הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > בקשות אחסון (הכל כלול)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 01-08-09, 08:58   # 1
יוגב2
חבר חדש
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

יוגב2 לא מחובר  

פעם ראשונה פה - שאלה לגבי אחסון

שלום לכולם . . .

אני מעוניין ברכישת דומיין ולאחר מכן רכישת אחסון.
שאלותי הם:

1)האם אני חייב מקום אחסון על מנת לרכוש דומיין?

2)האם מקום האחסון מאפשר לי מקום ליותר מדומיין אחד(כך ראיתי באתר LiveDNS שלפי מה שקראתי נחשב לאמין וטוב.

3)אני מעוניין ליצור אתר FLASH +FLEX (אולי גם MYSQL )יחד - האם אני צריך לדאוג לשירות מיוחד אודות מקום האכסון בו אני מעוניין לשים את האתר שלי .

תודה מראש!
יוגב
  Reply With Quote
ישן 01-08-09, 10:34   # 2
Shay Ben Moshe
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Shay Ben Moshe לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי יוגב2 צפה בהודעה

1)האם אני חייב מקום אחסון על מנת לרכוש דומיין?

2)האם מקום האחסון מאפשר לי מקום ליותר מדומיין אחד(כך ראיתי באתר LiveDNS שלפי מה שקראתי נחשב לאמין וטוב.

3)אני מעוניין ליצור אתר FLASH +FLEX (אולי גם MYSQL )יחד - האם אני צריך לדאוג לשירות מיוחד אודות מקום האכסון בו אני מעוניין לשים את האתר שלי .
1) רכישת דומיין ורכישת אחסון הם שני תהליכים נפרדים. אך בשביל להפעיל את הדומיין אתה חייב שיהיה לך אחסון כלשהו.

2) בעקרון בעל השרת יכול להגביל את כמות הדומיינים האפשרית באחסון. ברוב העסקים שראיתי אין באמת הגבלה.

3) FLASH לא דורש שירות מיוחד כיוון שהוא צד לקוח לרוב. FLEX אני לא מכיר. MySQL קיים היום כמעט בכל אחסון, שווה לך לוודא שיש

המון המון בהצלחה ואם יש לך שאלה כלשהי,
אתה מוזמן לפנות אלי.
ישן 01-08-09, 13:08   # 3
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

שלום יוגב,

תחילה, אעביר את הודעתך לפורום המתאים.

שנית, האחסון צריך להתאים למערכת שאתה צריך לשים.
במידה ומדובר במערכת כדוגמת מערכת ניהול תוכן או מערכת פורומים, אכן בסיס נתונים הוא תנאי הכרחי לבחירת חבילת האחסון שלך.
כמו שכבר צויין פה, דומיין ואחסון הם שני שירותים שונים, שם מתחם נועד על מנת לתת לגולש הקצה גישה מהירה יותר לאתרך.
לגבי מחירים ויציבות השרתים, אמליץ לך לבדוק קצת יותר לעומק, שוק האחסון בארץ הוא מאוד תחרותי ואפילו מאפשר לך מידי פעם להתמקח על המחירים.
אמליץ לך גם להזהר ממחירים זולים מידי, לרוב מדובר על ילדים שמחזיקים שרת ופשוט מפוצצים אותו באתרים כיוון שאין רווח ממחירים כאלה.
במידה ותרצה ייעוץ מקצועי, תוכל להתקשר אלינו למשרד מחר בבוקר:

1800-208-202
  Reply With Quote
ישן 01-08-09, 15:57   # 4
יוגב2
חבר חדש

מיני פרופיל

יוגב2 לא מחובר  

תודה רבה על התשבות עד כה....

עוד שאלת תם
האם כאשר מדובר ב"נפח תעבורה" אצל ספקי האחסון השונות ,מדובר בתעבורה של הגולשים לאתר או של מנהל באתר אל קבצי נתוני האתר.
אני אסביר את עצמי בכך שנאמר והנני רוצה להעלות אתר של צלם ארועים ובכל יום נוסף לי עשרות תמונות לאתר -מה שמסכם תעבורה יומית של נניח עשרות מגה בתים,
האם בדובר בתעבורה היומית הזו או שזה קשור לגודל האחסון שלי על השרת ?

תודה מראש
יוגב.
  Reply With Quote
ישן 01-08-09, 16:16   # 5
Shay Ben Moshe
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Shay Ben Moshe לא מחובר  

המונח תעבורה מתייחס לכמות הנתונים הזורמת מהשרת ואל השרת. משמע אם אתה מעלה 50 מגה תמונות אתה תיצבור 50 מגה תעבורה, אם אתה עושה זאת כל יום אז בחודש תצבור בערך 1.5GB תעבורה.

נניח שבאתר שלך יש 30 תמונות ששוקלות ביחד 30MB. ביום 50 אנשים שונים נכנסים לאתר וצופים כל אחד בממוצע רק ב20 תמונות. התעבורה ביום תיהיה בערך 1GB, משמע תזדקק לתעבורה חודשית של 30GB.

זה חישוב מאוד בסיסי ולא מדוייק. אני ממליץ לך קודם להתנסות ולרכוש ממקום שיאפשר לך להרחיב את התעבורה החודשית שלך בזמן האחסון כך שאם תגיע לגבול תוכל לשלם עוד ולהגדיל בהתאם.

בהצלחה
ישן 01-08-09, 17:39   # 6
yonatan
I am root

yonatan's Avatar

מיני פרופיל

yonatan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי יוגב2 צפה בהודעה
תודה רבה על התשבות עד כה....

עוד שאלת תם
האם כאשר מדובר ב"נפח תעבורה" אצל ספקי האחסון השונות ,מדובר בתעבורה של הגולשים לאתר או של מנהל באתר אל קבצי נתוני האתר.
אני אסביר את עצמי בכך שנאמר והנני רוצה להעלות אתר של צלם ארועים ובכל יום נוסף לי עשרות תמונות לאתר -מה שמסכם תעבורה יומית של נניח עשרות מגה בתים,
האם בדובר בתעבורה היומית הזו או שזה קשור לגודל האחסון שלי על השרת ?

תודה מראש
יוגב.
היי יוגב ברוך הבא להוסטס.

נפח תעבורה בשורה התחתונה אומר - כמה אנשים יכולים להכנס לאתר שלך בפרק זמן של חודש ולהנות מהתכנים.

אצל רוב ספקיות האינטרנט בארץ - רוחב הפס הוא הנתון המכריע בעלויות של חיבורי שרתים, ולכן חברות יעדיפו להגביל לך את התעבורה החודשית - על מנת שלא יצא מצב שאתר בודד "מסיים" להם את רוחב הפס הכולל לכל השרת. - אתה תשים לב בחבילות אחסון של חברות - ככל שהחבילה יותר יקרה -כך עולה כמות התעבורה החודשית שיאפשרו לך להעביר.

בשורה התחתונה - אתה מחפש אחסון עם כמה שיותר רוחב פס מכיוון שאתה רוצה לשים גלריות של תמונות באתרך, ואני מסיק שבאיכות לא קטנה - הרי מדובר בצלם (לא?).

משהו נוסף שחשוב לך לדאוג שיהיה - פאנל ניהול נוח לניהול האחסון שלך.
הפאנלים העיקריים היום באחסונים הם DirectAdmin ו Cpanel - לכל אחד היתרונות והחסרונות שלו, אך לך בתור מאחסן חדש - לא יהיה שום הבדל בינם.
פאנל הניהול יאפשר לך לעשות פעולות כמו למשל - לפתוח תיבות דואר אלקטרוני תחת שם הדומיין, לפתוח מסדי נתונים ולסדר הרשאות , לנהל את חשבונות ה FTP שלך ולראות מצב התעבורה \ נפח הדיסק שלך בזמן אמת.

הגורמים הבסיסיים שאתה מחפש באחסון:
1. נפח דיסק.
2. פאנל ניהול נוח.
3. כמה שיותר תעבורה ( זה יהיה תלוי בחבילה שתבחר ).
4. וותק של חברת האחסון.

Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום