הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות > ארכיון

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 15-11-05, 22:49   # 1
eur2
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

eur2 לא מחובר  

ביקורת על יוסי מנהל HostComp.net [ההסבר המפורט]

עכשיו אני מכיר את יוסי (ספי) משהו כמו 3-4 חודשים אולי יותר אפילו, בהתחלה הכל היה בסדר, ולא היו בעיות איתו כי נתתי לו חבילה עם מחיר זנות והכל...
אחרי זה הוא קיבל ממני פיצויים על כל דבר קטן שלא עבד, ואני תמיד אני עניתי לו ולא היו בעיות..
הוא הזמין ממני דומיין לשנתיים ושילם, ואדם היה לו בעיה עם הספק שלו ולא יכולתי להזמין ושאלתי אותו אם הוא רוצה החזר או שדומיין לשנה, הוא בחר בדומיין לשנה והזמנתי מדניאל מנהל בסיק נטוורק, והכל הגיע ואין בעיות... עכשיו הוא התחיל לטעון שהדומיין לא בשם שלו, ואני לא יודע, קיצר לא יודע מה הוא רצה, אז סיכמנו שאם הדומין יפרץ תחת אחריותי אני מביא לו עוד שני דומיינים והוא הסכים.
אחרי זה היה לנו בעיה עם משה שפירמט את השרת מבלי להגיד לי והשרת נמחק כולל כל הגיבויים, פרט למה שהיה אצל עומרי מwise-serv שדרך אגב ספי התנהג ממש בגסות כלפי עומרי גם לפני וגם אחרי שאני אמרתי לו שעומרי מחזיק את הגיבוייים של ספי ורק בזכותו יש בכלל גיבויים שלו. לרוע מזלי רק גיביתי את ספי ולא כל השאר. אני חיכיתי לשרת שלי משהו כמו 5 ימים משהו כזה, וכשהוא הגיע היינו חייבים לעלות את הגיבויים ידנית כי הVPS של עומרי חסם גישה לשרתים אחרים. אז אני ועוד 5 חברים שלי ישבנו יומיים ערים לעלות גיבוייים, רק בשבילו.. הוא היה הראשון!
אפילו סלביק שהוא חבר טוב שלי כבר כמה שנים עזר לספי קודם במקום לעזור לעצמו כי אני ביקשתי ממנו שיעזור לי. ישבתי ער יומיים ולא הלכתי לבית ספר אפילו וכלום קיבלתי נכשל בפיסיקה ישבתי והעלנו כל הזמן גיבויים ועוד דברים, הצלנו גיבויי מסדים והכל.. ישבנו שעות על סידור הקידוד של המסדים שלו.
והוא מתקשר אליי ואומר שאני מזלזל בו, שאני חושב שהוא סתם אחד, ושאני מניאק ... אני לא יפרט הכל כי זה לא ממש יפה לפרט את המילים שלו.. כאן...
הבן אדם קיבל ממני חודש וחצי חינם ריסלר כשהוא רצה לעבור לVPS והיה לו בעיות עם זה... חודש וחצי לא לקחתי ממנו שקל... אחרי זה שהיו לי התקפות על השרת והשרת היה למטה הוא מתחיל לחשוב שאני עושה לו בכוונה אני משעה לו את החשבון, תבינו כל השרת היה למטה, הכל ! עומרי היה גם על השרת סלביק גם היה על השרת ועוד כמה לקוחות שלי שנשארו עד שנמצא להם מקום. והוא טוען שאני עובד עליו, הוא אפילו מאיים מאחורי הגב שלי לסלביק אומר שדוד שלו או חבר שלו לא יודע מי "יבוא אליי לביקור"... וגם התחיל לגנות את סלביק בשמות גנאי... הבן אדם כפוי טובה לחלוטין! כל עוד אתם מביאים לו משהו הוא נחמד אליכם, אחרי זה הוא יתחיל להראות מי הוא באמת!

אמרתי לו שאני מביא לו החזר כספי, רק הוא בתחתית הרשימה שלי, אחרי שאני יחזיר לכולם יסיים מה שאני צריך אתה תקבל את המאה שקל שלך שנשארו לך שם כמה ימים ואני מביא לך כי אתה חתיכת מניאק כפוי טובה, יש כמה אנשים שיודעים שאני התחלתי לעבוד בעבודה בחנות מחשבים בשביל להחזיר לכולם את הכסף, יש כמה שקיבלו ויש עוד כמה שבדרך, הוא אחרון כי הוא מניאק כפוי טובה, סלביק וכל השאר אמרו לי לא להחזיר לו כלום כי הוא מניאק הפתיע אותי שיש לך בכלל חברים אתה נצלן אחושרמוטה, אני חשבתי שאתה בן אדם ... טעיתי קשות, הוא הפסיד כמה לקוחות בגללי נכון אני אשם כי היו התקפות על השרת והדפוק אומר שאני משעה את החשבון שלו לכו תבינו עד כמה הבן אדם מרוכז בעצמו!

לי אישית נמאס ממך, ותאמין לי אוסטס זה ממש לא מקום בשביל להתנקם באנשים פשוט אני רוצה להראות מי אתה באמת: חבל שאנשים יסתכלו בכלל לכיוון שלך...

ציטוט של מה שהוא שלח לי לפני משהו כמו 30 דק':
ציטוט:
מה נשמע?
התגעגעת?
לא אה?
יפה מאוד! גם אני!

אין לי עניין לדבר איתך... פשוט יש שני דברים שאתה חייב לי
(שאני מקווה מאוד שלא יהפכו לשלושה)

1. אתה זוכר את הדומיין שלי? שקיבלת עליו 50 ש"ח עבור תקופה של שנתיים! לא פחות ולא יותר!!
שלא נדבר על זה שהיה אמור להירשם על שמי (שזה הדבר שלא יהפוך לשלישי. אני מקווה מאוד.) שהבטחת לי עוד דומיין אבל עזבתי את זה כי חשבתי שאתה בחור טוב ובאמת זה היה בתמים
ופתאום מה אני מגלה? הדומיין שלי אמור להיגמר עוד חצי שנה
משמע - במקום לשנתיים מכרת לי אותו לשנה!!!

2. כל הבלאגן שהיה עם השרת שלך...
כל האללה יסטור שהוא באמת יודע מה עשית שם
עדיין לא הפקדת לנו את הפיצוי הכספי שהיה מגיע לנו ממך!
כבר טחנו את זה חזק, אני לא ירחיב בדבר.

אלבז שלח לך הודעה, וכמו שחשבתי... אתה מתעלם..
אני מציע לך אישית.. לגלות יותר יחס אחרי ההודעה הזאת.. כי.. איך אומרים? החגיגה לא נגמרה.. היא עוד לא התחילה... ותראה את זה איך שאתה רוצה..!
עכשיו השותף שלו אלבז אין לי ממש שום דבר נגדו, ההפך אני לא מכיר אותו בכלל.. למרות שדיברנו כמה פעמים והוא נשמע בן אדם בסדר אבל אני לא מכיר אותו להעביר חוות דעת...

אתה תקבל את הכסף שלך, אבל אתה האחרון ברשימה שלי האחרון האחרון...
ותאמין לי שאפילו זה לא מגיע לך !

ד"א אני מתכונן למבחן במתמטיקה, ואני מקדיש לך חצי שעה שכולם יבינו עד כמה אתה נמאסת ..

ישן 15-11-05, 23:01   # 2
בן.נ.
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל בן.נ. שלח הודעה באמצעות MSN אל בן.נ.

בן.נ. לא מחובר  

תראה אני מבין מה שעובר עליו ומה שעובר עלייך
חבל שכאלה דברים קורים , לדעתי אי הבנה שניכם לא אשמים במתרחש...
בהצלחה בכל מקרה בסידור הבעיות וכל הכבוד יבגני על ההשקעה בלקוחות שלך מי ייתן וירבו כמוך !

ישן 15-11-05, 23:05   # 3
911fm
חסום

מיני פרופיל

911fm לא מחובר  

סליחה שאני מתערב מזה האחרון עם מגיע לו כסף ולא משנה מה עשה החזר כספי מגיע לו
גם אם הוא קילל אותך ואמר שאתה מניאק ואמא שלך זו*נה ואתה שרמו*ה
ולא משנה מה מגיע לו החזר כספי שתכלס אתה חייב לו אז אתה מחוייב להחזיר.

לגבי התקיפות על השרת שאמרת אם הוא הפסיד לקוחות בגללך אז נורא מצטער להגיד לך גם אתה היית מדבר אחרת אם היית מפסיד לקוחות.
וזה שמשה פירמט בטעות את השרת שלך ושל ההוא, ולהוא נחסם לך הגישה וכו וכו ... להגיד לך את האמת?
זה לא אמור לעניין מישהו.

אין לי כל כוונה ואני לא מכיר אף אחד ממכם אני רק מגיב על פי מה שאתה רשמת
לגבי ההתנהגות שלו יכול להיות שהיא לא בסדר אבל יש דברים שאתה חייב לתת לו ואם שילם לך כסף אז מצטער להגיד אתה פשוט חייב. וגם לא היית חייב להחזיק בו כלקוח כי אני מאמין שהמשכתם לעבוד ביחד עד עכשיו.
בכל מקרה תסיק מסקנות.
1. כ להתירוצים של נפילות וכל זה וההוא עשה ככה וישבתי ונכשלתי בככה וככה, זה לא אמור לעניין את הלקוח.
2. החזר כספי אם אתה צריך להחזיר לא משנה מה קרה אתה מחוייב כל עוד לא מדובר במשהו פלילי שעשה לך.

3. זה ילמד אותך פעם הבאה שאם לא טוב לך לתת שירות אז לא נותנים זה לא העיקר להרוויח כסף.

ישן 15-11-05, 23:06   # 4
Drummer
חבר פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Drummer

Drummer לא מחובר  

באמת שזה לא מגיע לך יבגני אבל יש אנשים כפויה טובה בעולם אתה אמור לדעת את זה ופשוט לשים פס אני אישית לא הייתי מחזיר תכסף אבל בעצם אתה איכשהו חייב לעשות זאת, אבל אתה לא חייב בכלל לדבר איתו תחזיר לו תכסף שלו כשתוכל זאת לא אשמתך כל העניין הזה. אני זוכר כשהיית ער יומיים בשביל להציל את כל הגיבויים וכל זה אני זוכר כמה עבדת קשה אני מציע לך דיי להתרגש מכל דבר פשוט שים פס תגיד לו אני יחיזר כשיהיה לי אל תפנה אליי יותר.

ישן 15-11-05, 23:07   # 5
eur2
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

eur2 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Israel-Serv.Net
תראה אני מבין מה שעובר עליו ומה שעובר עלייך
חבל שכאלה דברים קורים , לדעתי אי הבנה שניכם לא אשמים במתרחש...
בהצלחה בכל מקרה בסידור הבעיות וכל הכבוד יבגני על ההשקעה בלקוחות שלך מי ייתן וירבו כמוך !
אם כל הכבוד, אני לא מתכוון לענות לו יותר, זה בסדר מצידי שמשהו יגיד לי מניאק באמת שלא מפריע לי או משהו כזה, אבל התנהגתי אליו יותר טוב ממשהו שאני מכיר כמה שנים טובות.. והוא באמת חבר טוב נכנס בין ה5 הכי טובים... ואחרי זה זה הורס.. וחבל שהוא עשה את זה אני אפילו שהוא רצה לעבור לVPS הצעתי לו לקמפג לו את השרת, ולהביא לו את הקידוד שלי לסקין של DA בחינם והכל.. הוא קיבל ממני הכל, התנהגתי אליו כמו חבר טוב וככה הוא מחזיר ...

סלביק מחר התחבר יסביר יותר טוב ממני כי גם הוא דיבר איתו ויסביר איך הוא מדבר אחרי שהוא מקבל יותר, מה הפרצוף האמיתי שלו...

דרך אגב החלפתי טלפון עברתי לHOT ופלאפון, אני קונה חדש בימים הקרובים..
כל מי שקרוב אליי קיבל, כל השאר לא מקבלים ולא יקבלו כי לא מגיע להם..
ואני עונה, הוא שלח הודעות בפורום בלי בעיה.. רק אני לא יענה לו כי הוא לא שווה את זה..

ציטוט:
באמת שזה לא מגיע לך יבגני אבל יש אנשים כפויה טובה בעולם אתה אמור לדעת את זה ופשוט לשים פס אני אישית לא הייתי מחזיר תכסף אבל בעצם אתה איכשהו חייב לעשות זאת, אבל אתה לא חייב בכלל לדבר איתו תחזיר לו תכסף שלו כשתוכל זאת לא אשמתך כל העניין הזה. אני זוכר כשהיית ער יומיים בשביל להציל את כל הגיבויים וכל זה אני זוכר כמה עבדת קשה אני מציע לך דיי להתרגש מכל דבר פשוט שים פס תגיד לו אני יחיזר כשיהיה לי אל תפנה אליי יותר.
.... זה מה שאני מתכוון לעשות רק הוא האחרון ברשימה, יש אנשים כמו אלון שצריכים לקבל לפניו כי הם יודעים להחזיר כבוד ולדבר כמו אנשים נורמליים...

ישן 15-11-05, 23:08   # 6
Drummer
חבר פורום

מיני פרופיל

Drummer לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי 911fm
סליחה שאני מתערב מזה האחרון עם מגיע לו כסף ולא משנה מה עשה החזר כספי מגיע לו
גם אם הוא קילל אותך ואמר שאתה מניאק ואמא שלך זו*נה ואתה שרמו*ה
ולא משנה מה מגיע לו החזר כספי שתכלס אתה חייב לו אז אתה מחוייב להחזיר.

לגבי התקיפות על השרת שאמרת אם הוא הפסיד לקוחות בגללך אז נורא מצטער להגיד לך גם אתה היית מדבר אחרת אם היית מפסיד לקוחות.
וזה שמשה פירמט בטעות את השרת שלך ושל ההוא, ולהוא נחסם לך הגישה וכו וכו ... להגיד לך את האמת?
זה לא אמור לעניין מישהו.

אין לי כל כוונה ואני לא מכיר אף אחד ממכם אני רק מגיב על פי מה שאתה רשמת
לגבי ההתנהגות שלו יכול להיות שהיא לא בסדר אבל יש דברים שאתה חייב לתת לו ואם שילם לך כסף אז מצטער להגיד אתה פשוט חייב. וגם לא היית חייב להחזיק בו כלקוח כי אני מאמין שהמשכתם לעבוד ביחד עד עכשיו.
בכל מקרה תסיק מסקנות.
1. כ להתירוצים של נפילות וכל זה וההוא עשה ככה וישבתי ונכשלתי בככה וככה, זה לא אמור לעניין את הלקוח.
2. החזר כספי אם אתה צריך להחזיר לא משנה מה קרה אתה מחוייב כל עוד לא מדובר במשהו פלילי שעשה לך.

3. זה ילמד אותך פעם הבאה שאם לא טוב לך לתת שירות אז לא נותנים זה לא העיקר להרוויח כסף.

ממש לא, יבגני נותן שירות מעולה הבנאדם פשוט לא סובלני.

Last edited by Drummer; 15-11-05 at 23:11..

ישן 15-11-05, 23:11   # 7
911fm
חסום

מיני פרופיל

911fm לא מחובר  

זה לא משנה סבלני או לא
אם לקוחו תעזבו את אותו אדם כתוצאה מנפילות מתמשכות וכל מיני בעיות אז כנראה שהיתה בעיו תבשרת ויבגני לא מכחיש את הבעיות והבן אדם הפסיד כסף גם אז מה אתה מצפה שהוא יחייך ויגיד איזה יופי הפסדתי לקוח..

נו באמת חברה קצת רצינות.
זה טיפים בשביל יבגני אני מקוהו שהוא לא נעלב או משהו פשוט כל התירוצים של היה בעיה ככה ל רהיה גיבוי זה פירמט ההוא חסם לי זה עשה לי תחשוב שהיו עושי לך את זה בתור לקוח הוייתה מפסיד לקוחות מהאתה היית שמח? אני בטוח שלא.. וגם בטוח שגם אתה היית מצוברח ועצבני.

ישן 15-11-05, 23:14   # 8
s.o.s
חבר וותיק

מיני פרופיל

s.o.s לא מחובר  

עזבו אותכם ספי הזה סתם מניאק חבל שאני לא שומר היסטורי אני היתי מראה לגם תשיחה שלי איתו
קיצר יבגני אתה בן אדם פראייר אתה מחזיר לו כסף על זה שנשאר לו 10 ימים אפילו פחות ורק בימים האלו היה בעיות בשרת ועוד העברתה לו לקוח ועוד נתתה לו חודש וחצי חינם קיצר אתה בן אדם פראייר ומביא לו כסף שבכלל דפקו אותך ובגלל זה נשארתה בלי כסף
נרשמתי לאתר אחד שנותן איחסון חינמי
DEAD says:
והוא לא רצה לרשום אותי כי אני מלדבן
DEAD says:
אז נרשמתי לפרוקסי
איזה מלדבן

ישן 15-11-05, 23:14   # 9
Drummer
חבר פורום

מיני פרופיל

Drummer לא מחובר  

שמע זה קרה לי ואני הפסדתי ממש המון גולשים לקח לי זמן להתאושש התקשרתי לבעל השרת אמרתי מה קרה והכל אמר לי נהרס לי המאבד או משהו לא התערבבתי יותר מדיי ומה לעשות חרא קורה צריך לקבל את זה וכשאני אומר הפסדתי גולשים אני מדבר על אלפים אם זה הרבה או לא זה לפי דעתך.

אבל לצערי קיבלתי את זה כי דברים כאלה קורים אף שרת לא מושלם אף בעל שרת לא מושלם אין מה לעשות אלה החיים.

ישן 15-11-05, 23:15   # 10
eur2
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

eur2 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי 911fm
זה לא משנה סבלני או לא
אם לקוחו תעזבו את אותו אדם כתוצאה מנפילות מתמשכות וכל מיני בעיות אז כנראה שהיתה בעיו תבשרת ויבגני לא מכחיש את הבעיות והבן אדם הפסיד כסף גם אז מה אתה מצפה שהוא יחייך ויגיד איזה יופי הפסדתי לקוח..

נו באמת חברה קצת רצינות.
זה טיפים בשביל יבגני אני מקוהו שהוא לא נעלב או משהו פשוט כל התירוצים של היה בעיה ככה ל רהיה גיבוי זה פירמט ההוא חסם לי זה עשה לי תחשוב שהיו עושי לך את זה בתור לקוח הוייתה מפסיד לקוחות מהאתה היית שמח? אני בטוח שלא.. וגם בטוח שגם אתה היית מצוברח ועצבני.
אתה רוצה לדעת בדיוק כמה הפסדתי?
יותר מ3600 שקל... הפסד, בניגוד לאחרים אני עובד לבד, ולא לוקח בחיים שלי כסף מאחרים אז אני עובד בחנות מחשבים מחזיר לכולם את הכסף..

והבן אדם, אני נתתי לו חודש וחצי כשלא היה לו שרת.., חינם לא אמרתי לו מילה הוא רק ביקש קיבל..
ככה היינו ביחסים..

ואני יחזיר לו, רק הוא האחרון שאני מחזיר..

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום