הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 13-01-15, 23:58   # 21
Acid-Burn
עסק רשום [?]
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Acid-Burn לא מחובר  

Maroon 5 - כמו שציינתי בהתחלה מה שאתה עושה ממש לא לעניין , וגם אם לדעתך הוא לא מקדם טוב תראה בגרות ותסביר לו מה לא בסדר בתור אחד עם נסיון עשיר וידע.
ישן 14-01-15, 00:19   # 22
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

נראה לי שפרטתי פה מספיק טוב לפחות 5 גורמים שיכולתי לקבל מהרושם הראשוני בנושא. אתם אלו שהסטתם את זה לכיוון כאילו אני מנסה לפגוע בו בדרך כל שהיא.

זה שיש יותר חיפושים חודשיים לקונטר סטרייק לא הופך את זה לצורה התקינה בה כותבים את זה. זה רק ממחיש לי עוד יותר כמה ילדותי התחום הזה וכמה זה נראה עוד יותר עבורו.

אבל בכל מקרה, אני את שלי אמרתי. שהאחרים יקראו ויבחרו לעשות כרצונם.

בהצלחה.
  Reply With Quote
ישן 14-01-15, 07:10   # 23
StudioGalim
עסק רשום [?]

StudioGalim's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to StudioGalim

StudioGalim לא מחובר  

יאיר, קראתי את הדיון, צר לי אבל הצורה בה הערת לבנדם ממש לא מקובלת, אני לא מכיר את התחום ולי זה נראה כמו כוונה ממוקדת להרוס מכירה, אני מבין למה חורה לך שמישהו המגדיר עצמו מקדם מקצועי עושה טעויות קריטיות בתחום בו הוא מתעסק (לטענתך), אבל יש צורה להעיר על זה, בטח שלא בפוסט מכירה.
הייתי ממליץ לך לעזור לבנדם להדריך ולהסביר בפרטי אולי הוא ילמד דבר או שניים אני מאמין, ואולי תבין שלעזור יכול לתרום יותר מלתקוף.

כלום, פה לא אישי כמובן, לפתוח האשכול, לי המילים פה לא שינו מאום כלפייך ואשקול לעבוד איתך במידת הצורך
עלה והצלח!

גל בן סמיהן, סטודיו גלים - פתרונות דיגיטל.
פלאפון : 0533888855 | אימייל : Gal@Sgalim.co.il
  Reply With Quote
ישן 14-01-15, 22:09   # 24
WebClub.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

WebClub.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי NatureStudio צפה בהודעה
יאיר, קראתי את הדיון, צר לי אבל הצורה בה הערת לבנדם ממש לא מקובלת, אני לא מכיר את התחום ולי זה נראה כמו כוונה ממוקדת להרוס מכירה, אני מבין למה חורה לך שמישהו המגדיר עצמו מקדם מקצועי עושה טעויות קריטיות בתחום בו הוא מתעסק (לטענתך), אבל יש צורה להעיר על זה, בטח שלא בפוסט מכירה.
הייתי ממליץ לך לעזור לבנדם להדריך ולהסביר בפרטי אולי הוא ילמד דבר או שניים אני מאמין, ואולי תבין שלעזור יכול לתרום יותר מלתקוף.

כלום, פה לא אישי כמובן, לפתוח האשכול, לי המילים פה לא שינו מאום כלפייך ואשקול לעבוד איתך במידת הצורך
עלה והצלח!
אני מסכים שההתנפלות עליו לא הייתה במקום, אבל צריך גם להבין מאיפה זה בא... אני לדוגמה והבחור שרשם פה (יאיר?) מקדמים כבר לא מעט שנים, יש לנו ניסיון מאד גדול ואנחנו עובדים גם מול לקוחות גדולים ותחרותיים, לדעתי זה פשוט הגיע מהכיוון שהפכו את המקצוע הזה לזנות ברמה שאי אפשר אפילו לתאר... כל בן אדם שלישי מגדיר את עצמו מקדם אתרים כי הוא הצליח להביא איזה מילה X או Y למקום ראשון, לאחר מכן מתמחר שירותים ב 200-500 שקל... ואתה שיש לך ניסיון של שנים ומתמחר את עצמך בפי כמה מהמחירים הללו צריך להסביר אחר כך ללקוחות פוטנציאליים למה יש כאלו שמציעים קידום במחירי ריצפה.

הרבה פעמים יצא לי לדבר עם לקוחות פוטנציאלים שאין להבם בעיה לשלם יותר, הם פשוט מפחדים לשלם יותר כי הם נכוו לפחות פעם אחת בתחום, שילמו כספים ולא קיבלו כלום או לחילופין נענשו על ידי גוגל, לך תנסה לגרום לבן אדם כזה לסמוך שוב על המקצוע הזה...
  Reply With Quote
ישן 14-01-15, 23:34   # 25
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי WebClub.co.il צפה בהודעה
אני מסכים שההתנפלות עליו לא הייתה במקום, אבל צריך גם להבין מאיפה זה בא... אני לדוגמה והבחור שרשם פה (יאיר?) מקדמים כבר לא מעט שנים, יש לנו ניסיון מאד גדול ואנחנו עובדים גם מול לקוחות גדולים ותחרותיים, לדעתי זה פשוט הגיע מהכיוון שהפכו את המקצוע הזה לזנות ברמה שאי אפשר אפילו לתאר... כל בן אדם שלישי מגדיר את עצמו מקדם אתרים כי הוא הצליח להביא איזה מילה X או Y למקום ראשון, לאחר מכן מתמחר שירותים ב 200-500 שקל... ואתה שיש לך ניסיון של שנים ומתמחר את עצמך בפי כמה מהמחירים הללו צריך להסביר אחר כך ללקוחות פוטנציאליים למה יש כאלו שמציעים קידום במחירי ריצפה.

הרבה פעמים יצא לי לדבר עם לקוחות פוטנציאלים שאין להבם בעיה לשלם יותר, הם פשוט מפחדים לשלם יותר כי הם נכוו לפחות פעם אחת בתחום, שילמו כספים ולא קיבלו כלום או לחילופין נענשו על ידי גוגל, לך תנסה לגרום לבן אדם כזה לסמוך שוב על המקצוע הזה...
לא יכולת לתאר את זה טוב יותר. מישהו שמבין עניין.
  Reply With Quote
ישן 15-01-15, 07:45   # 26
StudioGalim
עסק רשום [?]

StudioGalim's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to StudioGalim

StudioGalim לא מחובר  

מבין אתכם, מכיר את הבעיה הזו מתחום הגרפיקה שלא פחות נהפך לזנות, אדם שמבין מעט באינטרנט ידע למי ולאן לגשת כשירצה שירות, עליהום לא מציג באור טוב אף אחד מהמשתתפים בדיון.
יותר מזה לא סתם יש אמרה "תחרות עושה טוב לעסקים" אומר מניסיון.

מה שנותר זה לאחל הצלחה לכולם מכל הלב

גל בן סמיהן, סטודיו גלים - פתרונות דיגיטל.
פלאפון : 0533888855 | אימייל : Gal@Sgalim.co.il
  Reply With Quote
ישן 15-01-15, 17:52   # 27
Dwx.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dwx.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Maroon 5 צפה בהודעה
אף אחד לא מספאים. מנהלים פה דיון על טיב השירות שלך ואם כדאי לרכוש אותו. זוהי חלק ממטרתו של האתר הזה.
לפי הרושם שאתה נותן, קידום האתר בעזרת השיטות שלך רק יפגע בו ואולי אתה זה שצריך לשלם כסף ללקוחות על הנזק שתעשה להם.

בלי קשר, בחייאת, אתה עושה מעצמך מגוחך עוד יותר. כותבים "קאונטר סטרייק" ולא "קונטר סטרייק". כל ילד בן 4 יודע את זה.
אני הולך לפי גוגל,אתה צודק שרושמים ככה כמו שאתה אומר,אבל שמקדמים בגוגל הולכים לפי הכללים שלהם.

בכל מקרה תודה כבר הרסת את האשכול,למכור בהוסטס ניהיה פשוט על הפנים,ישר תוקפים ישר הורסים
תעשה טובה אל תגיב פה..
מנהלים תנעלו אין לי מה למכור פה באמת..
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום