הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > עסקים מורשים - הודעות ושירות

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 05-05-06, 21:54   # 41
The Predator
חבר על

מיני פרופיל

The Predator לא מחובר  

דיי כבר עזבו אותו מספיק חלאס רדו מהבנאדם יופי סבבה פגע בכם זהו התחיל דרך חדשה סתמווווווווו כבר באמא שלי שאני מרחם על הבנאדם מה עשיתם לו עזבו אותו חלאססססס כולכם מנסים להשמיד אותו

אם לא היה לי כיף כאן היתי אומר למה לדעתי כולם מתנפלים עליו אבל אני מעדיף לשמור על הפה שלי למרות שיש פה קצת 'גזענות' כלפיו,

תגידו שאני מדבר שטויות .. זאת דעתי..

תירדו מהבנאדם ומהרררררר הוא לא חייב לכם שום דבר ולמי שיש בעיה איתו שיגיד אותה בפרטי ודברו כמו גברים אתם עושים התנהגות מגעילה כשאתם באים ומלכלכים בפורום ממש התנהגות מגעילה תהיו בוגרים ותפתרו דברים פנים מול פנים תאמינו לי ישתלם לכם כי בסוף אתם אלה שתאכלו אותה

ממש אני רואה את ההודעות ומתעצבן מהם.

אל תתנו לעמותת הטרקטורונים לסגור!!!
http://pancher.net/atv/

ישן 06-05-06, 10:44   # 42
splyter
חבר פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל splyter שלח הודעה באמצעות AIM אל splyter

splyter לא מחובר  

אשמח לדעת מהם מפרטי השרתים שלכם.

יום טוב,

ישן 06-05-06, 16:26   # 43
s.o.s
חבר וותיק

מיני פרופיל

s.o.s לא מחובר  

אדם נראה לי הוא מדבר על הקטע של הדומיינים שאני מכיר מישהו שגם הוא טוען אותו דבר
נרשמתי לאתר אחד שנותן איחסון חינמי
DEAD says:
והוא לא רצה לרשום אותי כי אני מלדבן
DEAD says:
אז נרשמתי לפרוקסי
איזה מלדבן

ישן 06-05-06, 16:28   # 44
אדם_פונטה
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל

אדם_פונטה לא מחובר  

החזרתי לכולם את הכסף לא היה ולא נברא אדם אחד שלא קיבל כסף עבור אותו שירות שלא נתתי
איזה גנבה זאת בידיוק? קיבל הכל כולל הכל.

alon.r מעולם לא היה לקוח שלי לא שילם לי אח שלו היה לקוח שלי העביר כסף היתה תקופה שלא יכלתי לספק שירות הדומיינים נתקעתי היה הרבה צרות החזרתי לכולם את הכסף כמובן מי שלא סיפקתי לו את השירות
גם לך יבגני אם זכור לך היה דומיין אחד שלא סיפקתי כל השאר נתתי בזמן אחד החזרתי לך את הכסף אמת לעמיתה
אז להגיד גנבתי זה שקר וכזב וחוץ מזה שזה לא קשור לנושא.

אז כן ALON.R הוא ילד בן 13 וכן הוא בן 13 זה גילו, אין לי כלום נגד ילדים אבל כנראה שרצוי לא לעבוד איתם מהסיבה שהם לא מבינים איך מתנהלים סדרי עבודה במדינת ישראל, למזלי אני כבר לא עובד עם ילדים אלה אם כן יש חתימה של משיהו מעל גיל 18 שלוקח אחריות על הכל ומבחינתי הוא הלקוח, אז אלון הזה עדיין הולך כמעט שנה וחצי אחורה למשבר שעברתי וכל עסק עובר משבר ושאני אומר כל עסק אני מתכוון לזה שלכל עסק יש את הימים הטובים והרעים שלו אין מה לעשות חוץ מעבודה יש לנו בני אדם ואנחנו לא רובוט על שלט יש יכול להיות שניהיה חולים נתעלף ישבר לנו יד רגל מישהו מהמשפחה חס ושלום נפטר\נהרג וכדומה צר לי שהוא לא הבין אותי אז מה לעשות בכל מקרה אמרתי ואומר שוב זה לא הנושא זה היה זה עבר וזה שקר גמור הוא קיבל כל שקל ושקל יותר נכון לא הוא אח שלו, אני בכלל לא מבין איך הוא רושם עליי ביקורת שמעולם לא היה לקוח שלי, הוא טוען שלא קיבל כסף שיוכיח שהעביר כסף ולא קיבל כסף בחזרה., לי עד היום יש את הפתק החזרה של כל מי שהחזרתי לו כסף, ככה שזה לא בעיה בכלל, למרות שחוק הוחכה חל עליו.

שבוע טוב

Last edited by אדם_פונטה; 06-05-06 at 16:37..

ישן 06-05-06, 16:47   # 45
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

Alon R, מספיק.
פעם אחת כבר כתבת משהו על העבר שגם אז היה מוטל בספק.
זאת הפעם השניה שאתה מתקיף את אדם.
די.
אדם לא היה בפורום חצי שנה עקב החלטות כאלה ואחרות ולאו דווקא עקב בעיות
של ספק ביושרו.
כרגע, לא ידוע לי על שום דבר עדכני שהוא אפילו מוטל בספק לגבי יושרו של אדם.
אתה לא חייב לאהוב אותו, זאת זכותך, אבל בין חוסר האהדה שלך כלפיו לבין
קריאות של "גניבה" .. לבין עובדות בשטח - כמו לדוגמה העיצובים שלא היו צריכים
להיות באתר שלו - ולא בידיעתו - אלא בעקבות מעשי השותף שלו - וגם זה
טופל למיטב ידיעתי בצורה שסגרה את העניין לא בצורה של ויכוחים או בעיות -אפילו
עם אלירן! - אז בין כל זה לבין הקריאות שאתה רומז, זה לא בסדר.
אחרי חצי שנה שאדם לא היה פה, אני מקווה ומצפה שהוא יכול לקבל דף חדש ונקי
מבעיות העבר.
בהתחשב שיש עסקים היום שכל חודש או חודשיים מקבלים ביקורות שונות ומוזרות
שפעם הם טובות ופעם הם רעות, אדם לא היה פה חצי שנה מלאה.
זה מספיק זמן כדי להתרחק מכל עניייני העבר ואני לא רואה סיבה להעלות אותם שוב.
זה גם מיותר, וגם לא מוצדק.
אז אנא המנע מההערות האלו, מהעקיצות המיותרות, ומהביקורות שלא אתה אישית
התנסית בהן בשלוש החודשים האחרונים.

סולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ מפעילת שב.קום - שירותי אחסון אתרים מאובטחים
טל: 03-6421228 http://shev.com

ישן 06-05-06, 17:00   # 46
אדם_פונטה
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל

אדם_פונטה לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Pancher
דיי כבר עזבו אותו מספיק חלאס רדו מהבנאדם יופי סבבה פגע בכם זהו התחיל דרך חדשה סתמווווווווו כבר באמא שלי שאני מרחם על הבנאדם מה עשיתם לו עזבו אותו חלאססססס כולכם מנסים להשמיד אותו

אם לא היה לי כיף כאן היתי אומר למה לדעתי כולם מתנפלים עליו אבל אני מעדיף לשמור על הפה שלי למרות שיש פה קצת 'גזענות' כלפיו,

תגידו שאני מדבר שטויות .. זאת דעתי..

תירדו מהבנאדם ומהרררררר הוא לא חייב לכם שום דבר ולמי שיש בעיה איתו שיגיד אותה בפרטי ודברו כמו גברים אתם עושים התנהגות מגעילה כשאתם באים ומלכלכים בפורום ממש התנהגות מגעילה תהיו בוגרים ותפתרו דברים פנים מול פנים תאמינו לי ישתלם לכם כי בסוף אתם אלה שתאכלו אותה

ממש אני רואה את ההודעות ומתעצבן מהם.
שמע אני לא רוצה להישמע מתנשא אבל אף ילד פה ואולי אף אחד פה בכלל לא יצליח להשמיד אותי הפרנסה שלי ברובה לא מגיעה מכאן אבל אני לא יסבול השמצות שב מצד אנשים מסויימים ששומרים טינה מהעבר, והעובדה שבמשך תקופה שלא הייתי פה נשארתי באוויר המשכתי לעבוד בידיוק אותו דבר.
אני מקווה שאנשים קראו את מה שאלון אמר והפנו טוב טוב, לא הייתי כאן בפורום ולא בגלל שאני רמאי או נוכל או משהו כזה כי אני לא רמאי ולא נוכל ולא היה מצב שלא החזרתי למישהו כסף אז אולי שלא הייתי פה היה לאנשים הזדמנות להגיד כאשר הייתי חסום וואי די הוסט נוכל האדם הזה אז ממש לא ועצם העובדה שאני שנתים בשוק ההוסטינג הישראלי ועובד עם המון עסקים בישראל בין היתר מוסדות ממשלתים זה כבר יגיד לכם איזה עסק עומד כאן מאחור ואיזה בן אדם עומד מאחרי העסק הזה, נכון כמו בכל עסק יש גם תקלות מידי פעם לא נולדנו מושלמים.

שורה תחתונה מי שרוצה ויש לא שאלה ספקה לגביי מוזמן לפנות אליי או במייל או בהודעה פרטית או לנייד שלי ועכשיו אם זה לא משהו שקשור לנושא ההודעה שפתחתי או שאלה או איזה משהו שלא מובן הוא מוזמן להגיב אם זה ל קשור לנושא וקשור לעבר שלי ולמי ומה ומו אז המקום היחדי הוא לפנות אליי באחת הדרכים שציינתי.

שיהיה לכולם שבוע טוב.

Last edited by אדם_פונטה; 06-05-06 at 17:02..

ישן 06-05-06, 17:33   # 47
yNaxon
אקס מנהל

yNaxon's Avatar

מיני פרופיל

yNaxon לא מחובר  

בהצלחה אדם,אני לא מכיר אותך,אבל הצלחה רבה

אגב,לכל אלו שאמרו שהוא לא יכול להשתנות,תנו לו צ'אנס!
תנו לו הזדמנות,כי גם אתם הייתם רוצים אחת כזו אם הייתם "חוטאים",נכון?
אז לרדת ממנו
אדם,שוב בהצלחה.. והדומיין שלך לא עובד

ישן 06-05-06, 17:45   # 48
אדם_פונטה
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל

אדם_פונטה לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי YsTyle
בהצלחה אדם,אני לא מכיר אותך,אבל הצלחה רבה

אגב,לכל אלו שאמרו שהוא לא יכול להשתנות,תנו לו צ'אנס!
תנו לו הזדמנות,כי גם אתם הייתם רוצים אחת כזו אם הייתם "חוטאים",נכון?
אז לרדת ממנו
אדם,שוב בהצלחה.. והדומיין שלך לא עובד
עובד עובד פשוט יש כרגע איזה בעיה עם האייפים אני מגדיר כמה דברים

בנתים אפשר להיכנס מיפה
http:///~dhost/

בכל מקרה תודה גם לך

ישן 06-05-06, 18:35   # 49
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

1. אני לא בן 13, אני בן 15 אבל זה לא חשוב כרגע.
אני לא מפליל אנשים ע"פ גילם ולדעתי זה מעיד את האישיות והבגרות שלך.

2. זה שהחזרת את הכסף, יש לציין אחרי המון זמן ולחץ שמפעילים עליך - זה לא משנה את עובדה שכן לקחת כסף בלי הצדקה.

3. אלון, בניגוד לחברות שפעם היו ביקורות טובות ופעם רעות, זה היה בעיקר על בעיות טכניות (שרת נפל וכו') פה מדובר על משהו שונה בהחלט, אופי של בן אדם - סתם ככה... אחרי 6 חודשים אני לא מאמין שהוא השתנה, זאת טעות שאתה כזה תמים אבל עד כמה שאני יודע לא אני מחליט.

4. אדם, איני זוכר שאיי פעם ספקת חשבונית מס / קבלה על כך ששילמנו לך כסף, ככה שאין טעם שבכלל תגיד אם אני או אחשלי לקוחות שלך, כל אות שאני כותב פה הם בשם של אחשלי, אם אחד ממכם מפקפק בזה, אתם מוזמנים לברר את זה מולו.

שורה תחתונה,

אלון: אני חושב שמגיע לגולשים שלך שידעו את העבר של מי שמפרסם פה מחירים אחרי הכל אתם מסננים ילדים בני 12 ע"י כך שהם אינם חוקיים אבל בן אדם שפעם (בספק רב אם גם לא בהווה) רימאה את הלקוחות שלו שהגיעו מהוסטס, כמוני וגם עבר על החוק אתם מנסים לצנזר את מי שמעלה את עברה של החברה.. זה מעוות בעיני.

הנקודה שלי בכל העניין הזה, זה שמי שחושב לקנות ממנו זה שידע שבעבר הוא רימאה וגנב כסף מלקוחות שלו, זה הכל.

ישן 06-05-06, 18:47   # 50
אדם_פונטה
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל

אדם_פונטה לא מחובר  

שמע ALON.R היקר אתה יכול לחשוב מה שאתה רוצה את הכסף שלך אני החזרתי לך לא כי לחצת עליי אלא כי היית צריך לקבל וכי יכתי מבחינה בריאותית להחזיר לך אותו.
אגב לך תלמד קצת על חוקים אני רשאי להחזיר לך כסף עד חודש ואף חודשיים ימים יש חברות מאוד גדולות שעובדות בשיטה זו, זה שאני החזרתי לך תכסף לאחר זמן מסויים זה כי לא יכלתי מסיבה בריאותית לגשת לבנק, ובטח ובטח לא מהסיבה שאתה לחצת עליי כי ילד בגילך ממש אבל ממש לא מאיים עליי.

איזה חוק בידיוק עברתי? לא סיםפקתי לך חשבונית כי עוד לא הספקתי אפילו להגיע למצב מול הדואר לשלוח לך תחשבונית וכבר ביקשת את הכסף חזרה!!! אתה יודע אתה לא גר ליידי שאני יכול למסור לך תחשבונית מס' ביד.
אם יש לך ספקות לגבי היותי עוסק מורשה אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית ואני יראה לך תעודת עוסק מורשה.

ציטוט:
2. זה שהחזרת את הכסף, יש לציין אחרי המון זמן ולחץ שמפעילים עליך - זה לא משנה את עובדה שכן לקחת כסף בלי הצדקה.
לקחתי כסף בלי הצדקה לזכרוני הנכון אחיך העביר את הכסף, וקיבל אותו ואמרתי לך כבר לפי חוקי מדינת ישראל אני רשאי גם לאחר חודשיים להחזיר את הכסף הכל תלוי במנטליות אצלינו רוצה שאני יראה לך חברות שעושות זאת תוכל לקרוא על זה בסעיפי החזרים כספיים אז אני החזרתי הרבה לפני אז מה בידיוק לקחתי כסף שלא כהצדקה מישהו עמד עם סכין על הגרון והכריח אותכם להעביר לי כסף תמורת השירות?
אתה מדבר שטויות בקצב אתה אפילו לא שם לב מה אתה אומר.

לגבי האופי שלי מי אתה בכלל שתגיד על האופי שלי ? אתה מכיר אותי אתה חבר שלי מהשכונה אתה מהמשפחה שלי לא נכון? אז שב בשקט אל תעשה הרבה רעש כי אתה כזה קטן כמו זבוב ואתה מתחיל כבר לעצבן אמרתי לך אל תגיב פה יש לך משהו פנה אליי בהודעה אישית שמענו אותך שמענו כבר 100000 פעם את הדברים שיש לך להגיד עליי סיימת נהנת ? אני שמח שנהנת עכשיו שב בשקט אין לך משהו קשור להגיד לנושא ולא על העבר שלי אז אל תגיד ואם אתה תגיד עליי דבר שקר ללא ביסוס אני ידאג שהעניין יטפול במלוא החומרה.

Last edited by אדם_פונטה; 06-05-06 at 18:51..

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום