הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-01-13, 23:27   # 1
SaarED
חבר בקהילה

מיני פרופיל

SaarED לא מחובר  

בקורת | פורום Jerk

שלום,
אני מעוניין לקבל בקורת על העיצוב החדש בפורום:
http://jerk.co.il/
  Reply With Quote
ישן 27-01-13, 15:55   # 2
Dennis Ray
CEO at Foxfort Ltd

Dennis Ray's Avatar

מיני פרופיל

Dennis Ray לא מחובר  

אני זוכר (פחות או יותר) את העיצוב מלפני חודשיים ואם אני לא טועה הוא היה יפה יותר (אם יש לך תמונה תעלה שנוכל להשוות!).
ישן 27-01-13, 17:42   # 3
Maor Dvir
חבר בקהילה

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Maor Dvir

Maor Dvir לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Ray צפה בהודעה
אני זוכר (פחות או יותר) את העיצוב מלפני חודשיים ואם אני לא טועה הוא היה יפה יותר (אם יש לך תמונה תעלה שנוכל להשוות!).

- אני הבעלים של פורום ג'רק.
העיצוב שהיה לפני חודשיים היה עיצוב של פורום גיימינג.

נשמח לקבל ביקורת על העיצוב העכשווי.
  Reply With Quote
ישן 27-01-13, 20:44   # 4
IMNoob
חבר בקהילה

מיני פרופיל

IMNoob לא מחובר  

אין לי משהו נגד, אך אני ממש מתעב רעיונות של אתרים שמעתיקים מאתרים גדולים כמו פייסבוק בדוגמה הזו.
באתר טוויטר אני יכול להבין את הקשר לשמו ולציפור, אבל באתר בשם ג'רק הקשר בין הציפור לשמו הוא מקרי לחלוטין ובכלל לא היה צריך לקרות.
אם אתה רוצה לצאת במשהו חדש שאנשים באמת יזכרו את האתר שלך, תעשה את זה.

1)
-
ציטוט:
שלום לך משתמש יקר , אנחנו קהילת פורומים www.Jerk.co.il מזמינים אותך למגוון תכנים מעשירים , בפורומנו תוכל לדון על נושאים מעניינים ועל תכנים כגון - משחקים , סרטים , סדרות , כדורגל , כדורסל , קונסולות , מחשבים , בפורומנו תוכלו להשיג תכנים המעשרים אותכם ואותנו הקשורים לעיצוב , תיכנות קידוד , תמיכה טכנית , עזרה , רק אצלנו תוכלו להשיג תכנים מסויימים כגון סרטי צפייה ישירה , סדרות לצפייה , סרטונים מצחיקים , אנימה ומנגה , וטריילרים של סרטים החדשים ביותר ! אנחנו קהילת פורומים Jerk.co.il מאחלים לכם בהצלחה והרשמה נעימה !
יותר מידי טקסט, לעבוד על שגיאות כתיב, איבדתם את הגולש בדרך למטרה. תרשמו תאכלס למה שווה להירשם.

-
ציטוט:
הודעת מערכת
אינך מחובר/ת או שאין בבעולתך הרשאה לגשת לעמוד זה. עניין זה יכול לקרות מהסיבות הבאות:
- למעלה רשום "עלייך להירשם"

-
ציטוט:
הקלדת שם משתמש או סיסמה שגויים. נא לתקן את השגיאות ,ושלח שוב בקשה. אל תשכח שהסיסמה הינה סוגייה רגישה. שכחת את סיסמתך? לחץ כאן!

השתמשת עד כה ב-1 מתוך 5 נסיונות ,והם היו כושלים. אחרי כל 5 ניסיונות כושלים, תוכל לנסות שוב רק לאחר 15 דקות.
***לתקן שגיאות כתיב.***

2)אהבתי את מראה התגובות בפרום והפרופילים, רק למה שנכנסים לפרופיל בשורה של "איפה אתה נמצא" רשום רשימת משתמשים > [שם המשתמש שאתה צופה] כמו פה לדוגמה http://jerk.co.il/member.php?u=4
ושאתה לוחץ על שם המשתמש שמה, הוא מוביל אותך לעמוד ראשי?... גם במקרא דרגות בפורום זה ככה.

3) כשלוחצים על "פייסבוק" בתפריט הכי עליון זה מפנה אותך לפייסבוק שלכם בלשונית הנוכחית, מומלץ לשנות ל- _blank לשונית בנפרד. ממליץ גם שם להמשיך ולעדכן, עדכון אחרון היה כמעט לפני חודש...

4) מומלץ למצוא דרך למלא את הפרופילים של המשתמש גם אם הם לא ציינו פרטים מזהים ושלא יהיו פרופילים ריקים כמו פה: http://jerk.co.il/member.php?u=322

5) "תנאי השימוש" ו-"זכויות יוצרים" לא עובד.

6) אין מבנה דף לקטגוריות פורומים.

7) צריך לשנות "There are no members to list at the moment." בתחתית הנושאים http://jerk.co.il/showthread.php?t=6...7212#post17212

8) כפתור "ראש העמוד" ליד ניווט מהיר מוגבל לפעם אחת בלבד, צריך לתקן זאת.

9) "תיבת דואר אישית" משמאל לא צריכה להופיע אם אני אורח לפי דעתי.

זהו, שאר הדברים נורא מעניינים ובאמת אהבתי את מבנה הפורום רק הוא צריך לצאת מהסטראוטיפ שקוראים לו "פייסבוק" ולהיכנס למה שנקרא "איך אנחנו עושים משהו חדש שלא קוראים לו פייסבוק שאנשים יאהבו" רק אז תהיה על הדרך הנכונה.
  Reply With Quote
ישן 27-01-13, 21:11   # 5
SportL
חבר חדש

מיני פרופיל

SportL לא מחובר  

האתר נחמד, מסודר טוב..
אבל חבל לפתוח עוד ועוד פורומים..
  Reply With Quote
ישן 28-01-13, 01:58   # 6
Yahavgb
חבר חדש

מיני פרופיל

Yahavgb לא מחובר  

האמת שהעיצוב דיי חוזר על עצמו מבחינת CS (דיי מזכיר לי את FXP במבנה), הסליידר נחמד שם (אני תמיד חושב ששימוש ב-RESPONSIVE UI מוסיף).

הצבעים והבאר העליון: כשנכנסתי הסתכלתי על הצבעים ותהיתי אם זה לא אחד לאחד פייסבוק, אחרי שהסתכלתי על הבאר העליון... הבנתי שלא טעיתי. בכל מקרה, מציע לשנות את זה... שיהיה מקורי...
ישן 28-01-13, 13:15   # 7
Haimz
חבר וותיק

מיני פרופיל

Haimz לא מחובר  

הייתי ממליץ לכם על עיצוב חדש של האתר, שיהיה באמת כיף לגלוש בו, כי הוא נראה דיי מכוער ככה ובמיוחד כשהחיכוי לפייסבוק לא טוב.
  Reply With Quote
ישן 28-01-13, 15:12   # 8
SportL
חבר חדש

מיני פרופיל

SportL לא מחובר  

האתר עובד איטי מאוד.
העיצוב ממש יפה.
  Reply With Quote
ישן 28-01-13, 19:59   # 9
talsela87
חבר וותיק

מיני פרופיל

talsela87 לא מחובר  

סך הכל התכנות מעולה, התוספות של המערכת מעולות אבל העיצוב, משהו לא מושך בו

בהצלחה, לפי דעתי התגובות מעליי היו בדיוק כמו שאני אמור להגיד
ממש מזכיר את פייסבוק, לדעתי לשפר בקצת את עניין הצבעים.

בהצלחה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום