הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 01-08-13, 17:58   # 11
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Tyler צפה בהודעה
אני מממש ממש ממש ממש לא רוצה למכללה.
בקיצור הבנתי מכם מה הסיפור, שאין לי עתיד עם החוסר פיזיקה שלי ועם ה4 יחידות מתמטיקה, לפחות לא עתיד בתחום המחשבים או משהו שיכול לבסס אותי כלכלית + לעסוק בהייטק, תכנות וכו'.

כנראה שאני אהיה עוד איש מכירות בסלקום
בן אדם, תירגע. תתגייס, תשתחרר, תטייל בעולם. תעשה פסיכומטרי, מכינה קצרה (3 חודשים בד"כ, השלמה של פיסיקה ומתמטיקה) ותתקבל לאן שאתה רוצה. כמו רוב האנשים בארץ.
אם לא לאוניברסיטה אז לא כל מכללה היא סוף העולם, כמו שלא כל אוניברסיטה תבטיח לך עתיד מזהיר.
זה לא שאם לא למדת פיסיקה אתה תהיה מציל בבריכה כל החיים, קצת פרופורציות.

יש לא מעט מפורסמים שלא סיימו בי"ס והיום הם האנשים שאתה קורא עליהם בעיתונים. יש דברים שהם מעבר להשכלה פורמלית.
  Reply With Quote
ישן 01-08-13, 19:36   # 12
Qwais
עסק רשום [?]

Qwais's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Qwais

Qwais לא מחובר  

ציטוט:
אני מממש ממש ממש ממש לא רוצה למכללה.
בקיצור הבנתי מכם מה הסיפור, שאין לי עתיד עם החוסר פיזיקה שלי ועם ה4 יחידות מתמטיקה, לפחות לא עתיד בתחום המחשבים או משהו שיכול לבסס אותי כלכלית + לעסוק בהייטק, תכנות וכו'.

כנראה שאני אהיה עוד איש מכירות בסלקום
!~

אתה עוד ילד, מה זה הלחץ הנוראי הזה? אתה מחפש לעסוק במשהו שאתה אוהב או החישוב הוא נטו כלכלי?
תרוויח את ה-10 אלף שלך בחודש ותקום בשמחה לעבודה, מאשר 20 אלף ותשנא את עצמך.
  Reply With Quote
ישן 01-08-13, 20:30   # 13
Tyler
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Tyler לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Qwais צפה בהודעה
!~

אתה עוד ילד, מה זה הלחץ הנוראי הזה? אתה מחפש לעסוק במשהו שאתה אוהב או החישוב הוא נטו כלכלי?
תרוויח את ה-10 אלף שלך בחודש ותקום בשמחה לעבודה, מאשר 20 אלף ותשנא את עצמך.
שמע אחי אני ממש לא הבנאדם שאני מציג את עצמי כפה אחד שחושב ישר על העתיד ורק חושב על עבודה ולא חי את החיים, אני הכי לא זה. אני נהנה, בנות, חברים, טיולים, מסיבות.

אבל יש לי ת'צד הזה בראש שלא יוצא שאני פאקינג רוצה לחיות ת'חיים בכיףףףף כמו שעכשיו אני חי בתור ילד, בגלל זה עכשיו התחלתי לחשוב על זה. כי בשנה האחרונה בבצפר כל המחשבות על העתיד מתחילות לצוף, איפה אני אעבוד? איפה אני אחיה? אני אגור עם ההורים בגיל 25? מה אני אעשה בעתיד? מה זה ארנונה? איך אני אשלם חשבונות? אעשה כביסה לעצמי? אשיג חברה רצינית ולא כל חודשיים מישהי אחרת?

מבין?

בקיצור תודה מה אני אגיד לכם מה שיהיה יהיה.. ואתה מדבר כאילו 10 אלף בחודש זה משכורת שכל אחד יוכל להשיג חחח, תן לי להרוויח 10 K לחודש ואני אהיה מרוצה הכי בחיים. ואם יהיה לי את הבונוס של 10 אלף לחודש, להנות מהעבודה ובונוס שיהיה לי זמן לחיים פרטיים ולא לעבוד מ6 בבוקר עד 8 בערב, אז אני אהיה הבנאדם הכי מאושר בעולם.

אבל קודם שאני אגיע לזה.
  Reply With Quote
ישן 06-08-13, 13:28   # 14
Haimz
חבר וותיק

מיני פרופיל

Haimz לא מחובר  

ציטוט:
שמע אחי אני ממש לא הבנאדם שאני מציג את עצמי כפה אחד שחושב ישר על העתיד ורק חושב על עבודה ולא חי את החיים, אני הכי לא זה. אני נהנה, בנות, חברים, טיולים, מסיבות.

אבל יש לי ת'צד הזה בראש שלא יוצא שאני פאקינג רוצה לחיות ת'חיים בכיףףףף כמו שעכשיו אני חי בתור ילד, בגלל זה עכשיו התחלתי לחשוב על זה. כי בשנה האחרונה בבצפר כל המחשבות על העתיד מתחילות לצוף, איפה אני אעבוד? איפה אני אחיה? אני אגור עם ההורים בגיל 25? מה אני אעשה בעתיד? מה זה ארנונה? איך אני אשלם חשבונות? אעשה כביסה לעצמי? אשיג חברה רצינית ולא כל חודשיים מישהי אחרת?

מבין?

בקיצור תודה מה אני אגיד לכם מה שיהיה יהיה.. ואתה מדבר כאילו 10 אלף בחודש זה משכורת שכל אחד יוכל להשיג חחח, תן לי להרוויח 10 K לחודש ואני אהיה מרוצה הכי בחיים. ואם יהיה לי את הבונוס של 10 אלף לחודש, להנות מהעבודה ובונוס שיהיה לי זמן לחיים פרטיים ולא לעבוד מ6 בבוקר עד 8 בערב, אז אני אהיה הבנאדם הכי מאושר בעולם.

אבל קודם שאני אגיע לזה.
מבין אותך חח, בעזרת השם
  Reply With Quote
ישן 07-08-13, 16:59   # 15
mayden
Авторитет

מיני פרופיל

mayden לא מחובר  

לא צריך תואר כדי להצליח בחיים, ולא צריך תואר (לפחות בתחום ההייטק) כדי לקבל מעל עשרת אלפים.

צריך רק רצון, ידע מינאמלי והבנה.. ואתה תצליח.

ציטוט:
" זוכרים בשביל ללמוד, יודעים בשביל ללמד, מבינים בשביל לתכנת.."
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום