הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 11-04-06, 21:23   # 1
MoshikB
הוסטסניון

MoshikB's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל MoshikB Send a message via Skype™ to MoshikB

MoshikB לא מחובר  

"חג החירות ה-21 שלי בכלא" מאת יהונתן פולארד , קיבלתי זאת באימייל, כנסו.

שלום לכם,
היום נכנסתי לתיבת המייל שלי, וראיתי הודעה שקיבלתי מאתר מסויים.
שימו לב, קראו טוב טוב:

חג החירות ה-21 שלי בכלא
מאת: יהונתן פולארד
חג הפסח ה-21 שלי בכלא מתקרב. אם לא יקרה נס, זה מה שעומד לעבור עלי במהלך השבוע של חג החירות: רעב, היפרטרמיה, עבודת פרך, בדידות, חולי ותחושת בגידה.
רעב
בכל שנה אין מספיק מזון בחג הפסח והרעב הוא "חברי" הקבוע. השנה זה יהיה אפילו גרוע יותר: האוכל הכשר לפסח שמוצב למכירה בקנטינה של הכלא נגנב ע"י אסירים אחרים. מה יהיה עכשיו? אין לי שמץ של מושג.
היפרטרמיה
זהו השם המשותף שניתן לוריאציות רבות של מחלות הנובעות מחום. למרות מזג האוויר החם בצפון קרוליינה, בית הסוהר ממשיך להפעיל את החימום באגף שבו אני מוחזק. האגף כולו הוא סאונה אחת גדולה והתא שלי הוא סיר לחץ.
עבודת פרך
לא יהיה לי שום סדר פסח. לא מצה שמורה, לא יין, לא הסיבה כבן חורין. במשך השבוע של החג, ממש כמו בכל שבוע אחר, אני אהיה עסוק בשטיפת חלונות ובניקוי אסלות בבתי שימוש. שום דבר אישי, בעניין הזה אני פשוט סמל לעם היהודי.
בדידות
אני לגמרי לבד, בלי משפחה, בלי חברים, בלי מבקרים. אני מודאג עד כדי חולי כשאני חושב על אשתי האהובה אסתר, הנמצאת בירושלים. אסתר עדיין נאבקת למען לשחרורי למרות מצבה הבריאותי הרעוע, המחסור בכסף וחוסר התמיכה המוחלט מצד ממשלת ישראל. אני מתגעגע אליה יותר משכל מילה תוכל לתאר. ליבי נשבר מן הידיעה שפעם נוספת שנינו עומדים לעבור את חג החירות כאסירים.
חולי
עשרים ואחת שנים של סבל ממושך בכמה מבתי הסוהר עם התנאים הקשים ביותר, הרסו את המערכת החיסונית שלי. לחץ הדם שלי נמצא כבר מזמן מחוץ לסקאלה, יש לי כולסטרול גבוה, סכרת, דלקת פרקים כרונית, סימפטומים של גלקומה, התקפות קשות מכיס המרה, גידולים בסינוס שמונעים ממני להיבדק על מנת לוודא האם הם ממאירים או שפירים. בנוסף, יש לי סינוסיטיס כרוני אשר גורם לי לעיתים קרובות לדימום, סחרחרות, בחילה וכאבי ראש נוראיים. כשלכל אלה נוסף הלחץ של המחסור במזון ושאר הקשיים של חג הפסח, מצבי רק הולך ומחמיר.
תחושת בגידה
השירות שלי לישראל לא היה למען מפלגה או מנהיג פוליטי. התגייסתי על מנת לשרת את האומה, למען טובת הכלל. מעולם לא בקשתי תודות או תמורה. אך גם בחלומותיי הגרועים ביותר, מעולם לא דמיינתי שלעם שלי לא יהיה אכפת ממצוות פדיון שבויים עד כדי כך שיעלו לשלטון וייתנו כוח למפקד שלי לשעבר, אותו האיש שבגד בי והפקיר אותי במשך 21 שנה. במקום זעקה לאומית שתאלץ את ממשלת ישראל להשיג את שחרורי לקראת חג החירות, הלכו בני עמי לקלפי ובחרו ברפי איתן להיות חבר כנסת וככל הנראה גם לתפקיד שר.

בשעה שאני ממשיך להירקב בכלא, איתן חוגג את נצחונו. זהו האיש שנכשל בביצוע תוכנית המילוט שלי; שנתן עדות שקרית נגדי לאמריקנים; שהיה שותף בתכנון השלכתי מהשגרירות; שלא נקף אצבע למען שחרורי במשך 21 שנה. אך גרוע מכל זאת, איתן מחזיק בידיו כבר 21 שנה את העותק היחיד של מסמך שמהווה קלף מיקוח חשוב על מנת להשיג את שחרורי. בחירתו של רפי איתן לכנסת, והדיבורים אודות האפשרות שיתמנה לשר הם תקיעת אצבע בעיניהם של האמריקנים. זוהי התגרות בהם שלא עולה לרפי איתן כלום, אך אני משלם עליה בחיי.
לא לסמוך על הנס
המסורת היהודית מלמדת אותנו לא לסמוך על ניסים. אנו חייבים לעשות את ההשתדלות שלנו ואלוקים יעשה את השאר.
המכתב הזה והמסר הזועק מתוכו הם ההשתדלות שלי. זוהי זעקה אחרונה, זעקה מהלב, מעמקי נשמתי. מן המיצר אני זועק אליכם! בדמעות מן השאול! קריאה נרגשת לאחי, כל בית ישראל:
במשך 21 שנה אני מדמם באיטיות עד מוות לנגד עיני כל עם ישראל. במשך 21 שנה נותרו זעקותיי לעזרה חסרות מענה וכל תחנוניי נפלו על אוזניים ערלות. אם חס וחלילה יאזל הזמן, לא תהיה שום דרך לכפר על החטא של עמידה על דמו של אח.
שמע ישראל! ה' אלוקינו ה' אחד! עורו סוף סוף! הגיע הזמן לחזור בתשובה! העם חייב להתאחד מייד ולבצע סוף סוף את מצוות פדיון שבויים! לפעול! להתפלל! להשפיע! לדרוש!
רק מתוך אחדות ישראל נראה לבורא עולם שבית ישראל לא ישקוט ולא ינוח עוד! לא יעמוד עוד על דם רעהו! בפדיונו של שבוי אחד, עם ישראל פודה למעשה את עצמו.
חג החירות קרב. בעזרת ה', הישועה תבוא כהרף עין! יהי רצון שהפסח הזה יהיה חג של חירות - כללית ופרטית - והלוואי שיהיה זה פסח של אותות ומופתים לגאולתם של כל שבויי עם ישראל !אמן! כן יהי רצון!

ישן 11-04-06, 21:28   # 2
Fector
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Fector לא מחובר  

פשוט לרחם עליו ... (נראה בציניות - ממש לא)

הוא יושב בכלא 20 שנה, בזמן שזה שדפק אותו נהיה שר בממשלה .
מיליון פעמים יכלו לשחרר אותו, אבל ישראל הפכה למדינה של פריארים .

ישראל של שנות ה-70 היתה מרימה כבר את הנשיא של איראן, רק שמישהו היה מכחיש שואה פעם ... והבית שלו היה באוויר . מי שראה מינכן ... יודע מה ישראל מסוגלת שצריך .

היום ישראל מתנצלת על זה שהרגה מחבל ...

ישן 11-04-06, 21:53   # 3
somebody
A Al Alm Almo Almog!
תודה על תרומתך!

somebody's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל somebody

somebody לא מחובר  

גם אני קיבלתי את המכתב הזה..
ממש עצוב

לא הבנתי למה לא משחררים אותו?
הוא באמריקה! אפילו מהירדנים חילצו הרבה יותר מהר חיילם וכו.., האמריקים?! למה לא מבקשים מהם, מראים להם הוחכות שהוא משלנו?!
ממש מדינה זווע מצטער להגיד!
מדינה זווע!

הייתי מת שאיזה "שר" במדינה המגעילה הזאת יקרא את זה, שיבינו שהם כלום, כל השרים במדינה הזאת הם 00000 אחד גדול! רצף בלתי נגמר של אפסים!
בוגדנים בבנאדם שהלך בשבל לשרת את המדינה!

המכתב הזה גרם לי להבין עד כמה המדינה שלנו צבוע ומה שניראה שיגרום לאיזה "כתם" קטן ישר מכסים בקיר משורין.
פשוט זוועתי.

ישן 11-04-06, 22:40   # 4
VajDa
חבר וותיק

מיני פרופיל

VajDa לא מחובר  

Lightbulb

ציטוט:
נכתב במקור על ידי somebody
גם אני קיבלתי את המכתב הזה..
ממש עצוב

לא הבנתי למה לא משחררים אותו?
הוא באמריקה! אפילו מהירדנים חילצו הרבה יותר מהר חיילם וכו.., האמריקים?! למה לא מבקשים מהם, מראים להם הוחכות שהוא משלנו?!
ממש מדינה זווע מצטער להגיד!
מדינה זווע!

הייתי מת שאיזה "שר" במדינה המגעילה הזאת יקרא את זה, שיבינו שהם כלום, כל השרים במדינה הזאת הם 00000 אחד גדול! רצף בלתי נגמר של אפסים!
בוגדנים בבנאדם שהלך בשבל לשרת את המדינה!

המכתב הזה גרם לי להבין עד כמה המדינה שלנו צבוע ומה שניראה שיגרום לאיזה "כתם" קטן ישר מכסים בקיר משורין.
פשוט זוועתי.
הבנאדם לפני 21 שנה, ברח לשגרירות הישראלית כדי לקבל הגנה מין האמריקאים, אך השגרירות כלל לא נתנה לו להכנס, ממשלת ישראל לפני 21 שנה לא רצתה לקחת תסיכון שיכול להיווצר בין אמריקה לישראל.
תארו לכם איך זה מצד האמרקיאנים, מצד אחד הם תורמים לנו מילארדים ועוזרים לנו ומצד שני, אנחנו שולחים אליהם מרגלים.. בגלל זה המדינה הכחישה בזמנו שהוא ריגל לצד ישראל, רק לאחר מספר שנים ישראל הודתה בזה.
ועכשיו "מנסים" להחזיר אותו.

ישן 11-04-06, 22:40   # 5
Nimrod
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Nimrod לא מחובר  

עצוב. אני לא מבין למה הממשלה לא מראה הוכחות לזה שהוא שייך אליה :\
מעצב אתרים

ישן 12-04-06, 02:12   # 6
LIOR007
חבר בקהילה

מיני פרופיל

LIOR007 לא מחובר  

"למה הם לא מביאים הוכחות שהוא משלנו"
אתם בכלל יודעים מה קרה שם?

ישן 12-04-06, 03:31   # 7
Bla123Bla
חבר פורום

מיני פרופיל

Bla123Bla לא מחובר  

ציטוט:
למה לא מבקשים מהם, מראים להם הוחכות שהוא משלנו?!
כדי לא לפגוע בידידות ובקשרים עם ארה"ב. כמה שזה עצוב, הקשר הזה ממש חשוב עבור המדינה.

ישן 12-04-06, 10:00   # 8
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Kuchi

Kuchi לא מחובר  

אז כך :
ידוע ישראל מדינה "נחש" תמיד ידפקו אותך בסיבוב !
הבן אדם ריגל למען המדינה ואז ... כמובן ישראל ? מה פיתאום מי זה ?
בכל מקרה תאינו לי היום ? אני כבר לא מבין תעולם יש תמכונות האלה שמדפיסות תכסף עכשיו השאלה שלי היא לעזאזל שכל מדינה תנהל לעצמה ותדפיס כמה מלייארדים אבל המקום הזה שכחתי מה השם שלו שהחליטו שיש לכל מדינה סכום מסויים שמותר לעזאזל מי שם ? זה יעזור למדינה אני לא מבין !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עזבו את זה שישראל חזרה בה לאחר כמה שנים ולא החזירה אותו אבל כשהוא יחזור ?
יהיה מליונר ! לא סליחה מליארדר (מה הבא אחרי מליארדר ?) טריליונר ? :X (גיידמק)

בקיצור אין מה לעשות תאמת כמה שננסה לעזור המדינה שלנו הממשלה שלנו חרא

ישן 12-04-06, 10:13   # 9
אברי
חבר פורום

מיני פרופיל

אברי לא מחובר  

ברוב המדינות העונש על בגידה וריגול הוא מוות. גם אדון פולארד ידע את זה כשעשה מה שעשה. המדינה שלנו לא יותר סלחנית מארה"ב כלפי מי שריגלו נגדה. תשאלו את מרקוס קלינגברג ואת מרדכי וענונו, שישבו שנים ארוכות בבידוד בכלא הישראלי. בכל הדורות הואשמו יהודים שיש להם נאמנות כפולה: גם למדינה בה הם חיים וגם לציונות (או לישראל), והגורמים האנטישמיים בחו"ל השתמשו בזה כדי להראות שהיהודים לא באמת נאמנים, ושאלו מה יעשו היהודים ברגע האמת, כשתהיה סתירה בין שתי הנאמנויות - הטענה היתה שהם יבגדו במדינתם בחו"ל לטובת ישראל/הציונות, לכן אין לסמוך עליהם כי הם אזרחים על-תנאי. זאת היתה רק טענה - עד שבא אדון פולארד והוכיח אותה. אני לא שמח, ואפילו די עצוב לראות אותו בכלא. הלוואי וזה ירתיע יהודים אחרים מלבגוד במדינותיהם, ובפרט במדינה שהיא ידידתנו הגדולה ביותר.

אברי

ישן 12-04-06, 10:18   # 10
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Kuchi

Kuchi לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי אברי
ברוב המדינות העונש על בגידה וריגול הוא מוות. גם אדון פולארד ידע את זה כשעשה מה שעשה. המדינה שלנו לא יותר סלחנית מארה"ב כלפי מי שריגלו נגדה. תשאלו את מרקוס קלינגברג ואת מרדכי וענונו, שישבו שנים ארוכות בבידוד בכלא הישראלי. בכל הדורות הואשמו יהודים שיש להם נאמנות כפולה: גם למדינה בה הם חיים וגם לציונות (או לישראל), והגורמים האנטישמיים בחו"ל השתמשו בזה כדי להראות שהיהודים לא באמת נאמנים, ושאלו מה יעשו היהודים ברגע האמת, כשתהיה סתירה בין שתי הנאמנויות - הטענה היתה שהם יבגדו במדינתם בחו"ל לטובת ישראל/הציונות, לכן אין לסמוך עליהם כי הם אזרחים על-תנאי. זאת היתה רק טענה - עד שבא אדון פולארד והוכיח אותה. אני לא שמח, ואפילו די עצוב לראות אותו בכלא. הלוואי וזה ירתיע יהודים אחרים מלבגוד במדינותיהם, ובפרט במדינה שהיא ידידתנו הגדולה ביותר.

אברי
סיכום : יהודים עושים הכל בשביל כסף הכל !

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום