הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-01-08, 15:14   # 21
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי mlnn צפה בהודעה
כמה הערות:

לדעתי זה בכלל לא נכון שלעשות משחק עולה מיליוני דולרים. זה עולה מיליוני דולרים אם מבזבזים כסף. דוגמא לזה היא בתעשיית הסרטים, שם כל שחקן דורש תשלום מטורף של אלפי דולרים ואותו דבר למפיק ולבמאי ולאט לאט זה מצטבר. לעומת זאת לפני כמה שבועות ראיתי איזו כתבה על אחד שיצר סרט באורך מלא בתקציב של ~10,000$.

דבר נוסף היא התמורה שאתה מקבל. מצד אחד יש לנו את כל המשחקים של הsteam שעולים בערך 10$ ותמורתם אתה מקבל משחק שלם שאתה נהנה, והרבה מאוד קונים.
מצד שני יש לנו את החברות הרגילות, שמשחק עולה 60$, נו באמת, לא הגזמה? גם אם יורידו ל10$ זה רק ישתלם להם כי פשוט יותר אנשים יקנו, אבל כנראה הם חושבים אחרת.
שלא לדבר על התוכנות, מי הולך לשלם 200$ לפוטושופ בשביל לערוך תמונה? תהיו ריאליים.. (הנה יש לי תוכנית עסקית מעולה בשבילהם, חבילת הבסיס בפוטושופ 10$ וכל שאר השטיקים שאולי רק 10% משתמשים בהם תקנו בנפרד מי שצריך).
עכשיו בטח תוכל להגיד שעבדו על זה שנים ומה לא, אבל מה לגבי סופרים? יש סופרים שכותבים ספרים שבמהלכם בודקים עובדות מחקרים ובסוף מוכרים את הספר ב50 שקל.
אתה פולט יותר שטויות מאשר אויר.
רק כדי להוכיח שאתה לא מבין חצי דבר, כמו שאתה פנית לתעשית הסרטים, גם אני אקח משם דוגמה.
ישנם צילומים מסוימים שדורשים רזולוציה מסוימת, זמן עיבוד מסוים, יכולת דיוק מסוימת, קצב פריימים מסוים. המצלמות הפשוטות המיועדות עבור הצילום המורכב הממוצע עולות להשכיר בסביבות ה$50,000 ליום, וזה בדוק.
לפני שאתה נכנס לכיס של אחרים, ומסכם ב"תגובה" את המאמץ ומשאבים שהם השקיעו... תעצור, תחשוב ותקלוט שאתה עושה צחוק מעצמך.
  Reply With Quote
ישן 26-01-08, 15:29   # 22
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Panda צפה בהודעה
למה אתה מנסה לסבך את השאלה? היא נורא פשוטה..
א. כי אם תופסים אותך גונב אותו (הסיכוי גבוה) אתה אוכל אותה.
ב. מנסים תמיד לעשות את זה, וראיתי כבר מלא פעם שזה הצליח, ימי שלא שומר על עצמו מזה תמיד נדפק. וקונים כי אין אפשרות אחרת.
אני לא מסבך את השאלה,
להפך, הפשטתי אותה למינימום.

גנבה זה גנבה, לא משנה אם זה אוטו או מסטיק בפיצוציה.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Yaniv| צפה בהודעה
העונש אם גונבים מכונית גורם לאנשים לא לגנוב, יש אכיפה ויש עונש.
איזה עונש יש למי שמוריד משחק? איזה אכיפה יש?

בארץ אין אכיפה להרבה דברים והרבה אנשים מתחמקים מעונש בגלל כוח משטרה לא גדול מספיק שלא מצליח לעמוד בכל המשימות שמיעדים לו,
כלומר..לך תאנוס, למה לא.. סיכוי קלוש שיתפסו אותך.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 26-01-08, 15:42   # 23
mlnn
משתמש - היכל התהילה

mlnn's Avatar

מיני פרופיל

mlnn לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר צפה בהודעה
אתה פולט יותר שטויות מאשר אויר.
רק כדי להוכיח שאתה לא מבין חצי דבר, כמו שאתה פנית לתעשית הסרטים, גם אני אקח משם דוגמה.
ישנם צילומים מסוימים שדורשים רזולוציה מסוימת, זמן עיבוד מסוים, יכולת דיוק מסוימת, קצב פריימים מסוים. המצלמות הפשוטות המיועדות עבור הצילום המורכב הממוצע עולות להשכיר בסביבות ה$50,000 ליום, וזה בדוק.
לפני שאתה נכנס לכיס של אחרים, ומסכם ב"תגובה" את המאמץ ומשאבים שהם השקיעו... תעצור, תחשוב ותקלוט שאתה עושה צחוק מעצמך.
אל תיקח את זה קשה
אף פעם לא אמרתי שאלו עובדות שאין להתווכח איתן, עדיין אני מאמין שיש הרבה מאוד מקום לצמצום ההוצאות.

בחורות ערומות
  Reply With Quote
ישן 26-01-08, 16:05   # 24
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TelecarT צפה בהודעה
אני לא מסבך את השאלה,
להפך, הפשטתי אותה למינימום.

גנבה זה גנבה, לא משנה אם זה אוטו או מסטיק בפיצוציה.

בארץ אין אכיפה להרבה דברים והרבה אנשים מתחמקים מעונש בגלל כוח משטרה לא גדול מספיק שלא מצליח לעמוד בכל המשימות שמיעדים לו,
כלומר..לך תאנוס, למה לא.. סיכוי קלוש שיתפסו אותך.
אתה לא יכול להשוות בכלל בין שני הדברים האלו והעובדה שהרוב מורידים ולא קונים מוכיחה את זה.
אתה יכול לקרוא לבנאדם גנב, אתה יכול לומר שישימו אותו בבית סוהר, אבל הוא ימשיך להוריד משחקים ותוכנות להנאתו, למה? כי זה דבר שהוא זמין והרוב עושים את זה.
  Reply With Quote
ישן 26-01-08, 16:14   # 25
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima צפה בהודעה
אתה לא יכול להשוות בכלל בין שני הדברים האלו והעובדה שהרוב מורידים ולא קונים מוכיחה את זה.
אתה יכול לקרוא לבנאדם גנב, אתה יכול לומר שישימו אותו בבית סוהר, אבל הוא ימשיך להוריד משחקים ותוכנות להנאתו, למה? כי זה דבר שהוא זמין והרוב עושים את זה.
ברור שהגזמתי עם הדוגמאות - ולא במקרה.

אבל להגיד "זה גנבה אבל זה בסדר כי כולם עושים את זה" - זה לא בסדר.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 26-01-08, 16:24   # 26
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TelecarT צפה בהודעה
ברור שהגזמתי עם הדוגמאות - ולא במקרה.

אבל להגיד "זה גנבה אבל זה בסדר כי כולם עושים את זה" - זה לא בסדר.

זה לא בסדר? אין מה לעשות, שוב, זה זמין וכולם עושים את זה ואף אחד לא יכול לשנות כלום, בין אם זה אתה שמשלם על תוכנות או בין אם זה בני שמנסה לשווק את עצמו ולמכור עוד משחק.
  Reply With Quote
ישן 26-01-08, 17:03   # 27
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima צפה בהודעה
זה לא בסדר? אין מה לעשות, שוב, זה זמין וכולם עושים את זה ואף אחד לא יכול לשנות כלום, בין אם זה אתה שמשלם על תוכנות או בין אם זה בני שמנסה לשווק את עצמו ולמכור עוד משחק.
חמוד, תאמין לי שאני לא סומך על אשכול בהוסטס כדי למכור עוד משחק, ואתה עושה צחוק מעצמך אם אתה חושב שכדי "למכור עוד משחק" אני צריך להגיב באשכולות.

נכון, יש לי אינטרס בעניין. אין מה לעשות - במקרים רבים לאנשים שמגיבים בנושאים כלשהם יש נגיעה באותו נושא. ועם זאת, הטיעונים שנתתי הם טיעונים עניניים, בעוד שאתה מנסה להשחיר את מי שאומר את הטיעונים.

וגם אם תנסה להסיט את הנושא ולנסות להציג את זה שמישהו קונה תוכנות כמעשה פרוורטי העובדה תישאר - זאת גניבה. זאת אולי גניבה פשוטה קלה ועם סיכויי היתפסות נמוכים, אבל זאת עדיין גניבה. זה העקרון, והדיון פה הוא עקרוני, הרי אף אחד מאיתנו לא חושב שמחר ידפקו על הדלת של מישהו ארבעה סוכנים עם חליפה כי הוא הוריד משחק.

עכשיו תנסה להסיט את העניין הצידה למעלה למטה ולצדדים ועדיין לא מצאתי למה זה מוסרי לגנוב.
  Reply With Quote
ישן 26-01-08, 17:09   # 28
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Beesites צפה בהודעה
חמוד, תאמין לי שאני לא סומך על אשכול בהוסטס כדי למכור עוד משחק, ואתה עושה צחוק מעצמך אם אתה חושב שכדי "למכור עוד משחק" אני צריך להגיב באשכולות.

נכון, יש לי אינטרס בעניין. אין מה לעשות - במקרים רבים לאנשים שמגיבים בנושאים כלשהם יש נגיעה באותו נושא. ועם זאת, הטיעונים שנתתי הם טיעונים עניניים, בעוד שאתה מנסה להשחיר את מי שאומר את הטיעונים.

וגם אם תנסה להסיט את הנושא ולנסות להציג את זה שמישהו קונה תוכנות כמעשה פרוורטי העובדה תישאר - זאת גניבה. זאת אולי גניבה פשוטה קלה ועם סיכויי היתפסות נמוכים, אבל זאת עדיין גניבה. זה העקרון, והדיון פה הוא עקרוני, הרי אף אחד מאיתנו לא חושב שמחר ידפקו על הדלת של מישהו ארבעה סוכנים עם חליפה כי הוא הוריד משחק.

עכשיו תנסה להסיט את העניין הצידה למעלה למטה ולצדדים ועדיין לא מצאתי למה זה מוסרי לגנוב.
אז זה העניין, אין לאף אחד בעיה עם זה שזאת גניבה, כל עוד הרוב עושים את זה, מבחינת אותם האנשים שעושים את זה אין שום בעיה.

אתה מנסה לעשות להם נקיפות מצפון? לא תצליח.
  Reply With Quote
ישן 26-01-08, 17:10   # 29
BaReTa
חבר חדש

מיני פרופיל

BaReTa לא מחובר  

ברגע שאתה קונה אתה מכבד את האומן או היוצר או המתכנת שהתאמץ כל כך בשביל שיהיה לך מה להוריד - זה הכל .
  Reply With Quote
ישן 26-01-08, 17:28   # 30
Labs
חבר וותיק

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Labs

Labs לא מחובר  

זה לא רק הישראלים ככה,
לדעתי זה כל העולם...

אנשים פשוט מעדיפים לא לבזבז כסף ולהוריד את המשחק וזהו...

Last edited by Labs; 26-01-08 at 17:29.. סיבה: טעות
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום