הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-01-15, 13:08   # 11
Pavel
WBD.co.il
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Pavel לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Maroon 5 צפה בהודעה
אתה לא מוסיף לעצמך כבוד עם התגובה הזו. אתה רק מוכיח שכל מטרתך בתגובה בנושא הזה הייתה לפגוע בי, ככל הנראה מתוך קנאה או סתם רגשות מטונפים אחרים שחיים בתוכך - האמת שזה גם לא מעניין אותי למה, הרי בכל מקרה בקרוב כל הטינופת ששמת בנושא תמוגר ואתה תושעה מכאן.

בכל מקרה, לעניין מה שאמרת - קודם כל, בנוגע לדקדוק בהגדרת המונח "אקזיט", ברור לך ולכל מי שקרא פה את הנושא שלא מדובר בסכומים כאלו. להיכנס בצורה קטנונית להגדרה הרשמית של המונח שאומרת שעשיתי 242.9 מיליון דולר ורק אז אני מורשה להשתמש במונח זו פשוט התעקשות להפרעה לנושא הרלוונטי. למי שהיה לו ספק, המכירה האחרונה של האתר לא הגיעה ולא התקרבה לסכומים המדוברים פה (למרות שברור לי שאף אחד לא טעה לחשוב אחרת וזה נטו ההתקטננות הקנאית שלך).

אם היית קורא היטב את הנושא ולא עסוק רק באיך לחבל בו, היית שם לב גם שאני לא מחפש משקיע. אני מחפש רוכש ל-50% מהרווחים בפרויקט, ומעדיף שהוא גם יהפוך לשותף פעיל באתר - יכולות להיות לכך לא מעט סיבות והאמת שגם ישנן, אבל אין כל סיבה לפרט אותן מולך כי ברור לכולם שאתה לא באמת מעוניין או יכול להשקיע את הסכום המדובר בעסקה.

אני לא מבין איך ציפית שיהיה ברור לך "איך אני רץ ומבטיח רווח חדשי בגובה של למעלה מ-5,000 ש"ח" אם לא ציינתי את הסיבה לכך בנושא? במידה והיית בן אדם שבאמת מתעניין בנושא, ברור לך הרי שהייתי מציין עבורך את כל הסיבות.

בכל אופן, ברור שאתה בן אדם בזוי שמטרתו לחבל בנושא הזה ואתה תשלם על כך. סמוך עליי.
ניתן להתעלם מתגובתו של הילדון ולהמשיך לשגר אליי פניות. תודה.
תשמע, אני לא מכיר אותך... אבל טיפ קטן ממני: עדיף להקשיב מאשר לתקוף.

רק מי שמעוניין לקבל מידע נוסף ורלוונטי מפותח האשכול ויש ביכולתו להשקיע את הסכום הנדרש, נא להגיב.
הודעות לא קשורות מעתה יימחקו (שזה אגב, דיי נתון לשיקול דעתם של המנהלים.. כי לדעתי כל ההודעות שנכתבו עד כה זה שאלות שכל משקיע, ולו הקטן ביותר, היה רוצה לדעת...)
קללות, איומים ודברים לא לעיניין = אזהרה.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום