הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 09-02-08, 23:20   # 41
Qu-D
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Qu-D לא מחובר  

אתם מוזמנים לפרוש.
גם ככה הקבוצה שלכם מורכבת מ-80% זרים ו-20% ישראלים וגם זה בגלל החוק הרוסי.

"מכבי שלום מכבי שלום איך זה לראות את נוקיה אדום" זאת קללה? או "השופטים של מכבי" זאת קללה? אז כנראה שהמילה "מכבי" זאת קללה כי היא מופיעה ב-2 המשפטים.

וגם הקטע עם שמעון מזרחי זה לא קללה.

ואמרת שזה רק חלק ממה שהלך במשחק?
עכשיו אני מבין למה האוהדים שלכם הם אוהדי קונצרטים. כל מילה בשבילכם זה קללה. ואתם אף פעם לא מקללים, אתם נשמות טובות.
ישן 09-02-08, 23:26   # 42
Jonathan
Winner

מיני פרופיל

Jonathan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Qu-D צפה בהודעה
אתם מוזמנים לפרוש.

"מכבי שלום מכבי שלום איך זה לראות את נוקיה אדום" זאת קללה? או "השופטים של מכבי" זאת קללה? אז כנראה שהמילה "מכבי" זאת קללה כי היא מופיעה ב-2 המשפטים.

עכשיו אני מבין למה האוהדים שלכם הם אוהדי קונצרטים. כל מילה בשבילכם זה קללה. ואתם אף פעם לא מקללים, אתם נשמות טובות.
אם עדיין לא הבנת אמרתי את זה בציניות .. אני נגד כל החוקים המפגרים של החבורת עסקנים שהורסת את הספורט
אבל כשמקבלים רדיוסים על שריקות בוז לשחקן בטענה שזה קריאות גזעניות המצב באמת לא טוב
  Reply With Quote
ישן 09-02-08, 23:46   # 43
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

ציטוט:
אתם מוזמנים לפרוש.

מה אכפת לך שהקבוצה מורכבת מ 80% זרים ו 20% ישראלים? מפחד? מכבי חתומה על איזשהו חוק לטפח ישראלים או משהו?

מכבי לא תפרוש מהסיבה היחידה, שכשהפועל לא תקח אליפות לא יהיה רשום בשום מקום שזה היה בגלל שמכבי לא השתתפה באותה שנה.
ישן 10-02-08, 00:05   # 44
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
אתם מוזמנים לפרוש.

תבדוק איך זה ברוב הקבוצות המובילות בליגות המובילות...
חוץ מזה, שהפועל ירושליים אין לה ביותר מדי מה להתגאות...היא שיחררה 2-3 זרים כבר העונה..
להפועל יש לא מעט זרים, אנחנו מדברים על הפרש די נמוך וגם זה בגלל בעיות תקציב, זה לא שהפועל לא רוצים, הם לא יכולים להרשות לעצמם זרים.
הפועל צריכים להפסיק לנגן על עניין ה"זרים" הם עושים את זה אך ורק בגלל שיקולים תקציביים וזאת הסיבה היחידה שבאירופה אתם לא כ"כ חזקים, בארץ שלנו זה חזק, סיכוי יש לכם ביול"ב אבל לא סיכוי גבוה לעומת שאר המתמודדות.

בקיצור, מה שאני בא להגיד, להפועל יש זרים והיו לה (הזכרתי שהם שיחררו כבר 2-3 העונה), אם היא הייתה יכולה, היו לה כמו למכבי...אבל היא לא יכולה והיא מעדיפה אלטרנטיבה זולה וקלה להשגה (להפועל אין יכולת להשיג זרים ברמה שמכבי יכולה, הסיבה היחידה היא, שאף אחד לא ממש מכיר אותה באירופה)-ישראלים.

מכבי לא צריכה לפרוש, ואסור לה לפרוש..הפועל ושאר הקבוצות צריכות להתחיל להתחזק ולעשות את הליגה הזאת יותר מעניינת..נכון, כאוהד מכבי זה קצת מנוגד..אבל הליגה הישראלית, בשנה ממוצעת (לא כמו השנה ושנה שעברה-שנות בנייה נקרא להם)-די משעממת.

וכן, אני מסכים ששמעון צריך לפרוש מהאיגוד, למרות שהוא הבן אדם הכי אמין שיש שם...הוא וקופל (שהוא מנהלת את המנהלת בצורה טובה מאוד לדעתי) עושים עבודה טובה..לעומת אולמרט שהוא פשוט ביזיון...
הוא (שמעון) צריך לפרוש מהסיבה היחידה-לסתום פיות...לא משום סיבה אחרת, התפקוד שלו נהדר, הוא לא מטה דברים לטובת מכבי (למרות מה שחושבים....דוגמאות הם: חוק הפיינל פור, חוק רוסי וכד' שלכל אחד מהם יש לו כחבר איגוד ויו"ר קבוצה אפשרות להתנגד..דבר שמטיל וטו) אז בקיצור, אם הוא יתפטר, לאנשים לא יהיה מה להגיד.
שמעון לא הרס את הליגה, הקבוצות האחרות, שנשארו מאחור, הם אלו שהרסו, שמעון בנה את "מכבי-האמפריה" מ-0....תבדוק כמה אליפויות היו לפני שמעון.
  Reply With Quote
ישן 10-02-08, 13:09   # 45
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל

Tomer לא מחובר  

תשמע שי, לפחות נשבר שיא במשחק הזה.

מכבי ת"א: שיא שריקות לעבירות ברבע האחרון

הצהובים ניתחו את התנהגות השופטים בגמר הגביע ומצאו נתונים מדהימים: 12 מ-14 ההתקפות האחרונות של הפועל ירושלים הסתיימו בשריקה, 19 העבירות שנשרקו לחובת מכבי שוות לשיא ה-NBA.

מאז שהוכנס לפעולה שעון 24 השניות, בעונת 1954/55, רק פעם אחת נשרקו בליגה הטובה בעולם 19 עבירות ברבע אחד (בן 12 דקות) נגד קבוצה אחת. האירוע החריג הזה קרה ב-1982, במשחק בין דאלאס לדנבר. לצהובים של שרף נשרקו בעשר הדקות האחרונות בגמר הגביע 19 עבירות גם כן, ממוצע של עבירה לכל 31.30 שניות.

בכלל, ממוצע העבירות העונה של מכבי במשחק בליגת העל עומד על 22.5 עבירות לערב, וזה בדיוק גם הממוצע שלה ביורוליג. אם בשלושת הרבעים הראשונים נשרקו לחובת הצהובים 20 עבירות, הרי שהמספר כמעט והכפיל את עצמו ברבע האחרון - כשבעשר הדקות המסיימות נשרקות נגד ירושלים שש עבירות בלבד (מול 19 ב-30 הדקות הראשונות).

זה לא נגמר: בדקה האחרונה נשרקו לחובת מכבי ארבע עבירות תוך 46 שניות (מ-50 שניות לסיום ועד 4 שניות לסיום), כשארבע דקות קודם לכן נשרקות לחובתה שלוש עבירות ב-39 שניות (מ-4:13 לסיום ועד 3:34). ירושלים, לעומת זאת, קלעה בעשר הדקות האחרונות תשעה סלי שדה (20 נקודות) ו-18 נקודות מהקו. רק שתיים מ-14 ההתקפות האחרונות שלה הסתיימו ללא שריקה לעבירה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3504700,00.html

ולמי שרוצה את הססטיסטיקות מהאתר של מכבי, עם תחקיר מדהים:
http://maccabi.co.il/News3.asp?ID=1282

היום משחק מול רמת-גן, ואני מקווה שמכבי הפיקה לקחים.
ישן 10-02-08, 20:57   # 46
Qu-D
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Qu-D לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Tomer צפה בהודעה
מה אכפת לך שהקבוצה מורכבת מ 80% זרים ו 20% ישראלים? מפחד? מכבי חתומה על איזשהו חוק לטפח ישראלים או משהו?

מכבי לא תפרוש מהסיבה היחידה, שכשהפועל לא תקח אליפות לא יהיה רשום בשום מקום שזה היה בגלל שמכבי לא השתתפה באותה שנה.
ביום שבו תעמוד על הדעה שלך יהיה טוב.
כל דקה אתה משנה את הדעה שלך וזה נראה לי בגלל שאתה מושפע מתגובות בפורומים אחרים של מכבי.

ומפחד? ממש לא.
אבל זאת ליגה ישראלית וכן צריך לטפח ישראלים.

בכל מקרה,
אין טעם לדעתי להמשיך עם הנושא הזה כי כפי שאמרתי בהתחלה, הוא לא יגמר.
ישן 10-02-08, 21:06   # 47
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל

Tomer לא מחובר  

ציטוט:
ביום שבו תעמוד על הדעה שלך יהיה טוב.
כל דקה אתה משנה את הדעה שלך וזה נראה לי בגלל שאתה מושפע מתגובות בפורומים אחרים של מכבי.

ומפחד? ממש לא.
אבל זאת ליגה ישראלית וכן צריך לטפח ישראלים.

בכל מקרה,
אין טעם לדעתי להמשיך עם הנושא הזה כי כפי שאמרתי בהתחלה, הוא לא יגמר.
הא? איפה שיניתי את הדעה? שאמרתי שמכבי לא תפרוש מהליגה? זו עובדה, אני רוצה שהיא תפרוש - אבל זה לא יקרה.

what the fuck are you talking about?

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום