הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > עיצוב וגראפיקה

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 10-11-10, 15:04   # 21
*Bluz
חבר בקהילה

*Bluz's Avatar

מיני פרופיל

*Bluz לא מחובר  

יש פה המון תגובות שמצחיקות אותי

בכל מקרה תודה לכל הרציניים.
פז.
ישן 10-11-10, 16:30   # 22
morsrh
חבר מתקדם

morsrh's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל morsrh

morsrh לא מחובר  

יפה מאוד , עלה והצליח.
  Reply With Quote
ישן 10-11-10, 16:41   # 23
AHARONs
חבר חדש

מיני פרופיל

AHARONs לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי *Bluz צפה בהודעה
יש פה המון תגובות שמצחיקות אותי

בכל מקרה תודה לכל הרציניים.
פז.
שמח שאתה צוחק מעצב העל שלנו.. הכי חשוב להישאר צנוע כמוך. תלמד לקבל ביקורת.
  Reply With Quote
ישן 10-11-10, 21:14   # 24
Nati
חסום

מיני פרופיל

Nati לא מחובר  

אולי המעצב המתקדם והטוב בארץ בלי להגזים... מחזיק ממך אחי אני מאמין שלי ולעוד הרבה יש את הידע שלך בתוכנות עיצוב וכו' אבל השאלה היא מה אני עושה עם זה ואיך ומה אתה, וזאת שאלת השאלות שאם היא לא הייתה קיימת כולנו היינו יודעים לעצב וזה מה שמיוחד.. בהצלחה
  Reply With Quote
ישן 10-11-10, 21:55   # 25
Texture
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Texture לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Nati צפה בהודעה
אולי המעצב המתקדם והטוב בארץ בלי להגזים... מחזיק ממך אחי אני מאמין שלי ולעוד הרבה יש את הידע שלך בתוכנות עיצוב וכו' אבל השאלה היא מה אני עושה עם זה ואיך ומה אתה, וזאת שאלת השאלות שאם היא לא הייתה קיימת כולנו היינו יודעים לעצב וזה מה שמיוחד.. בהצלחה
אני לא מסכים עם כמה מהתגובות פה אני לא ייפתח את זה
אבל אחי חח לך הייתי חייב להגיב.. לא חושב שקצת הגזמתה??
המעצב המתקדם והטוב בארץ.. בלי לזלזל בפז שהוא אחלה מעצב שבעולם
אבל כאילו אחי הגזמתה.. יש אנשים עם ניסיון כפול משלו וכאילו יכול להיות שאם היה לו את השנות ניסיון שיש להם הוא היה במקום הרבה יותר גבוה מהם.. אבל המעצב המתקדם והטוב בארץ :S
כרגע לא..
לא חסרים מעצבים ישראליים שאני ייראה לך עבודות שלהם ואתה אולי תחשוב אחרת
http://nikeos.deviantart.com/ שלפי דעתי המעצב הכי אבל הכי טוב בארץ ואולי גם בין הטובים שראיתי..
http://specna.deviantart.com/
http://rc-man-design.deviantart.com/
http://sergo321.deviantart.com/
http://xyphid.deviantart.com/
http://spystyle.deviantart.com/

ובאמת שאין לי שום דבר נגד פז כאילו פז הלוואי שהייתי ברמה שלך בעיצוב אתה כמה רמות מעליי ואני מפרגן לך..
זה פשוט קצת מפגר להגיד שהוא המעצב הכי טוב בארץ ואני חושב שהוא מעצב, הוא מכיר מעצבים אחרים וטובים.. ולא נראה לי שאתה יכול להשוות אותו לאחד מהאלו למעלה (ואלו רק מה שב-WATCH שלי)
  Reply With Quote
ישן 10-11-10, 23:53   # 26
Nati
חסום

מיני פרופיל

Nati לא מחובר  

אני ייקח שתי צעדים אחורה, אולי הגזמתי אבל בתגובה שלי כתבתי משפט שאני יכול לומר לך אותו עדיין ובלב שלם:

"אני מאמין שלי ולעוד הרבה יש את הידע שלך בתוכנות עיצוב וכו' אבל השאלה היא מה אני עושה עם זה ואיך - ומה אתה"

ואין לי כוח לפרש ולפרט את זה יותר מידי, אני נוסג קצת כי זה מתלהם מידי אבל לפי דעתי הוא עדיין בטופ
  Reply With Quote
ישן 11-11-10, 04:49   # 27
AlmogBaku
חבר וותיק

AlmogBaku's Avatar

מיני פרופיל

AlmogBaku לא מחובר  

"כל עוד בלבב פנימה נפש יהודי הומיה" ובזאת אנו מכריזיים בלבב שלם על האמונה שלנו בגדולתו של פז הנורא מכולם בלוז כנעני!
חחחחחח, מה הולך איתכם ח'ברה? מה זה הדיונים המפגרים האלו. בואו נצא מהשיחה הזו ונחזור לנושא המקורי בבקשה?

פז, לא כל כך הבנתי? התגובה שלי שיעשעה אותך או רצינית?(הקודמת מן-הסתם) :@
  Reply With Quote
ישן 11-11-10, 12:06   # 28
*Bluz
חבר בקהילה

*Bluz's Avatar

מיני פרופיל

*Bluz לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Baku צפה בהודעה
"כל עוד בלבב פנימה נפש יהודי הומיה" ובזאת אנו מכריזיים בלבב שלם על האמונה שלנו בגדולתו של פז הנורא מכולם בלוז כנעני!
חחחחחח, מה הולך איתכם ח'ברה? מה זה הדיונים המפגרים האלו. בואו נצא מהשיחה הזו ונחזור לנושא המקורי בבקשה?

פז, לא כל כך הבנתי? התגובה שלי שיעשעה אותך או רצינית?(הקודמת מן-הסתם) :@
לא התכוונתי לתגובה שלך באקו, התגובה שלך הייתה רלוונטית ותודה עליה אני באמת מתכנן להוסיף סליידר בעמוד הראשי פשוט רציתי להעלות את האתר. דיברתי על אנשים אחרים.

בכל מקרה אני ממש לא המעצב הכי טוב בארץ, מבחינת ניסיון אני כרגע בן 23 ואני מתעסק בעולם העיצוב מגיל 14 שזה אומר ניסיון של 9 שנים לא יודע אם זה קצת או הרבה אבל יש ניסיון. אני גם חושב שאין עיניין לעשות השוואות בין אנשים כי בתחום הזה של עיצוב ואני מדגיש עיצוב ולא תיכנות או קידוד, קשה מאוד לשפוט כי זה בסופו של יום זה אומנות ואומנות זה בעיני המסתכל. (כמובן שיש גם באומנות סדר במיוחד בתחום עיצוב האתר ואני יכול לכתוב פה מאמר שלם על עיצוב טכני נכון שיכול לגרום לכל עיצוב לעלות כמה רמות למעלה אבל לא נכנס לזה).

בכל מקרה אני באמת לא מתכוון להתגאות או להצטנע בכל הנושא הזה. אני מודע לעצמי ואני יודע שמתי שאני אשתחרר יש כבר 3 חברות היי-טק בארץ שרוצות שאני יעבוד אצלם ואין לי תואר או תעודה, בנוסף הציעו לי להרצות במכללה ללימודי אתרים, ואני יודע שכרגע מבחינת כל תחום הוורדפרס אני בין כמות אנשים מאוד מאוד מצומצמת שיודעים לפתח תבניות וורדפרס יחודיות ברמת של אתרים הגדולים כמו woothemes וברמה של לפתח פנאל ניהול יחודי לעיצובים שלי בתוך וורדפרס עצמה (אני מניח שלרוב האנשים פה אין מושג בכלל על מה אני מדבר ועל כמה שזה מורכב ויחודי),
ושיודעים לקודד אתרים לHTML5 וCSS3 תיקניים בכל הדפדפנים שעומדים בתקנים העולמיים, כי אם העיצובים שלי לא היו ברמה הזאת גם בחיים לא הייתי מתקבל לthemforest ועושה משם עד היום באזור ה-$6500.

אין לי שום עניין להוכיח לאנשים פה שום דבר אני מודע לעצמי ורק רציתי לשתף אתכם בפורטפוליו החדש שלי. אנשים פה עפו על עצמם.

פז.

Last edited by *Bluz; 11-11-10 at 12:32..
  Reply With Quote
ישן 11-11-10, 13:34   # 29
AlmogBaku
חבר וותיק

AlmogBaku's Avatar

מיני פרופיל

AlmogBaku לא מחובר  

(הוסטס זה פורום של ילדים..) מה? מה?

בכל מקרה, אני איתך- אבל מה שבעיקר מפריע לי בעיצובים שלך(בואו נהיה ספציפיים.. בעיצוב הזה כמשל) זה שהוא נשאר כעיצוב נקודה.
תחום הגראפיקה לווב קצת יותר מורכב, הייתי מצפה ממך לצעוד שלב קדימה- UI.
אני לא יודע איך אתה עובד- אבל חשוב מאוד לתכנן את העמודים(על דף) לתכנן מיקום של דברים, צבעים(מושכים/מרתיעים- אדום לכפתור "הזמן" יפחיד אותי, ואילו ירוק "יזמין אותי" - לעומת זאת, בסיום הרכישה כפתור "אשר כי הפרטים נכונים" בצבע וורוד/אדום יעזור לי בתור משתמש) וספייסינג וגדלים..

בכל מקרה בהצלחה =]

אגב אני מציע לך קצת לקחת השראה מהח'ברה במנטיס(http://www.mantis.co.il) שבאמת, יודעים לעשות את העבודה(טוב אבל אני משוחד.)

**דבר אחרון** - תעשה טובה, בחייך, תפסיק לתת יד ללייצנות הזו שממציאה מושגים.. לא קוראים לזה קידוד - סלייסינג, חיתוך.

Last edited by AlmogBaku; 11-11-10 at 13:37..
  Reply With Quote
ישן 11-11-10, 18:35   # 30
~The_Sultan~
חבר על

מיני פרופיל

~The_Sultan~ לא מחובר  

בקשר לעיצוב - עיצוב מושקע, איכותי ומסודר. אני אוהב עיצובים נקיים ומקצועיים כאלו שעדיין יפים ברמה גבוהה.

בקשר לנושא שגלשו אליו כאן: אחרי מה שקראתי, אני ארצה לפנות לפותח האשכול ול-Baku - מהניסיון שיש לי בתיכנות בשנים האחרונות, ומהניסיון שצברתי בחיים (גם כן, בעיקר בשנים האחרונות), למדתי שתמיד יש הרבה אנשים שמבינים יותר ממך בנושא מסויים, ואין טעם להציג את עצמך בתור אשף בתחום הזה - אפילו אם אתה באמת כזה. זו סתם שחצנות שלא צריכים אותה. בבקשה ממכם, אנשים כאלה פשוט מעציבים אותי. בלוז, אני לא ראיתי תגובות שלך בפורום הזה חוץ מהנושא הזה אז אני לוקח את התגובה בעירבון מוגבל. אבל בקו, כל פעם שאתה מגיע לכאן אתה מעלה את הרמה שלך לכמה מעל כולם משום מה, כנראה שאתה עובד ומרוויח טוב במקום אחר, רציני יותר. הוסטס אומנם זה לא פורום עם אנשים בוגרים בדר"כ ויש כאן המון ילדים אבל אני בטוח שה"ילדים" האלה יכולים ללמד אותי ואותך הרבה דברים שלא ידענו.

פותח האשכול, אמרו תגובה לא טובה על העיצוב שלך, לא נורא, זה לא סוף העולם. לדעתך - התגובה לא במקום. אבל אם תיקח את התגובה בתור ביקורת בונה ורק תנסה לייעל ולשפר את עצמך בעקבותיה, זה רק יעזור לך! אתה לא צריך לצחוק על זה שלא אהבו את העיצובים שלך.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום