הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 09-10-05, 07:49   # 1
snow
חבר בקהילה

מיני פרופיל

snow לא מחובר  

לגבי חוקים הפורום [נערך והועבר].

http://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=715
היום ניכנסתי לפורום כשאני רואה פורום חדש ספציפית לחוקים OK ניכנסתי והכל התחלתי לקרוא אבל ממש זה כמו דיקטטורה!
תקראו את החוק הבא:
"4. חוקים ספציפיים לחברות אחסון וריסלרים:
א. בעוד שאין לנו שליטה על המחירים המפורסמים באתרים השונים, בפורום זה ספציפית, אין להציע הצעות הזולות מסכום של 25 ש"ח לחבילת לדומיין בודד. וכדי להבהיר את הנקודה, חבילת האחסון למשתמש בודד הזולה ביותר תהיה 25 ש"ח. הצעות זולות יותר יוסרו והחבר עשוי לאבד את זכאותו לפרסם שוב.
על מנת להבהיר את הנקודה: באתר הבית שלכם תוכלו לפרסם כל מחיר הנראה לכם. בפורום הוסטס תוכלו לפרסם רק חבילות אישיות המתחילות בסכום של 25 ש"ח ומעלה.

ב. בעוד שאין לנו שליטה על המחירים המפורסמים באתרים השונים, בפורום זה ספציפית, אין להציע הצעות הזולות מסכום של 90 ש"ח לחבילת ריסלר. וכדי להבהיר את הנקודה, חבילת האחסון לריסלר הזולה ביותר תהיה 90 ש"ח. הצעות זולות יותר יוסרו והחבר עשוי לאבד את זכאותו לפרסם שוב.
על מנת להבהיר את הנקודה: באתר הבית שלכם תוכלו לפרסם כל מחיר הנראה לכם. בפורום הוסטס תוכלו לפרסם רק חבילות ריסלר המתחילות בסכום של 90 ש"ח ומעלה."

זאת ממש כפיה על המחירים!

אח"כ תסתכלו על חוק החברות OK ניכנס חוק חדש לתוקף זה אומר שאסור לפרסם חברות חדשות כאן??
צריך להביא אישורים? על חוקיות החברה???

אח"כ החוקים על ביקורת חברות....
מותר לפרסם הודעה שם רק מי שבעל וותק של 15 יום?? מה אנחנו הופכים כאן לפורום כללי?
ואסור לפרסם ביקרות רעות ועימותים אם חברות אחרות? כאילו לדעתי זה המקום שבו הלקוחות יכולים להגיד אני לא מרוצה מהמנהל אני לא רוצה לקנות ממנו יותר וגם להזהיר משתמשים אחרים מה הוא עשה להם.... ככה שגם משתמשים אחרים יוכלו לראות את תמונת המצב....

נו באמת זה נישמע כאילו אוסרים כאן את כל מה שעושים פה....
מצמצמים את הפורום בגלל החוקים האלה אנשים פשוט יעזבו!
למה לעשות את זה אני לא מבין

נ.ב אם לחשוב על זה בעצם הנושא מתאים יותר לפורום הצעות שאלות ומשוב....
אז כמו שאמרתי "אני לא יודע אם זה המקום"

Last edited by snow; 09-10-05 at 07:52..
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 08:21   # 2
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

עם העניין של עלות מינימלית לחבילה גם אני כלל לא מסכים,
במקרה כזה, הפורום לא באמת פתוח לתחרות כמו שהוא אמור להיות,
ובמידה והוא אכן פתוח לתחרות חופשית - הפורום כפורום, לא צריך להגביל את עלות החבילה לעלות מינימלית.

כלומר, אם הצורה של מישהו להתחרות זה על ידי מחירים זולים,
אין כל סיבה שזה לא יעשה כך.

מיותר לציין,
שזה כמובן במידה..והחברה חוקית (כלומר, רשומה).

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 08:34   # 3
snow
חבר בקהילה

מיני פרופיל

snow לא מחובר  

צודק התחרות החופשית תעלם אבל לא רק אלה גם חצי קהילה תעלם:
רוב הגראפיקאים הם אינם רשומים
חלק מהחברות גם כן

ולדעתי גם מטרת הפורום היא לעודד את השוק האחסון השיראלי ואכן זהו הפורום הגדול ביות בנושא זה בישראל אך מצד שני מגבילים כניסה של חברות חדשות לתוך הפורום! ז"א פשוט עכשיו ירד הביקוש לרסלרים כמעט כולו!
יוצא בעצם מי שכבר קיים יתפתח עוד וחברות מתחילות יסגרו
ישן 09-10-05, 08:57   # 4
eLad
Fatal Error

eLad's Avatar

מיני פרופיל

eLad לא מחובר  

נתחיל ונאמר שאני לא מסכים עם חצי מהחוקים הכתובים שם - הגבלת מחירי החבילה והמצאת מסמכים שמעידים לכאורה על רישום במס לא תורמת כאן, תמיד אפשר ללכת לקהילה אחרת שלא דורשת את המסמכים האלו.

העניין היותר רציני כאן, הוא ש Hosts איבד את הפוטנציאל האדיר שלו. במקום שייערכו כאן דיונים לגבי טיב שרתים, אפשרויות לאבטחה, חברות מומלצות, איך מרכיבים חבילת איחסון (לא כל אחד יודע כמה תעבורה יצטרך וחבל לשלם על מה שלא צריך) ועוד.

הפורום הזה בעיקר נחלתם של ילדים, כאלו שקנו שרת או כאלו שמסתפקים בריסלר. זכותם המלאה לעשות זאת ולפתוח חברה. רק חבל שאתם לא פותחים את הפורום לכיוונים אחרים (אני, כמנהל פורום בתפוז נתקל בלפחות שתיים - שלוש שאלות של "איפה לאחסן את האתר שלי?") ומה לעשות, אנשים שמעו על חברה כזאתי וממליצים עליה - אפילו שהלקוח בעצמו לא יודע אם הוא צריך לינוקס או ווינדוס, את זה המתכנת צריך להגיד לו.

מצחיק אותי גם שכמה מכם, מנהלי חברות האיחסון, כותבים בחבילות שלכם שאתם תומכים HTML ו JavaScript, אתם יודעים למה? כי את זה הדפדפן מפענח ואין לזה שום קשר לשרת שלכם (אפילו אם הוא עם 4 מעבדים xeon).

אם המנהלים פה היו קצת יותר אדמיניסטרטיבים הייתם יכולים לייצר כאן קהילה למופת שתוכל להגיע לדיונים גבוהים מבלי לראות בכל שרשור (אפילו בפורום דיבורים שבו האווירה צריכה להיות קצת יותר "כייפית ורגועה") - "לא ממליץ על החברה הזאתי".

לסיכום - פספוס אחד גדול ובעקבות החוקים האלו, ספק אם יישארו כאן עוד אנשים בקהילה.

באותה הזדמנות, אם אחד מהמנהלים הראשיים פה יירצה להחליף איתה מילה או שתיים, אשמח. אני בטוח שתדעו למצוא לנכון את הדרך לייצור איתי קשר.

נ.ב.
במקום לפרסם מחירים על גבי הפורום, אפשר פשוט לשלוח את ההצעות בהודעה פרטית או למייל - עקיפה של החוקים אבל עדיין כשר להמדרין.

Last edited by eLad; 09-10-05 at 08:59..
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 09:13   # 5
A1ex
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

A1ex לא מחובר  

חחח נסחפתם קצת עם החוקים.
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 12:03   # 6
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

נתחיל ונאמר שאני לא מסכים עם חצי מהחוקים הכתובים שם - הגבלת מחירי החבילה והמצאת מסמכים שמעידים לכאורה על רישום במס לא תורמת כאן, תמיד אפשר ללכת לקהילה אחרת שלא דורשת את המסמכים האלו.

תמיד אפשר היה ללכת לקהילה אחרת. זה תמיד היה המצב וזה לא שונה מהעבר.

העניין היותר רציני כאן, הוא ש Hosts איבד את הפוטנציאל האדיר שלו. במקום שייערכו כאן דיונים לגבי טיב שרתים, אפשרויות לאבטחה, חברות מומלצות, איך מרכיבים חבילת איחסון (לא כל אחד יודע כמה תעבורה יצטרך וחבל לשלם על מה שלא צריך) ועוד.

אני מכיר את הבעיה הזאת. אחת הסיבות לדעתי שנעלמו התומכים המקצועיים היא שפשוט הם הרגישו מנוצלים שלקחו את הידע האדיר שלהם ופתחו להם חברות מתחרות עם חצי ידע, חצי יכולת אבל עם חצי מחיר. המצב יצר לדעתי בעיה שמובילים של הדיונים הרציניים פשוט פרשו מהפורום עקב פגיעה בהכנסתם.

הפורום הזה בעיקר נחלתם של ילדים, כאלו שקנו שרת או כאלו שמסתפקים בריסלר. זכותם המלאה לעשות זאת ולפתוח חברה. רק חבל שאתם לא פותחים את הפורום לכיוונים אחרים (אני, כמנהל פורום בתפוז נתקל בלפחות שתיים - שלוש שאלות של "איפה לאחסן את האתר שלי?") ומה לעשות, אנשים שמעו על חברה כזאתי וממליצים עליה - אפילו שהלקוח בעצמו לא יודע אם הוא צריך לינוקס או ווינדוס, את זה המתכנת צריך להגיד לו.

אני חוזר על הנקודה שציינתי: התומכים המקצועיים, פשוט נפגעו כלכלית אם לא מקצועית מזה שניצלו אותם לתשובות כדי לפתוח חברות של צעירים ללא ניסיון וגרמו לאובדם יכולת של הלקוח להבדיל בין תומך מקצועי לתומך מוכשר, אך חסר ניסיון.

מצחיק אותי גם שכמה מכם, מנהלי חברות האיחסון, כותבים בחבילות שלכם שאתם תומכים HTML ו JavaScript, אתם יודעים למה? כי את זה הדפדפן מפענח ואין לזה שום קשר לשרת שלכם (אפילו אם הוא עם 4 מעבדים xeon).

אם המנהלים פה היו קצת יותר אדמיניסטרטיבים הייתם יכולים לייצר כאן קהילה למופת שתוכל להגיע לדיונים גבוהים מבלי לראות בכל שרשור (אפילו בפורום דיבורים שבו האווירה צריכה להיות קצת יותר "כייפית ורגועה") - "לא ממליץ על החברה הזאתי".

אני מבין שלא הבחנת שיש בעלות חדשה ומנהלים חדשים.
יש טון אחר לפורום הזה.
אני עדיין בימי הראשונים (עדיין רק 4 ימים עברו) בהכרת מערכת הפורומים עצמה, שלא לדבר על מודים, הכרת הקהילה והגדרות שאני מניח הרבה מאד מכירים מזמן. ייתרה מזאת, החוקים רק פורסמו, כך שעד היום לא היה שינויי של ממש. במהלך השבוע וחצי-שבועיים הקרובים, אני אסיים עם הגדרות נוספות בפורום, כולל מספר רב של תרגומים של מקומות שונים בפורום ולאט לאט כל הבעיות של פעם יעלמו. תוך חודש וחצי הפורום הזה ישנה כיוון מפורום שנוהל על ידי המשתמשים לפורום שינוהל על ידי המנהלים.
אבל.. צריך טיפ טיפה סבלנות ולא לצפות שמחר בבוקר הכול יראה אחרת. זה תהליך של שבוע שבועיים.

לסיכום - פספוס אחד גדול ובעקבות החוקים האלו, ספק אם יישארו כאן עוד אנשים בקהילה.

באותה הזדמנות, אם אחד מהמנהלים הראשיים פה יירצה להחליף איתה מילה או שתיים, אשמח. אני בטוח שתדעו למצוא לנכון את הדרך לייצור איתי קשר.

נ.ב.
במקום לפרסם מחירים על גבי הפורום, אפשר פשוט לשלוח את ההצעות בהודעה פרטית או למייל - עקיפה של החוקים אבל עדיין כשר להמדרין.

אני שמח שהפנית את תשומת ליבי לתיקון בחוקים. החוק עודכן להכללה לכל שימוש במערכת הוסטס כולל הודעות פרטיות. מדי פעם ייתכנו שימושים בHoney Trap אשר הינה יצירת משתמשים לבדיקה. משתמשים אשר יתפסו כעוקפים את המערכת יאבדו את זכותם לפרסם.
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 12:16   # 7
Vistaman
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Vistaman לא מחובר  

עניין המחירים הוא חסר פרופורציה וחסר טעם, מניעה מוחלטת מחברות להציג את שירותיהם המלאים.

תחשוב על שינוי החוק הזה
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 12:17   # 8
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי snow
צודק התחרות החופשית תעלם אבל לא רק אלה גם חצי קהילה תעלם:
רוב הגראפיקאים הם אינם רשומים
חלק מהחברות גם כן

ולדעתי גם מטרת הפורום היא לעודד את השוק האחסון השיראלי ואכן זהו הפורום הגדול ביות בנושא זה בישראל אך מצד שני מגבילים כניסה של חברות חדשות לתוך הפורום! ז"א פשוט עכשיו ירד הביקוש לרסלרים כמעט כולו!
יוצא בעצם מי שכבר קיים יתפתח עוד וחברות מתחילות יסגרו
מי אמר שמגבילים כניסת חברות חדשות לתחום?
נהפוך הוא, כל מי שרוצה יכול להרשם ולהכנס.
איפה ראית שיש הגבלה בכניסת חברות חדשות או עסקים חוקיים לתוך הפורום?

גרפיקה - נושא שאני שמח שיש עליו דיון.
עדכנתי את חוקי הפורום - ראו הערה בסעיף 2 וסעיף 11 המתייחס כולו ליוצרי גרפיקה
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 12:18   # 9
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי AirParker\Magic-Host.net
עניין המחירים הוא חסר פרופורציה וחסר טעם, מניעה מוחלטת מחברות להציג את שירותיהם המלאים.

תחשוב על שינוי החוק הזה
איזה שירות מלא או חלקי נמנע מאיזה חברה מלהציג?

-אלון.
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 12:19   # 10
Vistaman
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Vistaman לא מחובר  

אותי לדוגמה..אני לא יכול להציג 2 חבילות שאני מוכר עקב צינזור של מנהל הפורום. ..אז נאלצתי למחוק את השתי חבילות הללו שהצגתי.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום