הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 22-11-05, 09:54   # 11
ראשן
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

ראשן לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי shev.com
לדוגמה, עסקים רשומים יקבלו נפח תיבת הודעות אישיות מוגדל מאשר משתמשים עם עסקים לא רשומים, ואולי אפשרות לבאנרים גדולים יותר או אולי החלפת הכותרת האישית או אלמנטים אחרים. זה מחוייב שזה מה שיצא, אבל אלו הן מספר ההצעות שהועלו כחלופה לעידוד משתמשים להרשם כעסקים.
רעיון מעולה.
אני משנה את שם החברה למשהו יותר מקצועי וארשם בקרוב.
  Reply With Quote
ישן 22-11-05, 09:54   # 12
SITEAM
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

SITEAM's Avatar

מיני פרופיל

SITEAM לא מחובר  

ציטוט:
לדוגמה, עסקים רשומים יקבלו נפח תיבת הודעות אישיות מוגדל מאשר משתמשים עם עסקים לא רשומים, ואולי אפשרות לבאנרים גדולים יותר או אולי החלפת הכותרת האישית או אלמנטים אחרים. זה מחוייב שזה מה שיצא, אבל אלו הן מספר ההצעות שהועלו כחלופה לעידוד משתמשים להרשם כעסקים.
אתה צוחק נכון?
אתה באמת חושב שנפח גדול יותר של תיבת הודעות, זה מה שיגרום לאנשים להרשם? באנרים גדולים יותר? בשביל מה? בשביל שגם ככה הלקוחות ילכו לחברות הקיקיוניות והלא חוקיות?

אתה עושה צחוק מכל העניין הזה, צר לי להגיד לך, אבל יום יבוא וגם אתה תצטער על זה שלא ישמת את החוק (כמו שתיאר את זה ALONMI)

עצוב לראות לאן הפורום הזה הדרדר, כאשר אנחנו חשבנו שחילוף בהנהלה רק יעשה לו טוב.
  Reply With Quote
ישן 22-11-05, 10:01   # 13
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

אלון עשית טעות ענקית שביטלת.
אבל תמיד אתה יכול לחזור בך זה לא בושה ואף אחד לא יצחק להפך יעריכו אותך
נמאס לראות את כל הילדים בין 12+- שפותחים "חברה" משתמשים במונחים של "חברה" ומטעים לקוחות תמימים שבסך הכל רצו אחסון מחברה ולא מ"חברה".
באמת חבל אלון לי אין חברת אחסון אבל מאוד רציתי שהחוק יצא לפועל ויסנן לפחות 30 אחוז מהקהילה הזאת.
תכין קפה תקרא תהודעות כאן שוב ואולי תחזור בך
שיהיה לך יום נפלא
טל.
  Reply With Quote
ישן 22-11-05, 10:06   # 14
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי AlonMi
כן, זה היה ברור. אז הנה הסיבה:
חברות רשומות וגדולות [יחסית לכאן - Z] - ילדים בעלי חברות איחסון [Y] - משתמשים [X].
נחשו מה זה?
- זו הפירמידה שנוצרה כאן.

כש-X רוצה לקנות אחסון, הוא פונה ל-Y כי Z יקר מדי.
למי פונה Y ? ל-Z. כי אחרת מאיפה לו אחסון? הוא לעולם לא יצא מגבולות הוסטס בכל הנוגע לאחסון.
במי פוגע חוק החברות? ב-Y, והכי הרבה, ב-Z. אני מאמין שעל זה אני לא צריך לפרט למה.

דניאל, זה לא נראה כמו הליכוד, זה נראה כמו קלאבמרקט.
אני אישית לא העלתי על דעתי שאלון ילך אחורה מהצעד הזה... וחבל שכך.
מה שכן, הוא כבר הבהיר לא פעם - הפורום שלו והוא יעשה מה שהוא רוצה ומה שהוא מוצא לנכון.
צודק,
או שבעצם לא. אחרת הוא לא היה מבטל את חוק החברות.

אני בכל אופן זה לא מעניין אותי כי אני לא מחפש מכאן לקוחות [כמובן שאם יבואו אני לא אגיד להם "לכו מכאן אתם מהוסטס"], אני רק פוקח לכם את העיניים.
במיוחד לך אלון, בטווח הקצר זה אולי לא טעות, בטווח הארוך, לא יהיה ערך לשטח אחסון וכמו כן גם לתעבורה. מה שאומר שגם ה-Zים יצטרכו לשלם מחיר כבד.
אחת הסיבות שנאלצתי לבטל את חוק החברות הוא בעיה טכנית "פשוטה".
המנגנון של הפורום אינו מאפשר לי לבצע הרשאות כתיבה וביטול ושינוי של קבוצות משתמשים באופן סלקטיבי בצורה נוחה. בדקתי באתר הבית של הפורום וגם באתר המודים של הפורום אם אפשר לבצע צירוף של משתמש לקבוצה לפי חוקים כאלה ואחרים כך שיוכל או לא יוכל לכתוב (זה אפשרי) אבל אם יש צורך בשינוי, זה הופך להיות מאד מסורבל ולא ברמת מנהל אלא רק ברמת אדמין.
למרות שאני מאמין בחוק החברות וחושב שהוא נכון, פשוט נבצר ממני ליישם אותו בפועל בצורה פעילה פשוט מכיוון שזאת פעילות של זמן יקר. גם ככה המנהלים בפורום עסוקים בטיפול בדברים הרגילים והמעקב אחר כל משתמש וההחלטה אם הוא רשום או לא רשום היא פשוט עבודת נמלים שאין מי שיאכוף אותה.
לכן, יש דברים שצריך לעשות, אבל אין לי את המשאבים לבצע אותם.
כל המנהלים עסוקים בפעילות השוטפת של הפורום, ואני פשוט לא יכול להפיל עליהם עוד פעילות כבדה כזאת.
אני מקבל את כל הטענות ש"צריך לעשות את זה" אבל פשוט אין לי משאבים ליישם את החוק הזה. כשיזמתי את החוק, סברתי שהמנגנון של הפורום ערוך לקראת יישום של כזה חוק, ולצערי גיליתי רק לאחרונה כי בעצם זה לא משהו שניתן ליישם בגלל מגבלות של הפורום עצמו.
לכן, לא נותר לי אלא לוותר על המנגנון הזה בשלב זה עד שתצא גרסה או מוד שיאפשר ליישם את החוק הזה.
הפיתרון שיהיה הוא פשוט אפשרויות נוספות למשתמשים רשומים באמצעות אפשרויות הקיימות בפורום, כמו צ'ופרים למי שרשום - אפשרות עריכת הכותרת האישית, הגדלת תיבות הדואר, אולי הגדלת האוואטר האישי וכו'.
ככה יהיה אפשרי לתת יכולות יותר טובות לעסקים רשומים, כך שיוכלו להבליט את עצמם יותר.

סולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ מפעילת שב.קום - שירותי אחסון אתרים מאובטחים
טל: 03-6421228 http://shev.com

Reply With Quote
ישן 22-11-05, 10:11   # 15
AlonMi
חבר על

מיני פרופיל

AlonMi לא מחובר  

אוקיי, תודה על ההסבר.
אני בטוח שאם היית מסביר את זה מההתחלה, שזו בעיה טכנית ולא "כי החוק לא בסדר אחרי שדיברתי עם כמה אנשים..", אני בטוח שלא היה מקום לטענות ותלונות.

תודה בכל אופן,
הסיבה מוצדקת לחלוטין,
לזמן יש ערך חשוב ביותר, ואין מה לעשות לגבי זה.
  Reply With Quote
ישן 22-11-05, 13:27   # 16
aviv53
מתאורר

מיני פרופיל

aviv53 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SITEAM
אתה צוחק נכון?
אתה באמת חושב שנפח גדול יותר של תיבת הודעות, זה מה שיגרום לאנשים להרשם? באנרים גדולים יותר? בשביל מה? בשביל שגם ככה הלקוחות ילכו לחברות הקיקיוניות והלא חוקיות?

אתה עושה צחוק מכל העניין הזה, צר לי להגיד לך, אבל יום יבוא וגם אתה תצטער על זה שלא ישמת את החוק (כמו שתיאר את זה ALONMI)

עצוב לראות לאן הפורום הזה הדרדר, כאשר אנחנו חשבנו שחילוף בהנהלה רק יעשה לו טוב.
אף אחד לא הצמיד לך אקדח לראש .
כמו שאלון אמר כבר למי שלא טוב שיעזוב את הפורום.
למה לא לתת הזדמנות לעסקים/"חברות" שרק נפתחו?
  Reply With Quote
ישן 22-11-05, 13:35   # 17
Netclass
משתמש חדש

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Netclass שלח הודעה באמצעות MSN אל Netclass

Netclass לא מחובר  

לא נורא..

יש עבודות אחרות בנוסף להוסטינג..
גם ככה.. בעוד כמה עשרות שנים.. לא יהיו יותר חברות אחסון.. הכל יתנהל אחרת אולי.. מי יודע?

עדיף לכם לחפש משהו אחר..

ישן 22-11-05, 13:36   # 18
aviv53
מתאורר

מיני פרופיל

aviv53 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Netclass
לא נורא..

יש עבודות אחרות בנוסף להוסטינג..
גם ככה.. בעוד כמה עשרות שנים.. לא יהיו יותר חברות אחסון.. הכל יתנהל אחרת אולי.. מי יודע?

עדיף לכם לחפש משהו אחר..

מי יודע אם נהיה חיים בעוד כמה עשרות שנים?
נהנים מהרגע(=
  Reply With Quote
ישן 22-11-05, 13:44   # 19
SITEAM
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

SITEAM's Avatar

מיני פרופיל

SITEAM לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי aviv53
אני מניח שאתה מאלה שנגד החוק כי "למה לטרוח ולהירשם אם אפשר להיות עבריינים", נכון?
אם טעיתי אני מתנצל.

אבל החוק הזה לא מונע מעסקים הזדמנות כי לכל עסק חדש הייתה אמורה להיות תקופת "חסד" של מספר חודשים כדי לבחון את השוק ואז להירשם.

אף אחד לא מצמיד לי אקדח אקדח, ואני יודע שאם לא טוב לי אני יכול ללכת, אבל הגישה הזו רק מראה כמה מתנגדי החוק הם צרי אופקים ולא מסוגלים לראות מעבר להוסטס ולהבין ששוק הלקוחות הרבה יותר גדול ממה שיש כאן, אבל לאף אחד מכם לא תהיה בו נגיסה, כי א-ת-ם ל-א ר-ש-ו-מ-י-ם
  Reply With Quote
ישן 22-11-05, 13:44   # 20
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי aviv53

מי אמר שאסור לתת? ההפך, מדינת ישראל מעודדת אנשים לפתוח עסקים.
אבל עסקים חוקיים. אני לא מבין מה הבעיה ללכת עם אימא או אבא לשלטונות המע"מ ולהרשם.

פעם ההורים שלי גם לא הסכימו, אבל כשהסברתי להם שהעסק נרשם על השם שלי הם הבינו.
חוץ מזה, ההרשמה בשלטונות לא כרוכה בתשלום ואפילו לא במע"מ על כל קניה או מכירה, ההפך אפילו יש מקרים שהשלטונות משלמים לך כסף (אני כרגע לא ממש זוכר באילו מקרים מדובר, אם מישהו יוכל להזכיר אני אשמח).
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום