הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > תחזוק שרתים ושירותי רשת נוספים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 06-04-06, 10:12   # 11
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי FreshServ.Net
שלום בני,
כמה תשובות לי להודעתך .
1. ביסוס מwebzen - היה לי אך כיום אין לי העתק של המכתב מהמייל מאחר ואני לא עוסק בכל דבר שקשור בMU כבר במשך חצי שנה - לך תדע אולי הדברים השתנו מאז (אני מבסס את כל דברי על ידע קודם).
2. התכוונתי להגיד שהם לא יעלו עליכם אך ורק כדי להביא פרופורציה למקרה...שלא יחשבו שכל שרת שיכינו יתגלה ע"י webzen - עובדה שהם הגיעו רק עד לפיליפינים...(אגב דבר איתי באיסיקיו אני אגיד לך עוד כמה דברים על העניין הזה פשוט אותם אני לא רוצה לחלוק עם כולם).

חג שמח
(אגב בני אם ביררת לאחרונה לגבי גרסה 97 בלבד והם אמרו לך שהיא לא חוקית אז אני שב מדברי מאחר ואני מבסס את הודעותי על ידע קודם של חצי שנה בערך...)
אל תשכח שזכותם גם להוציא משהו לאוויר ולהתחרט על זה בנסיבות מסוימות. ובכל מקרה, אתה מוזמן ליצור איתי קשר ב ICQ 715125...

בני
  Reply With Quote
ישן 06-04-06, 10:14   # 12
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

אם הגרסאות הישנות חוקיות למה Webzen חסמה את תמיכת GameGuard לגרסאות הללו?
מכוון והיא לא יכולה לפנות לכל אדם פרטי שמקים שרת פרטי ע"י הקבצים הם פשוט מנעו מן קבצי הקליינט לפעול... אבל מי שמשחק במשחק וזוכר את הקטע המסוים הזה גם זוכר ששבוע לאחר החסימה פורסמו "פריצות" באינטרנט... וכרגע כל קליינט עדכני מכיל בתוכו את הקבצים שמאפשרים לך לעקוף את התמיכה של הGameGuard...
  Reply With Quote
ישן 06-04-06, 12:59   # 13
FreshServ.Net
אחראי פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל FreshServ.Net שלח הודעה באמצעות MSN אל FreshServ.Net Send a message via Skype™ to FreshServ.Net

FreshServ.Net לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Mr. Popo
אם הגרסאות הישנות חוקיות למה Webzen חסמה את תמיכת GameGuard לגרסאות הללו?
מכוון והיא לא יכולה לפנות לכל אדם פרטי שמקים שרת פרטי ע"י הקבצים הם פשוט מנעו מן קבצי הקליינט לפעול... אבל מי שמשחק במשחק וזוכר את הקטע המסוים הזה גם זוכר ששבוע לאחר החסימה פורסמו "פריצות" באינטרנט... וכרגע כל קליינט עדכני מכיל בתוכו את הקבצים שמאפשרים לך לעקוף את התמיכה של הGameGuard...
צודק
אבל מה קורה אם אני מביא רק patch כדי לשחק אצלי בשרת (לא כולל משהו נגד GG אלא רק סקינים וmain שמותאם לצורכי השרת שלי)...
אני עובר על החוק אם שחקנים אחרים משתמשים בCLIENT שלא תומך בGG?
אנחנו מדברים על חוקיות הרצת המשחק ועל הקבצי שרת שלו ולא על צד "לקוח" .

המשך יום נעים.
בני אצור איתך קשר עוד שעה ככה.

אי-מייל: admin at freshserv.net.
  Reply With Quote
ישן 06-04-06, 13:07   # 14
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי FreshServ.Net
צודק
אבל מה קורה אם אני מביא רק patch כדי לשחק אצלי בשרת (לא כולל משהו נגד GG אלא רק סקינים וmain שמותאם לצורכי השרת שלי)...
אני עובר על החוק אם שחקנים אחרים משתמשים בCLIENT שלא תומך בGG?
אנחנו מדברים על חוקיות הרצת המשחק ועל הקבצי שרת שלו ולא על צד "לקוח" .

המשך יום נעים.
בני אצור איתך קשר עוד שעה ככה.
קבצי השרת נפרצו לפני שנים... ואל תגיד שWebzen פרסמה אותם כי אני זוכר שפורסמו קבצי 0.94c למספר "גופים" שיבדקו את יציבות הקבצים... קבצי 0.97 ומעלה לא נועדו לשחרור פומבי! אז מעניין איך קיבלת דוא"ל שמאשר שכן... 0.97 בדיוק כמו 0.98/99 (אולי את אלה אתה כן זוכר) היו נעולים בהתחלה והיתה נחוצה פריצה של הקבצים (מאוחר יותר פורסמו קבצים שפרוצים מראש) לכן השליטה היחידה על השרתים היתה ביטול הGameGuard! אם היה אפשרי Webzen היתה מנטרלת את השרתים וזהו... אבל עכשיו גם זה נפרץ... לכן אם אתה ממשיך בשאלות אתה מחפש תשובה אחרת... לא אם זה חוקי!... אתה שואל אם יתפסו אותך...
חוקי זה לא... אבל לא יתפסו אותך... כמובן שכל בנאדם נורמלי יודע שזה לא מוסרי...
  Reply With Quote
ישן 06-04-06, 13:20   # 15
FreshServ.Net
אחראי פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל FreshServ.Net שלח הודעה באמצעות MSN אל FreshServ.Net Send a message via Skype™ to FreshServ.Net

FreshServ.Net לא מחובר  

ציטוט:
קבצי השרת נפרצו לפני שנים... ואל תגיד שWebzen פרסמה אותם כי אני זוכר שפורסמו קבצי 0.94c למספר "גופים" שיבדקו את יציבות הקבצים... קבצי 0.97 ומעלה לא נועדו לשחרור פומבי! אז מעניין איך קיבלת דוא"ל שמאשר שכן... 0.97 בדיוק כמו 0.98/99 (אולי את אלה אתה כן זוכר) היו נעולים בהתחלה והיתה נחוצה פריצה של הקבצים (מאוחר יותר פורסמו קבצים שפרוצים מראש) לכן השליטה היחידה על השרתים היתה ביטול הGameGuard! אם היה אפשרי Webzen היתה מנטרלת את השרתים וזהו... אבל עכשיו גם זה נפרץ... לכן אם אתה ממשיך בשאלות אתה מחפש תשובה אחרת... לא אם זה חוקי!... אתה שואל אם יתפסו אותך...
חוקי זה לא... אבל לא יתפסו אותך... כמובן שכל בנאדם נורמלי יודע שזה לא מוסרי...
שלום,
מצטער אך אתה טועה.
בהתחלה נכון, קבצי 97 היו שמורים ע"י webzen וכמובן כל מה ששמור אמור להפרץ אז לאחר מכן אנשים פרצו את הגרסה (מוכן להגיד שלא קשה במיוחד...).
לאחר שפרצו את הגרסה webzen בעצמה שחררה את הקבצים של 97 על מנת בין היתר שיהיו שרתים פרטיים וזאת כדי לפרסם את המשחק שלה ולגרום לו להיות מוכר (שרתים פרטיים הם אחד מהדברים הכי גדולים שגרמו לMU להיות מוכר בקרב הקהילות בעולם ובארץ בפרט).

קבצים מעל ל97 - לא זכור לי שאמרתי שהם חוקיים..מלבד 99B שאני זוכר שפעם הצצתי וחקרתי וגיליתי כמה דברים מעניינים עליו מצד webzen אבל ב99B מבחינת חוקיות יש סיכוי שאני טועה.

אם תרצה אשלח לך בה"פ קישור לפורום בין הגדולים בעולם שקשור בMU ותשאל שם על מנת להיות בטוח ב100% (אישית אני לא אכנס אליו לראות בגלל שהבטחתי לעצמי לא להכנס אליו לפחות שנה - סיפור שלי עם עצמי ועד כה עברו וחלפו להם 6 וחצי חודשים).

אם תרצה צור קשר ונמשיך את השיחה כבר בתוכנות המסרים...(יש כמה דברים שאפשרי להגיד אבל אני לא רוצה שכולם ידעו...).

המשך יום נעים וכמובן חג שמח .

Reply With Quote
ישן 10-04-06, 22:31   # 16
roc
חבר חדש

מיני פרופיל

roc לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Beesites
יש לך משהו שיתמוך במה שאתה אומר? הודעה כלשהי של webzen שהם משחררים לרשת את הגרסאות האלה?

"הם לא יעלו עליכם" זה לא טיעון למה מעשה כלשהו הוא חוקי אלא למה מעשה כלשהו הוא לא חוקי אבל עדיין כדאי לעשות אותו, ומכיוון שאנחנו לא רוצים שישראל תהפוך למדינת מקלט-עולם שלישי שבה מריצים כל מה שלא חוקי כי "לכאן לא יגיעו", ושואפים למצב שבו ישראל תהיה חלק מהעולם המתקדם, אנחנו מתנגדים למכירת מוצרים לא חוקיים.

ותודה Alm
לפי מה שזכור לי אתה מימנת את MU ISRAEL שהיה קיים יותר מחצי שנה עם יותר מאלפי אנשים בשרתים,אז לדעתי אין לך מה להטיף בנושא של פרוצים ולא פרוצים
  Reply With Quote
ישן 10-04-06, 22:53   # 17
exciter
משתמש - היכל התהילה

exciter's Avatar

מיני פרופיל

exciter לא מחובר  

גם לי זכור לפי הדברים ש FreshServ אמר שהגרסאות שהוא ציין חוקיות...
למה ? מכיוון שהם היו גרסאות בטא, וכשהשרת של MUOnline גם היה גם בטא זה היה חופשי.

היום אני כבר לא יודע מה הסיפור המלא שם...
ישן 10-04-06, 23:15   # 18
FreshServ.Net
אחראי פורום

מיני פרופיל

FreshServ.Net לא מחובר  

טוב, כדי לסגור את כל הסיפור הזה, מישהו צריך לשלוח לwebzen הודעה ולשאול...
פעם זה היה חוקי (97), היום אין לי מושג.
אישית אני לא מעוניין לשאול ולא רוצה להיות קשור בכל דבר שMU קשור בו (שוב, עניין שלי עם עצמי).
בני, אם תוכל לשאול אותם ולהגיד לי מה אמרו...מעניין אותי איך זה היום. (שאל ל97...)

תודה.

Last edited by FreshServ.Net; 10-04-06 at 23:18..
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום