הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > Domains - שמות מתחם

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 07-07-09, 08:07   # 11
En-Solutions
עסק רשום [?]
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

En-Solutions לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי oriamiga צפה בהודעה
לא אני פשוט יזמין מגודדי.

כנראה.

ותאמין לי שאין לי בעיה לתת 20$ גם על דומין.. זה מעצבן אותי שאנשים גוזרים כאלה קופונים ככה סתם

אתה יודע מה ההבדל ביננו?

שאתה מוכן לעבוד רבע שעה להזמין, לרשום את הפרטים, לשנות DNS, להעביר לחשבון אחר תמורת חצי דולר, אני לא.
אם אתה מעריך את העבודה שלך בחצי דולר לרבע שעה שזה אומר 2 דולר לשעה אז אתה משאב מאוד מאוד טוב בשוק העבודה הרבה ישמחו לנצל אותך.
הזמן שלי שווה כסף ועל עבודה שאני עושה אני רוצה להיות מתוגמל, לפי דעתי כל בעל עסק רוצה להרוויח בסופו של דבר או שאני בעל עסק מיוחד אני לא יודע...

לגבי פותח האשכול, אם יש לך חשבון פאיפל מאושר אתה יכול לעשות את זה לבד אני אשמח אפילו לעזור לך למצוא קופונים שיתנו לך הנחה ל7-8 דולר לדומיין ברגע שאני עושה את העבודה בשבילך זה יעלה לך קצת יותר כסף. השיקול שלכם.

שבוע טוב לכולם!
  Reply With Quote
ישן 07-07-09, 13:02   # 12
moni1x09
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

moni1x09's Avatar

מיני פרופיל

moni1x09 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי En-Solutions צפה בהודעה
אתה יודע מה ההבדל ביננו?

שאתה מוכן לעבוד רבע שעה להזמין, לרשום את הפרטים, לשנות DNS, להעביר לחשבון אחר תמורת חצי דולר, אני לא.
אם אתה מעריך את העבודה שלך בחצי דולר לרבע שעה שזה אומר 2 דולר לשעה אז אתה משאב מאוד מאוד טוב בשוק העבודה הרבה ישמחו לנצל אותך.
הזמן שלי שווה כסף ועל עבודה שאני עושה אני רוצה להיות מתוגמל, לפי דעתי כל בעל עסק רוצה להרוויח בסופו של דבר או שאני בעל עסק מיוחד אני לא יודע...

לגבי פותח האשכול, אם יש לך חשבון פאיפל מאושר אתה יכול לעשות את זה לבד אני אשמח אפילו לעזור לך למצוא קופונים שיתנו לך הנחה ל7-8 דולר לדומיין ברגע שאני עושה את העבודה בשבילך זה יעלה לך קצת יותר כסף. השיקול שלכם.

שבוע טוב לכולם!

הזמן שלי גם שווה מספיק כסף תאמין לי.
לקחתי כבר עבודות שיצאו לי קצת יותר מ2$ בשעה :P

אבל אתה מדבר פה על פעולה שלא לוקחת יותר מ5 דקות.
כל עסק צריך להרוויח אבל זה כמו שאני מזמין מוצר מאיבי ואז מסתכל בבאג ורואה שהוא עולה פי 6 מהמחיר שאני קניתי אותו בו (אותו חברה , אותו מוצר)

זה קצת מציק לחשוב שהם גוזרים כזה קופון רק כי אנשים לא מודעים

בכל מקרה, תמשיכו בשלכם.. זה סתם מתחיל להפוך לספאם פה אז לא נראה לי שיש לי מה להגיב יותר
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום