הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 23-09-12, 21:51   # 11
trupix
חבר מתקדם

trupix's Avatar

מיני פרופיל

trupix לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Or Polaczek צפה בהודעה
אם תעשה BOOT דרך הדיסק של לינוקס אתה תראה את המחיצה הלא מפורמטת.

אם אתה רוצה להשתמש בWUBI תאתחל את המחיצה כNTFS ואז תוכל לראות אותה בWUBI, הוא ידע לבד למחוק אותה ולפרמט אותה ל EXT4 לפי הצורך.
לפי מה שזה נראה אני חייב להשתמש בWubi. בהתקנה אני מקבל בכלל מידע כזה:

ניסיתי גם את מה שאמרת - המרתי את הכונן לNTFS, ובחרתי אותו בWUBI. עשיתי הפעלה מחדש וUbuntu עלה לי עם השגיאה הזו:

יש לך מושג למה?
דבר נוסף - בWubi יש שדה של "גודל התקנה". מזאת אומרת?

תודה!

Dribbble | ThemeForest

Last edited by trupix; 23-09-12 at 21:57..

ישן 24-09-12, 06:08   # 12
MaorD
הוסטסניון

מיני פרופיל

MaorD לא מחובר  

עשית סלט לגמרי, תקשיב יש דבר שנקרא WUBI, זה קובץ EXE שאתה מוריד מהאתר של UBUNTU.
אתה מריץ אותו בתוך הWINDOWS ובעצם מתקין את הלינוקס כמו סתם עוד תוכנה בWIN, מה שזה עושה יוצר לך סוג של כונן וירטואלי בגודל שאתה קובע (ברירת מחדל 20GB), הוא יעשה לך ריסט לוינדוס ויעלה את הUBUNTU.
עכשיו תראה, הרושם הראשוני מגניב ואתה רק מחכה לרגע להעיף את הWIN7 קיבינימט.
אבל מניסיון, גם אני הגעתי מעולם שחשבתי שLINUX זה פשוט מסך שחור שמחכה לפקודות, וגיליתי שזה עולם ענק.
יש כ"כ הרבה הפצות, הכי רצינית בתחום זו UBUNTU וגם עליה יש הרבה הפצות שמבוססות...
בכל אופן, אני גיליתי שWIN7 פשוט מעולה ועושה את העבודה בלי להיתקע ובלי בעיות. לינוקס נחמד אבל לא יעיל, ונראה גם פחות יפה לעין, לפחות למשתמש הממוצע שאין לו כוח להתעסק ביותר מדי שטויות...

ישן 24-09-12, 07:10   # 13
trupix
חבר מתקדם

trupix's Avatar

מיני פרופיל

trupix לא מחובר  

Windows עובד לי ברמה כזו שאוכל לסבול, לפחות עד מתי שאקנה מאק בוק .. או "בתקווה ש" ..
מה שעובד בצורה בלתי נסבלת זה Firefox, שכשאני גולש דרכו אני מרגיש שהוא רץ כאילו יש לי פנטיום 2 עם 32 מגה ראם..
רוב הזמן אני גולש דרך firefox בגלל כמה פלאגינים שלא קיימים בכרום.

אם היה לי מחשב עגלה זה איכשהו היה מתקבל על הדעת, אבל זה המפרט שלי:
Intel core i7 3610QM
8GB זכרון ראם
כ. מסך Nvidia GeForce 630M 2GB

כך שעל סמך המפרט אני מאמין שגלישה באינטרנט תוך כדי הפעלה של פלאגין או שתיים לא אמורה להיות דבר כ"כ בלתי נסבל, ולכן החלטתי לבדוק את Ubuntu.
שם יכולתי להפעיל 20 דפדפנים והמהירות הייתה נשארת אותו הדבר. באופן חיובי...

מה שאתה אומר הוא סובייקטיבי ומשתנה לפי הצרכים של המשתמש.. אם ציפית להתקין משחקים או כל מיני תוכנות שמלכתחילה נועדה לסביבת ווינדוס, אז מן הסתם שזה יהיה הרושם הסופי שלך..
אני צריך מערכת הפעלה יציבה שלא אצטרך יותר לפרמט ולטרוח כל הזמן לגבות דברים כמו דביל.. זה ברור שהסביבה של ווינדוס לא מתאימה לצרכים שלי

על סמך חיפוש באינטרנט ופתיחת ticket בפורום התמיכה של Ubuntu -
באופן מצחיק לחלוטין מסתבר שה"Shrink" שעשיתי באמצעות ווינדוס 7 המיר את הכונן שלי ל"Dynamic", וזה לא סוג הכונן שלינוקס תומך בו - ומכאן השגיאה שנגרמה לי
אצטרך להמיר את הכונן שלי שוב ל"Basic Disk" אם ארצה להתקין את המע' הפעלה הזו.. וזה אומר שאצטרך שוב למחוק את כל מה שבהרדיסק..

merde

Dribbble | ThemeForest

Last edited by trupix; 24-09-12 at 07:24..

ישן 24-09-12, 21:28   # 14
OrPol
א.פורום תוכנה
עסק רשום

OrPol's Avatar

מיני פרופיל

OrPol לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי trupix צפה בהודעה
Windows עובד לי ברמה כזו שאוכל לסבול, לפחות עד מתי שאקנה מאק בוק .. או "בתקווה ש" ..
מה שעובד בצורה בלתי נסבלת זה Firefox, שכשאני גולש דרכו אני מרגיש שהוא רץ כאילו יש לי פנטיום 2 עם 32 מגה ראם..
רוב הזמן אני גולש דרך firefox בגלל כמה פלאגינים שלא קיימים בכרום.

אם היה לי מחשב עגלה זה איכשהו היה מתקבל על הדעת, אבל זה המפרט שלי:
Intel core i7 3610QM
8GB זכרון ראם
כ. מסך Nvidia GeForce 630M 2GB

כך שעל סמך המפרט אני מאמין שגלישה באינטרנט תוך כדי הפעלה של פלאגין או שתיים לא אמורה להיות דבר כ"כ בלתי נסבל, ולכן החלטתי לבדוק את Ubuntu.
שם יכולתי להפעיל 20 דפדפנים והמהירות הייתה נשארת אותו הדבר. באופן חיובי...

מה שאתה אומר הוא סובייקטיבי ומשתנה לפי הצרכים של המשתמש.. אם ציפית להתקין משחקים או כל מיני תוכנות שמלכתחילה נועדה לסביבת ווינדוס, אז מן הסתם שזה יהיה הרושם הסופי שלך..
אני צריך מערכת הפעלה יציבה שלא אצטרך יותר לפרמט ולטרוח כל הזמן לגבות דברים כמו דביל.. זה ברור שהסביבה של ווינדוס לא מתאימה לצרכים שלי

על סמך חיפוש באינטרנט ופתיחת ticket בפורום התמיכה של Ubuntu -
באופן מצחיק לחלוטין מסתבר שה"Shrink" שעשיתי באמצעות ווינדוס 7 המיר את הכונן שלי ל"Dynamic", וזה לא סוג הכונן שלינוקס תומך בו - ומכאן השגיאה שנגרמה לי
אצטרך להמיר את הכונן שלי שוב ל"Basic Disk" אם ארצה להתקין את המע' הפעלה הזו.. וזה אומר שאצטרך שוב למחוק את כל מה שבהרדיסק..

merde
ופה נכנסים לדיון של MAC או WIN או LINUX חחח

שמע, אם השימוש שלך הוא גלישה באינטרנט וגרפיקה נטו -> מק תהיה אחת הקניות הכיפיות שלך.

אם אתה מתכנת / כותב מסמכים בעברית ע"ב יומי / סטודנט - אל תקנה מק, אתה תתחרט על זה.

ישן 25-09-12, 02:23   # 15
trupix
חבר מתקדם

trupix's Avatar

מיני פרופיל

trupix לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Or Polaczek צפה בהודעה
ופה נכנסים לדיון של MAC או WIN או LINUX חחח

שמע, אם השימוש שלך הוא גלישה באינטרנט וגרפיקה נטו -> מק תהיה אחת הקניות הכיפיות שלך.

אם אתה מתכנת / כותב מסמכים בעברית ע"ב יומי / סטודנט - אל תקנה מק, אתה תתחרט על זה.
כן, צודק בהחלט

השימושים שלי הם תאכלס עיצוב וקוד..

התנסיתי במערכת הפעלה של מאק למשך תקופה מסויימת והייתי משאיר אותה אם זה היה עובד כמו שצריך..
הכי מבאס שרק לפני זמן קצר יחסית קניתי מחשב חדש ועם תוספת ממש קטנה יכולתי לקנות macbook..
בנתיים בזמן הקצר הזה הספקתי לפרמט כבר כמה פעמים כי המערכת הפעלה (ולא המחשב) פשוט מאוד לא עומדים בקצב .. זה פשוט מטריף!

טוב אם כך המסקנה די ברורה..

Dribbble | ThemeForest

ישן 25-09-12, 02:34   # 16
MaorD
הוסטסניון

מיני פרופיל

MaorD לא מחובר  

ציטוט:
כן, צודק בהחלט

השימושים שלי הם תאכלס עיצוב וקוד..

התנסיתי במערכת הפעלה של מאק למשך תקופה מסויימת והייתי משאיר אותה אם זה היה עובד כמו שצריך..
הכי מבאס שרק לפני זמן קצר יחסית קניתי מחשב חדש ועם תוספת ממש קטנה יכולתי לקנות macbook..
בנתיים בזמן הקצר הזה הספקתי לפרמט כבר כמה פעמים כי המערכת הפעלה (ולא המחשב) פשוט מאוד לא עומדים בקצב .. זה פשוט מטריף!

טוב אם כך המסקנה די ברורה..
אחי יש לי נייד דומה לשלך, רק כרטיס מסך דגם 610M, ולדעתי הWIN7 טס עליו ממש יפה, לא פחות מהUBUNTU.
אני פשוט סטודנט ומתעסק עם תכנות, אז אולי כשאכתוב JAVA אני ישתמש בUBUNTU, למרות שWIN7 אחלה מערכת ואני לא מתכוון להחליף, הכל בה טבעי בשבילי...
אגב אחרי שלמדתי UNIX גיליתי שUBUNTU יותר קלה לשימוש גם דרך הTERMINAL.
אם אתה רוצה בכל זאת לעבור למערכת הפעלה, אני ממליץ לבדוק גם את LINUX MINT שהיא ממש אחלה לדעתי ומבוססת על UBUNTU.
היא גם ממש ממש מזכירה את WINDOWS כשאתה משתמש בגרסת הKDE.

בKUBUNTU (שהיא גרסת KDE של UBUNTU או משו כזה) אל תיגע בכלל, היא על הפנים.

ישן 25-09-12, 08:52   # 17
trupix
חבר מתקדם

trupix's Avatar

מיני פרופיל

trupix לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי MaorD צפה בהודעה
אחי יש לי נייד דומה לשלך, רק כרטיס מסך דגם 610M, ולדעתי הWIN7 טס עליו ממש יפה, לא פחות מהUBUNTU.
אני פשוט סטודנט ומתעסק עם תכנות, אז אולי כשאכתוב JAVA אני ישתמש בUBUNTU, למרות שWIN7 אחלה מערכת ואני לא מתכוון להחליף, הכל בה טבעי בשבילי...
אגב אחרי שלמדתי UNIX גיליתי שUBUNTU יותר קלה לשימוש גם דרך הTERMINAL.
אם אתה רוצה בכל זאת לעבור למערכת הפעלה, אני ממליץ לבדוק גם את LINUX MINT שהיא ממש אחלה לדעתי ומבוססת על UBUNTU.
היא גם ממש ממש מזכירה את WINDOWS כשאתה משתמש בגרסת הKDE.

בKUBUNTU (שהיא גרסת KDE של UBUNTU או משו כזה) אל תיגע בכלל, היא על הפנים.
הבעיה בלינוקס היא שאין תמיכה מלאה בפוטושופ, כך שזה פיתרון חלקי עבורי ולכן החלטתי להשאר עם win7.

נסכם בזה את האשכול..

שיהיה לכולם צם קל!

Dribbble | ThemeForest

ישן 25-09-12, 15:16   # 18
OrPol
א.פורום תוכנה
עסק רשום

OrPol's Avatar

מיני פרופיל

OrPol לא מחובר  

ציטוט:
הבעיה בלינוקס היא שאין תמיכה מלאה בפוטושופ, כך שזה פיתרון חלקי עבורי ולכן החלטתי להשאר עם win7.

נסכם בזה את האשכול..

שיהיה לכולם צם קל!
צום קל!

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום