הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > עיצוב וגראפיקה

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 18-10-10, 16:33   # 11
k.machine
תודה על תרומתך.

k.machine's Avatar

מיני פרופיל

k.machine לא מחובר  

יאללה הגיע הזמן שתתקדם מהדף-בית הקודם שהיה לך..
אחלה של צבעים, קלילים וזורמים, אני אוהב את השימוש שלך בJquery ובאייקונים, מוסיף "חיוֹּת" לאתר.

סה"כ עיצוב יפה בנוי טוב כמו שאתה יודע לעצב את הקוד שלך.
המון בהצלחה, ובחירה נכונה לעבוד בשפה בינלאומית, הרבה יותר פוטנציאל לקוחות.
  Reply With Quote
ישן 18-10-10, 18:12   # 12
*Bluz
חבר בקהילה

*Bluz's Avatar

מיני פרופיל

*Bluz לא מחובר  

תודה רפי, שמח שאהבת!
ישן 18-10-10, 19:00   # 13
iKrizZy
חבר חדש

מיני פרופיל

iKrizZy לא מחובר  

פ33ה אחי....
ממש אהבתי
  Reply With Quote
ישן 19-10-10, 17:22   # 14
m0shikos
חבר בקהילה

מיני פרופיל

m0shikos לא מחובר  

יפה אבל הצבעים של האדום והחום והטורקיז יותר מדי חזקים לעין כזה.. לא יודע משהו לא מסתדר לי
  Reply With Quote
ישן 06-11-10, 00:00   # 15
pegasoos
חבר בקהילה

מיני פרופיל

pegasoos לא מחובר  

זוכר אותך גבר..
ראיתי עכשיו שעברת לסגנון וורדפרס וזה רק מה שאתה מעצב ושאתה עושה מזה כסף טוב דרך האתר הזה, כל הכבוד!
לגבי העיצובים עצמם אני לא מתחבר אליהם ולא אוהב את הסגנון בכלל, ובכלל כל הסגנון הזה מאוד חובבני ובסיסי אז עדיף שלא אגיב עליהם.

עלה והצלח
ישן 07-11-10, 12:30   # 16
*Bluz
חבר בקהילה

*Bluz's Avatar

מיני פרופיל

*Bluz לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי pegasoos צפה בהודעה
זוכר אותך גבר..
ראיתי עכשיו שעברת לסגנון וורדפרס וזה רק מה שאתה מעצב ושאתה עושה מזה כסף טוב דרך האתר הזה, כל הכבוד!
לגבי העיצובים עצמם אני לא מתחבר אליהם ולא אוהב את הסגנון בכלל, ובכלל כל הסגנון הזה מאוד חובבני ובסיסי אז עדיף שלא אגיב עליהם.

עלה והצלח
א. תחליט אם אתה מגיב או לא כי בסופו של דבר כן הגבת כשאמרת שזה חובבני.
ב. מעניין שאתה אומר שזה חובבני כי אני סמוך ובטוח שהרמה שלי ושהבלי קשר אפילו לעיצוב, מבחינה טכנית אני יודע מה אני עושה. הצצתי בגלריה שלך וראיתי את העיצוב האחרון שעשית שיש בגלריה שלך והוא חביב אבל מלא בעיות של SPACING רואים שאתה לא מבין את צורכי הגולש. אין לא נעים בעין לקרוא טקסטים בעיצוב חסר הרבה WHITESPACE.
ג. הכסף שאני עושה זה החלק המשני בכל הסיפור, אני יכול לומר לך שמאז הצטרפתי לאתר למדתי המון המון המון על עולם עיצוב האתרים, על קידוד תיקנתי ושימושי.
ד. תנסה להגיש עיצוב שלך ותראה מה יקרה, אני בטוח שתוכל ללמוד משם המון אם תרצה.

פז.
ישן 07-11-10, 15:20   # 17
AlmogBaku
חבר וותיק

AlmogBaku's Avatar

מיני פרופיל

AlmogBaku לא מחובר  

קודם כל אני לא יכול לשתוק להערה של פגסוס-
בראש ובראשונה למה לעזאזל היא הייתה נחוצה?! סתם הגבת וכתבת "אני לא אוהב ביי"?
דבר שני אני מסכים עם בלוז*, העיצובים שלך הם דאווקה אלו המראים חובבניות, אין שם ריווח, אין שם סדר, אין ערכת צבעים אחידה - הבלאגן חוגג.

לגבי העיצוב החדש של בלוז*:
קודם כל תתחדש!, אתה באמת מעצב מוכשר!

כמה הערות שמאוד בלטו לי לגבי העיצוב:
1. הלוגו- משהו שם לא מסתדר, הוא לא מספיק מרכזי. הדבר הראשון שבלט בו זה הטקסט בשחור(מוטו כזה)- שפשוט לא משתלב. חוץ מזה חסר בו משהו. אולי פונט אחר? אולי צבעים בולטים יותר.. להגדיל?
2. תפריט ניווט עליון- התפריט לא מספיק ברור לעין, אני מציע להחליף פונט(בגלל שהאתר שלך אנגלי cufon יכול לעזור..), אולי להגדיל קצת את הטקסט.. מה שבטוח זה שאתה חייב שם letter-spacing
3. פונט באתר קטן מידי- להגדיל בדחיפות
4. ארבע טורים של עמוד הבית(בתוכן)- להגדיל להגדיל להגדיל! הם כל כך קטנים שאני אפילו לא מסתכל עליהם! או לעשות שתי טורים ושתי עמודות, או משהו אחר- אבל להגדיל בדחיפות!
5. עמוד הבית הוא עמוד הנחיתה הראשון.. חסר לי שם איזה אנימציה נחמדה של דפדוף בעבודות..
6. לנסות להחיות קצת את הצבעים אוליי? להבהיר את הרקע? צבעים יותר קלילים יהיו נחמדים מאוד..
7.עמוד תוכן(about for ex.) , שוב אתה מעמיס מאוד בתוכן, התפריט הימני מכיל מידע מיותר ולא מעניין. הוא לא מושך את העין, אולי משהו אראקטיבי כמו חיפוש, או קטגוריות.. או מבצע חם(העיצוב האחרון שלנו..)
8. עמוד בלוג:
תפריט צידי:
כפתור subscribe נופל למטה, מעריצים בפייסבוק צריך להיות אחרון(וקטן יותר, מציג 2-3 מעריצים), תגיות פשוט לא יושב טוב.
כרטיס פוסט:
להחליף את הריטוויט באות גדולה של המשפט, לעשות כפתור ריטוויט קטן בהובר על התמונה, סדר בהצגת המידע: צף שמאלה תאריך, צף ימינה קומנטים, למטה מתחת לתמונה קטגוריות.
9. עמוד עיצובים- אקלוסיב מהבהב לא באותו גובהה של הכותרת..

עשיתי לך מיני GQA
סה"כ עיצוב מאוד יפה

עריכה:
עוד משהוא חשוב!- בעמוד עיצובים- הפרטים נוספים לא יכול להיות באדום!! אדום זה צבע אזהרה, אתה צריך צבע מזמין כמו כחול או ירוק..

Last edited by AlmogBaku; 07-11-10 at 15:24..
  Reply With Quote
ישן 07-11-10, 16:30   # 18
Erez | TrustMedia.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Erez | TrustMedia.co.il לא מחובר  

מאוד אהבתי את האתר, רק לדעתי כדאי שתוסיף יותר אפקטים באתר, לדוגמא התמונה בעמוד הראשי עם ה3 תבניות שלך - הייתי שם פלאש שמסתובב או סליידר קטן וחמוד בין התמונות שם, או שבתפריט אתה יכול לעשות את הרקע של הדף שאתה נמצא בו, שיזוז כשאתה עובר על לינק אחר
אבל בתאכלס ממש אהבתי, בהצלחה !
ישן 07-11-10, 16:48   # 19
AHARONs
חבר חדש

מיני פרופיל

AHARONs לא מחובר  

לא מבין מה למה אנשים נכנסים פה למריבות על כלום, פגסוס בסך הכל הביעה את הדעה שלו לגבי העיצוב שלך, אתה לא צריך להחזיר לו חזרה כמו ילד.
ולגבי העיצוב של הגלריה שפתחת, גם אני חושב שהוא חובבני ובסיסי, קיימים ברשת מאות מדריכים ליצירת אתרים שהם נראים פחות או יותר אותו הסגנון, בפורטפוליו של מעצב צריך להיות משהו יחודי, ככה לפחות אני חושב.
אישית לגבי כל הWORDPRESS הזה אני לא ממש מכיר את כל העסק הזה, אבל לפי מה שהבנתי זה אמור להיות תיכנות של בלוגים, ולפי מה שאני יודע בלוג לא אמור להיות יותר מדיי מעוצב או מפוצץ ככה שכל עיצוב בסיסי ומסודר יסתדר מצויין על בלוג, זאת דעתי.
אני לא רואה חברות של תוכנה או כל חברה אחרת שמשווקת מוצר כל שהו בוחרת בסגנון אתר כזה שייצג אותה ברשת.

ראיתי שדיברת על העיצובים של פגסוס שיש שם הרבה בעיות SPACING וחוסר WHITESPACE והוא לא מבין את רצון הגולש...
אתה רציני? לדעתי אלה עיצובים ברמה גבוהה יש יחודיות והרבה מעבר לעיצוב בסיסי וחובבני, אני לפחות בתור גולש פשוט ורגיל אהבתי.

Last edited by AHARONs; 07-11-10 at 16:58..
  Reply With Quote
ישן 10-11-10, 09:01   # 20
Tal
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Tal לא מחובר  

אחד המעצבים הטובים שמסתובבים כאן ללא ספק! אהבתי, המון הצלחה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום