הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 18-12-10, 16:40   # 11
Haimz
חבר וותיק
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Haimz לא מחובר  

אם אני לא טועה אתה מאוחסן בStarttech
האבטחה שם לא רעה לפי מה שאני יודע
  Reply With Quote
ישן 18-12-10, 16:42   # 12
Netraffic
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Netraffic לא מחובר  

אני חושב שהמחיר זו זכותו של בעל האתר בלבד,
אך יחד עם זאת אני מניח שהפורום קיים זמן מה ברשת -
ולכן הוא לא יכול להחשיב את המחיר המלא של הרשיון.
ישן 18-12-10, 16:53   # 13
MAORBARI
חבר מתקדם

מיני פרופיל

MAORBARI לא מחובר  

ניתן לשדרג לגרסת 4.0 כך שזה לא משהו שהוא בעייתי..
והאבטחה שם רעה.. Starttech חושבים עצמם כמאובטחים.. סליחה עם כל הכבוד שיש לי אליהם.. הם לא מקצועיים. מסננים.. והאבטחה שלהם גרועה ! היא כנראה טובה יחסית לחלק מהאחסונים בארץ אבל כמובן שניתנת לפריצה מהירה ובקלות וכבר הוכיחו לי את זה.
  Reply With Quote
ישן 18-12-10, 19:13   # 14
מידן
חבר בקהילה

מיני פרופיל

מידן לא מחובר  

כמה הפורום מרוויח בכל חודש?
  Reply With Quote
ישן 18-12-10, 19:42   # 15
MAORBARI
חבר מתקדם

מיני פרופיל

MAORBARI לא מחובר  

בתקופה טובה הוא הכניס לי 200 דולר בחודש וחצי מפרסומות רק של גוגל.
  Reply With Quote
ישן 18-12-10, 22:47   # 16
NextWebs.Net
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NextWebs.Net לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Hanino צפה בהודעה
מומלץ לשפר אבטחה,
בהצלחה במכירה
חחח האקר שלנו מה אתה מבין ? שתהיה מאבטח שתצליח לפרוץ מערכת vb בלי באג מוד שלח sms למספר תמיכה לנפגעי נפש
ציטוט:
נכתב במקור על ידי MAORBARI צפה בהודעה
האבטחה של המערכת טובה מאוד.. האבטחה בשרת האחסון באמת גרועה.. !
בואו אני יפרט לכם מחירים:
ככה 3 עיצובים + קידודים : 1200
רישיון : 800+-
צ'אט + מועדפים + פייסבוק + מודי ניהול + תכנותים ותוספות ייחודיות + מערכות אוטומטיות + משתמש השבוע: 3000+-
תוכן ומשתמשים: 1000+-
תרגום + תמיכה בפלאפונים: 500
כניסות ייחודיות 1000: 500
דומיין + קידומו: 1000+-

בואו נאמר שזה מגיע ל 8000
הנחה של 1000 עשיתי פה.
זה הפירוט המדוייק
וכל זה לא כולל את האבטחות שביצעתי ויש מלא מודים שוויתרתי ואתם מקבלים מתנה.. והמון מערכות ניהול וכל התמיכה והכל זה יעני הכל מתנה.
מה אתה מבלבל בשכל חחחחחחחח
אף אחד לא יקנה במחיר כזה מסיבה פשוטה!!!!!! פורומים כבר לא הולכים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא משנה מההההההההההה גם עם תהיה יחצןןןן מספר אחד בארץץץץץץץץ דייי לא תצליחו יוותר!!!! זאת הסיבה שמכרתי את הפורום שלי גם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא פורום כללי לא פורום חרטה לא שום פורום!! יש להם את fxp מהם צריכים קהילה מתחילה??? בישביל לקבל ניהול?אז אפשר ללכת לאטרף להשקיע 300 הודעות להנות מניהול יותר מהנה ועם יותר פעילות ומחוברים די אנשים תפנימו פורומים?בתקופה הזאתי לא תצליחו לא משנה מה יש מספיק fxp,אטרף,onone,דצו,אלסף(שלפני נפילה) אתם לא תהיו מהרשימה הזאתי גם אני חשבתי ווואלה אני יצליח עם הפורום שלי ובסופו של דבר מכרתי אותו באחלה של מחיר למרות שהתפשרתי אבל בכל זאת אני שמח שירד לי לבנה מהחיים

אגב 8 אלף שקל?? לא הגזמת??אפשר להביא בזה מיצובי לאנסר שנת 95' האא שחכתי הפורום שווה יותר
  Reply With Quote
ישן 18-12-10, 23:10   # 17
MAORBARI
חבר מתקדם

מיני פרופיל

MAORBARI לא מחובר  

נשמה של ברבור בר אתיופי..
אם אתה רוצה תגובה לתגובה הזאת.. אני ישמח לתת לך..

זה כמו שאני יאמר לך שהיום רישיון ל VB שווה מחשב חדש.. אז אתה יכול להתווכח ולא..

בכל מקרה..
פורומים לא הולכים?
אז יש לי חדשות בשבילך !! והרבה ! Upim זה לא סתם פורום זו קהילה עם המון תכנים והמון כניסות ואין ציפייה לתחרות עם קהילות אחרות אלא לרווח מסויים !
וניתן רק להרוויח ממנה ! ואני מוכן לתת את המילה שלי שרווה מהפורום הזה השגתי ואני ממשיך להשיג כי אני נותן בו השקעה אבל בגלל שאני צריך להוריד את ההשקעה והחודש הורדתי השקעה אני יקבל פחות ואני לא יכול לתת את כל כולי לפורום לכן אני מוכר !

אין ציפייה להרוויח מיליונים מהפורומים וגם לא כמה עשרות אלפים בחודש
אבל להגיע לאלף אלפיים בחודש מפורום.. כן מפורום שלא חייב להיות כל כך גדול זה אפשרי ואפילו קל.. כי אני בלי הרבה מאמצים הגעתי ל 200$ דולר בחודש וחצי.. זה ממש קל.

אז סליחה עם כל הכבוד זה שאתה עוד ילד כנראה בגלל זה יש לך ראש תחרותי אבל לא תמיד זה התחרות אלא הרווח !
  Reply With Quote
ישן 18-12-10, 23:17   # 18
Netraffic
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Netraffic לא מחובר  

ב"ה

אני חושב שהנושא סטה מעיקרו ושהתחילו לרדת פה לפסים אישיים ולהוריד את הפורום לרמה נמוכה.
אני חושב שהגיע הזמן שמי שמעוניין לרכוש את הפורום - AS IS ו/או לנסות להתגמש במחיר וכיוצ"ב
יכול לדבר בהודעה פרטית / בפרטים שצויינו / בצורה מכובדת.

אין לי שום תפקיד משמעתי בפורום, אבל אני חושב שלא מן הראוי להתנהג ככה , זה המחיר שהוא רוצה
למכור את הפורום , הוא השקיע , הוא נתן , הוא צמח בזכותו - אתם רוצים תקנו , אתם לא רוצים אינני
חושב שמישהו פנה אליכם.

שבוע טוב!
ישן 19-12-10, 06:30   # 19
MAORBARI
חבר מתקדם

מיני פרופיל

MAORBARI לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Netraffic צפה בהודעה
ב"ה

אני חושב שהנושא סטה מעיקרו ושהתחילו לרדת פה לפסים אישיים ולהוריד את הפורום לרמה נמוכה.
אני חושב שהגיע הזמן שמי שמעוניין לרכוש את הפורום - AS IS ו/או לנסות להתגמש במחיר וכיוצ"ב
יכול לדבר בהודעה פרטית / בפרטים שצויינו / בצורה מכובדת.

אין לי שום תפקיד משמעתי בפורום, אבל אני חושב שלא מן הראוי להתנהג ככה , זה המחיר שהוא רוצה
למכור את הפורום , הוא השקיע , הוא נתן , הוא צמח בזכותו - אתם רוצים תקנו , אתם לא רוצים אינני
חושב שמישהו פנה אליכם.

שבוע טוב!
תודה רבה לך אני מעריך את זה !
  Reply With Quote
ישן 19-12-10, 15:27   # 20
NextWebs.Net
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NextWebs.Net לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי MAORBARI צפה בהודעה
נשמה של ברבור בר אתיופי..
אם אתה רוצה תגובה לתגובה הזאת.. אני ישמח לתת לך..

זה כמו שאני יאמר לך שהיום רישיון ל VB שווה מחשב חדש.. אז אתה יכול להתווכח ולא..

בכל מקרה..
פורומים לא הולכים?
אז יש לי חדשות בשבילך !! והרבה ! Upim זה לא סתם פורום זו קהילה עם המון תכנים והמון כניסות ואין ציפייה לתחרות עם קהילות אחרות אלא לרווח מסויים !
וניתן רק להרוויח ממנה ! ואני מוכן לתת את המילה שלי שרווה מהפורום הזה השגתי ואני ממשיך להשיג כי אני נותן בו השקעה אבל בגלל שאני צריך להוריד את ההשקעה והחודש הורדתי השקעה אני יקבל פחות ואני לא יכול לתת את כל כולי לפורום לכן אני מוכר !

אין ציפייה להרוויח מיליונים מהפורומים וגם לא כמה עשרות אלפים בחודש
אבל להגיע לאלף אלפיים בחודש מפורום.. כן מפורום שלא חייב להיות כל כך גדול זה אפשרי ואפילו קל.. כי אני בלי הרבה מאמצים הגעתי ל 200$ דולר בחודש וחצי.. זה ממש קל.

אז סליחה עם כל הכבוד זה שאתה עוד ילד כנראה בגלל זה יש לך ראש תחרותי אבל לא תמיד זה התחרות אלא הרווח !
א.רישיון עולה 800 שקל מחשב ב800 שקל?מה אתה קונה פנטיון 4?
ב.יש לך אלף כניסות ביום ואתה מרוויח אלפיים שקל בחודש מהפורום?בחיים לא יכול להיות מצב כזה.
דבר שני אם היית באמת מרוויח ככה היית נותן למשהו לנהל את הקהילה ומביא לו אחוזים אז חמוד של סבא נכה צה"ל אל תבלבל תשכל לא שלי ולא של אף אחד פה
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום