הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 10-01-15, 22:09   # 11
Maroon 5
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

אוי, אתה חסר מושג ואתה בלבלן שכל גדול.
אני מקדם אתרים בגוגל יותר מ-10 שנים, ויש לי מושג גדול בהרבה משלך ככל הנראה.
יש לי לקוחות שמקודמים לתוצאות ראשונות במילות המפתח הכי תחרויות שיש באינטרנט הישראלי.
אני יכול לעשות לך בית ספר על קידום אתרים, אז עשה לי טובה ותפסיק אתה לקשקש.

שימו קישורים בחתימה, שימו קישורים בפוטר - רק אחר כך תפנו ל-Acid-Burn הגאון שיושיע את האתר שלך מענישה.

חבל שאין פה את החבר'ה המקצוענים שיראו את התגובה שלך ויגחכו לך בפנים.
  Reply With Quote
ישן 10-01-15, 23:34   # 12
Acid-Burn
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Acid-Burn לא מחובר  

חבל סתם להספים לבחור את הפוסט , אני לא מכיר אותך ולא יודע אם אתה מקדם טוב או לא , אבל תיהיה בטוח שאם תפתח פוסט ותחפש עבודה אני לא יוציא אותך האופן שלילי סתם בלי סיבה , זה ממש לא לעניין.
וכמובן שאף אחד מאיתנו לא יודע הכל כי גוגל זאת תורה שלמה ומסתורית, אז קודם תכבד את האנשים, ואז תשוויץ. (ושוב אין לי דבר אישי נגדך אני לא מכיר אותך , פשוט המעשה לא לעניין)

נ.ב
קישורי פוטר עובדים וזה מוכח , מה לעשות שכל עניין גוגל מגיע לישראל באיחור ויש פה דברים שעדיין עובדים בגוגל.(ואל תגיד לי שיקח זמן לקבל ענישה כי זה כבר שנים ככה)
ישן 11-01-15, 00:39   # 13
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

אתה יכול לראות באיזה מיקום נמצא האתר שאני מקשר אליו בחתימה בביטוי שאני מקשר באמצעותו. מקום ראשון, והוא נמצא למעלה כבר 3-4 שנים לדעתי, היה מקום שני וכבר תקופה ארוכה שהוא מקום ראשון.

קידום אתרים זה לא התחום העיקרי שלי אבל יצא לי להתעסק ולהכיר את זה קצת במשך השנים.
מסכים איתך שצריך להשקיע בפרופיל קישורים מגוון, איכותי ואורגני עד כמה שאפשר ובעוד המון דברים נוספים, קידום אתרים מקצועי זה הרבה מעבר לקישור בחתימה.
אבל קישור בחתימה באיזשהו פורום, במיוחד בפורום שבו האתר שלך רלוונטי למשתמשים שגולשים בו וחלקם עשויים להפוך לגולשים קבועים - ברוב המקרים זה בסדר וזה נכון. מטרת הקישור העיקרית במקרה הזה היא להכניס טראפיק איכותי לאתר ולהגדיל את כמות הגולשים בו.

רק אסיים ואחזק את מה שרשם Acid-Burn עם המשפט הבא: "Learn the rules well, so you know how to break them properly" (הדלאי לאמה), זה די מסכם את הדיון לדעתי.
  Reply With Quote
ישן 11-01-15, 01:17   # 14
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

אף אחד לא השוויץ, פשוט נראה לי הזוי ולא הגיוני שמישהו שמגדיר את עצמו כ"מקדם אתרים" במקצועו (הסמכה לתחום לא ראיתי אצלו בפוסט),
ומרגיש מספיק בטוח בעצמו להציע את השירותים שלו ללקוחות, עושה את הטעות הכי בסיסית וילדותית שאפשר לעשות בתחום הזה.

המטרה שלי היא לא לפגוע בו, אלא למנוע חוסר נעימויות עבור אנשים פה (שרבים מהם חברים שלי), מהרושם שקבלתי.
אין לי כל עניין לפגוע בו, אני לא מחפש לקוחות עכשיו ולאחרונה גם הפסקתי לקדם אתרים לאחרים כשגיליתי שרווחי יותר עבורי להשקיע ביכולות שלי נטו עבור עצמי.

בכל מקרה, קישורי פוטר לא עובד כבר למעלה מחצי שנה גם בגוגל ישראל. אני לא יודע איפה אתה חי. והדברים שאני אומר לא מבוססים על השערות, אני מחזיק למעלה מ-50 אתרי אינטרנט בתחומים שונים וכמה וכמה מהם החזיקו קישורים כאלו שהיו הגורם היחידי לקבלת הענישה. זה שאתה מתרפק על התקווה שמספיק שתקנה או תעשה החלפה על קישור פוטר עלוב וזה ידחוף אותך קדימה בלי להפעיל מעט שכל ותחכום, לא אומר שזה מה שימשך לנצח ובקרוב מאוד, אם לא אכלת עדיין, אתה תאכל זובור ענקי אם אלו שיטות העבודה שלך.

בנוגע אליך אדיר, בדקתי את הנישה הזו לפני כמה חודשים כשראיתי את העובדה הזו וזו נישה שבקלות ניתן להתברג בה בתוצאות הראשונות. אין שום תחרות רצינית, שום אתר עם משך העלאה מקסימלי, שרת פעיל 24/7 כמו שצריך, פועל עם כל ספקית ואופטימיזציה מקסימלית. אם אני מרים אתר העלאת תמונות אני מגיע למקומות 1-3 תוך חודש גג. אני מוכן לשים איתך כסף בהתערבות על זה אם תרצה.
  Reply With Quote
ישן 11-01-15, 18:56   # 15
WebClub.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

WebClub.co.il לא מחובר  

איך אני אוהב את הויכוחים האלו

בעקרון כן, מה שנרשם כאן הוא נכון, קישורי פוטר לא מומלצים, עדיף קישור אחד ממיליון קישורים מאותו דומיין/אייפי/קישור עוגן, כן זה מתכון דיי טוב לענישה, אבל שוב פעם... לא הכל שחור ולבן וראיתי גם יוצאים מן הכלל גם במילים תחרותיות, אם יהיה לך פרופיל קישורים טבעי וטוב ויהיה לך כמה פוטרים (שלא מדובר באלפי קישורים) אז מקסימום גוגל יתעלם מזה, אבל כן זה ללכת על קו מאד דק ומסוכן, לא הייתי ממליץ לאף אחד לנסות את זה, מניסיון, לצאת אחר כך מענישה הרבה יותר קשה.
  Reply With Quote
ישן 12-01-15, 01:43   # 16
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי WebClub.co.il צפה בהודעה
איך אני אוהב את הויכוחים האלו

בעקרון כן, מה שנרשם כאן הוא נכון, קישורי פוטר לא מומלצים, עדיף קישור אחד ממיליון קישורים מאותו דומיין/אייפי/קישור עוגן, כן זה מתכון דיי טוב לענישה, אבל שוב פעם... לא הכל שחור ולבן וראיתי גם יוצאים מן הכלל גם במילים תחרותיות, אם יהיה לך פרופיל קישורים טבעי וטוב ויהיה לך כמה פוטרים (שלא מדובר באלפי קישורים) אז מקסימום גוגל יתעלם מזה, אבל כן זה ללכת על קו מאד דק ומסוכן, לא הייתי ממליץ לאף אחד לנסות את זה, מניסיון, לצאת אחר כך מענישה הרבה יותר קשה.
זה אחד לאחד מה שאני אומר.
ברור שאם יהיה פרופיל קישורים איכותי וכמה קישורי פוטר, זה לא חייב דווקא להעניש את האתר. אבל זה בטח לא תורם ואין שום ערך לקישור כזה, כמו גם שאין שום ערך לקישור מהחתימה והוא יכול רגע לפגוע.

ומכאן מתחיל כל הסיפור של התגובה שלי...
מקדם אתרים שמבצע עדיין פעולות כאלה, לא יודע מה הוא עושה. נקודה.
  Reply With Quote
ישן 12-01-15, 07:55   # 17
Erez | TrustMedia.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Erez | TrustMedia.co.il לא מחובר  

הכי מצחיק בוויכוח הזה זה שהקישורים בחתימה שלו לא עובדים בכלל, הוא כתב אותם לא נכון...
ישן 13-01-15, 03:16   # 18
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

לא רק זה, מה שעוד יותר מטומטם מלשים קישור בחתימה - זה לשים כמה קישורים לאותו דף עם מילות מפתח שונות.
ידוע כבר למעלה מעשור שגוגל מחשיבים רק לינק אחד לאותו דף, ולכן אין כל טעם לשים אנקורי טקסט שונים כל פעם.

ואם לא די בכך, עד כמה שאני יודע ומבלי להכיר בכלל את המשחק הילדותי והמפגר הזה, כותבים "קאונטר" ולא "קונטר",
והשערתי היא שכל ילד בן 14 שמשחק את המשחק הזה גם יודע את זה.

בקיצור, בזבוז זמן בכלל להמשיך להתווכח פה. אף בן אדם שפוי לא היה לוקח גם ככה את השירותים ממנו.
  Reply With Quote
ישן 13-01-15, 08:25   # 19
Dwx.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dwx.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Maroon 5 צפה בהודעה
לא רק זה, מה שעוד יותר מטומטם מלשים קישור בחתימה - זה לשים כמה קישורים לאותו דף עם מילות מפתח שונות.
ידוע כבר למעלה מעשור שגוגל מחשיבים רק לינק אחד לאותו דף, ולכן אין כל טעם לשים אנקורי טקסט שונים כל פעם.

ואם לא די בכך, עד כמה שאני יודע ומבלי להכיר בכלל את המשחק הילדותי והמפגר הזה, כותבים "קאונטר" ולא "קונטר",
והשערתי היא שכל ילד בן 14 שמשחק את המשחק הזה גם יודע את זה.

בקיצור, בזבוז זמן בכלל להמשיך להתווכח פה. אף בן אדם שפוי לא היה לוקח גם ככה את השירותים ממנו.
תפסיק להספאים ולבלבל בשכל .

הנה בישבילך
https://www.google.co.il/search?q=%D...A0%D7%98%D7%A8
איך אמרת שרושמים?
אל תגיב פה יותר מספיק יופי אתה מקדם 10 שנים יש לך מלא לקוחות יופי,את אף אחד זה לא מעניין ולא שאל אותך.
  Reply With Quote
ישן 13-01-15, 23:39   # 20
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

אף אחד לא מספאים. מנהלים פה דיון על טיב השירות שלך ואם כדאי לרכוש אותו. זוהי חלק ממטרתו של האתר הזה.
לפי הרושם שאתה נותן, קידום האתר בעזרת השיטות שלך רק יפגע בו ואולי אתה זה שצריך לשלם כסף ללקוחות על הנזק שתעשה להם.

בלי קשר, בחייאת, אתה עושה מעצמך מגוחך עוד יותר. כותבים "קאונטר סטרייק" ולא "קונטר סטרייק". כל ילד בן 4 יודע את זה.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום