הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 23-01-08, 06:51   # 11
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

אם נדבר בכנות, האתר שלך מציע הגרלה. לפני שאתה שופך כסף על להביא אנשים, אתה חייב לגרום לאתר שלך להביא אחוזי המרה טובים יותר, אחרת הכסף של הפרסום לא יעזור לך. מה שהופך את המשימה שלך להיות בעיקר משימה של "להראות אמינות". ואיך מראים אמינות באתר כזה?

א. אני חושב שכבר ייעצו לך בנושא של "סגירת מכרז ב X", להוסיף תאריך. כלומר - הנושא הזה מאד לא ברור. אם עכשיו 20:00 ואני רואה שיש מכרז עם 6,000 אנשים שעוד צריכים להירשם עד 20:30, אין סיבה שאני אבזבז כסף.

ב. דף הזוכים שלך ריק, מה שגורם לגולש הממוצע לחשוב "אם אף אחד עדיין לא זכה, אני גם לא אהיה הראשון". אז מה שאתה צריך לעשות זה לגרום לכך שמישהו יזכה. ואיך עושים את זה? אין מה לעשות - בהתחלה אתה חייב לעשות כמה מכרזים במחירי הפסד, ולו בכדי שיהיו זוכים, ואם תוכל לארגן צילומים (סטילס/וידאו) שלהם עם הפרסים ועדויות שלהם (ולא, לא משהו מומצא) - זה יכול להיות טוב.

ג. כמו שכתבתי לך לפני חודש, אתה חייב להראות שלאתר יש "אבא ואמא". מי מפקח על המכרז? מי ערב לכך שאנשים יקבלו את הפרסים? אל תענה לי כאן, תענה מראש לגולשים שלך.

ובקיצור (אם תרצה יעוץ נוסף ניתן לקבוע פגישת יעוץ) - אתה לא מפרסם למי שרוצה לקנות IPOD או רוצה לקנות מכונית. אתה מפרסם למי שרוצה לקבל מוצר יוקרה בלי לשלם עליו. ולכן אתה חייב מראש להרגיע אותו ולתת לו את הבטחון שיש סיכוי שזה יקרה.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום