הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות > ארכיון

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 13-04-06, 20:23   # 21
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

dj fm vbmenu_register("postmenu_214970", true);

יש דרך לא לקנות דרך האיגוד???

בעזרת השם יום ראשון אני נוסע לשם, ננסה להרים את הגג של הבניין הגבוה שלהם מרוב צעקות LOL
אח"כ אני ילך להירגע בבית סבתי עם אוכל פרסי משובח

ישן 13-04-06, 20:37   # 22
A1ex
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

A1ex לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Mr. Popi
אתה חי בסרט, אין מצב שבחברה כזאת אנשים לא יעבדו בתשלום, אלא אם כן אלו ילדים בני 10 שאין להם מה לעשות חוץ מלשבת.
איגוד האינטרנט הישראלי פועל החל משנת 1997, כעמותה התנדבותית ובלתי תלויה הפועלת, בשיתוף עם אילא ואיגודים אחרים לקידום האינטרנט והטמעתו בישראל כתשתית טכנולוגית, מחקרית, חינוכית, חברתית ועסקית. במסגרת זו, פועל האיגוד לפתח ולקדם שירותי תשתית חיוניים לקיומו של האינטרנט בישראל.

מקווה שעכשיו זה יותר מובן

ישן 13-04-06, 20:52   # 23
r00t
חבר חדש

מיני פרופיל

r00t לא מחובר  

אני לא יודע מה איתכם , יש לי עשרות דומיינים דרכם .
אף פעם הם לא עשו לי בעיות .

ישן 13-04-06, 21:47   # 24
TalGarty
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל TalGarty שלח הודעה באמצעות MSN אל TalGarty

TalGarty לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי dj fm
למה לא קנית דרך האיגוד?
יותר זול אני חושב
]?[
תבקש החזר כספי חלקי
בפעם הבאה, על דבר כזה אתה תקבל אזהרה.

קראת את האשכול? את הכותרת?!

ישן 13-04-06, 22:40   # 25
Press
חבר על

מיני פרופיל

Press לא מחובר  

http://www.domainthenet.com/hebrewSite/index.asp

אפשר גם לקנות מהם לא?
עם פאנל, אך כמובן יותר יקר.

77$ לשנתיים, שער הדולר היום הוא 4.6, אחרי חישוב יוצא 355 שקלים בקירוב.

עריכה:
מצטער, המחיר שרשמתי לפי מה שכתוב שם אינו כולל מע"מ, אז תוסיפו 16-17 אחוז (לא זוכר בידיוק כמה)

Last edited by Press; 13-04-06 at 22:47..

ישן 13-04-06, 23:43   # 26
somebody
A Al Alm Almo Almog!
תודה על תרומתך!

somebody's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל somebody

somebody לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Ido
http://www.domainthenet.com/hebrewSite/index.asp

אפשר גם לקנות מהם לא?
עם פאנל, אך כמובן יותר יקר.

77$ לשנתיים, שער הדולר היום הוא 4.6, אחרי חישוב יוצא 355 שקלים בקירוב.

עריכה:
מצטער, המחיר שרשמתי לפי מה שכתוב שם אינו כולל מע"מ, אז תוסיפו 16-17 אחוז (לא זוכר בידיוק כמה)
אין להם פאנל.
סה"כ הם בנו מערכת פשוטה שמתי שהם רואים שאתה עדכנת פרטים הם שולחים פקס לאיגוד והם מעדכנים.
חוסכים לך את העיניין של הפקס ולוקחים על זה עוד 100 שקל.
ממש לא שווה.

ישן 14-04-06, 01:11   # 27
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי A1ex
איגוד האינטרנט הישראלי פועל החל משנת 1997, כעמותה התנדבותית ובלתי תלויה הפועלת, בשיתוף עם אילא ואיגודים אחרים לקידום האינטרנט והטמעתו בישראל כתשתית טכנולוגית, מחקרית, חינוכית, חברתית ועסקית. במסגרת זו, פועל האיגוד לפתח ולקדם שירותי תשתית חיוניים לקיומו של האינטרנט בישראל.

מקווה שעכשיו זה יותר מובן
העמותה ההתנדבותית זה יפה מאד, אבל זה לא אומר שלא מקבלים בה משכורת.
התנדבת פעם במד"א?
בתור מתנדב זה יפה מאד ומוערך מאד.
בתור נהג אמבולנס אתה מקבל שם משכורת, כמו גם כל ההנהלה (ומשכורות לא של מסכנים, אלא של כ-20,000 ש"ח ומעלה!).
אל תתבלבל בין עמותה שהיא התנדבותית לבין המשכורות.
כל נושא ההתנדבות זה אומר שהעמותה לא מרוויחה כסף. סבבה.. אז לאן הולכים ה-260 ש"ח בדיוק?
לאויר?
ובכן, הנהלת המשרד לא מתנדבת. הם אולי תורמים מזמנם וזה נחמד, אבל שלא יהיה לך ספק שההנהלה של העמותה עובדת בהתנדבות וללא משכורת.
זה מאד מבלבל וכולם חושבים שזק"א זה מקום שלא מרוויחים בו, אבל זאת טעות, כי בעלי המקצוע כמו לדוגמה המנהלי חשבונות, לא אכפת להם ממש באיזה משרד הם יושבים, אבל מישהו משלם להם על העבודה. כנ"ל עם המנהלים של העמותה.
והאם לדעתך משרדים בקומה 52 הם עניין של חוסר עלות? רגע? מי בעל הבניין ומה גרם לעמותה ללכת לשלם לו כאלה סכומים? ולמה דווקא שם? הם היו בכלל בראשון לציון בהתחלה!
הכסף זורם למקומות שבהם יש כיסים עמוקים ולא צריך לדאוג להם שהם בטעות "מתנדבים" ואולי צריך לתת להם כתף או שכם כדי לעזור להם בעבודת הקודש ההתנדבותית שלהם. זה ממש לא המקרה.
אם תצא מתוך הנחה שיש לפחות 10 דומיינים שנרשמים ביום.. ומדובר ב- 260 ש"ח כפול 10 זה כבר 2,600 ש"ח ביום! זה כפול 20 יום בחודש: אתה מדבר על מחזור יפה של 52000 ש"ח וזה כשאני מדבר איתך על המינימום שבמינימום של של רישום דומיינים (יענו יום חלש מאד).
כל הכסף הזה... 624,000 ש"ח בשנה (כן.. זה יותר מחצי מיליון שקל בלי להתאמץ הרבה),.. לאן הוא הולך בדיוק?
גם אני רוצה להתנדב! חחחחחח

סולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ מפעילת שב.קום - שירותי אחסון אתרים מאובטחים
טל: 03-6421228 http://shev.com

ישן 14-04-06, 02:01   # 28
somebody
A Al Alm Almo Almog!
תודה על תרומתך!

somebody's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל somebody

somebody לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי shev.com
העמותה ההתנדבותית זה יפה מאד, אבל זה לא אומר שלא מקבלים בה משכורת.
התנדבת פעם במד"א?
בתור מתנדב זה יפה מאד ומוערך מאד.
בתור נהג אמבולנס אתה מקבל שם משכורת, כמו גם כל ההנהלה (ומשכורות לא של מסכנים, אלא של כ-20,000 ש"ח ומעלה!).
אל תתבלבל בין עמותה שהיא התנדבותית לבין המשכורות.
כל נושא ההתנדבות זה אומר שהעמותה לא מרוויחה כסף. סבבה.. אז לאן הולכים ה-260 ש"ח בדיוק?
לאויר?
ובכן, הנהלת המשרד לא מתנדבת. הם אולי תורמים מזמנם וזה נחמד, אבל שלא יהיה לך ספק שההנהלה של העמותה עובדת בהתנדבות וללא משכורת.
זה מאד מבלבל וכולם חושבים שזק"א זה מקום שלא מרוויחים בו, אבל זאת טעות, כי בעלי המקצוע כמו לדוגמה המנהלי חשבונות, לא אכפת להם ממש באיזה משרד הם יושבים, אבל מישהו משלם להם על העבודה. כנ"ל עם המנהלים של העמותה.
והאם לדעתך משרדים בקומה 52 הם עניין של חוסר עלות? רגע? מי בעל הבניין ומה גרם לעמותה ללכת לשלם לו כאלה סכומים? ולמה דווקא שם? הם היו בכלל בראשון לציון בהתחלה!
הכסף זורם למקומות שבהם יש כיסים עמוקים ולא צריך לדאוג להם שהם בטעות "מתנדבים" ואולי צריך לתת להם כתף או שכם כדי לעזור להם בעבודת הקודש ההתנדבותית שלהם. זה ממש לא המקרה.
אם תצא מתוך הנחה שיש לפחות 10 דומיינים שנרשמים ביום.. ומדובר ב- 260 ש"ח כפול 10 זה כבר 2,600 ש"ח ביום! זה כפול 20 יום בחודש: אתה מדבר על מחזור יפה של 52000 ש"ח וזה כשאני מדבר איתך על המינימום שבמינימום של של רישום דומיינים (יענו יום חלש מאד).
כל הכסף הזה... 624,000 ש"ח בשנה (כן.. זה יותר מחצי מיליון שקל בלי להתאמץ הרבה),.. לאן הוא הולך בדיוק?
גם אני רוצה להתנדב! חחחחחח
חחחחח איך מתקבלים לתנדבות בכזה מקום קדוש??
הם עושים ממש עבודת קודש! גם אני רוצה לתרום את חלקי בעשיית קודש שכזאת! התנדבות לשמה!

-----
מישהו יודע במקרה איך מתקבלים לעבוד שם?

ישן 14-04-06, 09:33   # 29
אברי
חבר פורום

מיני פרופיל

אברי לא מחובר  

למה אין מה לעשות? בטח שיש. הממשלה איפשרה לארגון הזה לרשום CCTLD שקיבלה מ-IANA/ICANN. אם הממשלה תציע גוף אחר, או כמה גופים, אז גם ICANN ידאגו לתחרות כאן. לכן כרגע אנחנו מקבלים לדעתי שירות גרוע במחירים מופקעים. זה כמו המונופול שהממשלה נתנה בזמנו לממס"י להוציא רשיונות נהיגה בינ"ל. גם ממס"י הם עמותה מיסתורית ולא היה ברור לאן הולכים כל הכספים. עד שהממשלה הוציאה מכרז, ומאז שגם איסתא ורשות הדואר החלו להנפיק רשיונות נהיגה בינ"ל, השירות גם בממס"י השתפר והמחיר ירד. עד שזה יקרה כאן, נמשיך לשלם על דומיינים ישראליים פי 5 ממה שעולה דומיין עולמי, ולקבל שירות דפוק. צריך לבחון את ISOC, אם הם לא עסק כלכלי שפועל במסווה של מלכ"ר, ובמקום לחלק דיבידנד כמו בחברה אולי מחלקים משכורות מנופחות למקורבים. ואז הממונה יכול להחליט אם להכריז עליו כמונופול ברישום שמות מתחם IL. בכל מקרה, אם הם באופן עקבי לא נותנים את השירות שהם צריכים לתת ובזמן, שווה גם לבחון הגשת תביעה ייצוגית.

אברי

Last edited by אברי; 14-04-06 at 09:45..

ישן 14-04-06, 09:47   # 30
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי r00t
אני לא יודע מה איתכם , יש לי עשרות דומיינים דרכם .
אף פעם הם לא עשו לי בעיות .
גם לי לא חסר דומיינים אצלהם, בסביבות ה7 דומיינים.
לא היו בעיות עד למקרה הזה, אין לי מושג אבל זה לא מראה על הרבה רצינות מה שהולך שם.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום