הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 23-01-15, 14:35   # 1
Maroon 5
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

הזדמנות חד פעמית - רכישת 50% בבאר של כסף

שלום וברכה,
כמו שאלו שמכירים אותי יודעים - אני לא מציע כל יום הצעה כזו וכשאני אומר "באר של כסף", אני מתכוון לזה.
אחרי הרבה זמן שלא הייתי פנוי לפרויקט הזה, הצלחתי לעשות אקזיט רציני לאחרונה עם האתר האחרון שפתחתי ואני מתפנה לפרויקט הבא שאמור להצליח אפילו יותר מהקודם.

התשתית של האתר באוויר ומוכנה להתחלת עבודה. הרעיון מאחוריו מלוטש היטב והוא מתעתד לעשות עשרות אלפי שקלים בחודש באופן מובטח (פירוט יתקבל למתעניינים רציניים בלבד).
הערכה כספית כבר בחודש הראשון שצפויה לעבור את ה-5,000 ש"ח בחודש ובהמשך אף להגיע לפי 10 או אפילו 20.

עכשיו, כדי שאני אחסוך פניות מיותרות של חבר'ה לא רציניים - אני מחתים כל אחד שפונה אליי על הסכם סודיות לפני שאני מפרט את כל המידע בנוגע לפרויקט המדובר.
עלות הרכישה של 50% השותפות באתר מתחילה ב-70,000 ש"ח ולכן מי שלא יכול להרשות לעצמו, שיחסוך את הזמן לשנינו.

כל המתעניין להשקיע בפרויקט שיסגור לו משכורת חודשית באופן כמעט פאסיבי לחלוטין,
ושיכול להרשות לעצמו להשקיע סכום כזה בשביל כך - מוזמן לפנות אליי בדרכים הבאות:
טלפון: 0502-054126
אימייל: kadary.co.il@gmail.com
או הודעה פרטית פה באתר (פחות מומלץ).
מעדיף פנייה טלפונית על מנת לחסוך תהליכים.

ניתן לפנות כבר עכשיו ובמהלך השבת. תודה ושבת שלום.
  Reply With Quote
ישן 23-01-15, 19:10   # 2
Pavel
WBD.co.il

מיני פרופיל

Pavel לא מחובר  

איזה אקזיט עשית? אשמח לפרטים.
בנוסף אשמח לפרטים על הפרויקט (יש לי את התקציב).

מה שכן, שים לב שניסחת את ההודעה כמו הפרסומות האלה שמציעות לך הרים וגבעות ובסוף אתה מבין שלא עומד מאחוריהם דבר.
האתר עדיין אינו מכניס שקל לפי מה שאני מבין מהודעתך, ולכן מעניין לדעת ממה גזרת שווי של 140,000 לפרויקט.
ממה הערכה מורכבת? מה התכניות? האם יש תכנית עסקית עם ניתוח רגישות, תכנית שיווקית ואסטרטגית וכו?

אשמח לכל התשובות האלה בפרטי(אחתום על הסכם סודיות לאחר שתגיד לי מה תחום הפעילות, כדי שלא נבזבז זמן אחד לשני).
תודה ובהצלחה.
  Reply With Quote
ישן 24-01-15, 20:17   # 3
En-Solutions
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

En-Solutions לא מחובר  

פאבל - סיכמת את הכל כמו שצריך, גם בצד שלי אשמח לקבל פרטים.
תודה
  Reply With Quote
ישן 24-01-15, 21:23   # 4
BarSpecial
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

BarSpecial לא מחובר  

מצטרף לפאבל.
אשמח לשמוע פרטים נוספים.
ישן 24-01-15, 22:37   # 5
Chanan
חבר חדש

מיני פרופיל

Chanan לא מחובר  

סלח לי, אבל אחד שזה עתה עשה "אקזיט רציני", לא צריך לגייס משקיע בשביל סכום זעום של 70K ש"ח, לא כל שכן תמורת 50 אחוז.
אני לא מכיר משקיעים שיסכימו לחתום על NDA בטח ובטח שלא על-סמך הודעה בסגנון של "הזדמנות חד פעמית - רכישת 50% בבאר של כסף" שמשמשת לרוב בהונאת פּוֹנזי.
במידה ואתה מעוניין שניקח אותך ברצינות הראויה, תספק לנו פרטים נוספים אודות האקזיט (דבר שיאפשר לנו לדעת שמאחורי המיזם עומד יזם עם נסיון), השוק אליו אתה מכוון את המיזם (במטרה לקבל מושג ראשוני על תחום הפעילות) ועל מה מבוססות ההערכות הכספיות של הכנסות מ- day1 (מה שלא קורה ולמען האמת גם לא אמור לקרות בכמעט שום מיזם).
  Reply With Quote
ישן 25-01-15, 02:53   # 6
aviad22
חבר מתקדם

מיני פרופיל

aviad22 לא מחובר  

כשהתחלתי לקרוא את הפוסט חשבתי שהאתר כבר מכניס אלפי שקלים בחודש.. סורי, צורת כתיבה כזו יכולה להשפיע על טירונים, כאן יש אנשים רציניים שעברו לא מעט בעסקי האינטרנט ולכן זה לא עובד עליהם
לא פוסל אותך, אבל אתה קודם צריך להכניס כסף מהמיזם לפני שאתה מבטיח הרים וגבעות, כיום אין דבר כזה "בטוח".
ישן 25-01-15, 20:34   # 7
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

אני אתפנה לענות לכל אחד מכם בנפרד, כי נכתבו פה לא מעט דברים שאני מקבל ודברים אחרים שהם פשוט קשקושים.

פאבל - ברור לך שאני לא הולך לצאת בראש חוצות ולפרסם את האקזיט שעשיתי. זו לא התנהלות מכובדת ומובן שאם היית פונה ומתקשר, הייתי מפרט לך על כך.
בנוגע לשאר השאלות האינפורמטיביות - מובן שנבנתה כאן תוכנית עסקית והערכת שווי האתר מבוססת על ROI של השנה הראשונה שלו ולא על משאלת לב. יש תוכנית עבודה מסודרת והכל מנוהל בתכנון קפדני, כפי שהתנהלתי בשאר הפרויקטים המצליחים שלי. מוזמן להתקשר ואפרט לך את הדברים לעומק, כמובן במידה ואתרשם שמדובר בפנייה רצינית. הדבר תקף גם לכל אלו שציטטו אותך וביקשו פרטים נוספים. לא סתם השארתי פה פרטי התקשרות.

חנן - בנוגע אליך, כל מילה שנכתבה הראתה לי בדיוק שאין לך מושג על מה אתה מדבר, בטח שלא בעסקים. וגם אם חשבת שיש לך מושג, כרגע נפצתי לך את האשליה.
אז בוא נתייחס לכל דבר שנכתב פה על ידך: ראשית כל, אין שום קשר בין כמות הכסף שיש לי בחשבון הבנק לבין סכום ההשקעה הראשוני שאני רוצה לקבל עליו בפרויקט חדש. זה שעשיתי אקזיט פעם אחת, לא הופך כל פרויקט מתחיל שנבנה על ידי לשווה מיליונים מראש. ביצעתי הערכה עסקית מסודרת נוכח פוטנציאל רווחי, ונתונים ריאליים דומים מפלטפורמות קודמות שלי וההערכה הביאה אותי לסכום כזה. מה גם שאני מחפש פה מישהו שירצה גם להיות שותף פעיל באתר (לא בהכרח, אבל מעדיף), ולכן אני בא לקראתו במחיר.
בנוגע לשטות שלא ניתן להעריך כמה מיזם מסוגל לעשות מ-day1 זו השטות הכי גדולה ששמעתי בשנה האחרונה. אני לא יודע אם יש טעם בכלל להתייחס אליה.
  Reply With Quote
ישן 26-01-15, 01:12   # 8
Chanan
חבר חדש

מיני פרופיל

Chanan לא מחובר  

למען הכנות, התלבטתי אם יש טעם בכלל לטרוח להשיב לאדם שמשוכנע בכך שהוא יודע הכול ויותר טוב מכולם.

אני חושב שמשל קטן יעזור לך להבין על מה אני מדבר:
יזם אחד ישב בפגישה מול משקיעים, הכל הלך מצוין עד שהגיע הרגע שהוא החליט להסביר מה זה OEM.
אחד המשקיעים הפוטנציאליים ביקש ממנו בנימוס להתקדם הלאה, כיוון שהם מכירים היטב מונחי יסוד בפיתוח עסקי.
"אתם לא מכירים את זה!", שאג עליהם והתעקש להמשיך במצגת עד הסוף.
המשקיעים ישבו דוממים עד סוף הפגישה, אף אחד לא פצה פה יותר ובטח לא כדי להציע הצעות ייעול.
את מלאכת הסירוב הטילו על המזכירה, כמובן.

לעניינינו - במקום לבוא עם טענות בסגנון של "מה הדג יודע על המים שהוא שוחה בהם כל ימיו?" אתה מוזמן להקשיב לאנשים שככל הנראה נסיונם רב משלך (עושה הרושם שיש כאן לא מעט כאלה).
אני אשתדל להתעלם ממשפטים רדודים כגון "אין לך מושג על מה אתה מדבר" ו-"כרגע ניפצתי לך את האשליה" ואגש ישר לעניין:

טענתך כי: "אין שום קשר בין כמות הכסף שיש לי בחשבון הבנק לבין סכום ההשקעה הראשוני שאני רוצה לקבל עליו בפרויקט חדש" איננה נכונה ואני אנמק מדוע:
הסכום הממוצע לאקזיט עומד על כ- 243 מליון דולר ומכיוון שזה עתה ביצעת "אקזיט רציני" אני ארשה לעצמי להניח ש 140 אש"ח זה כסף קטן עבורך.
(CrunchBase Reveals: The Average Successful Startup Raises $41M, Exits at $242.9M)
המשמעות המילולית של הון סיכון זה שהמשקיע לוקח על עצמו סיכון. במידה והיזם שיודע את כל האמת על סיכויי ההצלחה של המיזם שלו (הרבה יותר טוב מהמשקיע) אינו מעוניין להשקיע את הכסף, הדבר הראשון שיעלה לכל משקיע פוטנציאלי בראש זה "יש משהו שהוא יודע שאנחנו לא יודעים?!"
אני בטוח שאתה לא היית מוכן להשקיע ביזם כזה ועל כן נראה לי הזוי שאתה חושב שבפורום הזה תמצא כאלו שינהגו אחרת.

בנוגע לטענתך השניה: "בנוגע לשטות שלא ניתן להעריך כמה מיזם מסוגל לעשות מ-day1 זו השטות הכי גדולה ששמעתי בשנה האחרונה." - אני לא טענתי כי לא ניתן להעריך את הכנסות המיזם ב DAY1, שכן לרוב קל מאוד להעריכן מכיוון שהן זניחות ומתגמדות ביחס להוצאות ומכאן הסטטיסטיקה הבאה:
Of all companies, about 60% of start-ups survive to age three and roughly 35% survive to age 10, according to separate studies by the U.S. Bureau of Labor Statistics and the Ewing Marion Kauffman Foundation, a nonprofit that promotes U.S. entrepreneurship
על כן לא ברור לי איך אתה רץ להבטיח רווח חודשי קבוע בגובה של למעלה מ- 5000 ש"ח החל מהחודש הראשון.

על כל מקרה, אין בכוונתי להמשיך ולפתח דיון זה בתצורתו הנוכחית.
שיהיה בהצלחה בגיוס המשקיע.
  Reply With Quote
ישן 26-01-15, 12:29   # 9
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

אתה לא מוסיף לעצמך כבוד עם התגובה הזו. אתה רק מוכיח שכל מטרתך בתגובה בנושא הזה הייתה לפגוע בי, ככל הנראה מתוך קנאה או סתם רגשות מטונפים אחרים שחיים בתוכך - האמת שזה גם לא מעניין אותי למה, הרי בכל מקרה בקרוב כל הטינופת ששמת בנושא תמוגר ואתה תושעה מכאן.

בכל מקרה, לעניין מה שאמרת - קודם כל, בנוגע לדקדוק בהגדרת המונח "אקזיט", ברור לך ולכל מי שקרא פה את הנושא שלא מדובר בסכומים כאלו. להיכנס בצורה קטנונית להגדרה הרשמית של המונח שאומרת שעשיתי 242.9 מיליון דולר ורק אז אני מורשה להשתמש במונח זו פשוט התעקשות להפרעה לנושא הרלוונטי. למי שהיה לו ספק, המכירה האחרונה של האתר לא הגיעה ולא התקרבה לסכומים המדוברים פה (למרות שברור לי שאף אחד לא טעה לחשוב אחרת וזה נטו ההתקטננות הקנאית שלך).

אם היית קורא היטב את הנושא ולא עסוק רק באיך לחבל בו, היית שם לב גם שאני לא מחפש משקיע. אני מחפש רוכש ל-50% מהרווחים בפרויקט, ומעדיף שהוא גם יהפוך לשותף פעיל באתר - יכולות להיות לכך לא מעט סיבות והאמת שגם ישנן, אבל אין כל סיבה לפרט אותן מולך כי ברור לכולם שאתה לא באמת מעוניין או יכול להשקיע את הסכום המדובר בעסקה.

אני לא מבין איך ציפית שיהיה ברור לך "איך אני רץ ומבטיח רווח חדשי בגובה של למעלה מ-5,000 ש"ח" אם לא ציינתי את הסיבה לכך בנושא? במידה והיית בן אדם שבאמת מתעניין בנושא, ברור לך הרי שהייתי מציין עבורך את כל הסיבות.

בכל אופן, ברור שאתה בן אדם בזוי שמטרתו לחבל בנושא הזה ואתה תשלם על כך. סמוך עליי.
ניתן להתעלם מתגובתו של הילדון ולהמשיך לשגר אליי פניות. תודה.
  Reply With Quote
ישן 26-01-15, 12:57   # 10
Chanan
חבר חדש

מיני פרופיל

Chanan לא מחובר  

לא לי ולא לאף אחד אחר כאן יש רצון או סיבה לפגוע בך. הפגיעה היחידה שנגרמה לך היא כפועל יוצא מהתגובות המתלהמות והלא ענייניות שלך.
כפי שציינתי, אין בכוונתי להמשיך ולפתח את הדיון עמך - שכן הוא חסר תועלת לגמרי.
מנהלים, אינני חושב שזהו המקום לאמירות ואיומים כגון: "ברור שאתה בן אדם בזוי שמטרתו לחבל בנושא הזה ואתה תשלם על כך. סמוך עליי." - אבקשכם לטפל במשתמש.
תודה.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום