הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
Prev הודעה קודמת   הודעה הבאה Next
ישן 09-04-06, 07:57   # 1
Zvaim
חבר על

Zvaim's Avatar

מיני פרופיל

Zvaim לא מחובר  

דיי עם החסויות!!!

שלום לכולם, הדיון הזה יהיה על עניין החסויות המוגזם.

אז ככה, בהוסטס הקודם או לפחות לפני כשנה אנשים היו מנשקים לבעלי עסקים תתח* בשביל לקבל חסות, היום המצב הוא ההיפך, בעלי עסקים מתחננים שיקחו חסות.

גם ככה השוק הזה בקושי מרוויח לפחות פה, אז אתם עוד נותנים חסויות? למה לכם? מה אתם משלמים בשבילם?....
תאמינו לי מי שבאמת אבל באמת רוצה איחסון הוא יקנה אין דבר כזה שלבן אדם שבונה אתר אין לו 20 שקל לחודש.
אני באמת אומר לטובת כולם ואני לא תוקף אבל המצב הזה מוגזם, כל יום ניפתח דיון "נותן חסות" אתם נותנים חסות אבל לא חושבים שאיבדתם לקוח, לפני שנה המצב היה סבבבה עסקים הרוויחו יפה, לא הסכימו בכלל לתת חסות, הייתם מבקשים חסות הייתם מקבלים איגנור וככה זה צריך להיות, למה מי הם שהם יקבלו בחינם?....
בבבקשה תחזירו את המצב לאחור לא עוד חסויות זה סתם מיותר, וכמו שכבר אמרתי אם הם באמת ירצו איחסון הם ישלמו כמו גדולים, לא בעיה בשבילם ללכת לאמא "אמא תביא לי 20 שקל אני צריך".
היייתי חייב לכתוב כי זה עבר כל גבול, והנה עוד משהו שניזכרתי, בהוסטס הקודם כל יום אבל כל יום היו ניפתחים 5-10 אשכולות של "מחפש איחסון", לא בעיה לחזור למצב הזה.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום