הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > עיצוב וגראפיקה

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 12-11-10, 00:48   # 31
AlmogBaku
חבר וותיק

AlmogBaku's Avatar

מיני פרופיל

AlmogBaku לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ~The_Sultan~ צפה בהודעה
בקשר לעיצוב - עיצוב מושקע, איכותי ומסודר. אני אוהב עיצובים נקיים ומקצועיים כאלו שעדיין יפים ברמה גבוהה.

בקשר לנושא שגלשו אליו כאן: אחרי מה שקראתי, אני ארצה לפנות לפותח האשכול ול-Baku - מהניסיון שיש לי בתיכנות בשנים האחרונות, ומהניסיון שצברתי בחיים (גם כן, בעיקר בשנים האחרונות), למדתי שתמיד יש הרבה אנשים שמבינים יותר ממך בנושא מסויים, ואין טעם להציג את עצמך בתור אשף בתחום הזה - אפילו אם אתה באמת כזה. זו סתם שחצנות שלא צריכים אותה. בבקשה ממכם, אנשים כאלה פשוט מעציבים אותי. בלוז, אני לא ראיתי תגובות שלך בפורום הזה חוץ מהנושא הזה אז אני לוקח את התגובה בעירבון מוגבל. אבל בקו, כל פעם שאתה מגיע לכאן אתה מעלה את הרמה שלך לכמה מעל כולם משום מה, כנראה שאתה עובד ומרוויח טוב במקום אחר, רציני יותר. הוסטס אומנם זה לא פורום עם אנשים בוגרים בדר"כ ויש כאן המון ילדים אבל אני בטוח שה"ילדים" האלה יכולים ללמד אותי ואותך הרבה דברים שלא ידענו.

פותח האשכול, אמרו תגובה לא טובה על העיצוב שלך, לא נורא, זה לא סוף העולם. לדעתך - התגובה לא במקום. אבל אם תיקח את התגובה בתור ביקורת בונה ורק תנסה לייעל ולשפר את עצמך בעקבותיה, זה רק יעזור לך! אתה לא צריך לצחוק על זה שלא אהבו את העיצובים שלך.
לפחות כתבת בקו נכון.
  Reply With Quote
ישן 31-12-10, 23:27   # 32
pegasoos
חבר בקהילה

מיני פרופיל

pegasoos לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי *Bluz צפה בהודעה
א. תחליט אם אתה מגיב או לא כי בסופו של דבר כן הגבת כשאמרת שזה חובבני.
ב. מעניין שאתה אומר שזה חובבני כי אני סמוך ובטוח שהרמה שלי ושהבלי קשר אפילו לעיצוב, מבחינה טכנית אני יודע מה אני עושה. הצצתי בגלריה שלך וראיתי את העיצוב האחרון שעשית שיש בגלריה שלך והוא חביב אבל מלא בעיות של SPACING רואים שאתה לא מבין את צורכי הגולש. אין לא נעים בעין לקרוא טקסטים בעיצוב חסר הרבה WHITESPACE.
ג. הכסף שאני עושה זה החלק המשני בכל הסיפור, אני יכול לומר לך שמאז הצטרפתי לאתר למדתי המון המון המון על עולם עיצוב האתרים, על קידוד תיקנתי ושימושי.
ד. תנסה להגיש עיצוב שלך ותראה מה יקרה, אני בטוח שתוכל ללמוד משם המון אם תרצה.

פז.
אני לא מבין למה אתה נותן פה את התגובה הילדותית הזאת?..
תשאר בדעתך.. בסך הכל אני אומר שהיכולות שלך ברמת הגרפיקה עצמה ירודות וחובבניות מאוד, יש לך עוד הרבה מה ללמוד.
שים לב שאתה התחלת עם כל העסק בגיל 14 ואתה עכשיו בן 23 ואני התחלתי מגיל 13 ואני בן 19.. 3 שנים ותק יותר ממני ועדיין הרמה שלך שואפת ל-0.. אתה לא עושה מזה כסף באמת רציני תוך כדי שאני עושה צבא ועובד ב http://www.mantis.co.il/
ד"א העבודות שלי בדוויאנט ממש לא משקפות את הרמה שלי כרגע.
כשתכנס לרמה של המקצוענים, תודיע לי.
באמת שהתכוונתי לתת לך תגובה בונה וטובה כנראה לקחת את זה לצד הלא טוב, בהצלחה.
ישן 01-01-11, 04:44   # 33
Deagly
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Deagly לא מחובר  

אנשים תתחילו להתנהג בהתאם לגיל שלכם (כמו שאתם אומרים 20-23), אתם כבר לא ילדים,
אתם פותחים אשכול כדי לקבל תגובות, אז תיקחו את התגובות לתשומת ליבכם גם אם התגובה היא שלילית, ותפיקו מזה מסקנות במקום לבוא נגד
ולהתחיל לריב, וגם מספיק עם השחצנות הזאת של "אני יותר טוב ממך", "אתה חובבני", "אני עובד ב XXXX"
אני לא חושב שבאמת יש צורך לרדת לפסים כאלה ובטח שלא לתת במה לדברים כאלה על גבי הפורום, אם אתם לא יודעים לקבל תגובות בין אם הן שליליות או חיוביות פשוט אל תפתחו אשכול על גבי הפורום. נכון לקבל תגובה שלילית זה לא נעים, אבל גם אפשר לקחת את התגובה לתשומת ליבכם ולהפיק מסקנות כיצד להשתפר בפעם הבאה.

לגבי העיצוב של הפורפוליו, אני אישית אהבתי, נראה טוב ונוח להשתמש באתר. שיהיה בהצלחה
  Reply With Quote
ישן 02-01-11, 23:10   # 34
HeDop
חבר חדש

מיני פרופיל

HeDop לא מחובר  

ממש אהבתי, אני ממש לא רואה שום דבר לשפר!
  Reply With Quote
ישן 06-01-11, 18:55   # 35
tamirbr
חבר בקהילה

מיני פרופיל

tamirbr לא מחובר  

נראה מאוד מקצועי אהבתי!
בהצלחה!

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום