הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 21-05-11, 12:18   # 11
DeanSEO
מנהל פורום קידום ושיווק אתרים. עסק רשום [?]
דירוג מסחר: (0)

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

במקרה של 1300 שקל לTOP5 לעומת 1000 שקל לTOP10 ה1300 זול יותר ומשתלם יותר. בנוסף, לדעתי, כל הצעה נמוכה יותר מ2 אלו שתקבל לא תהיה מחובבן שלא יוכל לספק לך את הקידום.
ישן 21-05-11, 13:31   # 12
kondason
מקום שלישי בתחרות קידום אתרים

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

אני לא מבין, אתה מתמכר את העבודה עבור תוצאה? ומה יקרה מחר? הקידום שאתם מציעים לו הוא הקידום הכי לא נכון שיכול להיות.
אם יום אחרי שהגעתם ליעד שהגדרתם הוא יירד למקום 6 בעקבות מתחרה חזק שנכנס לתמונה?
לא מבין אותכם, קידום זה לא יום ולא יומיים זה משהו תמידי!

רוב ה"מקדמים" או האנשים שקוראים לעצמם מקדמים חושבים שקידום = החלפת קישורים.
אז לא, זה אפילו לא 50 אחוז. והרבה פחות.
  Reply With Quote
ישן 21-05-11, 15:17   # 13
DeanSEO

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי kondason צפה בהודעה
אני לא מבין, אתה מתמכר את העבודה עבור תוצאה? ומה יקרה מחר? הקידום שאתם מציעים לו הוא הקידום הכי לא נכון שיכול להיות.
אם יום אחרי שהגעתם ליעד שהגדרתם הוא יירד למקום 6 בעקבות מתחרה חזק שנכנס לתמונה?
לא מבין אותכם, קידום זה לא יום ולא יומיים זה משהו תמידי!

רוב ה"מקדמים" או האנשים שקוראים לעצמם מקדמים חושבים שקידום = החלפת קישורים.
אז לא, זה אפילו לא 50 אחוז. והרבה פחות.
כל כך הרבה דברים לא חשבת עליהם לפני שכתבת את התגובה הזאת.
בוא נתחיל מזה שלא תצא מנקודת הנחה שאתה מקדם האתרים היחידי בפורום הזה שמבין. כתבת - "אני לא מבין, אתה מתמכר ......" כדי שתבין עשיתי לך רשימה קצרה:

1. הרבה לקוחות גם כאלה שמבינים בתחום מעוניינים בקידום חד פעמי מכיוון שאם הקידום מספיק טוב למתחרה חדש יהיה קשה להתברג במקומות הראשונים.

2. במידה ומיקום האתר משתנה בעתיד תמיד אפשר להעסיק מקדם אתרים עוד פעם.

3. הרבה יותר זול לקדם אתר ממקום שני למקום ראשון מאשר לשלם על תחזוק כל חודש.

4. אם האתר יורד בתוצאות יום אחרי שהעסקה מסתיימת עם מקדם האתרים סימן שהוא עשה משהו לא טוב ואז זה לא משנה אם היית שוכר אותו ליום, שבוע, חודש או שנה יש כאן משהו לא בריא בקידום.

דבר נוסף, הם אולי חושבים שזה הכל קישורים (לאו דווקה החלפת קישורים), ואני מסכים איתך שקישורים זה לא הכל, אבל שבוע אחרי שבוע אני ועוד עשרות מקדמים אחרים מוכיחים שקישורים זה הרוב. לא משנה כמה טוב האתר שלך אתה לא תגיע למקום ראשון בביטויים כמו צפייה ישירה, קידום אתרים, ואפילו לא סטטוסים לפייסבוק.
הייתי אומר שקישורים נע בסביבות ה60% כאשר החלפת קישורים נעשת מאוד חשובה מאז עדכון הפנדה, כי עכשיו יש מרדף אחרי אמון (TRUST לקוראי הבלוג של פאבל) דברים שקשה להשיג מאתרי WEB2.0 כי הם מפוצצים בקישורים יוצאים (אתרי סימניות, מאמרים, פורומים וכו').
ישן 21-05-11, 15:24   # 14
AvivSeo
חסום

מיני פרופיל

AvivSeo לא מחובר  

מחזק את shuval לא כל כך מהר אתר עוקף אתר אחר אחרי שקידמת אותו כבר ובטח שלא במילים כמו משפטים לפייסבוק

במיוחד עכשיו שגוגל לוקח להם שבוע וחצי מינימום לעלות שוב תאתר אחרי שקידמת וזה במקרה הטוב של קידום טוב שבוע וחצי בגלל אפקט הפנדה

ורוב הדף ה1 במילה משפטים לפייסבוק אין רמה למקדמים פשוט יש וותק קצת זה הכל מה שאומר שהאתר ישאר הרבה בדף הראשון
  Reply With Quote
ישן 21-05-11, 15:32   # 15
kondason
מקום שלישי בתחרות קידום אתרים

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי shuval צפה בהודעה
כל כך הרבה דברים לא חשבת עליהם לפני שכתבת את התגובה הזאת.
בוא נתחיל מזה שלא תצא מנקודת הנחה שאתה מקדם האתרים היחידי בפורום הזה שמבין. כתבת - "אני לא מבין, אתה מתמכר ......" כדי שתבין עשיתי לך רשימה קצרה:

1. הרבה לקוחות גם כאלה שמבינים בתחום מעוניינים בקידום חד פעמי מכיוון שאם הקידום מספיק טוב למתחרה חדש יהיה קשה להתברג במקומות הראשונים.

2. במידה ומיקום האתר משתנה בעתיד תמיד אפשר להעסיק מקדם אתרים עוד פעם.

3. הרבה יותר זול לקדם אתר ממקום שני למקום ראשון מאשר לשלם על תחזוק כל חודש.

4. אם האתר יורד בתוצאות יום אחרי שהעסקה מסתיימת עם מקדם האתרים סימן שהוא עשה משהו לא טוב ואז זה לא משנה אם היית שוכר אותו ליום, שבוע, חודש או שנה יש כאן משהו לא בריא בקידום.

דבר נוסף, הם אולי חושבים שזה הכל קישורים (לאו דווקה החלפת קישורים), ואני מסכים איתך שקישורים זה לא הכל, אבל שבוע אחרי שבוע אני ועוד עשרות מקדמים אחרים מוכיחים שקישורים זה הרוב. לא משנה כמה טוב האתר שלך אתה לא תגיע למקום ראשון בביטויים כמו צפייה ישירה, קידום אתרים, ואפילו לא סטטוסים לפייסבוק.
הייתי אומר שקישורים נע בסביבות ה60% כאשר החלפת קישורים נעשת מאוד חשובה מאז עדכון הפנדה, כי עכשיו יש מרדף אחרי אמון (TRUST לקוראי הבלוג של פאבל) דברים שקשה להשיג מאתרי WEB2.0 כי הם מפוצצים בקישורים יוצאים (אתרי סימניות, מאמרים, פורומים וכו').

אז אני אוכיח לך שאתה טועה, או לפחות לא צודק ב100 אחוז. ואתה יודע שאני מעריך לחלוטין אותך ואת הידע שלך.

הביטוי "ווינר" לצורך העניין ממש לא פשוט, והייתי ממקם אותו בסולם הקושי מעל "סטטוסים לפייסבוק", לאתר שלי www.win-line.net אין כמעט קישורים נכנסים (מוזמן לבדוק אותו ואת המתחרים שלו ) ולעומת זאת הוא נמצא בטופ 5 בביטוי ווינר , המלצות ווינר .

קידום חד פעמי נותן לך בוסט רגעי ולא בסיס להצלחה, בסופו של דבר התהליך של הגדלת הטראפיק הוא תהליך ארוך וכל קיצורי הדרך האלה שאנשים מציעים הוא לא יותר מאשר טלאי.

החלפת קישורים היא מושג די רחב, ויש המון סוגים של קישורים נכנסים או יוצאים , לפי רלוונטיות מיקום , איכות הדף , ועוד המון משתנים.

לרגע לא אמרתי שהחלפת קישורים הוא לא כלי טוב, אבל הוא בהחלט לא מהות הקידום.

Last edited by kondason; 21-05-11 at 15:37..
  Reply With Quote
ישן 21-05-11, 15:53   # 16
AvivSeo
חסום

מיני פרופיל

AvivSeo לא מחובר  

ציטוט:
אז אני אוכיח לך שאתה טועה, או לפחות לא צודק ב100 אחוז. ואתה יודע שאני מעריך לחלוטין אותך ואת הידע שלך.

הביטוי "ווינר" לצורך העניין ממש לא פשוט, והייתי ממקם אותו בסולם הקושי מעל "סטטוסים לפייסבוק", לאתר שלי www.win-line.net אין כמעט קישורים נכנסים (מוזמן לבדוק אותו ואת המתחרים שלו ) ולעומת זאת הוא נמצא בטופ 5 בביטוי ווינר , המלצות ווינר .

קידום חד פעמי נותן לך בוסט רגעי ולא בסיס להצלחה, בסופו של דבר התהליך של הגדלת הטראפיק הוא תהליך ארוך וכל קיצורי הדרך האלה שאנשים מציעים הוא לא יותר מאשר טלאי.

החלפת קישורים היא מושג די רחב, ויש המון סוגים של קישורים נכנסים או יוצאים , לפי רלוונטיות מיקום , איכות הדף , ועוד המון משתנים.

לרגע לא אמרתי שהחלפת קישורים הוא לא כלי טוב, אבל הוא בהחלט לא מהות הקידום.
אחי אני לא רוצה לאכזב אותך אבל קישורים זה 90%

אבל אין תחרות למילים שאמרת ובכלל למילה המלצות ווינר התחרות היא אפסית אני יכול לקדם אותך למקום 1 במילה הזאת אם אתה רוצה

אהבתי תאתר שלך דרך אגב עיצוב יפה
  Reply With Quote
ישן 21-05-11, 16:03   # 17
krer
חבר על

מיני פרופיל

krer לא מחובר  

דיי נו מה אתם רציניים?
אני פה עם kondason, ללא ספק החלפת קישורים זה פחות מ50%.
כמובן להתחיל לקדם את האתר עם קישורים נכנסים זה נחמד.. אבל כמובן שזה כלום.
לאתר שלי כרגע אין קישורים נכנסים וכל נושא חדש שנכנס תוך רבע שעה מתאנדקס לעמוד הראשון.
קישורים זה לא הרבה בכלל.
יש עוד הרבה דברים מאחורי זה.
ישן 21-05-11, 16:05   # 18
megabee
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל megabee

megabee לא מחובר  

ציטוט:
אתה גובה תשלםו חד פעמי?
אכן תשלום חד פעמי,
אבל עליך לזכור שעל מנת לשמור על הקידום עליך לקדם אותו כל הזמן
אתה יכול לנסות את השירות שלנו פעם אחת תגיע לעמוד הראשי בגוגל אם תרצה להמשיך שנחזק אותך קישורית תצטרך לשלם תשלום חודשי... אבל תזכה במחיר הזה לקבל אופטימציה מלאה וקידום ראשוני באותה העלות.
  Reply With Quote
ישן 21-05-11, 16:07   # 19
AvivSeo
חסום

מיני פרופיל

AvivSeo לא מחובר  

KRER

לעמוד הראשון במילים לא תחרותיות בכלל ! נראה אותך מעלה מאמרים ומגיע לעמוד ראשון במילים כמו פורום, צימר, צימר בדרום,

ולא מילים כמו אינסטלטור טוב בירושלים, זה לא חוכמה..

ואל תגזים רבע שעה... אפילו באתרים כמו וואלה תפוז, נענע דברים שם לא מתאנדקסים תוך רבע שעה
  Reply With Quote
ישן 21-05-11, 16:09   # 20
DeanSEO

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

לא יקח הרבה זמן עד שימחקו פה את כל התגובות מכיוון שהן לא קשורות לאשכול, פתחתי אשכול בפורום קידום אתרים וציטטתי את כולכם, בוא נמשיך בדיון שם:
http://www.hosts.co.il/forums/showthread.php?p=804961

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום