הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 13-07-06, 13:45   # 11
yaiRy
האקרפיטבול הנוסטלגי, 2003

מיני פרופיל

yaiRy לא מחובר  

אני רק רוצה להוסיף ולומר שאין הגבלה בכמות האתרים שאני מוכן לארח, אני אפילו מוכן להקדיש שרת שלם נוסף עבור הפרויקט.

עלה דף הפרויקט באתר:
http://www.novel.co.il

Last edited by yaiRy; 13-07-06 at 14:24..
  Reply With Quote
ישן 13-07-06, 16:46   # 12
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי yaiR yerushalmi
בתגובה מעלייך כתבו שאני מקדם אתרים אחרים וזה מדויק (:

ואם אתה תצליח למכור בשוק הישראלי לינק באתר אחד PR5 עבור 100$ בשנה אני מוריד בפנייך את הכובע. לא הגיוני שלינק באתר PR 7 יעלה 10$ בחודש ואתה תמכור לינק על אתר PR5 עובר 100$ לחצי שנה.
בכל מקרה, אני לא שולל מאף אחד את הזכות למכור קישורים נוספים גם כשהוא יתארח תחתי, מצידי שימכור כמה קישורים שהוא רק רוצה כל עוד ה-2 קישורים שלי מופיעים.

אז מה רע בלאחסן את האתר שלך חינם, דרכי עם חוזה, למכור כמה קישורים שאתה רוצה רוצה, למכור כמה מוצרים שאתה רק רוצה תמורת 2 קישורים במילים אשר ישבו בצורה אנוכית או מישורית לפי בחירת הלקוח ולא יהיו בולטים משאר האתר?

בכל מקרה, קיבלתי כבר כמה מיילים ואני כרגע בודק את אותם אתרים.
הוא ימצא אתרים שיהיו מוכנים לשלם 100$ לחצי שנה תאמין לי.

לדעתי הצעה סבירה אני אישית לא הייתי לוקח אותה אבל ההצעה סבירה.
  Reply With Quote
ישן 13-07-06, 17:07   # 13
yaiRy

מיני פרופיל

yaiRy לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי loading
הוא ימצא אתרים שיהיו מוכנים לשלם 100$ לחצי שנה תאמין לי.

לדעתי הצעה סבירה אני אישית לא הייתי לוקח אותה אבל ההצעה סבירה.
כמו שאמרתי אם הוא ימצא כאלה אני מוכן להוריד בפניו את הכובע,
אין הרבה כאלה. כמובן שלא חסרים אנשים שמוכנים לשלם הרבה כסף עבור קידום SEO אבל למצוא לקוחות תמורת לינק? אין הרבה כאלה.

סבירות היא בעייני המתבונן,
אתרים חיים על האירוח, זה הליבה שלהם - נכון בארץ המחירים לאירוח מצחיקים אבל האיכות שווה להם.
אני יכול להבטיח לך שכל לקוח שישב / יושב תחת השרת שלי התרשם אך ורק לטובה (:

Last edited by yaiRy; 13-07-06 at 17:10..
  Reply With Quote
ישן 13-07-06, 17:25   # 14
yaiRy

מיני פרופיל

yaiRy לא מחובר  

עדכון
קיבלתי 3 מיילים מאתרים בעלי PR 4 עם פוטנציאל לעלות ל-5 בחודשים הקרובים,
קיבלתי אותם למערכת ואחד מהם כבר החזיר לי חוזה חתום והעדכון דומיין נעשה ממש ברגעים אלה (:

אתרים בעלי PR 4 יש לכם גם צ'אנס להתקבל.
ישן 13-07-06, 21:23   # 15
roy
חבר מתקדם

מיני פרופיל

roy לא מחובר  

אני רוצה לציין שזו הצעה ממש שווה לבעלי אותם אתרים
אני גולש במספר אתרים אשר מאוחכסנים על השרת של יאיר (הוא יודע על איזה אתרים אני מדבר)
ולמה משנה מתי אני גולש המהירות והזמינות של האתרים מושלמים
בהצלחה יאיר
  Reply With Quote
ישן 13-07-06, 21:48   # 16
cobano
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

cobano לא מחובר  

ציטוט:
בתגובה מעלייך כתבו שאני מקדם אתרים אחרים וזה מדויק (:

ואם אתה תצליח למכור בשוק הישראלי לינק באתר אחד PR5 עבור 100$ בשנה אני מוריד בפנייך את הכובע. לא הגיוני שלינק באתר PR 7 יעלה 10$ בחודש ואתה תמכור לינק על אתר PR5 עובר 100$ לחצי שנה.
בכל מקרה, אני לא שולל מאף אחד את הזכות למכור קישורים נוספים גם כשהוא יתארח תחתי, מצידי שימכור כמה קישורים שהוא רק רוצה כל עוד ה-2 קישורים שלי מופיעים.

אז מה רע בלאחסן את האתר שלך חינם, דרכי עם חוזה, למכור כמה קישורים שאתה רוצה רוצה, למכור כמה מוצרים שאתה רק רוצה תמורת 2 קישורים במילים אשר ישבו בצורה אנוכית או מישורית לפי בחירת הלקוח ולא יהיו בולטים משאר האתר?

בכל מקרה, קיבלתי כבר כמה מיילים ואני כרגע בודק את אותם אתרים.
לא אני מוכר אלא אני קונה,
ו100$ אגב זה מחיר מצחיק כי המחיר שכרגע דורשים לקישורים לאתרים הוא גבוה בהרבה כלומר "אני לא מדבר סתם"
עדיין אני לא רואה הגיון בעסקה כזאת, עקב כך שכל האתרים בעלי PR5+ הם אתרים ותיקים וחזקים.
כדי לך לבדוק כמה זמןו האתר קיים ואל תעריך אתר לפי העדכון האחרון שנערך לפני חודשיים וחצי בגלל שגם אתרים שטחיים ובעלי מספר לינקים מצומצם קיבלו PR שלא מתאים לרמת האתר (כן גם כמה אתרים כאלה שלי).
  Reply With Quote
ישן 13-07-06, 23:04   # 17
deskr
Guest / אורח

הצעה לא משתלמת.
אבל אני בטוח שתמצא פה כמה פראיירים.
  Reply With Quote
ישן 13-07-06, 23:42   # 18
it.b
Permanently Banned

it.b's Avatar

מיני פרופיל

it.b לא מחובר  

שלום אני דיי חדש בזה תוחלו להסביר לי מה זה pr?
תודה מראש
  Reply With Quote
ישן 13-07-06, 23:49   # 19
taikaish
הוסטסניון

מיני פרופיל

taikaish לא מחובר  

ציטוט:
לא הגיוני שלינק באתר PR 7 יעלה 10$ בחודש ואתה תמכור לינק על אתר PR5 עובר 100$ לחצי שנה..
אם תמצא לי 5 אתרים עם PR7 שמוכנים לשים 2-3 לינקים שלי אני מוכן לשלם לכל אחד 10$ לחודש בכיף.
  Reply With Quote
ישן 14-07-06, 06:33   # 20
yaiRy

מיני פרופיל

yaiRy לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי cobano
לא אני מוכר אלא אני קונה,
ו100$ אגב זה מחיר מצחיק כי המחיר שכרגע דורשים לקישורים לאתרים הוא גבוה בהרבה כלומר "אני לא מדבר סתם"
עדיין אני לא רואה הגיון בעסקה כזאת, עקב כך שכל האתרים בעלי PR5+ הם אתרים ותיקים וחזקים.
כדי לך לבדוק כמה זמןו האתר קיים ואל תעריך אתר לפי העדכון האחרון שנערך לפני חודשיים וחצי בגלל שגם אתרים שטחיים ובעלי מספר לינקים מצומצם קיבלו PR שלא מתאים לרמת האתר (כן גם כמה אתרים כאלה שלי).
http://www.linkadage.com
תריץ חיפוש באתר הנ"ל, מחיר סטנדרטי לאתר PR 5 עבור חצי שנה - 50$ (כמובן שיש נושאים יותר מבוקשים ופחות מבוקשים). בחשבון פשוט כ-8$ לחודש ( 36 ש"ח לחודש ) מחיר מוערך של חבילת הוסטינג.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי deskr
הצעה לא משתלמת.
אבל אני בטוח שתמצא פה כמה פראיירים.
הצעה לא משתלמת?
רוב אתרי PR 4-5 ומעלה בכלל לא יודעים לנצל את האתרים שלהם למטרות כסף, וגם אם הם ידעו בספק שהם ימצאו לקוחות בתחום ה-SEO, זה שוק נפלא כשאתה יודע לעבוד איתו נכון.
אנשים נותנים אירוח חינם תמורת פרסומות, גימיקים תקשורתיים וכו'.
אני נותן אחסון חינם ( שלא תמצא כמותו בהרבה מקומות בארץ ) עבור 2 קישורי טקסט, תזכור שבסה"כ מדובר פה ב-2 קישורי טקסט ולא באף תמורה אחרת.
כמארח האתר אני מכיר בבעל האתר כקניין רוחני של האתר בלבד, זכותו המלאה לעשות עם אתרו כל דבר שרק ירצה. זאת אומרת, אם אתה בעל אתר מחליט להתארח תחת הפרויקט שלי אתה יכול להשתמש באתרך לכל מטרה שרק תרצה (בין היתר גם להרוויח כסף).
אני לא שולל אף זכות מבעל האתר לעשות כל מה שרק ירצה.
"פראיירים" היא ממש לא המילה המתאימה כאן, אנשים שמוכנים לקפוץ על הזדמנות חד פעמית ולארח את אתרם חינם בלי דאגות על הראש מצטרפים ואני מאמין שגם ימשיכו להצטרף לפרויקט שלי.

לפני שאתה זורק כאלה הערות, כדאי שתשים את שני הצדדים על המאזניים ותשקול טוב טוב את הצדדים.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי designs.co.il
אם תמצא לי 5 אתרים עם PR7 שמוכנים לשים 2-3 לינקים שלי אני מוכן לשלם לכל אחד 10$ לחודש בכיף.
אני לא מוכר קישורים דרך אותם אתרים, אני מקדם את אתרי לקוחותי שמעוניינים להגיע לתוצאות גבוהות תחת מילות מפתח שהם בוחרים כחלק משירות נרחב.

Last edited by yaiRy; 14-07-06 at 06:36..
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום