הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 29-07-12, 22:34   # 1
מתן גיטא
חבר על
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

מתן גיטא לא מחובר  

דרוש דחוף מנהל מסע פרסום בגוגל אדדווארס

אני פתחתי פה עסק חדש פתחתי מסעות פרסום לאיזורים שונים יש עוד דברים שאפשר לעשות עם הגוגל הזה שאני לא יודע איך ולא מבין איך שאני מחפש את המילות חיפוש ששמתי פעם זה מוצא אותי בצד פעם בלמעלה פעם לא מוצא אותי בכלל אני רוצה תמיד ליהיות קבוע למעלה בין הראשונים אין לי בעיה לשלם אפילו 10 דולר לקליק אני לא יודע איך לעשות את זה גם אני צריך להכנס למפות של גוגל שגם זה אני לא יודע איך לעשות גם אני צריך להכנס לאורגני שגם את זה אני לא יודע גם למצוא עוד מילות חיפוש והכל הכל בעבק הזה יש הרבה מאוד מאוד כסף ללא הפרסום בגוגל הגעתי ל קרוב ל 10 אלף דולר בחודש אני מאמין שהפרסום רק יוסיף מוכן לשלם סכום חד פעמי למישהו שיארגן פעם אחת את הכל וזהו ובקרוב מאוד שאני יחליט לפרסם בעוד איזורים יהיה לאותו בן אדם את האפשרות לקבל קצת אחוזים מהעבודות בתמורה כמובן לנהל את כל המסע פרסום לעוד פרטים לפנות אליי באימייל matangitabill@gmail.com
  Reply With Quote
ישן 29-07-12, 22:44   # 2
מתן גיטא
חבר על
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

מתן גיטא לא מחובר  

בטעות פרסמתי את זה בפורום הזה שנראה לי הוא לא נכון למה שאני מחפש אם אפשר בבקשה להעביר את ההודעה לפורום הנכון
תודה...
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום