הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-07-16, 20:29   # 1
Benda
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Benda לא מחובר  

[מחפש] מתכנת לפיתוח אפליקציות (IOS & ANDROID))

שלום לכולם,
אתחיל בכך שאציג עצמי בקצרה - שמי יוגב, בן 25, סטודנט להנדסת תוכנה ויזם בכל תחומי האינטרנט השונים.
יש לי ניסיון רב במסחר אינטרנטי, מכירות, פרסום & שיווק ברשתות החברתיות, אני שאפתן, בעל ראש יצירתי ומספר רעיונות לסטארט-אפים רציניים (בעלי אפיון מוכן ומקצועי הכולל גם חקר שוק ונתונים רלוונטיים).

אני מחפש אחר מתכנת שותף כאשר הדרישות שלי ממנו הן ידע רב בפיתוח אפליקציות הן לאייפון והן לאנדרואיד (וכשאני אומר רב, תסלחו לי חלקכם ואל תפגעו - אני לא מתכוון לכל "מתחיל" שבנה אתר HTML בחייו).

הרעיון הראשון איתו אני רוצה לרוץ תחילה לא מסובך במיוחד ובעל פוטנציאל עצום (חקרתי, בדקתי ועשיתי לא מעט שיעורי בית בשביל לאמת את זה).

את הפרטים המלאים אמסור רק לאנשים ספציפיים שאני חושב שיכולים לתרום לי לפיתוח ולקידום הנושא וזאת רק לאחר שאותם אנשים יוחתמו על הסכם סודיות מראש.

בנוסף לידע ולבקיאות מלאה בכל השפות והיכולות הנדרשות (שוב, אני מחפש אך ורק אנשים רציניים עם ידע רחב, כאלה שלא יתחילו להתברבר באמצע הפרויקט וללמוד במקביל לפיתוח) אני מחפש שותף העונה ל:
  • נעים לשיחה ולעבודה משותפת
  • רציני ואחראי
  • ראש יצירתי
  • מוסר עבודה גבוה
  • יכולת עמידה בזמנים ויעדים
  • בעל זמן פנוי (נטו!) לפיתוח
  • עם כוונות מלאות ורציניות להצלחה ועשיית כסף
  • שאיפות גבוהות
  • מבין עניין

הצפי לתוצר הסופי הנו חצי שנה מרגע תחילת העבודה (ולכל היותר עד סוף מרץ 17).

פרויקט זה אינו "עוד" אפליקציה לבית הקברות של האפליקציות שמפותחות היום כמו חול אך בלי שום תועלת, ולכן אהיה מאוד בררן לגבי כל מועמד

מי מכם שרואה מודעה זו רלוונטית לגביו מוזמן בבקשה לשלוח לי מייל (כתובת בחתימה) עם קורות חיים \ הידע המקצועי שלו ופרויקטים שעשה בעבר.
אני מתחייב לחזור לכל אחד ואחת מכם גם אם לא תמצאו לדעתי מתאימים עבור הפרויקט.

מעבר לכך, כל שאלה ופרטים נוספים שתרצו לדעת יינתנו בפרטי - שוב, לאלו שאראה לנכון רלוונטיים לכך.
אוסיף ואציין כי במידה והתוצר הסופי יהיה לשביעות רצון שני הצדדים, יש ברשותי רעיונות נוספים למימוש בעתיד.

דבר אחרון ממני אליכם - ובכל לשון של בקשה, תכבדו אותי:
אני לא מעוניין לבזבז זמן בשיחות חולין ללא מטרה שמטרתן לדלות מידע \ להתעניין, אני מחפש אך ורק אחר בחור רציני בעל התכונות הנ"ל. עם הרבה כבוד לכל אחד ואחת מכם ובלי לפגוע באיש, בואו לא נתרום לבזבוזי זמן מיותרים.

ואחרי הפירוט הארוך, תודה רבה ובהצלחה אישית לכל אחד ואחת מכם!
מעריך את הזמן שהקדשתם לקריאה
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום