הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 12-03-12, 16:12   # 11
זאב בודד
חבר בקהילה

מיני פרופיל

זאב בודד לא מחובר  

הבעיה הכי גדולה של האתר הזה היא שחוקיותו בספק

ישן 12-03-12, 16:25   # 12
Dennis Ray
CEO at Foxfort Ltd

Dennis Ray's Avatar

מיני פרופיל

Dennis Ray לא מחובר  

האתר לא חוקי בעיני רשויות זכויות היוצרים המקומיות (בין אם זיר"ה או אחרים) - מנסיון אישי.
עד לפני מספר חודשים הפעלנו מנוע חיפוש זהה בדיוק באותו סגנון והשקענו כמה אלפי דולרים בקידום שלו, המנוע חיפוש אפילו עבד על SPHINX (למי שקצת מבין בתחום)
אבל אזהרות טרום-תביעה מעורכי דין לא איחרו להגיע, לאחר מספר חודשי פעילות נאלצנו לסגור. אחרת זה היה מגיע למצב של שאר האתרים בסצינה הזו.

ברגע שהאתר הזה "יצליח" (האתר שלנו התחיל לקבל 4,000-5,000 כניסות ייחודיות ביום) ויעלה על ה"רדאר" תצפו לסכנה. להם זה לא משנה אם זה ממותג "רק מנוע חיפוש תמים".
גם הלינקים של DMCA ו "דווח לנו אם מצאת לינק שמפר את זכויות היוצרים שלך" לא עבדו עבורינו. מבחינתם כל מה שיכול לעזור להוריד = תביעה.

פרט לזה, סחטיין על האומץ לשים אדסנס, לי אישית היה חבל על החשבון (במקרה הטוב יחסמו רק את הדומיין). אני מקווה שאתם מודעים לזה שזו שאלה של זמן כמה הוא יחזיק מעמד שם.
המלצה אישית היא להסיר את הפרסומות בהקדם, חבל לסכן את החשבון ולדאוג מזה שיחסם. לגבי פעילות האתר זו כבר החלטה שלכם, אני חולק את הנסיון שלי ושל עובדי החברה שלנו בתחום הזה.
גם "מודל ההצלחה" שלנו היה פיילסטיוב אגב .

אני נאלץ לנעול את הנושא (על פי חוקי הוסטס אין לפרסם אתרים שמאפשרים לך להשיג הורדות, האתר הזה מספק לינקים להורדות בסופו של דבר, גם אם אתם בוחרים לנסות להציג את זה אחרת).

Last edited by Dennis Ray; 12-03-12 at 16:43..

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום