הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות > ארכיון

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 09-11-05, 20:18   # 1
eur2
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

eur2 לא מחובר  

ביקורת על גלעד גרשון מנהל BestServ

זה ביקורת אובייקטיבית לחלוטין, אני מכיר את גלעד משהו כמו 5 חודשים אפילו טיפה יותר.
רציתי לרשום עליו ביקורת, אבל לא הצלחתי למצוא את הזמן אז הנה זה בא.

בהתחלה הייתי לקוח של גלעד VPS, השירות של גלעד היה יחסית בסגנון הבא:
גלעד עונה כמעט תמיד, לרוב אם אתה לא מצליח להשיג אותו זה בגלל שזה שעה מאוחרת או משהו כזה, אבל הוא גם חוזר אליך אם הוא יודע שיש בעיה או משהו כזה.

גלעד ידע לענות לי על שאלות אפילו שאני יכול לעצבן בן אדם עד העצם, כמו שביקשתי ממנו שיעשה לי RESERVE כי הDNS שלי לא היה פעיל טוב. ולא הבנתי באותו הזמן שזה עושים 012 ושיגעתי אותו יומיים. אבל עדיין הוא לא התעצבן עליי.

אחרי זה בגלל שהיו בעיות עם הVPS גלעד נתן לי זיכוי להשכרת שרת יעודי, והשירות שלו כמו כמו תמיד מעולה, אפילו שהיו לי בעיות שהוא לא אמור לפתור הוא עוזר או לפחות מנסה לעזור בזמנו הפנוי.
כמו פעם שהיה לי בעיה בקרנל וגלעד ישב בחווה ותיקן לי.

אחרי זה עזבתי אותו (מעשה טיפשי לחלוטין) ועדיין היו לי שאלות וכל מיני דברים כאלה וחשבתי לעצמי אולי גלעד יוכל לענות לי, אז שלחתי לו מייל והוא ענה לי והסביר לי הכל וככה כשהיו לי שאלות שלחתי לו מיילים והוא ענה לי תמיד אפילו שלא הייתי לקוח שלו.

לאחרונה רכשתי ממנו שרת יעודי, (קניה לא השכרה) במחיר יחסית נמוך ואני חייב להגיד שאני מת על השרת של גלעד, למרות שהיה לי בעיה בחומרה של השרת גלעד החליף לי את כל השרת.
היה לי עוד פעם בעיה בקרנל גלעד עידכן לי את הקרנל מחדש, היה לי בעיה בCRON גלעד הריץ פקודה פקודה עד מצא את מה שהפריע למערכת.

לסיום, גלעד בן אדם שאפשר לסמוך עליו שיעשה את העבודה, למרות שהוא לרוב עסוק, הוא יכול לעזור לכם גם בדברים שהוא לא מתחייב לזה, לגלעד יש המון ידע במחשבים והמון ניסיון, והוא בן אדם מעולה דבר שקשה לי להגיד על הרבה אנשים אחרים בתחום הזה.

לפעמים גלעד יש נטיה לא לענות אבל זה לעיתים רחוקות (תזכרו הוא עדיין אנושי) בד"כ ביום שבת שהוא לא עובד הרבה, אבל הוא בן אדם מאוד אחראי שדואג לסיים את העבודה שהוא התחיל, וזה הסיבה שאני יקנה כנראה ממנו עוד מחשבים שאני יצטרך.

שמעתי גם שגלעד הפך לחברה מן המניין, אז בהצלחה, הוא גם רכש משהו כמו 13 שרתי XEON אז תבינו לבד שזה חברה תחרותית מאוד, שלא לדבר על איכותית מאוד והכל בגלל גלעד!

עוד משהו קטן, אני כבר לא מנהל שום עסק, אין לי שום אינטרס לתת ביקורת פרט לעשות טיפה טוב לגלעד על כל ההשקעה שהוא מביא לחברה שלו.

שכחתי להוסיף שגלעד לימד אותי המון, והעניין עם גלעד שהוא מתקן ומסביר מה היה הבעיה ואיך הוא פתר אותה.. ככה שאם אתם רוצים איכות תפנו לגלעד. כי הבן אדם התייחס אליכם כאילו שאתם הלקוחות היחידים שלו.

בקצרה מאוד נהנתי מהשירות שלו, בין הכי טובים אם לא הכי טוב שהתנסתי בו עד עכשיו.

יבגני

ישן 09-11-05, 20:22   # 2
Shay
חבר וותיק

Shay's Avatar

מיני פרופיל

Shay לא מחובר  

ידוע..ידוע.
H.T.A

ישן 09-11-05, 20:23   # 3
Tal
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Tal לא מחובר  

ידוע!
אם לא הייתי אצל אייל, הייתי אצל גלעד.. זה בטוח (=

כל הכבוד גלעד! המשך כך..

-טל

ישן 09-11-05, 20:30   # 4
MoshikB
הוסטסניון

MoshikB's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל MoshikB Send a message via Skype™ to MoshikB

MoshikB לא מחובר  

יפה מאוד, כל הכבוד לגלעד.
אני רואה שהולך לו דיי טוב :P
שיהיה לו רק בהצלחה!

ישן 09-11-05, 20:37   # 5
freebsd
עסק רשום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל freebsd

freebsd לא מחובר  

תודה יבגני

ישן 09-11-05, 20:42   # 6
SHeDoN
מנהל קהילה ומנהל כללי בדימוס

מיני פרופיל

SHeDoN לא מחובר  

יבגני, ואני ראינו למה גלעד מסוגל,
אתדעתי על גלעד הוא יודע - ואתם גם,

גלעד, אוהב אותך.

ישן 09-11-05, 20:45   # 7
eur2
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

eur2 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי BestServ.co.il
תודה יבגני
אל תודה לי זה מגיע לך, אתה משקיע 24 שעות בחברה שלך מגיע לך לשמוע מה חושבים הלקוחות.

תאמין לי שבאמת תמשיך ככה ואני לא מדבר על לקוחות אלא על האופי שלך, שאתה עוזר לאחרים באמת כל הכבוד ולא רק אני חושב ככה, סתם דוגמא תקח את אלי יגיד לך אותו הדבר וכל לקוח אחר שלך שאני מכיר.

וסליחה על הימים האחרונים אם טיפה (בלשון מעטה) שיגעתי אותך, אבל הבעיה נפתרה והכל בסדר, ואני יודע שישבת וטיפלת לי בבעיה.

אז תודה רבה.

נ.ב שכחתי לשים גם באשכול גלעד הביא שרת אחר וחיבר את הכוננים שלי לשרת אחר שהוא בבעלות שלו, אפילו שהוא לא חייב ולא שילמתי על זה בנוסף, במטרה להוריד את הזמן של הDOWN.

מת על הבן אדם...

ישן 09-11-05, 20:49   # 8
freebsd
עסק רשום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל freebsd

freebsd לא מחובר  

שטויות שוב תודה

ישן 09-11-05, 20:50   # 9
SHeDoN
מנהל קהילה ומנהל כללי בדימוס

מיני פרופיל

SHeDoN לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eur2
אל תודה לי זה מגיע לך, אתה משקיע 24 שעות בחברה שלך מגיע לך לשמוע מה חושבים הלקוחות.

תאמין לי שבאמת תמשיך ככה ואני לא מדבר על לקוחות אלא על האופי שלך, שאתה עוזר לאחרים באמת כל הכבוד ולא רק אני חושב ככה, סתם דוגמא תקח את אלי יגיד לך אותו הדבר וכל לקוח אחר שלך שאני מכיר.

וסליחה על הימים האחרונים אם טיפה (בלשון מעטה) שיגעתי אותך, אבל הבעיה נפתרה והכל בסדר, ואני יודע שישבת וטיפלת לי בבעיה.

אז תודה רבה.

נ.ב שכחתי לשים גם באשכול גלעד הביא שרת אחר וחיבר את הכוננים שלי לשרת אחר שהוא בבעלות שלו, אפילו שהוא לא חייב ולא שילמתי על זה בנוסף, במטרה להוריד את הזמן של הDOWN.

מת על הבן אדם...
מחזק,
וגלעד..מספיק עם הצניות,
באמת מגיע לך.

ישן 09-11-05, 21:18   # 10
Nisan
חבר וותיק

מיני פרופיל

Nisan לא מחובר  

מחזק, שירות מצויין וחברה ענקית ..

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום