הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > עיצוב וגראפיקה

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 11-07-11, 18:32   # 1
Camel
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Camel

Camel לא מחובר  

תמחור של עבודה

אהלן,
רציתי לדעת כיצד לרוב אתם מתמחרים את העבודה שלכם?
לצורך העניין, ברור שזו שאלה של טעם אישי והכל.... אבל האם קיימת חוקיות?
לדוגמא....:

עיצוב אתר תדמיתי הכולל עיצוב דף ראשי + דף משני + דף נחיתה + עלון של פרסומת.....
האם יש סוג של "מחירון" לדברים כאלה? ואשמח לדעת מה הנהוג (שוב, למרות שכל אחד ברמה אחרת ולוקח אחרת וכו'...)

אגב, כאשר עבדתי בחברת מטרונום (הרצליה פיתוח), המעסיק שילם למעצבים שלו 25 שקל לשעת עבודה. איך זה נשמע לכם בכללי ?
  Reply With Quote
ישן 11-07-11, 19:09   # 2
*Bluz
חבר בקהילה

*Bluz's Avatar

מיני פרופיל

*Bluz לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Camel צפה בהודעה
אהלן,
רציתי לדעת כיצד לרוב אתם מתמחרים את העבודה שלכם?
לצורך העניין, ברור שזו שאלה של טעם אישי והכל.... אבל האם קיימת חוקיות?
לדוגמא....:

עיצוב אתר תדמיתי הכולל עיצוב דף ראשי + דף משני + דף נחיתה + עלון של פרסומת.....
האם יש סוג של "מחירון" לדברים כאלה? ואשמח לדעת מה הנהוג (שוב, למרות שכל אחד ברמה אחרת ולוקח אחרת וכו'...)

אגב, כאשר עבדתי בחברת מטרונום (הרצליה פיתוח), המעסיק שילם למעצבים שלו 25 שקל לשעת עבודה. איך זה נשמע לכם בכללי ?
25 שקל לשעה?! עדיף לך למלצר או לחלק פליירים מזה הדבר הזה חח
בכל מקרה אני גובה לשעה $75 (וכן אם תהיתם אנשים משלמים, הכל תלוי בכמה אתה מעריך את עצמך וכמה אתה באמת שווה) אבל המינימום שהייתי לוקח כמעצב הוא $50 לשעה.

לגבי הפרוייקט הספציפי שהצגת, זה תלוי במה מדובר אם זה רק עיצוב ללא תיכנות\סליסינג (תיקני כמובן) אז זה צריך להיות לדעתי באזור ה$1000.

-פז.
ישן 11-07-11, 20:10   # 3
ronka
חבר וותיק

מיני פרופיל

ronka לא מחובר  

באמת המחירי זנות בארץ זה פשוט מדהים .. 100 שקל לעיצוב זה בדיחה.
  Reply With Quote
ישן 11-07-11, 20:11   # 4
Nast
עסק רשום [?]

Nast's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Nast Send a message via Skype™ to Nast

Nast לא מחובר  

כשאתה עובד אצל מישהו במשך שעות קבועות, ואתה רק לומד את המקצוע אפשר להתפשר על 25 שקל לשעה, אבל לדעתי זה מחיר נמוך מאוד, בגלל זה אם אתה מצליח בד"כ עדיף להיות עצמאי ולהרוויח יותר.
אין ממש מחירון לכל זה, אתה מסתכל על כמות העבודה שמביאים לך, מעריך את הזמן שייקח לך להכין הכל ומחליט כמה כסף מגיע לך תמורת זה, וזה תלוי מאוד ברמה שלך ובתוצאה שאתה יכול להביא, אז כמו שBluz אמר- זה בעיקר תלוי בכמה אתה מעריך את עצמך.
בשורה התחתונה, תנסה לקחת מחיר הוגן כלפיך וכלפי הלקוח שלך. לומדים מטעויות, אז אם תראה שלקחת מעט מדי על העבודה בפעם הבאה תקח יותר. אם הלקוח מתנגד למחיר, יכול להיות שלקחת קצת יותר מדי, או שאולי המחיר לא שווה את העבודה שאתה מספק. אם אתה רואה שאתה ברמה ממש טובה ומגיע לך יותר על העיצובים שלך, קח יותר.
קודם כל תחליט כמה אתה לוקח לעמוד ראשי, שזה יהיה המחיר הבסיסי שלך, ולמחיר הזה תוסיף או תוריד בהתאם. כשתרגיש שאתה יכול לקחת יותר, תוסיף בהתאם לעמודי המשנה או והפלאיירים וכו'. קולטים את זה עם הזמן.

ואביב- לדעתי זה ממש לא במקום מצידך לשפוט אתר ככה. בעולם האמיתי לוקחים אלפי שקלים ודולרים לעיצוב אתר.
ישן 11-07-11, 20:53   # 5
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

המטרה של הנושא היא לא לריב אחד עם השני מי מכיר יותר אנשים ויכול להציג עבודה "יוקרתית" יותר. פותח האשכול שואל שאלה.

הודעות אשר לא עמדו במטרה זו נמחקו ו/או נערכו.
הודעות נוספות שמטרתם התלהמות ופגיעה באחר יזוכו באזהרה.
  Reply With Quote
ישן 11-07-11, 22:15   # 6
AvivSeo
חסום

מיני פרופיל

AvivSeo לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Nast צפה בהודעה
כשאתה עובד אצל מישהו במשך שעות קבועות, ואתה רק לומד את המקצוע אפשר להתפשר על 25 שקל לשעה, אבל לדעתי זה מחיר נמוך מאוד, בגלל זה אם אתה מצליח בד"כ עדיף להיות עצמאי ולהרוויח יותר.
אין ממש מחירון לכל זה, אתה מסתכל על כמות העבודה שמביאים לך, מעריך את הזמן שייקח לך להכין הכל ומחליט כמה כסף מגיע לך תמורת זה, וזה תלוי מאוד ברמה שלך ובתוצאה שאתה יכול להביא, אז כמו שBluz אמר- זה בעיקר תלוי בכמה אתה מעריך את עצמך.
בשורה התחתונה, תנסה לקחת מחיר הוגן כלפיך וכלפי הלקוח שלך. לומדים מטעויות, אז אם תראה שלקחת מעט מדי על העבודה בפעם הבאה תקח יותר. אם הלקוח מתנגד למחיר, יכול להיות שלקחת קצת יותר מדי, או שאולי המחיר לא שווה את העבודה שאתה מספק. אם אתה רואה שאתה ברמה ממש טובה ומגיע לך יותר על העיצובים שלך, קח יותר.
קודם כל תחליט כמה אתה לוקח לעמוד ראשי, שזה יהיה המחיר הבסיסי שלך, ולמחיר הזה תוסיף או תוריד בהתאם. כשתרגיש שאתה יכול לקחת יותר, תוסיף בהתאם לעמודי המשנה או והפלאיירים וכו'. קולטים את זה עם הזמן.

ואביב- לדעתי זה ממש לא במקום מצידך לשפוט אתר ככה. בעולם האמיתי לוקחים אלפי שקלים ודולרים לעיצוב אתר.

רק אמרתי מה שאני חושב הוא חשב שאני לא מעריך אז הסברתי לו

ואני רק אומר שלמעצב שרק לומד עכשיו 25 זה מספיק טוב זה תלוי גם כמה אתה מעריך תעיצובים שלך והם שווים זה ממש לא נכון מה שהוא אמר שזה הולך על פי כמה שאתה מעריך את עצמך

אם הוא מעצב מתחיל והוא מוכר בזול זה לא שהוא לא מעריך תעצמו זה מה כמה הוא מעריך תעיצובים שהוא מוכר.
  Reply With Quote
ישן 12-07-11, 01:29   # 7
Texture
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Texture לא מחובר  

אני פשוט לא עובד מול לקוחות.. עובד עם מתווכים (אם לקוח בא אליי ישירות אני דופק לו מחיר ולא מתחשבן)
אבל אני גם לא צריך את הכסף כמו מעצב שזה המקצוע שלו
אני מפסיד אולי קצת למתווך אבל מחירים מינימום של 700 שקל.. התחלתי לעלות את המחירים רק בזמן האחרון שהבנתי שאני באמת שווה את זה (בלי להתלהב..)

אני לא עובד לפי שעות.. בא ללקוח\מתווך ואומר לו אנחנו סוגרים על מחיר.. המחיר לא יירד הוא יכול רק לעלות (למרות שאף פעם לא העלתי ואני גם לא יעלה מחיר).. מעוניין יופי לא מעוניין שייחפש מעצב אחר
אני מכיר מעצב שאני יכול להסתכל על העבודות שלו יום שלם (כל עבודה שלו ב-DA פשוט עם למעלה מ-1000 FAVS) וסתם מתוך עניין התחזתי ללקוח לראות מה המחיר שלו
אתר הימורים גדול עם 2 דפים נוספים (רשמתי לו מין איפיון קטנטן כזה) הוא רשם לי 450$ אבל זה כמובן עוד יכול להשתנות..
זה מעצב שאני לא ראיתי עוד בן אדם שמעצב כמוהו.. פשוט מעצב תותח.. לוקח 1500 שקל שזה מחיר שיצא לי להביא ללקוחות.. ואני לא מגיע לחצי מהרמה שלו
  Reply With Quote
ישן 12-07-11, 13:18   # 8
ronka
חבר וותיק

מיני פרופיל

ronka לא מחובר  

שתף אותנו בעבודות המדהימות של הבחור
  Reply With Quote
ישן 12-07-11, 23:41   # 9
Lunjello
חבר חדש

מיני פרופיל

Lunjello לא מחובר  

גם אותי מעניין (באמת :P )
ואני לוקח מראש.איך אפשר לפי שעה? (אשמח להסבר.)
ותיזהר ממתווכים, באמת שלרוב הם דופקים אותך.למרות שיש כמה יחידי סגולה.
תקבע לעצמך מחיר מינימום ואף פעם אל תחרוג מימנו!
  Reply With Quote
ישן 12-07-11, 23:43   # 10
ronka
חבר וותיק

מיני פרופיל

ronka לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Lunjello צפה בהודעה
גם אותי מעניין (באמת :P )
ואני לוקח מראש.איך אפשר לפי שעה? (אשמח להסבר.)
ותיזהר ממתווכים, באמת שלרוב הם דופקים אותך.למרות שיש כמה יחידי סגולה.
תקבע לעצמך מחיר מינימום ואף פעם אל תחרוג מימנו!
מסכים על סכום לשעה עובד ובסוף מדווח כמה זמן עבדת או חושבים על סכום שמגיע לך לשעה ואחרי שאתה מקבל את האיפיון מעריך כמה זמן יקח לך הכל מכפיל מוסיף מוריד פה ושם וזהו.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום