הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > Domains - שמות מתחם

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 08-01-07, 17:55   # 1
אביחי
חבר על
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

אביחי לא מחובר  

איגוד האינטרנט הישראלי מייקר את מחירי הדומיינים

איגוד האינטרנט הישראלי מעלה את מחירי שמות המתחם. עד היום מחיר כתובת אינטרנט עמד על 260 שקלים עבור רישום, בעוד חידוש הכתובת לאחר שנתיים עלה כ-21 דולרים (90 שקלים) בלבד. החל מהיום, מחיר הרישום יהיה 230 שקלים, בעוד מחיר החידוש לאחר שנתיים נקבע ל-230 שקלים לשנתיים.
להמשך הכתבה:http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3349811,00.html
נקלח מ ynet.
  Reply With Quote
ישן 08-01-07, 17:58   # 2
mlnn
משתמש - היכל התהילה

mlnn's Avatar

מיני פרופיל

mlnn לא מחובר  

איזה עצבים איתם.
ומה לעבור חברה? אפילו האתר של הDTNT הזה לא פועל =\

בחורות ערומות

Last edited by mlnn; 08-01-07 at 18:01..
  Reply With Quote
ישן 08-01-07, 17:59   # 3
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
איגוד האינטרנט הישראלי מעלה את מחירי שמות המתחם. עד היום מחיר כתובת אינטרנט עמד על 260 שקלים עבור רישום, בעוד חידוש הכתובת לאחר שנתיים עלה כ-21 דולרים (90 שקלים) בלבד. החל מהיום, מחיר הרישום יהיה 230 שקלים, בעוד מחיר החידוש לאחר שנתיים נקבע ל-230 שקלים לשנתיים.
ציטוט:
רישום שמות מתחם ישראלים המסתיימים ב-co.il, וב-org.il יוזל החל מהערב (ב') למשתמשים שירכשו דומיינים באמצעות רשמי משנה, זאת בעקבות החלטת איגוד האינטרנט מחודש מאי להסמיך רשמי משנה . נוסף על ההוזלה, ניתן יהיה לרשום שם מתחם לשנה במקום לשנתיים.
ציטוט:
החברה הראשונה שקיבלה אישור לפעול כרשם משנה היא חברת Domain The Net (או DTNT), שכבר מוכרת דומיינים בינלאומיים, ותמכור דומיינים ישראלים ב-20 דולר לשנה. מחיר חידוש דומיין יהיה זהה - כלומר, 20 דולר לשנה (כ-170 שקלים לשנתיים).

בעלי דומיינים ישראלים יוכלו להעביר את הרישום מהאיגוד ל-DTNT ללא תשלום, ואם יעשו זאת עד לראשון במרץ, יבטיחו לעצמם את מחירי החידוש של
החברה. אגב, לא ניתן יהיה לבצע מהלך הפוך: להעביר רישום של דומיין ישראלי מהרשם המוסמך לאיגוד האינטרנט.
את החלקים החשובים לא ציינת.
ד"א אני לא מתכנון לעבור, אני נשאר עם המקור.
  Reply With Quote
ישן 08-01-07, 18:03   # 4
DmN
חבר וותיק

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל DmN

DmN לא מחובר  

דמט איזה עצבים איתם

אם האתר הוהא של DTNT היה עולה הייתי מעביר בכיף ...
  Reply With Quote
ישן 08-01-07, 18:09   # 5
File2Host
חבר בקהילה

מיני פרופיל

File2Host לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר צפה בהודעה
את החלקים החשובים לא ציינת.
ד"א אני לא מתכנון לעבור, אני נשאר עם המקור.
תן סיבה אחת שבגללה אתה לא עובר?
  Reply With Quote
ישן 08-01-07, 18:13   # 6
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי File2Host צפה בהודעה
תן סיבה אחת שבגללה אתה לא עובר?
אני אתן לך כמה!

ה"מערכת" של ISOC היא למעשה עובדים של ISOC + המערכת של ICANN.
במידה ואתה עובד דרך "מתחרה" ההחלטות עוברות כמה ידיים לפני ביצוע ממשי (כאילו זה לא מספיק שזה לא אוטומטי.).

ההפרש לא כזה משמעותי שיצדיק את החשש שיגרם עקב כך שאני לא עומד מול המקור שבאמת אחראי לכל פעולה.

שים לב שאפשר לעבור לספק משנה, אך אי אפשר לחזור! זה ברור למדי שהם מנסים להיפטר מאחריות כלפי לקוחות ולהעביר את הנטל לאחר.

אני יכול להמשיך אם בא לך...
  Reply With Quote
ישן 08-01-07, 18:19   # 7
File2Host
חבר בקהילה

מיני פרופיל

File2Host לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר צפה בהודעה
אני אתן לך כמה!

ה"מערכת" של ISOC היא למעשה עובדים של ISOC + המערכת של ICANN.
במידה ואתה עובד דרך "מתחרה" ההחלטות עוברות כמה ידיים לפני ביצוע ממשי (כאילו זה לא מספיק שזה לא אוטומטי.).

ההפרש לא כזה משמעותי שיצדיק את החשש שיגרם עקב כך שאני לא עומד מול המקור שבאמת אחראי לכל פעולה.

שים לב שאפשר לעבור לספק משנה, אך אי אפשר לחזור! זה ברור למדי שהם מנסים להיפטר מאחריות כלפי לקוחות ולהעביר את הנטל לאחר.

אני יכול להמשיך אם בא לך...
אתה טועה הם מעלים את המחירים באיגוד הישראלי על מנת לעודד אותך לעבור לרשמים המוסמכים על ידי האיגוד - הם חתומים על חוזה לא ייקרה לך כלום או לדומיין שלך. אחת לחצי שנה עושים חידוש חוזה וריענון- הכל נעשה דרך האיגוד.
בעיניין של אתה רושם אצל המורשה ורק אז הוא מעביר לאיגוד? זה כבר לא ככה.
הם מורשים לספק דומיינים מטעם האיגוד אבל עושים זאת בעצמם.. זה מה שהבנתי.
מנכל האיגוד אמר שהם לא טובים בלספק את השירות ולכן הם לא רוצים להמשיך לעשות זאת ולחלק את העבודה ואת התחרות על המחירים לשאר החברות אבל אם החברות יעבירו להם את הדומיינים שאתה מזמין דרכם מהזה ייתן להם?

לסיום .. המחיר יורד משמעותית מ260 לשנתיים אל 173 לשנתיים משהו כזה.. וגם מחיר החידוש יורד.
  Reply With Quote
ישן 08-01-07, 18:22   # 8
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
אתה טועה הם מעלים את המחירים באיגוד הישראלי על מנת לעודד אותך לעבור לרשמים המוסמכים על ידי האיגוד - הם חתומים על חוזה לא ייקרה לך כלום או לדומיין שלך. אחת לחצי שנה עושים חידוש חוזה וריענון- הכל נעשה דרך האיגוד.
בעיניין של אתה רושם אצל המורשה ורק אז הוא מעביר לאיגוד? זה כבר לא ככה.
הם מורשים לספק דומיינים מטעם האיגוד אבל עושים זאת בעצמם.. זה מה שהבנתי.
מנכל האיגוד אמר שהם לא טובים בלספק את השירות ולכן הם לא רוצים להמשיך לעשות זאת ולחלק את העבודה ואת התחרות על המחירים לשאר החברות אבל אם החברות יעבירו להם את הדומיינים שאתה מזמין דרכם מהזה ייתן להם?

לסיום .. המחיר יורד משמעותית מ260 לשנתיים אל 173 לשנתיים משהו כזה.. וגם מחיר החידוש יורד.
כמו שאני "מכיר" את DTNT תהיה בטוח שהמחיר לא ישאר ככה....ובגלל שאי אפשר לחזור, אתה כביכול "תידפק" עם מחיר גבוה...או..שתסתכן בזה שהדומיין שלך יהיה פנוי לרישום בזמן מסויים.
  Reply With Quote
ישן 08-01-07, 18:27   # 9
File2Host
חבר בקהילה

מיני פרופיל

File2Host לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי meshuga צפה בהודעה
כמו שאני "מכיר" את DTNT תהיה בטוח שהמחיר לא ישאר ככה....ובגלל שאי אפשר לחזור, אתה כביכול "תידפק" עם מחיר גבוה...או..שתסתכן בזה שהדומיין שלך יהיה פנוי לרישום בזמן מסויים.
כמו שאתה "מכיר" או כמו שהם אומרים עד מרץ זה ישאר ככה .
עד מרץ יהיו עוד מתחרים ( מורשים לספק דומיינים) נקווה שתיהיה תחרות והמחיר ישאר או רק יירד.
שמע גם יש תנאים שזה כתוב הם לא יכולים שאתה קונה את הדומיין להגיד לך שהחידוש הוא 20 דולר, ואחרי שנה פתאום החידוש עולה ל 50 דולר ( סתם דוגמא) .. זה הונאה זה עקיצה חח..
מחיר החידוש לא יעלה לדעתי וככה גם מחיר הדומיין. אבל ניראה ב מרץ אם יהיו עוד מורשים ותיהיה תחרות.
  Reply With Quote
ישן 08-01-07, 18:31   # 10
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
כמו שאתה "מכיר" או כמו שהם אומרים עד מרץ זה ישאר ככה .
עד מרץ יהיו עוד מתחרים ( מורשים לספק דומיינים) נקווה שתיהיה תחרות והמחיר ישאר או רק יירד.
שמע גם יש תנאים שזה כתוב הם לא יכולים שאתה קונה את הדומיין להגיד לך שהחידוש הוא 20 דולר, ואחרי שנה פתאום החידוש עולה ל 50 דולר ( סתם דוגמא) .. זה הונאה זה עקיצה חח..
מחיר החידוש לא יעלה לדעתי וככה גם מחיר הדומיין. אבל ניראה ב מרץ אם יהיו עוד מורשים ותיהיה תחרות.
לא הונאה, ולא עקיצה, אם הם ירצו, הם יעשו...יהיה אפשר לעשות להם מרד צרכנים..לא יותר..
אם ISOC היו עושים את זה..מישהו היה יכול להגיד להם משהו?
חברת החשמל תעלה מחירים, אתה יכול לעשות משהו?
אותו דבר.

אגב, יש להם זמן לעלות...שנה..הם לא יעלו עכשיו, הם יחכו שירשמו....
אם הם מוכרים net/com/org ב20$ אני מניח שCO.IL שלקהל יעד הישראלי זה יותר מבוקש..הם ימכרו במחיר זהה.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום