הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 01-09-09, 23:47   # 11
ozsason
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ozsason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי EroFlex1 צפה בהודעה
עוד פעם הדיון הזה נפתח ?
לא נמאס לכם?
אין מה לעשות ככה זה כשהשרת נופל ואנחנו רוצים להחזיר תגיבוי ולא להחזיר אותכם לשרת ריק מחדש!~
לי אין גיבוי של האתרים שהתאכסנו אצלי זה אחת הסיבות שאני לא מעלה תשרת,ולכם אין גיבוי שלכם אפילו אז אני חייב להחזיר גיבוי.
ודרך אגב במקום לפתוח 20000 נושאים על זה שהשרת נפל אפשר לשלוח הודעה באיסי ולשאול מה קורה..

עוז...
כן הוא לא רשום אחי סתם הלכנו למס הכנסה והכניסו אותנו בפרוטקציות כי היה להם משעמם!
תגיד אתה בסדר? מישהו הזכיר כאן אותכם?
זה אתה שנדחפת.
ולא לא נמאס לנו,חודש וחצי אין שרת אין קבצים אין פעילות באתר,לא נמאס לנו! נמאס לנו ממכם!
ונכון שרת נופל,אבל הוא גם קם... ולא חודש וחצי ועדיין אין כלום! תחשוב וואלה נופל למשך חודש וחצי,תחשוב על הפסד אדיר,ובוא אני אגלה לך סוד קטן באוזן,חודש וחצי זה מבול של זמן אתר עם 2000 ייחודיות ביום לא ישאר לו מבקרים שבמשך חודש וחצי אין כלום לא עובד.
ובוא אני אגלה לך עוד סוד כן עדיף להביא שרת חדש במקום,כי בזמן הזה היה עוד אפשר להציל משהו מהאתר והגולשים משהו... ורווחים של האתר שלא נדבר עליהם... אז וואלה אולי הקבצים ינצלו אולי... שם המשחק כאן הוא אולי... אולי גם יהיה שלום ולא יהיה חור באוזון,אולי ימצאו גם תרופה לאיידס לך תדע? אבל באיזה גיגול זה יקרה?!
את הגולשים והלוקחות זה לא מעניין.
כבר גרמתם לנזק עצום מספיק ואתה עוד מעז להגיב ככה,לא נותר עוד טיפת בושה?!
וליצור קשר באיי סי קיו?! הרשה לי לגכך חחחחחחחחחחחחחחחח...חחחחח... איזה קטעים פה ואו ואו.
הלוואי שהייתם זמינים באיי סי קיו\פאלפון\מייל\ה"פ כאן. הלוואי,הלוואי שהייתם מעדכנים.
רק אחרי שמחפשים אותכם בלי סוף "ומשגעים" אותכם בלי סוף אתם עונים "הארד דיס נמצא אצל חברה לשיחזורו,לא ידוע לנו כמה זמן זה יקח,לבינתיים חכה שב שב בשקט וסתום את הפה,כי אתה אשם בזה".
ובקשר לקבלות,לי לא נתנו אף קבלה,גם שביקשתי קיבלתי מין קבלה מפוקפקת משהו כקובץ gif ולשאר הזמן לא קיבלתי שום קבלה.

והלקוח תמיד אבל תמיד צודק,וכאן הלקוחות ורק ואך הלקוחות הם הצדיקים הם הצודקים,ואתם הטועים והאשמים.
  Reply With Quote
ישן 02-09-09, 00:01   # 12
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

היות ובעל העסק מודה שמדובר בלקוח, הנושא מועבר לפורום ביקורות ושם הוא יימשך.
אם הדיון ייסטה מהנורמה הוא יינעל, נא לשמור על דיון תרבותי.

בעל העסק, לא לזכותך יאמר כי התשובות שאתה מספק הן מנוסחות בצורה חובבנית.
  Reply With Quote
ישן 02-09-09, 05:20   # 13
daromri
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

daromri לא מחובר  

אני קיבלתי קבלות.. שלחתי לדימה..
  Reply With Quote
ישן 04-09-09, 20:42   # 14
liorclub
חבר על

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל liorclub שלח הודעה באמצעות MSN אל liorclub

liorclub לא מחובר  

darormi, אשמח להציע לך אחסון זמני עד שייפתרו הנושאים במידה וחשוב לך זמינות של האתר.

לגבי הכסף, תבקש בחזרה את מה שמגיע לך, אין סיבה שלא תקבל את זה, בעל עסק שמכבד את עצמו יחזיר את הכסף, וכמו שהיה לי מקרה עם איליה, הוא החזיר לי את הכסף ישר בלי בעיות, אני לא חושב שכאן נעוצה הבעיה, תקן אותי אם אני טועה...

אני עדיין מתקשה להבין את הנושא של חודש וחצי בלי אתר, איליה/דניס - קצת אחריות..
ישן 04-09-09, 20:53   # 15
IsraKal.co.il
חבר מתקדם

מיני פרופיל

IsraKal.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי EroFlex1 צפה בהודעה
עוד פעם הדיון הזה נפתח ?
לא נמאס לכם?
אין מה לעשות ככה זה כשהשרת נופל ואנחנו רוצים להחזיר תגיבוי ולא להחזיר אותכם לשרת ריק מחדש!~
לי אין גיבוי של האתרים שהתאכסנו אצלי זה אחת הסיבות שאני לא מעלה תשרת,ולכם אין גיבוי שלכם אפילו אז אני חייב להחזיר גיבוי.
ודרך אגב במקום לפתוח 20000 נושאים על זה שהשרת נפל אפשר לשלוח הודעה באיסי ולשאול מה קורה..

עוז...
כן הוא לא רשום אחי סתם הלכנו למס הכנסה והכניסו אותנו בפרוטקציות כי היה להם משעמם!
בושה וחרפה! אחרי תקלות כאלו ואחרות אתה עוד מעז להעיר הערות כאלו? פשוט בושה וחברה לך ולדניס ולכל הקשור לINETKEY !

לילה טוב,
  Reply With Quote
ישן 06-09-09, 10:48   # 16
נריה
הוסטסניון

מיני פרופיל

נריה לא מחובר  

כל אותם הלקוחות
באמת נחמד לראות שיש לכם עוד כוח ורצון לפעול ולפתוח פוסטים כאן,להגיב להודיע שעדין הבעיה קיימת,לשגע את מנהלי החברי ב ICQ/מסנגר פלאפון/ה"פ וכ'ו וכו'

עדיין לא הבנתם שזה לא עוזר לכם? חודש וחצי זה המון זמן,היה אפשר לייצר מחדש את השרת בחול ולשלוח אותו חזרה לארץ,שלא לדבר על ללכת ולקנות אחד כולל התקנה שיקח במקרה הממש רע כמה ימים

יש לכם הפסד? יש לכם עוגמת נפש? לא קיבלתם מה שמגיע לכם? תתארגנו כמה לקוחות(שאני רואה שאתם כבר די מכירים אחד את השני) ותארגנו תביעה.
כל אחד ישים כמה גרושים אם באמת חשוב לכם שהאמת תצא לאור ותתחילו בהליך משפטי,כמובן במידה ויש לכם הוכחות קבלות תיעודי שיחות שמקובלים בבית משפט ועוד ועוד

רק ככה תצליחו.
  Reply With Quote
ישן 06-09-09, 19:30   # 17
daromri
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

daromri לא מחובר  

דיברתי איתו והוא הסכים לתת לי החזר כספי.. אני מחכה לראות איזה החזר אקבל הוא אמר שבין ה-10 ל-15..
לפי זה אדע מה לעשות.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום