הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 28-11-10, 14:46   # 1
כפיר
חבר בקהילה

מיני פרופיל

כפיר לא מחובר  

Exclamation שלום לפורום הוסטס !!!!

שלום לכולם ואו אני נכנסתי היום לפורום אחרי בערך 4 שנים שעזבתי זה באמת מוזר מצד אחד והתרגשות מצד שני. טוב אז נתחיל ככה בהסברים ללקוחות שהיו לי באנטר סארב

אז ככה אני ראיתי רק היום את האשכול על החברה שהייתה לי וליבגני ואני רציתי להבהיר כמה דברים מאוד חשובים שאף אחד לא יודע ולא הספקתי לומר אותם.
http://hosts.co.il/forums/showthread...8+%F1%E0%F8%E1

יש כמה הודעות שנרשמו מהמשתמש שלי וזה לא הייתי אני המשתמש היה שלי ושל יבגני!

זה מתחיל ככה לפני שהתחיל הבלאגן בשרת שלנו שהיה מושקע בהרבה מאוד כסף מצידי וגם מצד יבגני אני הודעתי ממש כמה ימים לפני שאני לא יכול להמשיך להיות בחברה עקב נסיעה לחו"ל ולאחר מכן לצבא אני גם הודעתי לרוב הלקוחות שלי שאני עוזב את החברה ומעביר הכול לידי יבגני שהוא יסגור הכול עם הלקוחות מבחינתי לאחר יום אחרי שסגרתי הכול עם יבגני אני כבר לא הייתי קשור לחברה יותר.
פתאום אחרי כמה ימים מתקשרים אלי אנשים ומתחילים לקלל אותי תחזיר לי תכסף אתה גנב אתה ואתה ואתה לא הבנתי מה קורה ולא הצלחתי להשיג את יבגני אני הסברתי לאותם אנשים שאני לא קשור לחברה יותר אין לי תכסף שלהם הכול באמת שלא ידעתי מה לעשות מצד אחד כאב לי על הלקוחות שבאמת הייתי בקשר טוב עם כולם והם יכולים להעיד את זה באמת שעשיתי מאמצים לנסות להשיג את יבגני שיסביר למה לא הוחזר לאנשים הכסף וכול המאמצים עלו בתאו כשהתחלתי להבין שמשהו מסריח קורה וכולם מתקשרים אלי כי הייתי היחידי שזמין הייתי חייב לנתק את הפלאפון רק לאחר שאנשים ממש התקשרו אלי ודיברו בשפה של רחוב ולא הצליחו להבין שאני לא הייתי קשור לכול זה ורק ליד הכללי אני יצאתי בהפסדים לא קטנים של השקעה בשרת.

אני פה רוצה לומר סליחה לכול אלה שנפגעו שלא בכוונה מאנטר סארב ז"ל פשוט זה היה לי על המצפון כול העניין הזה באמת מצטער על עוגמת הנפש והעצבים של כולם.

וזהו אין לי יותר מה להגיד חוץ מזה שאני באמת מתכוון לפתוח חברה חדשה חזקה מושקעת ואמינה אני עדין מ חפש שותף רציני לפתוח איתו משהו רציני ומושקע.

מי שעדיין רוצה לצור איתי קשר אני במסנג'ר לא יוצא לי להתחבר הרבה אבל אני משתדל
kfir112239@walla.com

Last edited by כפיר; 28-11-10 at 14:51..
  Reply With Quote
ישן 01-12-10, 10:44   # 2
OsHeR
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל OsHeR שלח הודעה באמצעות MSN אל OsHeR Send a message via Skype™ to OsHeR

OsHeR לא מחובר  

http://www.hosts.co.il/forums/showth...070#post787070
  Reply With Quote
ישן 02-12-10, 10:34   # 3
כפיר
חבר בקהילה

מיני פרופיל

כפיר לא מחובר  

שלחתי לך פרטית אני נמצא במסנג'ר..
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום