הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 27-01-08, 19:39   # 101
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי H92S צפה בהודעה
מי שומע מוזיקה? בעיקר בני נוער
למי אין כ.א? בעיקר לבני נוער
אם זה כ"כ פשוט אז סבבה אבל שוב פעם,אתה מדבר על שיר שעולה דולר אבל מה עם משחק שעולה 300 שקל?
לכל דבר יש את המחיר שלו, בדיוק כמו שלא משווים מחיר של משחק מחשב ובית.
למה המשחק 300 ש"ח והבית 1,600,000 ש"ח?
אולי אפשר למזער את העלות מבחינת ישום המחירה, כמו Steam למשל, כך שהחברות יקבלו את אותו הרווח והצרכן ישלם פחות. בכל מקרה מה שלא משתנה הוא שגניבה היא לא מעשה חוקי ופשוט לא בסדר.

ד"א איך החלטת שבני נוער בעיקר שומעים מוזיקה? כולם שומעים מוזיקה, כל אחד והטעם שלו.
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 19:39   # 102
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
מי שומע מוזיקה? בעיקר בני נוער
למי אין כ.א? בעיקר לבני נוער
אם זה כ"כ פשוט אז סבבה אבל שוב פעם,אתה מדבר על שיר שעולה דולר אבל מה עם משחק שעולה 300 שקל?
ואני שוב מבקש מכל הדמגוגים למיניהם - משחקים לא עולים 300 שקל. משחקים עולים לכל היותר 200 ש"ח, ולרוב פחות. אני חושב שבחישוב של "שקל פר שעת הנאה" משחקים הם בין התחביבים הזולים.
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 19:41   # 103
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Beesites צפה בהודעה
ואני שוב מבקש מכל הדמגוגים למיניהם - משחקים לא עולים 300 שקל. משחקים עולים לכל היותר 200 ש"ח, ולרוב פחות. אני חושב שבחישוב של "שקל פר שעת הנאה" משחקים הם בין התחביבים הזולים.
זה לא היה משנה גם אם היו עולים 400 ש"ח או יותר, העקרון זהה.
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 19:48   # 104
H92S
חבר בקהילה

מיני פרופיל

H92S לא מחובר  

משחקים באמת בממוצע עולים 200 שקל אבל משחק טוב כמו מה שאני חישפתי (גוד אוף וור 2) עולה בסביבות ה300 לPS2
הדיון הזה חסר טעם,אני עוד לא מצאתי סיבה למה לא להוריד משחק וזהו ואתה עוד לא מצאת סיבה למה לעזאזל אני מוריד אז חבל על הזמן
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 19:51   # 105
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
משחקים באמת בממוצע עולים 200 שקל אבל משחק טוב כמו מה שאני חישפתי (גוד אוף וור 2) עולה בסביבות ה300 לPS2
הדיון הזה חסר טעם,אני עוד לא מצאתי סיבה למה לא להוריד משחק וזהו ואתה עוד לא מצאת סיבה למה לעזאזל אני מוריד אז חבל על הזמן
אני לא פה לשכנע אותך להפסיק. האמת היא שמה שאתה עושה בזמנך החופשי הוא הדפיקה שלך, וזה לא מעניין אותי.
אני פה להבהיר שזה לא חוקי ולא בסדר (מסתבר שהרבה לא מודעים לכך), ולעודד אנשים נורמלים ללכת בדרך המוסרית.
אם מסיבה שהיא זה לא נראה לך הגיוני, או פשוט לא אכפת לך... הבעיה שלך אחרת מרק הורדה פיראטית.
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 19:53   # 106
H92S
חבר בקהילה

מיני פרופיל

H92S לא מחובר  

שוב פעם,מקובל עלי שאתה חושב שזה לא חוקי ולא מוסרי (האמת גם אח שלי חושב כמוך והוא מוציא כל שנה 200 שקל על פיפא חדש) אבל אל תגיד שיש לי בעיה מעבר לזה כי כן אכפת לי מאנשים
ובפעם המיליון-הלכת אי פעם מכות בחיים שלך? אתה יודע שזה לא חוקי? אז מה?!?!?!?!
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 19:55   # 107
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

אתה לא יכול רגע אחד שאכפת לך, ואז רגע אחר להוריד קבצים פיראטים במודע. מדובר בניגוד.
לפי התגובות שלך ברור שאתה רואה X כשאני כותב Y, אז פשוט תהנה מהחיים.
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 21:17   # 108
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר צפה בהודעה
אתה לא יכול רגע אחד שאכפת לך, ואז רגע אחר להוריד קבצים פיראטים במודע. מדובר בניגוד.
לפי התגובות שלך ברור שאתה רואה X כשאני כותב Y, אז פשוט תהנה מהחיים.
אתה אוליי לא רגיל לעבוד כדי להרויח כסף, אבל הרוב פה מרויחים כסף בעבודה ולא מבזבזים אותו על שטויות כמו משחקים, משחקים מ-ו-ר-י-ד-י-ם, למה? כי הם יקרים מידי בכדי לקנות אותם.
למה אני לעזאזל צריך לבזבז מכספי הפרטי על דיסק עם ספר כשאני יכול להוריד בחינם? אתה אוליי לא יודע ערך לכסף כי אתה תמיד קיבלת את כל מה שרצית, ובלי שום מאמץ מיותר.

עכשיו בטח תגיד "אז למה אתה גונב מאחרים?" אני לא גונב שום דבר מאף אחד, אם לחברות המשחקים לא היה מספיק כסף, הן היו נסגרות.
הנזק שזה עושה לכיס שלי כשאני קונה משחק הוא הרבה יותר גדול לטווח הקצר והארוך מאשר הנזק שאני עושה לחברה כשאני מוריד משחק.
ככה אפשר לומר על כל דבר? נכון.
אבל משחקים זה הדבר הכי זמין להורדה, בגלל זה מורידים.

ונחזור לכותרת הנושא שעונה על כל מה שכתבתם כאן עד עכשיו: "למה לקנות כשאפשר להוריד?"
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 21:31   # 109
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima צפה בהודעה
אתה אוליי לא רגיל לעבוד כדי להרויח כסף, אבל הרוב פה מרויחים כסף בעבודה ולא מבזבזים אותו על שטויות כמו משחקים, משחקים מ-ו-ר-י-ד-י-ם, למה? כי הם יקרים מידי בכדי לקנות אותם.
למה אני לעזאזל צריך לבזבז מכספי הפרטי על דיסק עם ספר כשאני יכול להוריד בחינם? אתה אוליי לא יודע ערך לכסף כי אתה תמיד קיבלת את כל מה שרצית, ובלי שום מאמץ מיותר.

עכשיו בטח תגיד "אז למה אתה גונב מאחרים?" אני לא גונב שום דבר מאף אחד, אם לחברות המשחקים לא היה מספיק כסף, הן היו נסגרות.
הנזק שזה עושה לכיס שלי כשאני קונה משחק הוא הרבה יותר גדול לטווח הקצר והארוך מאשר הנזק שאני עושה לחברה כשאני מוריד משחק.

ונחזור לכותרת הנושא שעונה על כל מה שכתבתם כאן עד עכשיו: "למה לקנות כשאפשר להוריד?"
עוד לא קלטת שאם אין לך משהו חכם לומר, עדיף שלא לומר דבר?
קודם כל אני יודע טוב מה ערך השקל, ובניגוד אליך יצא לי לעבוד קשה כדי להרוויח אותו.
זה שיש לחברות מסוימות (לא לכולן) הרבה כסף, לא אומר שהגניבה לא קיימת. אתה רק חוזר על חלק מהשטויות שנאמרו כאן לפני ורוסקו ע"י הגיון בריא.
אני לא קונה משחקים כי זה לא ממש מעניין אותי, אבל אני לא מוריד עותקים פיראטים (אם הייתי מעוניין במשחק מסוים, הייתי קונה).
הטענות שלך הן טענות של אדם בלי הערכה לשקל.
כל אדם שעבד בעבודה קבועה יודע שבסופו של דבר יש לך שיקול של ערך. מה שווה יותר בשבילך? הרי ברור שאין לך כסף להכל (אם יש לך כסף להכל, אז אתה מסודר), ואתה צריך לבחור מה מספיק חשוב לך שתוציא עליו את הכסף.
אם ממש חשוב לך משחק מסוים, תקנה אותו. לא חשוב לך? אל תקנה, ולא יהיה לך אותו.

אם "בא לך" לחזור על שטויות שנאמרו מחדש, פשוט תקרא את התגובות הקודמות.
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 21:37   # 110
Elior
נשמה של הפורום

מיני פרופיל

Elior לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima צפה בהודעה

ואם תגנוב חולצה אחת שעולה 200 ש"ח מקסטרו, העסק שלהם לא יתמוטט..
אם תגנוב טלוויזית LCD שעולה 10,000 ש"ח מחנות חשמל כלשהי, העסק שלהם לא יתמוטט..
אם תגנוב אוטו שעולה 200,000 ש"ח, החברה שמייצרת אותו לא תתמוטט...

למה אתה לא עושה את כל אלו?

הבעיה שלך היא שאתה לא מודע לערך של כסף ולערך של עבודה. בדיוק כמו שאתה עובד וקורע את התחת בשביל להרוויח כסף, אותם אנשים שמייצרים את המשחקים קוראים את התחת כדי להרוויח כסף - וכשאתה מוריד משחק, אתה "גונב" להם את הפרנסה. באופן הכי ישיר שאפשר...

וכן, גם אני מוריד, כמו כולם, אין לי מה להכחיש...
פשוט זה חוצפה מצידך לבוא ולהגיד שלך זה יעשה יותר נזק לקנות משחק מאשר לחברה. אין לי מושג איזה עולם וחוקים משלך המצאת...

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום