הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > חומרה ומפרטים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 22-02-10, 14:00   # 1
Ed2ka
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Ed2ka לא מחובר  

חדש בעסק השרתים, ויש לי מספר שאלות

אני דיי מתעניין בכל הקשור לשרתי משחק, ולא מזמן קראתי שנית לרכוש שרת יעודי (קופסא), ולהתקין עליו כמה שרתים שאני רק רוצה(בכפוף להגבלת נפח השרת).
אני מבקש לקבל טיפה יותר אינפורמציה על כל התהליכים אשר מתבצעים בקניית שרת, מחירים של שרתים יעודיים. במידה וישנם שרתים יעודיים לקנייה, אני מבקש לברר את כל המידע הדרוש לניהול ותחזוק השרת, כל הדברים והשימושים האפשריים של השרת, וכו'.

תודה מראש.
E-mail: Tomnidi@gmail.com
  Reply With Quote
ישן 22-02-10, 14:46   # 2
yonatan
I am root

yonatan's Avatar

מיני פרופיל

yonatan לא מחובר  

Cool

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Ed2ka צפה בהודעה
אני דיי מתעניין בכל הקשור לשרתי משחק, ולא מזמן קראתי שנית לרכוש שרת יעודי (קופסא), ולהתקין עליו כמה שרתים שאני רק רוצה(בכפוף להגבלת נפח השרת).
אני מבקש לקבל טיפה יותר אינפורמציה על כל התהליכים אשר מתבצעים בקניית שרת, מחירים של שרתים יעודיים. במידה וישנם שרתים יעודיים לקנייה, אני מבקש לברר את כל המידע הדרוש לניהול ותחזוק השרת, כל הדברים והשימושים האפשריים של השרת, וכו'.

תודה מראש.
אתה יכול לשכור שרת מחברה שיש לה כבר שרתים להשכרה , למשל SPD \ DRP וכו ...
התקנת שרתי משחק נעשית על ידך והגדרות השרתי משחק גם כן
מחירים אתה צריך להשאיר הודעה בפורום בקשות אחסון עם אפיון בסיסי של מה אתה מתכוון להריץ ,ויקפצו עליך כבר החברים פה עם המון הצעות במפרטים שונים ומשונים.

בעקרון רעיון טוב יהיה ללכת על שרת מבוסס חומרת שרת ( למשל מעבד XEON Quad) , כנגד חומרת PC רגילה ( למשל Q6600 ) , לשרתי משחק כמות הזכרון הוא גורם דיי מכריע במידה ואתה מחפש להריץ מספר רב של שרתים , במינימום יהיה טוב לקחת שרת עם 6 גיגה זכרון כדי שיהיה לך המון מקום להתרחב.

במידה ואתה מתכוון גם להקים אתר על מנת לפרסם את העסק שלך - מומלץ מומלץ בחום , לבצע זאת על שרת נפרד מאשר השרת שמארח את השרתי משחק (אפילו חבילת אחסון בסיס תספיק לך), בכלל לא מומלץ להתקין פאנל ניהול כמו DIRECT ADMIN על שרת שמריץ גם שרתי משחק , וההעדפה תהיה שרת נקי.

לגבי התחזוק, אתה צריך להבין במערכת Linux במידה ואתה הולך על שרת מבוסס Linux,
להבין הכוונה פעולות בסיסיות כמו יצירת משתמשים \ מחיקת משתמשים \ יצירת תיקיות \ חילוץ קבצי התקנה \ התקנה של תוכנות שידרשו להפעלת המשחקים \ מחיקת תיקיות \ בקרה ובדיקת שימוש של משתמשים במשאבים , לפעמים מוסיפים גם הגבלות לפי מספר תהליכים למשתמש ( במידה ותתן ללקוחות שלך גישת SSH עצמאית ).
התקנת שרת FTP בסיסי גם יהיה דבר חשוב על מנת שתוכל לתת ללקוחות שלך להעלות מפות\מודים שונים עבור שרתי המשחק שלהם.

והכי הכי חשוב, כשאתה מוכר שרתי משחק לילדים - אתה חייב ליצור קשר עם ההורים שלהם , אסור לך להחתים קטין על חוזה שירות ללא הסכמת הורה\אחראי חוקי עליו.

בנוסף , חשוב שהשרת יהיה באותה מדינה שלה אתה מתכוון למכור את שרתי המשחק ( כדי שהמשתמשים שלך יהנו מ PING נמוך ).

לגבי מהירות חיבור, 10 מגה סימטרי יעשה נאמנה את העבודה , בתור התחלה זולה אתה יכול להתחיל מ 5 מגה ולא לקפוץ ישר ל 10 על מנת לחסוך עלויות עד שתבנה לעצמך בסיס לקוחות שיצדיק את ההשקעה ברוחב פס הנוסף.

במידה ומציעים לך חיבור של 10 מגה סימטרי כברירת מחדל בחבילה - מה טוב!

תתרחק מחיבורים "שיתופיים " כגון " 15 שיתופי" ואל תיפול לפח של " חיבור מתפרץ " זה לא מתאים לשרתי משחק.

אלה כמה טיפים שאני יכול לתת לך.

Reply With Quote
ישן 22-02-10, 15:30   # 3
Ed2ka
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Ed2ka לא מחובר  

תודה רבה לך, אם אני אראה שאני ממש נכנס לכל הקטע הזה, אני בהחלט אעזר בטיפים שלך.

בקשר למחירים, אני לא רוצה לפרסם בפורום הצעות על מנת לא לאמץ יותר מדי חברות לפרסם את מחיריהן, אלא לקבל מחיר כללי(ממוצע) לשרת אשר מריץ שרתי משחק בלבד.
אני רוצה לראות אם ההוצאות מתאימות לתקציב שלי, לפני שאני באמת מחליט ללכת על זה. אני מעוניין לדעת, במקרה שאני קונה שרת(קופסא), אני אצטרך לאכסן אותה בחוות שרתים? שמעתי שהתשלום החודשי הוא בסביבות דיי יקר, ומה שאני מחפש פה זאת הוצאה חד פעמית, ללא תשלום חודשי או שנתי. אם ניתן לקבל הסבר מפורט יותר על דברים אלו, אני בהחלט אשמח.
  Reply With Quote
ישן 22-02-10, 16:10   # 4
Ed2ka
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Ed2ka לא מחובר  

לאחר עיון קצרצר באתר שרתים.סיאו.איאל (מצנזר משום מה) - שרתים יעודיים , התבוננתי בשני השרתים האחרונים, כמו שהמלצתה לי. חשבתי להגדיל את כמות הזיכרון, כמו שאמרתה, והמחיר הסופי לשרת כזה(עם 80 ג'יגה ההרד דיסק - לא המצלתה לי דבר בנוגע לנפח השרת), 6 ג'יגה זיכרון יוצא שהמחיר הוא 1,000ש"ח בדיוק. נגיד ואני משקיע את הסכום המבוקש(נראה לי זול מדי - לא צויין דבר על מערכת ההפעלה של השרתים), אני יודע שאני צריך לאכסן אותו במקום כלשהו על מנת שיתחבר ישירות לרשת. אני מבקש לדעת כמה שיותר על הפעולות של האיכסון: האם ניתן לאכסן במקום אחר מלבד חוות שרתים? האם ניתן להשאיר את השרת בביתי, ולחברו לרשת ידנית? מה טווח המחירים לאיכסון שרתים כאלו בחוות שרתים שונות? תודה מראש.

Last edited by Ed2ka; 22-02-10 at 16:16..
  Reply With Quote
ישן 22-02-10, 17:56   # 5
Golroh
חבר מתקדם

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Golroh שלח הודעה באמצעות MSN אל Golroh

Golroh לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Ed2ka צפה בהודעה
לאחר עיון קצרצר באתר שרתים.סיאו.איאל (מצנזר משום מה) - שרתים יעודיים , התבוננתי בשני השרתים האחרונים, כמו שהמלצתה לי. חשבתי להגדיל את כמות הזיכרון, כמו שאמרתה, והמחיר הסופי לשרת כזה(עם 80 ג'יגה ההרד דיסק - לא המצלתה לי דבר בנוגע לנפח השרת), 6 ג'יגה זיכרון יוצא שהמחיר הוא 1,000ש"ח בדיוק. נגיד ואני משקיע את הסכום המבוקש(נראה לי זול מדי - לא צויין דבר על מערכת ההפעלה של השרתים), אני יודע שאני צריך לאכסן אותו במקום כלשהו על מנת שיתחבר ישירות לרשת. אני מבקש לדעת כמה שיותר על הפעולות של האיכסון: האם ניתן לאכסן במקום אחר מלבד חוות שרתים? האם ניתן להשאיר את השרת בביתי, ולחברו לרשת ידנית? מה טווח המחירים לאיכסון שרתים כאלו בחוות שרתים שונות? תודה מראש.
המחירים שרשומים שם הם השכרה[קניית שרת QUAD CORE החל מ 7000 שקל משהו כזה ומעלה]
איחסון השרת הוא רק בחווה הטווח המחירים לאיחסון הוא 350 ומעלה תלוי ברוחב הפס
  Reply With Quote
ישן 22-02-10, 18:50   # 6
Light
חבר וותיק

מיני פרופיל

Light לא מחובר  

תאמת היום עם הNGN וכל השטויות האלה הוא יכול בכיף לקנות פס של 10-20 מ"ב ולאחסן בבית, נכון שיש הרבה יתרונות לחוות שרתים אבל היתרונות הללו הצטמצמו לא?
ישן 22-02-10, 18:53   # 7
Kernel
אושיית הוסטינג

מיני פרופיל

Kernel לא מחובר  

שרתי QC ממש לא עולים 7000 שקל ומעלה,
אולי 2 שרתי QC עולים 7000. (ו-BRAND עולים 8000).
ישן 22-02-10, 18:58   # 8
Ed2ka
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Ed2ka לא מחובר  

אתה בטוח? ואם כן, אתה חושב שניתן לקנות שרת בתקציב של עד 2500 ש"ח, לפי המפרט בתגובה השנייה?
  Reply With Quote
ישן 22-02-10, 20:30   # 9
Kernel
אושיית הוסטינג

מיני פרופיל

Kernel לא מחובר  

התחשיב הוא פשוט,

ככל שהשרת זול יותר, כך התפוקה שהוא מפיק תהיה קטנה יותר,

שרת ב-2500 ש"ח = החזר חודשי נמוך.
ישן 22-02-10, 21:55   # 10
Rank-Serv
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Rank-Serv לא מחובר  

ממליץ לך להתחיל בהשכרת שרת המחירים נעים בין 500 ש"ח ל 1000 ש"ח בערך
לשרתי משחק תוכל למצוא ב600 ש"ח שרת מצויין!
שרתי משחק-אירוח אתרים
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום