הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 12-04-15, 20:26   # 1
StudioGalim
עסק רשום [?]

StudioGalim's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to StudioGalim

StudioGalim לא מחובר  

ביקורת קשה | "מנור בניית אתרים" באותה נשימה רמאות ועושק.

שבוע טוב לכל חברי הפורום.

לאחר תקופה ארוכה של התלבטות ולקיחה בחשבון של התוצאות בביקורת רעה החלטתי שהגיע הזמן לפתוח את הנושא הזה ולשתף אל כל חברים הפורום ואף אנשים בהיקף רחב יותר.
כדאי שתקראו את הביקורת ותגיבו שיראו שיש הענות וערנות להונאות שמבצעים אנשים על פרילנסרים כמוני.

בתאריך 20.2.15 משתמש בשם gadsasi בפורום הוסטס, שאחריו עומד בחור בשם בר מנור, פתח אשכול שבו הוא מחפש גרפיקאי שיעבוד ב"חברה לפיתוח אתרים" העבודה היא עבודה מהבית היקף של 8 שעות ימיות וחמישה ימים בשבוע.

תוכלו לראות את האשכול בכתובת :
http://www.hosts.co.il/forums/showthread.php?t=108465

לאחר שפיניתי לבר די מהר נוצר איתי קשר לכאורה הכל נראה תקין ונכון, לא פעם ראשונה שאני עובד בצורה כזו, שוחחנו שיחה די נחמדה וזורמת, תיאום ציפיות ותחילת עבודה.
נאמר לי שהסכום התשלום הוא X שקלים פר שעת עבודה, הסכום היה מקובל מבחינתי ומבחינתו.

כעבור יומיים אותו בחור בר מנור, קישר אותי למערכת ASANA מערכת לניהול פרויקטים.
וכמו שנאמר בשיחת הסיכום בתחילת העבודה שם אני אקבל את הפרויקטים ומשם נשתף בינינו התקדמות.

התחלנו לעבוד, הבחור היה זמין בטלפון, ידע לענות כמו שצריך והכל עבד לפי הספר.
הפרויקט הראשון הסתיים וכן האלה עם השני, השלישי, הרביעי וכו .. לאחר 14 פרויקטים שאגב רובם עיצוב אתרי תדמית, מי שבא מהתחום יודע שזו לא עבודה של דקותיים.
בתור בחור שעובד לפרנסתו ציפיתי שמתי שהוא יגיע התשלום, בכל זאת עמלתי לא מעט שעות שעבורן אני צריך לקבל את התשלום שמגיע לי.

בנימה ביישנית שאלתי את בר מה קורה עם התשלום ונאמר לי "ברור" "איזו שאלה" מחר אני מעביר לך את התשלום, לכאורה הכל היה נראה לי בסדר והמשכתי לעבוד.
כעבור ימיים שאלתי שוב מה קורה עם התשלום עבור העבודה ושוב נאמר לי "ברור, ביום חמישי אני מעביר לך כסף".
הגיע יום חמישי, ו"הפתעה" גדולה לא הגיע שום תשלום, התקשרתי לבר ושאלתי שוב מה קורה עם התשלום, והוא אמר לי "כן הייתה לי בעיה קטנה אני מגיע לירושלים אפגוש אותך ואשלם לך מזומן"
חשדתי אך אמרתי בסדר, חיכיתי וחיכיתי הגיעו הרבה אנשים לירושלים, בר לא היה בתוכם.

חשבתי לעצמי, שכדאי שאתקשר שוב, הרמתי את הטלפון חייגתי לבר, לא היה מענה, לאחר שעתיים חייגתי שוב .. ושוב .. ושוב .. לצערי הרבה טרם הצלחתי להשיג את "בר מנור עיצוב אתרים" ככה משחק חתול ועכבר של שפורפות במשך שבועיים.

לפתע נכנסה שיחה לנייד שלי ממספר לא מזוהה, ענה בחור שטען שהוא השותף של בר, ואמר לי שביום שלישי הם יעבירו לי את התשלום ואין לי מה לדאוג, דאגתי, אך לא הייתה לי ברירה אלא לחכות שאקבל מה שמגיע לה.
לא הופתעתי שגם לאחר השיחה "שהם יזמו" לא קיבלתי ולו פרוטה על העבודה שעשיתי.

לאחר שבוע ימים, לקראת כניסתו של חג הפסח, הגיע אלי שיחה, די לא נעימה בלשון המעטה.
בחור די אגרסיבי (שאני לא מכיר) שטען שהוא בעל החברה וכי הרסתי לו כמה וכמה פרויקטים בכך שאמרתי לבחור שהם עובדים איתו גם כן, שלא קיבלתי את התשלום, ומשם לשלל קללות ואיומים די מביכים (מבחינתו כמובן).

עכשיו לסיפור שהוביל אותי לשיחה הנ"ל, דרך מערכת ניהול הפרויקטים שקישר אותי בר יכלו לראות את כל האנשים שעובדים יחד על אותם פרויקטים, מסתבר ש"מנור אתרי אינטרנט" עובדים עם מנהל פרויקטים ומקודד מחו"ל (תאילנדי) בשם מריו, שלפתע יצר איתי קשר בפייסבוק ושאל אותי בתמים אם קיבלתי תשלום עבור העבודה שסיפקתי לבר, אמרתי לו שלא קיבלתי פרוטה, וכמו שהבנתי ממנו גם הוא מקבל את אותם התירוצים מבר והוא הבין שנפל קורבן לבחור רמאי בדיוק כמוני, פה הבנתי שכנראה את הכסף שלי לא אראה לעולם.

כמובן שיש לי את כל שיחות הווצאפ והטלפוניות מוקלטות,
תראו, אני מאמין שאני לא הראשון שנופל בפח עם הבחור הרמאי הזה, בשבילכם היזהרו מלעבוד איתו, וכאן אני מצהיר שזוהי רק ההתחלה, תודה לאל אני מוכר ומכיר ברחבי הרשת המון אנשים וגורמים שאני אדאג באופן אישי שלא יעבדו איתו וידעו מיהו ומהו.

תודה על הקריאה, מקווה שתמצאו את התגובות והמעשים הנכונים לעשות !

גל בן סמיהן, סטודיו גלים - פתרונות דיגיטל.
פלאפון : 0533888855 | אימייל : Gal@Sgalim.co.il

ישן 14-04-15, 16:16   # 2
Erez | TrustMedia.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Erez | TrustMedia.co.il לא מחובר  

פנה לעו"ד, אל תצא פראייר.
אנשים כאלה מגעילים זה פשוט מרתיח, חושבים שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים.

ישן 14-04-15, 21:04   # 3
WEBcloud.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

WEBcloud.co.il לא מחובר  

פנה לעו''ד, לא בטוח שיצא מזה משהו, צריך ללמוד להכין חוזה בכל רכישה.
אל תצא פראייר, לפי מה שאתה אומר פה מגיע לך פה סכום גדול.

ישן 15-04-15, 06:04   # 4
Jonathan Zeierman
חבר וותיק

מיני פרופיל

Jonathan Zeierman לא מחובר  

לא חסר רמאים בשוק, פשוט חבל.
לדעתי לא היית צריך לקחת את הסיכון ולהבא לפני שאתה מתחיל בעבודה תבקש מקדמה לפחות כחצי מהסכום או לחלופין תשלום על כל עבודה בנפרד.

ישן 15-04-15, 23:19   # 5
StudioGalim
עסק רשום [?]

StudioGalim's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to StudioGalim

StudioGalim לא מחובר  

תודה על התגובות, פניה לעורך דין זה לא מהיום למחר, זה הליך ארוך אשקול בחיוב את ההצעה.
לגבי הזהירות, אני אדם מאוד זהיר לגבי מתן עבודות באינטרנט, סוכם עם הבחור (בר) שתשלום עבוד העבודה יתבצע כל שבועיים לכן הפסקתי לעבוד לאחר שבועיים עד לאחר קבלת התשלום הראשוני, שלצערי לא קיבלתי.

אגב, זה אתר ה"חברה" שלו : www.manors.co.il

גל בן סמיהן, סטודיו גלים - פתרונות דיגיטל.
פלאפון : 0533888855 | אימייל : Gal@Sgalim.co.il

ישן 16-04-15, 10:40   # 6
BarSpecial
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

BarSpecial לא מחובר  

יש לך את כל הפרטים על הבנאדם (טלפון, שם) אתה יכול לאתר אותו די בקלות.
תגיש תביעה (אפילו בלי עו"ד) לבית משפט לתביעות קטנות, האגרה עולה משהו כמו 50 ש"ח, כסף קטן לעומת מה שהבחור חייב לך.

ישן 16-04-15, 11:48   # 7
xoox
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

xoox לא מחובר  

תודה על שיתוף המידע, לדעתי צוות פורום הוטסט צריכים להרחיק אנשים כאלו בכדי שחברי הפורום נוספים לא יפגעו בעתיד.

ישן 16-04-15, 13:37   # 8
Rhost
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Rhost

Rhost לא מחובר  

כדי לך לשקול לעבוד עם האתר הזה freelancer.com

ישן 18-04-15, 19:09   # 9
Hosts System
הנהלת המערכת.

מיני פרופיל

Hosts System לא מחובר  

פורום הוסטס אינו נוקט עמדה וצד בסיכסוכים בין הגולשים.
אם יש לאי מי מהגולשים בין אם אורחים ובין אם גולשים רשומים טענות כלפי כותב האשכול - יואיל ויפעל מול כותב האשכול.
פורום הוסטס נותן במה לדיעות הגולשים - כל זמן שאותם גולשים לא נמצאו עוברים או שעברו על סעיפי תקנון הפורום.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום