הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות > ארכיון

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 07-12-05, 13:44   # 1
sKy
משתמש חדש

מיני פרופיל

sKy לא מחובר  

ביקורת קשה כלפי Extreme-Serv

טוב שלום לכולם !
אני קניתי מי Extreme-Serv שרת משחק 16 אנשים ל Tactical Ops + טיים ספייק
ב 90 שקל הם אמרו לי,לפני ראש השנה הלכתי להפקיד תכסף בבנק דיברתי איתו עם (ליאור)
הוא העלאה לי תסרבר אחרי יום הסרבר נפל התקשרתי אליו הוא אמר לי לא יכול להיות
בקיצור הוא העלאה תשרת שוב אחרי חצי יום הוא נפל שוב התקשרתי אליו הוא אמר לי
אנחנו עוברים שרתים היה לך תשרת בימים הקרובים (ביומיים הקרובים) בסדר התקשרתי אליו אחרי
3 ימים שאלתי אותו מה עם השרת הוא אמר לי יגיע היום בערב התקשרתי למחרת הוא אמר לי יגיע
מחר כך שבוע וחצי הוא אמר לי עד שהתקשרתי אמרתי לו הגיע (אחרי שבוע וחצי) הוא אמר לי כן
אמרתי לו טוב אז אתה יכול להעלאות לי תשרת הוא אמר לי הוא עלאה כבר בדקתי אין שרת ואין כלום
אז הבאתי להורים שלי לדבר איתו הוא אמר להם אני העלאתי יש למחשב שלכם בעיה במחשב
(ולכל שאר החברים שלי הם לא ראו תסרבר לא רק אני) בקיצור עד היום שאני מתקשר אליו או שהוא
אומר לי השרת עלאה או שהוא אומר אני לא בבית תקשר עוד שעה אני היה בבית ואחרי שעה שאני מתקשר הפלאפון שלו מנותק
ניסיתי לדבר עם כבר אנשים מהחברה שלו הם אמרו שרק הוא יכול לעלאות לי תשרת
בקיצור בשבועיים האחרונים שאני מתקשר אליו הוא לא זמין ואמרתי לו גם שיחזיר לי תכסף והוא אמר לי
"בוא לא נחשוב על זה" במילים האלה בקיצור עבר כבר 4 חודשיים מאז אין לי סרבר ואין לי כסף
רק שתידעו כמה שהם לא חברה אמינה
תודה לכם ומקווה שהחברה עצמה תחזיר לי תכסף או תעלאה לי תשרת במהרה ..

ישן 07-12-05, 13:49   # 2
ראשן
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

ראשן לא מחובר  

:qqb009:
עברת על החוקים אם לא שמת לב.

ישן 07-12-05, 13:55   # 3
SagroN
חבר וותיק

מיני פרופיל

SagroN לא מחובר  

כן בבאמת הוא התחיל להדרדר לגמרה ,
קניתי ממנו שרת משחק 14 שחקנים לאחר המעבר בו אני יספר לכם קצת :
חיפשתי לפני כמה חודשים שרת משחק , מצאתי את החברה Webs-IL לאחר המון חיפושים בחודש הראשון מאוד נהנתי אחר כך אבירן אמר לי שהם מתאחדים אמרתי סבבה וזה , שילמתי עוד פעם היה סבבה הסרבר תפקד כראוי וזה , הכל היה טוב .
עד שיום אחד אני לא רואה את אבירן מחובר טוב אמרתי אולי וזה , אחרי כמה ימים הוא לא יתחבר אמרתי מה נסגר דיברתי עם ליאור שאלתי אותו מה קרה וזה הוא לא פירט הרבה רק אמר שזהו הוא לא איתו , אמרתי סבבה(לא ממש סבבה)העיקר שיהיה לי שרת , לאחר יום מזה(שזה היה יום שישי)יצא העדכון החדש לסורס , שחיכיתי לו בקוצר רוח , דיברתי עם התומך דני שתמיד עזר לי והוא אמר אני יסדר לך תתקשר אלי מחר ביום שבת הכל יהיה מוכן , לאחר מכן דיברתי איתו יום שבת , אמר לי אני מגיע הביתה אני מסדר , הגיע יום ראשון אין סרבר , התקשרתי לדני אין מענה , יום שני התקשרתי , יום שלישי וגם היום הוא לא עונה לי ,
ואני בכלל לא מרוצה כבר מיום שישי אין לי סרבר , ביקשתי החזר כספי אין תסתכל כבר 6 ימים אין לי שרת , תסתכלו כמה זמן ועוד דיברתי עם ליאור אתמול הוא אמר לי שבטוח הבעיה תסתדר עד מחר(שהמחר הזה זה היום)אמרתי סבבה ניתן לך עוד צאנס , נתתי עכשיו הוא בכלל לא עונה לי לא בפלאפון ולא פה ,אני לא יודע אם להאמין לו או לא , אבל דבר אחד בטוח שאני בכלל לא מרוצה ועוד משהו נכון אחרי האיחוד שלהם שילמתי שוב , אחרי זה אמרתי לך שניסיתי לדבר עם אבירן לאחר ששילמתי שוב והוא אל ענה לי כמה ימים עד שהתברר לי שהוא לא בחברה , אז היה לי תסרבר רק 6 ימים , רק 6 ימים היה לי אותו ומאז הוא נפול דורגי היה אמור להיות לי אותו עכשיו כמעט שבועיים.

ישן 07-12-05, 14:03   # 4
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

כמה צפוי...

מצטער לשמוע.

ישן 07-12-05, 14:05   # 5
חבר2
משתמש בעל גישה מוגבלת

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל חבר2 שלח הודעה באמצעות MSN אל חבר2 Send a message via Skype™ to חבר2

חבר2 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי LoopServ
הוא לא עבר יש לו יותר מ 15 יום בפורום

ישן 07-12-05, 14:06   # 6
sKy
משתמש חדש

מיני פרופיל

sKy לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי LoopServ
למה עברתי אני יותר מי 15 יום ב בפורום אחי אני כבר חודש +

ישן 07-12-05, 14:07   # 7
sKy
משתמש חדש

מיני פרופיל

sKy לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי YogevS
כן בבאמת הוא התחיל להדרדר לגמרה ,
קניתי ממנו שרת משחק 14 שחקנים לאחר המעבר בו אני יספר לכם קצת :
חיפשתי לפני כמה חודשים שרת משחק , מצאתי את החברה Webs-IL לאחר המון חיפושים בחודש הראשון מאוד נהנתי אחר כך אבירן אמר לי שהם מתאחדים אמרתי סבבה וזה , שילמתי עוד פעם היה סבבה הסרבר תפקד כראוי וזה , הכל היה טוב .
עד שיום אחד אני לא רואה את אבירן מחובר טוב אמרתי אולי וזה , אחרי כמה ימים הוא לא יתחבר אמרתי מה נסגר דיברתי עם ליאור שאלתי אותו מה קרה וזה הוא לא פירט הרבה רק אמר שזהו הוא לא איתו , אמרתי סבבה(לא ממש סבבה)העיקר שיהיה לי שרת , לאחר יום מזה(שזה היה יום שישי)יצא העדכון החדש לסורס , שחיכיתי לו בקוצר רוח , דיברתי עם התומך דני שתמיד עזר לי והוא אמר אני יסדר לך תתקשר אלי מחר ביום שבת הכל יהיה מוכן , לאחר מכן דיברתי איתו יום שבת , אמר לי אני מגיע הביתה אני מסדר , הגיע יום ראשון אין סרבר , התקשרתי לדני אין מענה , יום שני התקשרתי , יום שלישי וגם היום הוא לא עונה לי ,
ואני בכלל לא מרוצה כבר מיום שישי אין לי סרבר , ביקשתי החזר כספי אין תסתכל כבר 6 ימים אין לי שרת , תסתכלו כמה זמן ועוד דיברתי עם ליאור אתמול הוא אמר לי שבטוח הבעיה תסתדר עד מחר(שהמחר הזה זה היום)אמרתי סבבה ניתן לך עוד צאנס , נתתי עכשיו הוא בכלל לא עונה לי לא בפלאפון ולא פה ,אני לא יודע אם להאמין לו או לא , אבל דבר אחד בטוח שאני בכלל לא מרוצה ועוד משהו נכון אחרי האיחוד שלהם שילמתי שוב , אחרי זה אמרתי לך שניסיתי לדבר עם אבירן לאחר ששילמתי שוב והוא אל ענה לי כמה ימים עד שהתברר לי שהוא לא בחברה , אז היה לי תסרבר רק 6 ימים , רק 6 ימים היה לי אותו ומאז הוא נפול דורגי היה אמור להיות לי אותו עכשיו כמעט שבועיים.
כן אחי מה תעשה במצב כזה אני כבר מהתחלה לא היה לי סרבר היה לי רק ליום מה עושים ?
מה נעשה במצב כזה אני יכול לתבוע אותו !?

ישן 07-12-05, 14:09   # 8
SagroN
חבר וותיק

מיני פרופיל

SagroN לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי sKy
כן אחי מה תעשה במצב כזה אני כבר מהתחלה לא היה לי סרבר היה לי רק ליום מה עושים ?
מה נעשה במצב כזה אני יכול לתבוע אותו !?
אין לך על מה פשוט הוא יצא זבל , אני עברתי לחברה הזו רק בגלל אבירן אבל רק בגללו!אני בגלל שנאתי תחברה הזו בגלל שהיו אליה ביקורות רעות ,
אם הוא לא יחזיר לי תכסף או שיחזיר לי תסרבר ויתן לי פול פיצויים פשוט טוב לא יצא לו .
ואייל או מישהו אל תגידו פה שבגלל זה לא כדי להעסיק אותי , כי זה לא אשמתי הוא זה שלא יודע להחזיק סרבר אני קניתיי ממנו סרבר כולל תמיכה והכל!הכל!
הוא היה אמור לעדכן יל תסרב הוא לא יודע אז למה הוא מחזיק חברה?
פשוט בושה .

ישן 07-12-05, 14:11   # 9
sKy
משתמש חדש

מיני פרופיל

sKy לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי YogevS
אין לך על מה פשוט הוא יצא זבל , אני עברתי לחברה הזו רק בגלל אבירן אבל רק בגללו!אני בגלל שנאתי תחברה הזו בגלל שהיו אליה ביקורות רעות ,
אם הוא לא יחזיר לי תכסף או שיחזיר לי תסרבר ויתן לי פול פיצויים פשוט טוב לא יצא לו .
ואייל או מישהו אל תגידו פה שבגלל זה לא כדי להעסיק אותי , כי זה לא אשמתי הוא זה שלא יודע להחזיק סרבר אני קניתיי ממנו סרבר כולל תמיכה והכל!הכל!
הוא היה אמור לעדכן יל תסרב הוא לא יודע אז למה הוא מחזיק חברה?
פשוט בושה .
כל מילה שווה זהב אחי חברה ממש בלי כבוד מרמה תלקוחות שלה אמרו לי חברה מצויינת וזה ...
ממש בושה של חברה מה אפשר לעשות עם דבר כזה תעזרו לי ??

ישן 07-12-05, 14:12   # 10
SagroN
חבר וותיק

מיני פרופיל

SagroN לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי sKy
כל מילה שווה זהב אחי חברה ממש בלי כבוד מרמה תלקוחות שלה אמרו לי חברה מצויינת וזה ...
ממש בושה של חברה מה אפשר לעשות עם דבר כזה תעזרו לי ??
אחי , רק דבר אחד אתה יכול לעשות והוא פשוט להמשיך הלאה , אין לך מה לעשות אם הוא לא יחזיר לך תסרבר , הוא פשוט לא יצא טוב אם עצמו זו בעיה שלו .
ממנו אני בחיים לא יקנה .

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום