הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 11-12-09, 09:49   # 1
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ביקורת רעה | mdanan

לפני כחודש mdanan פירסם נושא בו הוא מעוניין לרכוש אתרים שעוסקים בבעלי מקצוע ( קישור לאשכול ).

פניתי אליו בה"פ ושאלתי אותו האם הוא מעוניין שאני אבנה עבורו אתרים סטאטים קטנים שעוסקים בנושא שהוא רוצה.

הוא הסכים, אמר שהוא רוצה להתרשם קודם מהמוצר אבל אם הוא יאהב את זה - הוא ירצה עוד המון.

בשביל הראשון סוכם על אתר סטאטי, עם 3 דפים, 120 ש"ח.
הוא בחר בנושא "ניהול תקציב".

סיכמנו שאני אעשה את העבודה, אראה לו שבאמת עשיתי, הוא יעביר את הכסף - ואז אני אעביר את הקבצים.

לאחר יום שלחתי לו ה"פ עם תמונה של האתר והתוכן.

חיכיתי וחיכיתי וחיכיתי, וכעבור 5 ימים שלא קיבלתי תשובה (למרות שראיתי שהוא מחובר), שלחתי עוד ה"פ:

ציטוט:
עבר 5 ימים ועדיין לא קיבלתי תשובה, מה קורה?
הוא ענה טען שלא הראיתי ולא שלחתי לו כלום.

(אגב, הה"פ עם התמונה - עדיין בהודעות היוצאות).

אבל - ליתר ביטחון - שלחתי לו שוב את התמונה.

וצירפתי,
ציטוט:
אני שלחתי לך תמונה כהוכחה שהכנתי לך את זה. אני מחכה לקבלת התשלום כדי להעביר את העבודה.
כעבור שבוע - עדיין לא קיבלתי תשובה. אז כבר התחלתי להרגיש שמשהו לא בסדר.

הבנתי כבר שהוא לא הולך לשלם לי, והחלטתי ללכת עוד צעד - ביקשתי את הפרטים האישיים שלו לצורך הגשת בקשה ל"בוררות" בבית המשפט לתביעות קטנות (אין ייצוג עורך דין).

לא אכפת לי מה-120 ש"ח האלה - אבל אם היינו מסכמים על 20 אתרים מראש, אז כן - היה לי אכפת מה-2400 ש"ח האלה.

הוא סירב לתת לי את הפרטים, הוא טען ש"לא התחייבתי לכלום", והוא "לא מעוניין בשירותיי".

ובסופו של דבר תירץ את עצמו בכך ש"שלחת לי רק תמונה. אני רוצה לראות את האתר".

אז באמת - נניח שזה בדיוק מה שהוא רצה - הוא היה יכול להגיד לי במפורש באחת מההודעות הפרטיות שהחלפנו.

(ועכשיו אחרי שראיתי שהוא יודע יופי להתחמק ממני חודש על עבודה של 15 דקות, באמת שאני לא הולך לו לשלוח את הקבצים "להתרשמות").

יום טוב וחג שמח,
דניאל.

(אושר באישור מיוחד על ידי Telecart)
  Reply With Quote
ישן 11-12-09, 14:33   # 2
mdanan
חבר מתקדם

מיני פרופיל

mdanan לא מחובר  

ולגביך MASTRT או איך שלא קוראים לך, אפילו לא הצגת לי את שמך (לא שזה בעיה לאתר פרטים עלייך).
כבר אמרתי לך את זה ואגיד שוב.
לא הראת לי שום אתר מלבד לצילום מסך מסכן שאי אפשר להבין בו שום דבר.
לא התחייבתי בפנייך שאקנה ממך שום דבר.
אני לא יודע איך אתה מסיק מסקנות שאני צריך להביא לך כסף.

יש פה אנשים שעשו עבורי עבודות וקיבלו כסף על האגורה האחרונה ובזמן ואף קיבלו עבודות נוספות.
אותם אנשים סיפקו חומר מהתקדמות ובשיתוף פעולה עשו את עבודתם, לא "קח צילום עשיתי שלח כסף" כפי שאתה דורש.

אודה לך אם לא תכפיש את שמי, ולא, תישא בתוצאות ותקבל תביעה עבור הוצאת דיבה.
ישן 11-12-09, 16:12   # 3
PichiKan
חבר בקהילה

מיני פרופיל

PichiKan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי mdanan צפה בהודעה
ולגביך MASTRT או איך שלא קוראים לך, אפילו לא הצגת לי את שמך (לא שזה בעיה לאתר פרטים עלייך).

יש פה אנשים שעשו עבורי עבודות וקיבלו כסף על האגורה האחרונה ובזמן ואף קיבלו עבודות נוספות.
אותם אנשים סיפקו חומר מהתקדמות ובשיתוף פעולה עשו את עבודתם, לא "קח צילום עשיתי שלח כסף" כפי שאתה דורש.

---
בלי קשר לנושא

איזה לא כיף זה הוצאת דיבה ,רק השבוע חבר שאני מכיר קיבל את זה ..זה 50,000 שקל ללא הוכחת נזק ..
  Reply With Quote
ישן 11-12-09, 16:37   # 4
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ציטוט:

אם היית מספיק רוצה היית שואל אותי בה"פ - נכנס לאתר שמופיע בגדול בחתימה שלי ומסתכל למטה - או בכל דרך אחרת - ויש מספיק.

שלחתי לך צילום מסך של דוגמא מתוך האתר,
http://www.up2il.co.il/users/public/f4b8preview.jpeg
נניח וזה לא מספיק? אז למה לא ביקשת עוד תצלומים?
במקום זה העדפת למשוך אותי שבוע וחצי, פעם עונה פעם צריך תזכורת (למרות שהיית מחובר כל יום).

בסיכום נאמר שכשתראה שגמרתי - תשלח את הכסף.

אתה מוזמן לתבוע אותי על "הוצאת דיבה" כביכול.

אני גמרתי את העבודה ועשיתי את מה שביקשת וסוכם שאתה תעביר לי את הכסף. הכל כתוב הודעות הפרטיות. לא - לא "נחתם חוזה", ולא - אין "ערבות בנקאית". אתה ביצעת התחייבות שבכתב - שבמקרים כאלה זה בדיוק אותו הדבר.

אבל מה כל הענין המשפטי והדיבה? אני אגיש בקשה לבוררות בבית המשפט לתביעות קטנות, שמיועד לבדיוק דברים של כמה מאות או אלפי שקלים (עד 60,000 למיטב זכרוני). בלי עורך דין, רק לשלוח כתב תביעה וכתב הגנה. גם אדם "פשוט" כמוני יכול לעשות. ונקווה שאת ה-3 שעות שאני אשקיע אתה וכל מי שיחשוב לא להעביר כסף לי או לכל אחד אחר - יחשוב פעמיים.

אני רק אצטט את חלק מאחד מהה"פים שלך:

ציטוט:
כמו שלך יש את ההיסטורית הודעות גם לי יש וההתנסחות שלך מהווה נסיון סחיטה ו"עבלת הנגיסה" שבטח אין לך מושג מה זה (חפש בגוגל)
ובנוסף אתה ממשיך להטריד אותי ל מרות שביקשתי ממך לא לפנות אליי.
ולכן כבר מחר בבוקר אני יאתר את פרטיך האישיים ואגיש נגדך תלונה במשטרה.
האמת? אין לי בכלל מושג מה זה "עבלת הנגיסה". ובאמת חיפשתי בגוגל ולא מצאתי כלום.

אני לא הטרדתי אותך - אני מעוניין בכסף ששייך לי.

אם אתה מעוניין את בפרטים האישיים שלח לי ה"פ ותבקש - לי אין מה להסתיר. מה אתה חושב? "שלום תחנת משטרת מרכז, היה איזה מישהו שאני אמור לשלם לו, אבל לא שילמתי. אז הוא שלח לי הודעה פרטית (בפורום כזה קוראים לו הוסטס) ושאל מה קורה עם הכסף, לאחר שהבהרתי לו שכבר לא באלי על העבודה - הוא טען שאני צריך לשלם לו. אנא, עצור אותו".

mdanan, המטרה שלך בנושא הזה זה לא לאיים עליי "תפסיק לספר את זה או שככה וככה וככה" - המטרה שלך כאן היא להסביר לאנשים שקוראים את האשכול - למה בדיוק הביקורת שלי לא מוצדקת ולמה אתה לא מעביר את הכסף כפי שסוכם.
(וכמובן, לעגן את כל בעובדות).

המטרה שלי כאן היא לא להכפיש אותך, ולא לגרום לך נזק - המטרה שלי בנושא הזה היא להחזיר את הכסף אשר שייך לי - ואם הוא לא יוחזר - אני מרגיש "חובה ציבורית" לדאוג שאחרים ידעו על המקרה הזה.

ה-120 ש"ח האלה "זה לא כסף" - במקום כל הזמן שאני משקיע בכתיבת הנושא הזה ובלרדוף אחרייך בחודש האחרון הייתי מזמן יכול להרוויח אותם בחזרה. אבל מתוך פרינציפ - שפעם הבאה, שאולי תעבוד עם מישהו אחר, וזה לא יהיה 120 - זה יהיה 2000, ואז גם אולי תעשה את אותו הדבר לו?

אז אני ארגיש מאוד רע.

Last edited by Daniel; 11-12-09 at 16:40..
  Reply With Quote
ישן 11-12-09, 17:04   # 5
mdanan
חבר מתקדם

מיני פרופיל

mdanan לא מחובר  

שיהיה לך בצלחה עם החובה הציבורית שלך
1. אני לא התחייבתי לכלום.
2. העבודה שעשית לא לשביעות רצוני וזה רק ממה שראיתי בתצלום מסך ואינני מעוניין בה.
3. נגיד והתחייבתי ושילמתי לך ואני לא מרוצה, יש לי זכות להחזיר לך את מוצרך ולקבל החזר כספי מלא.

אני מסכים איתך שדין פרוטה כדין מאה
אך לא בזה אנו עוסקים פה

אנו עוסקים בזה שאני לא מרוצה מהשירות שלך ולא מעוניין בו ובגלל זה אתה רק מאיים ומנסה לסחוט.

שיהיה לך בצלחה בכל אשר תפנה

Last edited by mdanan; 11-12-09 at 17:10..
  Reply With Quote
ישן 11-12-09, 17:11   # 6
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ציטוט:
שיהיה לך בצלחה עם החובה הציבורית שלך
1. אני לא התחייבתי לכלום.
2. העבודה שעשית לא לשביעות רצוני ואינני מעוניין בה כעת.
3. נגיד והתחייבתי ושילמתי לך ואני לא מרוצה, יש לי זכות להחזיר לך את מוצרך ולקבל החזר כספי מלא.

אני מסכים איתך שדין פרוטה כדין מאה
אך לא בזה אנו עוסקים פה

אנו עוסקים בזה שאני לא מרוצה מהשירות שלך ולא מעוניין בו ובגלל זה אתה רק מאיים ומנסה לסחוט.

שיהיה לך בצלחה בכל אשר תפנה
2. מצד אחד אתה טוען שהתמונה שעשיתי לא באמת מראה את העבודה, מצד שני אתה טוען שהיא לא לשביעות רצונך?
3. לא ידידי היקר. אתה לא מזמין פיצה וכשהיא מגיע אומר "סליחה - כבר לא רוצה. לא לשביעות רצוני. קחו את הפיצה חזרה ותחזירו את כספי".

בסופרמרקט אולי יש את זה (על חלק מהדברים) - אבל לא במקרה הזה שהעבודה נעשתה במיוחד בשבילך.

Last edited by Daniel; 11-12-09 at 17:13..
  Reply With Quote
ישן 11-12-09, 17:11   # 7
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Kuchi

Kuchi לא מחובר  

מדנאן לא יודע מה איתך אבל לתת ביקורת על בן אדם זה לא הוצאת דיבה הוא לא קילל אותך הוא אמר איך התייחסת אליו !
וכן אני בתור מתכנת שזה אתר HTML גם לא הייתי שולח לך תאתר כאתר אלה בתמונות או בתוך EXE ככה שלא תוכל לגנוב לי תמקור .. (הצג מקור) או שמירה בשם ...

מבין ? בגלל זה היום לא סומכים על אנשים באינטרנט כי אנחנו (יהודים ישראלי) לא רק שאנחנו מרמים אנשים מחול אפילו את האחים שלנו אנחנו מנסים לרמות !
  Reply With Quote
ישן 11-12-09, 20:02   # 8
Ron | CSite.co.il
חבר על

מיני פרופיל

Ron | CSite.co.il לא מחובר  

לא מפתיע בכלל,
גם לי בעבר היה איתו דבר דומה.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום