הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 06-03-10, 20:43   # 11
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי יניב בן צבי צפה בהודעה
MasterT מה הבעיה שלך לא הבנתי?
שפותח האשכול שאל שאלה שאפשר תוך חצי שניה למצוא את התשובה בגוגל רק מלחפש את המושגים של השאלה (limit, mssql)
  Reply With Quote
ישן 06-03-10, 20:59   # 12
יניב בן צבי
חבר בקהילה

מיני פרופיל

יניב בן צבי לא מחובר  

אין חוק כזה שאסור לפתוח אשכול על דבר שאפשר למצוא..ויכול להיות שאולי הוא לא מצא... ודרך אגב אתה לא חייב להגיב לו בכלל זה פה זה פורום פתוח וזכותו לשאול
  Reply With Quote
ישן 06-03-10, 21:43   # 13
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

המטרה בפורום היא לעזור. וכמו שאמרת שזה פורום פתוח (ושום פורום הוא לא פתוח כל עוד יש בו בעלים/מנהלים שלא נבחרים על ידי הקהילה - לא שזה דבר רע) - גם "זכותי" להביע את דעתי ולנסות לעזור לפותח האשכול "להשתפר" ו"ללמוד" - כמובן, להשתפר וללמוד לפי דעתי. מישהו עלול לחלוק על דעתי ולהגיד שמה שאני עושה זה לתת לו עצות לא נכונות.

כל ניסיון של חיבור 2 המילים "מסד נתונים כלשהו" ו-"limit" יתנו לו בתוצאה הראשונה את התשובה שלו. ובמקום שכל פעם שהוא יצטרך עזרה הוא ירוץ לפורום, עדיף לו ללמוד לחפש ולמצוא את המידע בעצמו.

בדיוק כמו שבהרצאה באוניברסיטה, אף אחד לא ישאל את המרצה "איך הגעת מהמשוואה X למשוואה Y" אם זה סתם פעולה חשבונית "רובוטית". אנשים ישאלו אותו, "האם X תקף כאשר ככה וככה?...". נסה לדמיין את זה בהתאם לפורום - אנשים לא אמורים לשאול "איך אני עושה limit במסד נתונים כלשהו" כי כשהם יחפשו את זה בגוגל הם מיד ימצאו את זה. אבל לעומת זאת, אם הם ישאלו "כאשר אני עושה limit מתוצאה 50,000 עד לתוצאה 50,001, האם זה בפוטנציאל יכול לגרום למסד שלי לקרוס? אפשר לייעל את זה?" - למרות שגם לזה יש תשובה באינטרנט, המטרה בשאלה השנייה היא ללמוד ולשפר טכניקה עם הידע של מיטב הפורום. בשאלה הראשונה הוא אפילו לא צריך פורום, ובטח לא את מיטב הפורום. אני מבטיח לך שאם תסתכל על מישהו שפתח נושא על שאלה טריוואלית, הוא אחר כך פתח עוד ועוד ועוד. ואני מבטיח לך שמישהו שפתח נושא על שאלה טריוואלית, וראה שבשניה הוא מוצא את התשובה בגוגל - הנושא הבא שלו הייתה שאלה "אמיתית".

Last edited by Daniel; 06-03-10 at 21:59..
  Reply With Quote
ישן 06-03-10, 22:00   # 14
Amits
חבר וותיק

מיני פרופיל

Amits לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי MasterT צפה בהודעה
המטרה בפורום היא לעזור. וכמו שאמרת שזה פורום פתוח (ושום פורום הוא לא פתוח כל עוד יש בו בעלים/מנהלים שלא נבחרים על ידי הקהילה - לא שזה דבר רע) - גם "זכותי" להביע את דעתי ולנסות לעזור לפותח האשכול "להשתפר" ו"ללמוד".

כל ניסיון של חיבור 2 המילים "מסד נתונים כלשהו" ו-"limit" יתנו לו בתוצאה הראשונה את התשובה שלו. ובמקום שכל פעם שהוא יצטרך עזרה הוא ירוץ לפורום, עדיף לו ללמוד לחפש ולמצוא את המידע בעצמו.

בדיוק כמו שבהרצאה באוניברסיטה, אף אחד לא ישאל את המרצה "איך הגעת מהמשוואה X למשוואה Y" אם זה סתם פעולה חשבונית "רובוטית". אנשים ישאלו אותו, "האם X תקף כאשר ככה וככה?...". נסה לדמיין את זה בהתאם לפורום - אנשים לא אמורים לשאול "איך אני עושה limit במסד נתונים כלשהו" כי כשהם יחפשו את זה בגוגל הם מיד ימצאו את זה. אבל לעומת זאת, אם הם ישאלו "כאשר אני עושה limit מתוצאה 50,000 עד לתוצאה 50,001, האם זה בפוטנציאל יכול לגרום למסד שלי לקרוס? אפשר לייעל את זה?" - למרות שגם לזה יש תשובה באינטרנט, המטרה בשאלה השנייה היא ללמוד ולשפר טכניקה עם הידע של מיטב הפורום. בשאלה הראשונה הוא אפילו לא צריך פורום, ובטח לו את מיטב הפורום. אני מבטיח לך שאם תסתכל על מישהו שפתח נושא על שאלה טריוואלית, הוא אחר כך פתח עוד ועוד ועוד. ואני מבטיח לך שמישהו שפתח נושא על שאלה טריוואלית, וראה שבשניה הוא מוצא את התשובה בגוגל - הנושא הבא שלו הייתה שאלה "אמיתית".
מה אתה רוצה ממני? סך הכל שאלתי שאלה.
ולא, לא מצאתי, חיפשתי asp.net C# pagination ולא מצאתי הסבר / פתרון שעזר לי.
תודה לשניכם - יניב בן צבי ו Master.
  Reply With Quote
ישן 07-03-10, 02:31   # 15
יניב בן צבי
חבר בקהילה

מיני פרופיל

יניב בן צבי לא מחובר  

MasterT לפעמים צריך לדעת גם איך לחפש גוגל עדין לא נחנןן באינטלגנציה מלאכותית ... וחלק מהעזרה היא לעזור לחפש זה מה שעשיתי לא הבאתי לו קוד מוכן הפניתי אותו לעמוד שבו יש הסבר...
עזוב הפואנטה היא שרציתי לעזור וזהו עזרתי=]!
עמית אם היתה מחפש asp accses limit rows היתה מוצא מקווה שעזרתי לך ואם אתה צריך עזרה אל תתביש לפתוח אשכול !=]
  Reply With Quote
ישן 07-03-10, 19:46   # 16
Amits
חבר וותיק

מיני פרופיל

Amits לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי יניב בן צבי צפה בהודעה
MasterT לפעמים צריך לדעת גם איך לחפש גוגל עדין לא נחנןן באינטלגנציה מלאכותית ... וחלק מהעזרה היא לעזור לחפש זה מה שעשיתי לא הבאתי לו קוד מוכן הפניתי אותו לעמוד שבו יש הסבר...
עזוב הפואנטה היא שרציתי לעזור וזהו עזרתי=]!
עמית אם היתה מחפש asp accses limit rows היתה מוצא מקווה שעזרתי לך ואם אתה צריך עזרה אל תתביש לפתוח אשכול !=]
תודה אחי, אני מקווה שזה יעזור לי. תודה רבה (:
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום