הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > הצעות אחסון (אחסון אתרים, שירותי רשת נוספים ושרתים)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 20-03-13, 19:13   # 1
quest
עסק רשום [?]
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

quest לא מחובר  

חיסול שרתים במחירים מצחיקים

שרת DL145 G2 Proliant

- זוג מעבדים 248 2.2Ghz Opteron
- 8GB זכרון
- ללא דיסקים / שדרוג לדיסק SCSI 146GB בעלות 200 ש"ח
- 30 יום אחריות
- 600 ש"ח

---

שרת DL145 G3 Proliant

- מעבד 2.2Ghz Opteron Dual Core
- 80GB HDD SATA HOT SWAP / שדרוג לדיסק חדש 500GB בעלות 320 ש"ח
- 4GB זכרון
- 30 יום אחריות
- 800 ש"ח

---

שרת DELL PowerEdge sc1425

- זוג מעבדים XEON 2.8Ghz
- 80GB SATA HDD / שדרוג לדיסק חדש 500GB בעלות 320 ש"ח
- 4GB זכרון
- 30 יום אחריות
- 900 ש"ח

---

לפרטים - 072-2755555
  Reply With Quote
ישן 22-03-13, 22:36   # 2
mindspec
חבר חדש

mindspec's Avatar

מיני פרופיל

mindspec לא מחובר  

זה מחיר מצחיק? אתה צוחק על עצמך בעיקר.
אלו מכונות בנות 10 שנים ויותר, שהיום מוגדרות על תקן "מפזר חום". אני יכול רק לייעץ לך למכור אותן ב-200-300 שקל ולומר תודה אם מישהו יקנה. אתה פשוט לא מבין כמה הם עתיקים.
ישן 24-03-13, 02:25   # 3
quest
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

quest לא מחובר  

תודה... אבל לא זכור לי שביקשתי עצות ממך לגבי תמחור שרתים, "מפזרי החום" האלה יצאו מהמפעל בשנים 2007-2008, מציע לך לבדוק את עצמך לפני שאתה משחרר אמדנים של עשר שנים ויותר (אהבתי את היותר...)

שרתים אמינים מאוד ועדין יכולים לשמש פתרון זול ויעיל למספר לא קטן של ישומים כולל שרתי WEB שזה מה שמרבית הגולשים כאן מחפשים.

דבר לעניין, להגיד שהמחיר יקשר זה משהו אחד, להגדיר שרת עם 2 ליבות ואפשרות הרחבה ל-16GB זכרון ו-4TB אכסון כמפזר חום לא בדיוק עושה אותך חכם.

אם יש לך שרתים כאלה למכירה ב-200 שקל אני מוכן לקנות כל כמות וגם לומר לך תודה.
  Reply With Quote
ישן 24-03-13, 13:32   # 4
SlipY
מ מנ מנה מנהל בהוסטס
עסק רשום [ ? ]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to SlipY

SlipY לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי quest צפה בהודעה
תודה... אבל לא זכור לי שביקשתי עצות ממך לגבי תמחור שרתים, "מפזרי החום" האלה יצאו מהמפעל בשנים 2007-2008, מציע לך לבדוק את עצמך לפני שאתה משחרר אמדנים של עשר שנים ויותר (אהבתי את היותר...)

שרתים אמינים מאוד ועדין יכולים לשמש פתרון זול ויעיל למספר לא קטן של ישומים כולל שרתי WEB שזה מה שמרבית הגולשים כאן מחפשים.

דבר לעניין, להגיד שהמחיר יקשר זה משהו אחד, להגדיר שרת עם 2 ליבות ואפשרות הרחבה ל-16GB זכרון ו-4TB אכסון כמפזר חום לא בדיוק עושה אותך חכם.

אם יש לך שרתים כאלה למכירה ב-200 שקל אני מוכן לקנות כל כמות וגם לומר לך תודה.
מצטער שאני נכנס לכם לדיון , Quest אין ספק שאתר יכול לשבת על השרת הזה בכיף ושהמפרט שלו מספיק להריץ הרבה מאוד שירותי אינטרנט שונים ומשונים.
הבעייה היא אמינות השרת אחרי תקופה ארוכה, נכון, ישנם שרתים שמגיעים לגיל 15 (היה לי אפילו אחד כזה שדלק 8 שנים ברצף, לא תפקד אבל פעם בחודש נכנסתי כדי לחייך כשראיתי את ה Uptime )

בנוסף יש לי עדיין כ10 שרתים מסוג IBM X335 / X336 ואני שתהליכי מגרציה לענן והם הרבה מעל 10 שנים.. מצד שני לא פעם ולא פעמים התקלקלו חלקים פנימיים, דיסקים קרסו, לוחות אם וספקים נשרפו.

בשורה התחתונה בתור בעל ארון אני יכול להגיד לך ששרת כזה הייתי מסרב בנימוס להכניס בגלל תצרוכת חשמל גבוהה מאוד ועלות מול תועלת, בתור לקוח הייתי מעדיף לקחת שרת בענן או להשכיר שרת וירטואלי \ ייעודי שיתנו לי יותר משאבים או אפילו אותם משאבים לצורך העניין אבל אמינות גבוהה יותר
[ נייד: 050-764-0009 ][ טלפון 073-7972444 ][ פקס 073-7972443 ] [ מייל admin@xsc.co.il ]
  Reply With Quote
ישן 24-03-13, 14:01   # 5
INFINITY
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות AIM אל INFINITY שלח הודעה באמצעות MSN אל INFINITY

INFINITY לא מחובר  

אני לא מבינה למה הפכתם את זה לדיון על הרמה של השרתים \ אם המחיר שלהם הוא מחיר טוב \ אם הייתם מאחסנים אותם בארון תקשורת שלכם.
הבחור בסך הכול פרסם שרתים למכירה... אם זה לא נוגע לכם, אולי עדיף לא להגיב?
  Reply With Quote
ישן 27-03-13, 10:19   # 6
idandd
חבר בקהילה

מיני פרופיל

idandd לא מחובר  

אהלן יש אפשרות בשרת הראשון להרחיב את הזכרון ?
  Reply With Quote
ישן 27-03-13, 11:57   # 7
quest
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

quest לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SlipY צפה בהודעה
מצטער שאני נכנס לכם לדיון , Quest אין ספק שאתר יכול לשבת על השרת הזה בכיף ושהמפרט שלו מספיק להריץ הרבה מאוד שירותי אינטרנט שונים ומשונים.
הבעייה היא אמינות השרת אחרי תקופה ארוכה, נכון, ישנם שרתים שמגיעים לגיל 15 (היה לי אפילו אחד כזה שדלק 8 שנים ברצף, לא תפקד אבל פעם בחודש נכנסתי כדי לחייך כשראיתי את ה Uptime )

בנוסף יש לי עדיין כ10 שרתים מסוג IBM X335 / X336 ואני שתהליכי מגרציה לענן והם הרבה מעל 10 שנים.. מצד שני לא פעם ולא פעמים התקלקלו חלקים פנימיים, דיסקים קרסו, לוחות אם וספקים נשרפו.

בשורה התחתונה בתור בעל ארון אני יכול להגיד לך ששרת כזה הייתי מסרב בנימוס להכניס בגלל תצרוכת חשמל גבוהה מאוד ועלות מול תועלת, בתור לקוח הייתי מעדיף לקחת שרת בענן או להשכיר שרת וירטואלי \ ייעודי שיתנו לי יותר משאבים או אפילו אותם משאבים לצורך העניין אבל אמינות גבוהה יותר
לא ידוע לי על בעית אמינות עם שרתים של HP או DELL מדגמים אלו, ולגבי תצרוכת חשמל, האם יש לך מונה חשמל בארון שחוות השרתים מחייבת אותך לפי צריכת חשמל?

לגבי הענן, יש עדיין לקוחות שלא מוכנים לשבת על עננים ורוצים את המידע שלהם מאוכסן בברזלים שלהם ולא בעננים כאלו או אחרים...
  Reply With Quote
ישן 27-03-13, 12:01   # 8
quest
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

quest לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי INFINITY צפה בהודעה
אני לא מבינה למה הפכתם את זה לדיון על הרמה של השרתים \ אם המחיר שלהם הוא מחיר טוב \ אם הייתם מאחסנים אותם בארון תקשורת שלכם.
הבחור בסך הכול פרסם שרתים למכירה... אם זה לא נוגע לכם, אולי עדיף לא להגיב?
מנטליות ישראלית, זה ככה בכל ההצעות למכירה ובכל פורום, לא רק כאן.

הבחור שהגיב הגיב כך גם על הצעת שרתים אחרים של משתמש אחר כאן והפטיר שניתן להשיג שרתים בקונפיגורציה חזקה יותר בפחות בחצי מחיר. לזרוק שטויות אפשר בלי חשבון... כשהתבקש להביא שרתים כאלה במחירים שהצהיר אותו בחור הוא פשוט נעלם מהאופק.
  Reply With Quote
ישן 27-03-13, 12:02   # 9
quest
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

quest לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי idandd צפה בהודעה
אהלן יש אפשרות בשרת הראשון להרחיב את הזכרון ?
ניתן להרחיב עד 16GB.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום