו ואת מחיריו הזולים ביותר, אמרתי כמובן למה לא, בהתחלה היו קשיים (מדובר מלפני איזה 4 חודשים) אחר-כך אני לא האמנתי עד כמה השירות טוב פשוט חזק אין עליו הפורום שלי בחיים לא נפל יבגני מנהל זהב ועל זה תראו בתגובה אחרת שלי, עכשיו לעניין oxserv.

כשהתאחסנתי על ENTER-SERV תמיד נהגו מתן ואושר להגיד לי עד כמה הם נלוזים ועד כמה שווה לי לעבור לOXSERV והם איכשהו תמיד הצליחו לשכנע אותי כי זה היה במועד הנפילות והקריסות.
תמיד הם אמרו לי "השרת שלהם הוא מינימום" "אצלינו אם תשלם תקבל איכות" אמרתי טוב אבל שילמתי לשנה אז הם אמרו תשלם לנו וגם עלינו תתאחסן שנה.

אחרי שבועיים השירות של ENTER-SERV חזר ונהניתי כל-כך והבנתי שמה שקרה זה סך הכול היה זמני ויבגני הביא לי פיצוי, אני נהניתי ועד היום במשך כ4 חודשים לבערך אני עדיין נהנה משירות יציב ואמין.

לאחר כ4 חודשים מאז שרק התחלתי בתחום ההוסטינג החלטתי לפתוח חברת אחסון
(בקרוב תיפתח דרך אגב ע"י מנהל שכבר שנים בתחום )
ואז אמרתי וואלה אז מתן ואושר אמרו כמה הם טובים אז למה לא לנסות אותם הרי הם כל-כך אומרים שהם טובים!
אז אמרתי טוב או בפולנית "שוין" או בערבית יאללה :P
וקניתי כרייסלר בעל 3 גיגה אחסון 9999999999999999999999999 גיגה תעבורה כל השאר ללא הגבלה בעל גישת SSH שלפי המחיר שלא שמתי לב אפשר להבין על איזה איכות מדובר..
קניתי ולא הצלחתי להינות,
פשוט השרת נפל כל פעם שעשיתי משהו וכתירוץ אמרו לי "זה בגלל הרדיו שלך" "זה בגלל בלה בלה ובלה"
אמרתי טוב... כמובן תמיד הכול באשמת הלקוח הלא איך אפשר להאשים את עצמך?!
ואז נגמר לי החשבון בוא נגיד נגמר לי חצי חשבון אחרי כל הנפילות שקרו... אבל "נגמר" לי החשבון.
מתן ב"טוב ליבו" נתן לי עוד כמה ימים שאני יוריד גיבויים וזה ואז קניתי את אותה חבילה אצל חברה הרבה יותר טובה: Enter-Serv.
יבגני מנהל חברת אנטר-סרב העלה לי את כל הגיבויים ואז ראיתי יש בעיית SQL.
בהתחלה חשבתי אה זה בטח בגלל שלא העלינו וכו' ואז הבנתי מה פירוש הדבר!
נכנסתי והבנתי מה פירושו ואיך הבנתי ומה הבנתי??
היה רשום בתקלה בשגיאת מערכת IPB : there is no database משהו דומה אני יכולים להיכנס לכתובת הזו ולראות: extra-b.freestyleradio.net.
ראיתי את זה אז ניסיתי לראות נכנסתי לחשבון הSQL של הFORUM וראיתי שמשום מה אין כל DATABASE! שום דבר הכול נמחק!!! ואז נזכרתי בתגובות פה שרשמו
"נמחק לי הSQL כל פעם שירות חרא" ואז הבנתי את הכול, מדובר פשוט בשרת חרא מדובר במחיקת SQL של כל לקוחותיי!
אז אמרתי טוב, ורשמתי פה את התגובה הזו.

עכשיו מר מתן גיטא שנהגתי לקרוא לו לב זהב לא אמר לי כלום!
הוא ידע שזה קרה! אבל הוא גם ידע שלא שמתי לב וחשבתי אחרת!
אז בלי לבקש לתת לי פיצוי בלי כלום אפילו בלי להגיד סליחה קורא את התגובה הזו!

חוץ מזה הייתה לי בעיה אחת בלרשום את התגובה הזו, מתן מחזיק עדיין בדומיין שלי:
www.freestyleradio.net
שמאוד חשוב לי, והוא יכול לעשות מה בא לו איתו, בהתחלה פחדתי לרשום ביקורות רעות.
אבל אבי עו"ד ובדק את הדבר ומדובר בניצול כוח, ואם מתן יעשה זאת ידווח למס על הברחות וייתבע בבית הדין למשפטים קטנים, ואז נראה את פניו החמוצות בפני השופט.

בתכלית הקיצור:
היזהרו מחברות שעושות רושם טובות כי יש בהם רוע עצום כמו Oxserv יימח שמם!
ולכו לחברות הטובות בשוק שאתם רואים אנשים כמוני מגיבים עליהם בטוב, כמו שפה אני אמליץ על חברת ENTER-SERV שסיפקה לי את השירות לו ציפיתי.

עכשיו אני מנחש שכפיר מנכ"ל חברת ENTER-SERV ועוד יגיבו פה
"למה סתם להוציא שם רע"
"מתן מבין מאוד"
ועוד דברים, ואני מסכים עם כך, יש לי שיקול דעת לקח לי זמן להחליט לרשום את התגובה הזו וכפיר יידע זאת על הפעם הראשונה שייקרא את ההודעה.
אבל לפני זה תחשבו מה אתם הייתם עושים אם היה לכם חברה עם לקוחות ופתאום כל הDATABASE שלהם נהרס הם מתלוננים רוצים לעזוב ואתם כבר בשפל המדרגה?
גם אתם הייתם זועמים ועושים בדיוק מה שאני עושה.
לחוד, מתן אכן איש טוב, אם מכירים אותו מצד אחד.
הוא עונה לטלפונים הוא מדבר איתך, אבל יש בו רוע גדול שאותו לא רואים שאתה לקוח שלו שזה שכשאתה צריך להגיד לו ביקורת בונה על החברה הגרועה שלו הוא תמיד יימצא תירוץ נבזי.

יצא הרבה אבל כל משפט הוא חשוב וכול משפט מתחבר לאחר.
אנא קראו זאת בטוב לב והגיבו, לכך אני מצפה.
OXSERV יימח שמם!

בכבוד רב,
תומר
אחי אתה מגזים אל תיסחף אני בשיתוף עם אוקסרב על השרת, שרת מצויין,כל הלקוחות שלי יכולים להעיד על כך, אולי היה משהו קטן וניפחת עזוב אחי מתן אחלה של בנאדם אוק סרב יש לה שרת חזק יציב מומלץ מאוד,שלא נדבר על זה שמתן מבין בתחום ההוסטינג הרבה שנים.בקשר לתמיכה זה אין לי מושג

בכל אופן אני מקווה שהבעיה תיפתר
יום טוב,
פרי

ישן 19-10-05, 19:34   # 6
TDMK
חבר מתקדם

מיני פרופיל

TDMK לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי www.oxserv.co.il
שבתקופה שהתאכסנת אצלי התחלקתי אם השרת אם אנטר סרב אז אריך יכול ליהיות שלהם לא נפל ולי נפל???
שלחתי אימייל לגו דדי והם שמו לי את הדומיין בפאנל שלי וכמו שהרבה יודעים פה צריך לחכות כמה חודשים עשהעברה של הדומיין הבא אני אפילו לא יקרה את כל הביקורת כי לא אכפת לי אני כבר לא מוכר שרתים לילדים שלא מבינים כלום שהורסים ומאשימים את בעל החברה אחרי זה החל ממחר אני מתחיל למכור חבילות רק לאנשים מעל גיל 17 אם התנהגות של בוגרים
יום טוב
זו ביקורת בעלת רוע, בעלת סטניות כלשהי.
שימו לב אנא, תקראו פה תגובות עליהם האם נראה את אותה התגובה חוזרת על עצמה?
תשובה: כן! אכן כן!

ועכשיו, אתה טועה, שאני התאחסנתי על ENTER-SERV (עם הרייסלר עליו אני מדבר כרגע) אני התחלתי שבועיים בערך אחרי שקניתי אצלך שזה כבר על השרת החדש שכופל את שלך.

לפעמים העולם גורם לך להשלים עם דברים, הנה הפעם לא מדובר בדה ז'ה וו, מדובר במה שהעולם יצר.

מדובר בשירות במילים לא יפות חרא ומינימלי.

תשלים עם זה,
ואל תגיב לפני שקראת את כל הנושא,
לא רשמתי על החודשים על הדומיין רק רשמתי שלא תעז לאיים עליי עם הדומיין ולנצל כוח, כי אז תועמד למשפט.

ישן 19-10-05, 19:35   # 7
TDMK
חבר מתקדם

מיני פרופיל

TDMK לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Sky-Host.Org
אחי אתה מגזים אל תיסחף אני בשיתוף עם אוקסרב על השרת, שרת מצויין,כל הלקוחות שלי יכולים להעיד על כך, אולי היה משהו קטן וניפחת עזוב אחי מתן אחלה של בנאדם אוק סרב יש לה שרת חזק יציב מומלץ מאוד,שלא נדבר על זה שמתן מבין בתחום ההוסטינג הרבה שנים.בקשר לתמיכה זה אין לי מושג

בכל אופן אני מקווה שהבעיה תיפתר
יום טוב,
פרי
אינני יודע על מה מדובר, אני רק יודע דבר אחד.
הSQL שלי הרוס?!
אין לי לקוחות שהיו לי כבר כמה וסוף כל סוף הרווחתי כסף רציני דרך האינטרנט?!
על זאת אני מגיב.

ישן 19-10-05, 19:35   # 8
ServerNet
מורשה להציע "מטעם" עסק

מיני פרופיל

ServerNet לא מחובר  

ציטוט:
יום טוב
גיטא אני לא רוצה להתערב אבל....אני לא מאוחסן איתך כבר כמה חודשים והוא לרוב מתכוון לריסילר שקנה ממך אל תערב אותי בעניינים שלכם

ישן 19-10-05, 19:36   # 9
Omri Shalev
חבר וותיק

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Omri Shalev שלח הודעה באמצעות MSN אל Omri Shalev

Omri Shalev לא מחובר  

ציטוט:
יום טוב
יכול להיות שאתה צודק ואני דיי מאמין לך!

ישן 19-10-05, 19:36   # 10
TDMK
חבר מתקדם

מיני פרופיל

TDMK לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ServerNet
גיטא אני לא רוצה להתערב אבל....אני לא מאוחסן איתך כבר כמה חודשים והוא לרוב מתכוון לריסילר שקנה ממך אל תערב אותי בעניינים שלכם
כה ניסיתי להבהיר את זה באומרי:
ציטוט:
זו ביקורת בעלת רוע, בעלת סטניות כלשהי.
שימו לב אנא, תקראו פה תגובות עליהם האם נראה את אותה התגובה חוזרת על עצמה?
תשובה: כן! אכן כן!

ועכשיו, אתה טועה, שאני התאחסנתי על ENTER-SERV (עם הרייסלר עליו אני מדבר כרגע) אני התחלתי שבועיים בערך אחרי שקניתי אצלך שזה כבר על השרת החדש שכופל את שלך.

לפעמים העולם גורם לך להשלים עם דברים, הנה הפעם לא מדובר בדה ז'ה וו, מדובר במה שהעולם יצר.

מדובר בשירות במילים לא יפות חרא ומינימלי.

תשלים עם זה,
ואל תגיב לפני שקראת את כל הנושא,
לא רשמתי על החודשים על הדומיין רק רשמתי שלא תעז לאיים עליי עם הדומיין ולנצל כוח, כי אז תועמד למשפט.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום