הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 08-03-11, 21:39   # 1
DeanSEO
מנהל פורום קידום ושיווק אתרים. עסק רשום [?]

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

איך לשווק עסק של בניית אתרים?

בגוגל המחירים לכל קליק מאוד גבוהים ואני אשמח לקבל ממכם הצעות להשגת לקוחות בתחום בניית האתרים (בייחוד חנות מקוונת).
אשמח לקבל טיפים מכאלה שעוסקים בזה וגם מאנשים חכמים בפורום שיש להם רעיון שיווקי נחמד.

תודה מראש, שובל.
ישן 09-03-11, 08:05   # 2
Shlomi062
חבר על

מיני פרופיל

Shlomi062 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי shuval צפה בהודעה
בגוגל המחירים לכל קליק מאוד גבוהים ואני אשמח לקבל ממכם הצעות להשגת לקוחות בתחום בניית האתרים (בייחוד חנות מקוונת).
אשמח לקבל טיפים מכאלה שעוסקים בזה וגם מאנשים חכמים בפורום שיש להם רעיון שיווקי נחמד.

תודה מראש, שובל.
אין לי ניסיון עם תחום כל כך תחרותי..
אבל, אין כמו לקוח מרוצה אחד, אתה צריך ליצור קשר טוב עם הלקוח, להיות נדיב מאוד, וברגע שהוא ישמע עמית שלו שצריך אתר - אתה תהיה זה שהוא ימליץ עליך.. (כמובן שאם אתה משווק חברה, תשים על זה דגש)

תוכל לרשום גם פוסט אירוח לדוגמה בבלוג שלך פבל על נושא בניית אתרים, תתן איזה חידוש שלא שמעו עליו - וכבר יש לך אלפי אנשים ששמעו עליך, ואולי - יהיה לך כמה לקוחות..

בכל מקרה, המון בהצלחה

מחפשים אחסון אתרים אמין וזול?
  Reply With Quote
ישן 09-03-11, 09:10   # 3
אביחי
חבר על

מיני פרופיל

אביחי לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי shuval צפה בהודעה

תודה מראש, שובל.
אפשר ליצור חשיפה בחינם או בעלות נמוכה על ידי פעילות בפייסבוק והעלאת סרטוני הדרכה.

עסקים עושים עם אנשים- תנסה להרחיב את מעגל הקשרים שלך ותבדוק במשפחה שלך אולי הם מכירים מישהו שמעוניין או מכיר מישהו שמעוניין.

פעם עשו מחקר וגילו שכל בני האדם מרוחקים במרחק קשרים של 7 אנשים.

לדוגמה: חבר מכיר חבר שמכיר מכר שחיי בחו"ל והוא מכיר אחד שמכיר וכו' עד לדוגמה נשיא ארצות הברית
  Reply With Quote
ישן 09-03-11, 20:59   # 4
כתיבת תוכן
חבר בקהילה

כתיבת תוכן's Avatar

מיני פרופיל

כתיבת תוכן לא מחובר  

יכול להיות ששיווק מחוץ לאינטרנט יכול להיות מתאים ויעיל יותר בתחילת הדרך
  Reply With Quote
ישן 09-03-11, 21:05   # 5
Erez | TrustMedia.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Erez | TrustMedia.co.il לא מחובר  

לדעתי תכתוב פוסט אורח אחד או שניים בבלוגים מוכרים (עם מידע חדש או שיטות חדשניות, משהו שיעניין את הגולשים ויתן לך חשיפה), תנסה גם לשווק ביטיוב (לדוגמא להכין סירטון שמסביר איך להתקין וורדפרס ויהיה קרידיט לעסק שלך, ועם הזמן הסרטון יקבל חשיפות וכנ"ל אתה)
ועל הדרך אפשר לנסות לקדם גם בביטויי זנב ארוך, מניסיון באחד האתרים שלי, כמות גדולה של ביטויים שכל אחד מביא 1~2 כניסות יוצרת תנועה גדולה ואיכותית
ישן 09-03-11, 21:14   # 6
Dynamo
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Dynamo

Dynamo לא מחובר  

שמעתי ממישהו פה בפורום שבעוד חודש יש כנס של דה מרקר למה שלא תנצל את זה? חלוקת פלאיירים כרטיסי ביקור? (כמובן לא כמו יחצן מסיבות, אלא תתחיל עם שיחה ותדאג להביא למצב שבו הוא מבקש מימך, או לפחות זה לא יראה מוזר ברגע שאתה מגיש לו פלאייר או כרטיס).
בהצלחה.
  Reply With Quote
ישן 09-03-11, 21:15   # 7
DeanSEO
מנהל פורום קידום ושיווק אתרים. עסק רשום [?]

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי WiPi צפה בהודעה
לדעתי תכתוב פוסט אורח אחד או שניים בבלוגים מוכרים (עם מידע חדש או שיטות חדשניות, משהו שיעניין את הגולשים ויתן לך חשיפה), תנסה גם לשווק ביטיוב (לדוגמא להכין סירטון שמסביר איך להתקין וורדפרס ויהיה קרידיט לעסק שלך, ועם הזמן הסרטון יקבל חשיפות וכנ"ל אתה)
ועל הדרך אפשר לנסות לקדם גם בביטויי זנב ארוך, מניסיון באחד האתרים שלי, כמות גדולה של ביטויים שכל אחד מביא 1~2 כניסות יוצרת תנועה גדולה ואיכותית
ציטוט:
נכתב במקור על ידי אביחי צפה בהודעה
אפשר ליצור חשיפה בחינם או בעלות נמוכה על ידי פעילות בפייסבוק והעלאת סרטוני הדרכה.

עסקים עושים עם אנשים- תנסה להרחיב את מעגל הקשרים שלך ותבדוק במשפחה שלך אולי הם מכירים מישהו שמעוניין או מכיר מישהו שמעוניין.

פעם עשו מחקר וגילו שכל בני האדם מרוחקים במרחק קשרים של 7 אנשים.

לדוגמה: חבר מכיר חבר שמכיר מכר שחיי בחו"ל והוא מכיר אחד שמכיר וכו' עד לדוגמה נשיא ארצות הברית

קודם כל תודה רבה לכל מי שענה, לא ציפיתי לכזאת הענות ואני שמח שקיבלתי אותה.
1. ביטויי זנב זה רעיון מעולה, בגלל היותי מקדם אתרים החלטתי לוותר על קידום במילים עיקריות ולא חשבתי על ביטויי זנב אז כל הכבוד אני איישם את זה.
2. סרטוני יוטיוב זה גם רעיון טוב, צריך לראות איזה מדריכים יחפשו בעלי עסקים קטנים שמעוניינים בבניית אתר, לדעתי כל הנוגע לוורדפרס אינו קשור לקהל היעד הזה אלא לקהל יעד שמבין בפיתוח אתרים, אך אני מתכוון להשתמש בשיטה הזאת גם.
3. לגבי שיווק בפייסבוק אשמח שתרחיב את הרעיון או שתתן דוגמה או 2, תודה מראש .
4. איזה סוג פוסטים אפשר לפרסם ואיזה בלוגים מוכנים לקבל תכנים? אשמח שתתנו כמה דוגמאות או FOOTPRINT שאיתו אמצא כמה.
שוב פעם תודה לכולם .
ישן 09-03-11, 22:45   # 8
franko
חסום

מיני פרופיל

franko לא מחובר  

ממליץ לך ליקנות סירטון שייתמכר אותך כמו שיש לפרייביז משהו שיימשוך עליך תשומת לב !
בבלוגים פשוט תחפש מילות כמו : בלוג בניית אתרים או משהו כזה תישלח הצעות ו
ותנסה ליצור מעגל לקוחות איכותי בהצלחה !
  Reply With Quote
ישן 09-03-11, 23:54   # 9
Shlomi062
חבר על

מיני פרופיל

Shlomi062 לא מחובר  

כפי שרשמתי.
שובל, פוסט איכותי בבלוג כמו של פבל - ויש לך תנועה שלא תצפה לה לאתר..

מחפשים אחסון אתרים אמין וזול?
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום